Teğmen

Teğmen

Son dakika teğmen haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan teğmen ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını teğmen haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Teğmen

haberleri sayfasında son dakika yaşanan teğmen gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.475 teğmen haberi bulunmuştur. Tüm teğmen haberleri aşağıda listelenmiştir.
Pençe Kilit operasyonu son dakika haberleri! Pençe Kilit Operasyonu ne zaman başladı, nerede? Operasyon bölgesi neresi, haritadaki konumu?
Pençe Kilit operasyonu son dakika haberleri! Pençe Kilit Operasyonu ne zaman başladı, nerede? Operasyon bölgesi neresi, haritadaki konumu?Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde teröristlerin düzenlediği saldırıda Teğmen Duabey Onur Öztürkmen, Uzman Çavuş Mustafa Yıldız ve Sözleşmeli Er İsmail Ünal'ın şehit olduğunu, 1 askerin de yaralandığını açıkladı. Peki, Pençe Kilit Operasyonu ne zaman başladı, Pençe Kilit Operasyonu nedir, Pençe Kilit Operasyon bölgesi neresi? İşte Pençe Kilit operasyonu son dakika haberleri…
26.11.2022Gündem
Bakanlık açıkladı! Yeni operasyon başlatıldı
Bakanlık açıkladı! Yeni operasyon başlatıldıİçişleri Bakanlığınca Şırnak'ta 1071 personelin katılımıyla "Eren Abluka Sonbahar-Kış-14 Şehit Jandarma Teğmen İsmail Can Akdeniz Operasyonu" başlatıldı.
17.11.2022Gündem
Bitlis'te, Eren Abluka Sonbahar-Kış-9 operasyonu başlatıldı
Bitlis'te, Eren Abluka Sonbahar-Kış-9 operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığı'nca, Bitlis'te 570 personelin katılımı ile 'Eren Abluka Sonbahar-Kış-9 Şehit Jandarma Teğmen Baki Koçak' operasyonu başlatıldı.
5.11.2022Yaşam
Cumhurbaşkanına suikast girişiminde, eski başyaver ile albayın hapis cezaları onandı
Cumhurbaşkanına suikast girişiminde, eski başyaver ile albayın hapis cezaları onandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 15 Temmuz gecesi suikast girişiminde bulunan ekibe, Erdoğan'ın kaldığı oteli bildirdiği ileri sürülen eski başyaver Ali Yazıcı'ya Muğla 2'nci Ağır Ceza Mahkemesince verilen ağırlaştırılmış müebbet ile Dalaman eski Deniz Hava Üs Komutanı Albay Cenk Bahadır Avcı'ya verilen 13 yıl 4 ay hapis cezaları, Yargıtay 3'üncü Ceza Dairesince onandı.
2.11.2022Gündem
Kırmızı ışıkta hatalı sollama yapan motosikletli yayaya çarptı!
Kırmızı ışıkta hatalı sollama yapan motosikletli yayaya çarptı!Tekirdağ Çorlu’da kırmızı ışıkta bekleyen araçları sollayan motosikletli, araçların arasından yolun karşısına geçen yaya genç kıza çarptı. Yaya ve motosikletli kuryenin yaralandığı kaza anı kameraya yansıdı.
30.10.2022Yaşam
Mehmet Ali Çelebi kimdir, nerelidir, kaç yaşında? AK Parti’ye katılan Mehmet Ali Çelebi hakkında merak edilenler…
Mehmet Ali Çelebi kimdir, nerelidir, kaç yaşında? AK Parti’ye katılan Mehmet Ali Çelebi hakkında merak edilenler…Bağımsız Milletvekili Mehmet Ali Çelebi AK Parti'ye katıldı. Çelebi'ye rozeti Cumhurbaşkanı Erdoğan taktı. Peki, Mehmet Ