Gazete Vatan Logo
MagazinBülent Şakrak ve Ceyda Düvenci boşanıyor mu? Kafa karıştıran paylaşım

Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci boşanıyor mu? Kafa karıştıran paylaşım

Bir süredir Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çiftinin evliliğinde kara bulutlar dolaştığı iddia ediliyordu. Ünlü çift son paylaşımlarıyla kafa karıştırdı.

Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci boşanıyor mu? Kafa karıştıran paylaşım

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak dizi setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamış ve 2015 yılında nikah masasına oturmuştu.

Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak 2014 yılında yayınlanan 'Aşkın Kanunu' dizisinde rol almış ikilinin set arkadaşlığı kısa sürede aşka dönüşmüştü.

Magazin dünyasının örnek çiftlerinden olan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak'ın mutluluğu oğulları Okan Ali'nin doğumuyla daha da artmıştı. Evlilikleri boyunca en özel anlarını dahi takipçileriyle paylaşan çift, son günlerde ayrılık iddialarıyla gündeme geldi.

Oyuncu çiftin uzun zamandır birlikte görüntülenmemesi, sosyal medyada fotoğraf paylaşmaması ikilinin boşanacağı dedikodularını alevlendirdi.

BÜLENT KRİZ YOK DEMİŞTİ

Çok geçmeden Bülent Şakrak, eşi Ceyda Düvenci ve çocukları Okan Ali'yle sarıldıkları kareyi yayınlayarak, iddiaları yalanladı.

Şakrak, "Sureti gör beyan ile, beyana sığmazam" yazdı. Şakrak etiket bölümüne Düvenci'ninEngin Akgün'den olan kızı Melisa'yı da ekledi. Ayrılık iddialarına fotoğrafla 'kriz yok' cevabını veren Bülent Şakrak'ın paylaşımı kısa sürede büyük ilgi gördü.

Haberin Devamı

Ceyda Düvenci ise binlerce beğeni ve yorum alan fotoğrafa kayıtsız kaldı. Ünlü oyuncu eşinin paylaştığı fotoğrafı ne beğendi ne de yorum yaptı.

KAFA KARIŞTIRAN PAYLAŞIMLAR

Ayrılık haberleri karşısında sessizliğini koruyan Ceyda Düvenci, bugün Instagram sayfasında peş peşe yaptığı paylaşımlarla kafaları karıştırdı.

Düvenci, önce "Bazı şeylere senin müdahale etmen gerekmez. Öyle bir zaman gelir ki, bütün taşlar yerine oturur sen kılını bile kıpırdatmadan her şey yerini bulur, kendiliğinden olur. Her şeyin ve herkesin zamanı var, bunu bilir bunu söylerim. Zamanı var" mesajını paylaştı.

Sonra da kedisi ve köpeğiyle yer aldığı fotoğrafı paylaşarak taşındığını duyurdu.

Ceyda Düvenci'nin paylaşımları ayrılık iddialarını bir kez daha alevlendirdi. Takipçileri ünlü oyuncuya evliliğinde sorun olup olmadığını sordu.

Haberlerin ardından Bülent Şakrak da Instagram sayfasında nakliye araçlarının fotoğrafını paylaştı.