Vaat

Vaat

Son dakika vaat haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan vaat ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını vaat haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Vaat

haberleri sayfasında son dakika yaşanan vaat gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.824 vaat haberi bulunmuştur. Tüm vaat haberleri aşağıda listelenmiştir.
Son yılların en organize dolandırıcılığı! Oyuncu olmak isteyenlerin hayatları böyle kararıyor
Son yılların en organize dolandırıcılığı! Oyuncu olmak isteyenlerin hayatları böyle kararıyor‘Cast’ ajansı gibi organize oluyorlar, seçmeler düzenleyip onlarca insana ünlü olmak ümidi veriyorlar. Görüşmeleri otel, restoran gibi halka açık alanlarda yapıp güven oluşturuyorlar, insanlardan da üst seviyeye yükselmeleri için ücret talep ediyorlar. Dolandırıcılık vakalarına her geçen gün bir yenisi eklenirken, tarihin en organize dolandırıcılığı ortaya çıktı.
27.01.2023Yaşam
Bir saadet zinciri daha! 150 milyon TL'lik vurgun: Kredi çeken de var evini satan da
Bir saadet zinciri daha! 150 milyon TL'lik vurgun: Kredi çeken de var evini satan daKolay para kazanma hırsı hayatlarını kararttı. Bir saadet zinciri daha patladı. Dolandırıcılar binlerce kişiyi, yüksek kazançlı foreks yatırım vaadiyle ağlarına düşürdü. Kolay para kazanma vaadiyle dolandırıcıların tuzaklarına düşen vatandaşlar, WhatsApp gruplarında kazanılan kazanç ile alınan ev, dükkan, otomobil vb. şeylerin paylaşılması ile daha fazla para yatırmaya teşvik edildi. Dolandırılanlar arasında kredi çeken de, evini satıp parasını veren de var. 150 milyon TL'lik vurgunun detayları...
27.01.2023Gündem
Yusuf Suresi Türkçe Arapça okunuşu ve tefsiri! Ramazan ayında Yusuf Suresi okumanın yararları ve faziletleri
Yusuf Suresi Türkçe Arapça okunuşu ve tefsiri! Ramazan ayında Yusuf Suresi okumanın yararları ve faziletleriYusuf Suresi genel olarak Hz. Yusuf'un hayatını konu alan Kuran'ın 12'inci suresidir. 111 ayetten oluşan bu surenin ilk 3 ayeti Medine'de ve geri kalanı ise Mekke'de indirilmiştir. Sure adını o zamanlar peygamber olan Yusuf'tan almıştır. Onun hayatı boyunca karşı karşıya kaldığı sıkıntılar ve bunlara ne denli sabrettiği asıl anlatılmak istenen konu, alınması gereken bir öğüt niteliğindedir. Mekke döneminde inmiştir. 111 âyettir. Bu sûrede Yûsuf Peygamberin hayatta karşılaştığı sıkıntılar ve bunlara sabrederek nasıl başarıya ulaştığı anlatılmakta ve inananlar için faydalı öğütler, önemli mesajlar verilmektedir. Kur’an’da baştan sona kadar bir tek konuyu anlatan tek sûre budur. Peki, Ramazan ayında Yusuf Suresi okumanın yararları ve faziletleri nelerdir? Yusuf Suresi kaç ayet, kaç sayfa? Yusuf Suresi meali nedir? İşte Yusuf Suresi Türkçe Arapça okunuşu ve tefsiri!
22.01.2023Ramazan
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İHA ve SİHA konusu 6'lı masanın hazımsızlığın ilk değil son örneğidir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İHA ve SİHA konusu 6'lı masanın hazımsızlığın ilk değil son örneğidirCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin stratejik yatırımlarını engellemeyi hayal edenlerin hevesini kursağında bırakacaklarını belirterek, “Yabancı komiserlerden medet uman müstemleke temsilcilerinin ülkemizi bataklığa sürüklemesine göz yummayacağız. Siyasi istikrarsızlık ikliminin yeniden hortlatılmasına müsaade etmeyeceğiz. Son birkaç ayda yaşadıklarımız altılı çürük yapının Türkiye’ye kavga, entrika, kriz ve kaos dışında hiçbir şey vaad etmediğini gösteriyor” dedi.Altılı masanın İHA ve SİHA’ları hedef almasını, Türkiye’yi güvensiz ve itibarsız olarak lanse etmesini de eleştiren Erdoğan, “İftiralar karşısında biz siyasetçilerden önce iş dünyası güçlü tepki vermeliydi. Yıkım masasının son dönemde bürokrasiden savunmaya, ekonomiye, tehdit dozunu arttırmasında bu sessizliğin önemli payı olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı.
21.01.2023Gündem
'Dansçı aranıyor' diye ilan verdiler, gerçek başka çıktı: Günlük 1.500 TL
'Dansçı aranıyor' diye ilan verdiler, gerçek başka çıktı: Günlük 1.500 TLÜnlü bir siteye günlük en az 1500 TL vaadiyle dansçı aranıyor ilanı verdiler, amaçları başka çıktı. 'Dansçı aranıyor' ilanıyla ilgili arayanlara farklı teklif yaptılar. Telefonla ulaşılan ilan sahibi, 'Dans da yapılırsa ekstra bir avantaj olur' diyerek günlük kazancı açıkladı. İşte haberin detayları...
21.01.2023Gündem
Bakan Bozdağ: Türk halkı kukla birini cumhurbaşkanı seçmez
Bakan Bozdağ: Türk halkı kukla birini cumhurbaşkanı seçmezAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Başkasından emir ve talimat alan cumhurbaşkanı olmaz, olamaz. Türk halkı, liderlerden emir ve talimat almayı kabul etmiş iradesiz, emir eri, kukla birini de cumhurbaşkanı seçmez" dedi.
16.01.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 6'lı masaya eleştiri: Böyle memleket mi idare edilir? Bu cehalettir
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 6'lı masaya eleştiri: Böyle memleket mi idare edilir? Bu cehalettirCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muğla'da 'Gençlik Buluşmaları' programına katıldı. Gençlik Buluşması'nda tahıl koridoru ile ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan "Putin 'tahılı bilabedel gönderiyorum' dedi. Biz de 'fabrikalarımızda una çevirir fakir Afrika ülkelerinde göndeririz' dedik" açıklamasını yaparak Karadeniz tahılının yüzde 44'ünün Avrupa ülkelerine gönderildiğini belirterek bu sayının dengeleneceğini sözlerine ekledi. 6'lı masayı da eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan "Masacıların, nasıl bir Türkiye vaat ettiğini hepiniz görüyorsunuz. Ne diyorlar, hepsi başbakan yardımcısı olacakmış, hepsi bakanlık alacakmış. Böyle memleket mi idare edilir? Bu cehalettir, cehalettir" açıklamasını yaptı.
15.01.2023Gündem
Fenerbahçe'de Arda Güler kangreni! Jorge Jesus unuttu gitti
Fenerbahçe'de Arda Güler kangreni! Jorge Jesus unuttu gittiOyun yeteneği ve tarzıyla Avrupa'nın en çok dikkat çeken gençlerinden biri olan Arda Güler'in Jorge Jesus tarafından hiç düşünülmemesi camiada homurdanmalara yol açtı.
11.01.2023Fenerbahçe
Kapora ve kimlik bilgisi tuzağı! 'Evde paketleme işi' yapmak isteyen herkesi kapsıyor
Kapora ve kimlik bilgisi tuzağı! 'Evde paketleme işi' yapmak isteyen herkesi kapsıyor'İŞKUR evde paketleme işi', 'evde ek iş fırsatı' adı altında sosyal medyadan reklamlar yapılıyor ve gönderiler paylaşıyorlar. Karşı tarafa ek iş amacıyla para gönderen vatandaşlar da var, kimlik bilgilerini verenler de... Son aylarda şikayetler gittikçe artmaya başladı. Peki parasını geri alamayan ve kimlik bilgilerini paylaşan kişiler ne yapabilir? Burada çok önemli bir detay göz ardı ediliyor. İşte kritik bilgiler...
17.12.2022Gündem
Telefona gelen mesajı açtı, hayatı karardı!
Telefona gelen mesajı açtı, hayatı karardı!Kayseri’de bipolar bozukluğu hastalığı ve yüzde 40 engelli raporu bulunan 26 yaşındaki zihinsel engelli gencin telefonuna gelen mesajı açmasıyla hayatı karardı. Dolandırıcılar, iş verecekleri vaadiyle engelli genci 136 bin TL dolandırdı.
14.12.2022Yaşam
Sosyal medya fenomeninden milyonluk vurgun! Kimse bu kadarını beklemiyordu
Sosyal medya fenomeninden milyonluk vurgun! Kimse bu kadarını beklemiyorduSosyal medya fenomeni Onur Elmas, dolandırıcı çıktı. 7 kişilik bir dolandırıcılık çetesi, devremülk sahiplerini telefonla arayıp gayrimenkullerini yabancı uyruklulara yüksek fiyatla satmayı vadediyordu. Çok sayıda kişiyi dolandıran çetenin 5 milyon liralık vurgun yaptığı belirlendi. Çetenin elebaşı Onur Elmas'ın vurgun paralarıyla lüks hayat sürdüğü öğrenildi. Yapılan operasyonla yakalanan Elmas ve 3 adamı tutuklandı.
14.12.2022Gündem
Fırsatçılardan 'devre mülk' oyunu! Yüksek fiyat vaadi ile büyük vurgun
Fırsatçılardan 'devre mülk' oyunu! Yüksek fiyat vaadi ile büyük vurgunEv sahibi olan herkesi ilgilendiren gelişme! Dolandırıcıların yeni yöntemi ortaya çıktı. Ülke genelinde her geçen gün artan devre mülk skandallarına bir yenisi daha eklendi. İşte yüksek fiyat vaadi ile 5 milyon liralık vurgun yapan şahıslar ile ilgili şoke eden detaylar...
12.12.2022Yaşam
Hastasını morfin bağımlısı yaptı! İstanbul'daki tıp merkezinde skandal iddia
Hastasını morfin bağımlısı yaptı! İstanbul'daki tıp merkezinde skandal iddiaİstanbul Esenyurt’taki özel bir tıp merkezi hakkında skandal bir iddia ortaya atıldı. 25 yaşındaki genç, böbrek ağrısı şikayetiyle doktora gitti. Tıp merkezinde çalışan doktor ise tedavi için morfin enjekte etti. Ağrıları azalan E.Y., her gün o doktora gitmeye başladı. Ancak doktor, hastasını morfin bağımlısı haline getirmiş ve yaklaşık 700 bin TL parasını almıştı. Tüm bu yaşananlar E.Y.'nin eşi şüphelenince ortaya çıktı. İşte detaylar...
7.12.2022Yaşam
Çete liderinin lüks hayatı ortaya çıktı: Mizansen gözaltı, Çırağan'da evlilik teklifi ve lüks yat eğlencesi
Çete liderinin lüks hayatı ortaya çıktı: Mizansen gözaltı, Çırağan'da evlilik teklifi ve lüks yat eğlencesiVatandaşların devre mülklerini yüksek fiyata satma vaadiyle kandırarak milyonlarca liralık vurgun yapan çeteye operasyon düzenlendi. 26 kişinin gözaltına alınırken aralarında çete lider R.T’nin de yer aldığı öğrenildi. Adliyeye sevk edilen çetenin lideri R.T’nin lüks içinde bir hayat sürdüğü ortaya çıktı. Örgüt üyelerine motivasyon için lüks yatlarda eğlence düzenleyen R.T'nin videoları da sosyal medya hesabından paylaştığı tespit edildi. İşte haberin detayları...
6.12.2022Gündem
Bakan Nebati'den flaş ithal ekonomist açıklaması!
Bakan Nebati'den flaş ithal ekonomist açıklaması!Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, ABD'li Ekonomist Jeremy Rifkin üzerinden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirerek, “Bizler, ilim neredeyse alırız ancak ithal ekonomi komiserlerine asla bel bağlamayız. Ülkemiz, yüksek faizle sıcak para peşinde koşarak değil, üreterek, istihdam oluşturarak ve ihracat yaparak zenginleşecektir” dedi.
4.12.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İthal ekonomi komiserlerine bel bağlayanlar, bu ülkenin geleceğine ışık tutamaz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İthal ekonomi komiserlerine bel bağlayanlar, bu ülkenin geleceğine ışık tutamazCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa'da Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. "Türkiye'nin kendi ekonomi programına kafa yormak yerine ithal ekonomi komiserlerine bel bağlayanlar, bu ülkenin geleceğine ışık tutamaz." diyen Erdoğan, "6'lı masa denilen paravan yapı emellerine ulaşamaz. Özellikle gençlerimiz ve kadınlarımıza ulaşmamız ve davamıza kazandırmamız önem arz ediyor." dedi.
3.12.2022Siyaset
Çete liderinin lüks hayatı ortaya çıktı! Çırağan Sarayı'nda evlilik teklifi
Çete liderinin lüks hayatı ortaya çıktı! Çırağan Sarayı'nda evlilik teklifiVatandaşların devre mülklerini yüksek fiyata satma vaadiyle kandırarak milyonlarca liralık vurgun yapan çeteye operasyon düzenlendi. 26 kişinin gözaltına alınırken aralarında çete lider R.T’nin de yer aldığı öğrenildi. Çetenin lideri R.T’nin lüks içinde bir hayat sürdüğü ortaya çıktı.
3.12.2022Gündem
Ev sahiplerine 'mobil bankacılık' şoku! Devre mülk oyunu deşifre oldu
Ev sahiplerine 'mobil bankacılık' şoku! Devre mülk oyunu deşifre olduEv sahiplerini yakından ilgilendiren son dakika gelişmesi! Fırsatçılar yeni yöntemlerle vatandaşları mağdur etmeye devam ediyor. Son yaşanan devre mülk skandalı ise bunun en açık örneği oldu. Detaylar okuyanları şoke ederken, mobil bankacılık oyunu da ortaya çıktı.
3.12.2022Ekonomi
Savcıdan hakime, öğretmenden akademisyene; Türk insanının sahte mesleklerle imtihanı!
Savcıdan hakime, öğretmenden akademisyene; Türk insanının sahte mesleklerle imtihanı!Tekirdağ’da ortaya çıkan sahte doktor skandalı, Türkiye’de yakın zamanda yaşanan diğer sahtekarlıkları akıllara getirdi. Öyle ki hakim olmadığı halde savcı eşini kandıran da var, öğretmen olmadığı halde okulda müdürlük yapan da... Akademisyenin yaptığı oyun ise şeytanın bile aklına gelmeyecek cinsten. İşte Türk insanının sahte mesleklerle imtihanı...
1.12.2022Gündem
Emre Taşdemir ile Kazımcan Karataş bu haberi duyunca resmen yıkıldı! Galatasaray'dan sürpriz transfer
Emre Taşdemir ile Kazımcan Karataş bu haberi duyunca resmen yıkıldı! Galatasaray'dan sürpriz transferGalatasaray transfer haberleri... Patrick Van Aanholt'la yollarını ayırmaya hazırlanan Galatasaray sol bek bölgesini her ne kadar Emre Taşdemir ve Kazımcan Karataş'la çözse de Sarı Kırmızılı yöneticilerin gelecek vaat eden bir oyuncunun peşine düştüğü, Erden Timur'un Santos Laguna'yla masaya oturduğu bildirildi.
30.11.2022Galatasaray
Ceyhun Fersoy ve Melis İşiten'den Tolga Güleryüz'e duygusal veda
Ceyhun Fersoy ve Melis İşiten'den Tolga Güleryüz'e duygusal vedaAmasya’daki trafik kazasında hayatını kaybeden tiyatro yapımcısı Tolga Güleryüz için Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde veda programı düzenlendi. Programa katılan oyuncular Ceyhun Fersoy ve Melis İşiten arkadaşlarına gözyaşları içinde veda etti.
29.11.2022Magazin
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023'le ilgili sinsi plan ve hevesleri çöpe atacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023'le ilgili sinsi plan ve hevesleri çöpe atacağızAK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen "İstanbul'un Sözü: Birlik, İrade, Zafer" programında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Usanmadan, yılmadan, Türkiye'nin alt yapısını biz değiştirdik üst yapısını da biz inşa edeceğiz. Biz kuru vaat yapmıyoruz. İcraat, icraat, icraat. Türkiye'yi yeni yüzyıla biz hazırlıyoruz. Terör örgütlerinin dişlerini nasıl söktüysek, darbecileri nasıl bozguna uğrattıysak, inşallah 2023'le ilgili sinsi plan ve hevesleri de aynı şekilde çöpe atacağız. Haneyi, sokağı, sandığı, mahalleyi sıkı tuttuğumuzda Allah'ın izniyle 2023 seçiminde tarihimizin en büyük zaferi elde etmemizin önüne kimse geçemez" dedi.
27.11.2022Siyaset
Ucuz tatil dolandırıcılığı ortaya çıktı! 'Tipik bir saadet zinciri örneği'
Ucuz tatil dolandırıcılığı ortaya çıktı! 'Tipik bir saadet zinciri örneği'Dolandırıcıların akılalmaz yöntemlerinin ardı arkası kesilmiyor. Fırsatçıların kurbanı bu kez de bir öğretmen oldu. Zeynep A., özel bir lisede matematik öğretmeni olan Burcu D.'den lüks otellerde ucuza tatil odaları aldığını ve yüksek karla turistlere sattığını söyleyerek yüzde 10 kar vaadiyle para talep etti. Çocukluk arkadaşının sosyal medyadaki lüks yaşantısına aldanan Burcu D., istenilen parayı aracını satıp karşıladı. Skandallar zinciri ise bu andan itibaren başladı. İşte “onu kardeşim gibi görüyordum” diyen Burcu D.’yi kabusa götüren sürecin detayları...
22.11.2022Yaşam
Sadece Arda Güler mi? Tam 7 futbolcu Avrupa devlerinin göz hapsinde
Sadece Arda Güler mi? Tam 7 futbolcu Avrupa devlerinin göz hapsindeDaha önce Eljif Elmas, Vedat Muriç ve Kim Min Jae gibi yıldızların satışından 60 milyon euro gelir elde eden Fenerbahçe'de Arda Güler haricinde 7 futbolcu daha Avrupa devleri tarafından göz hapsinde.
20.11.2022Fenerbahçe

Benzer Haber Etiketleri

Vaat ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki vaat haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.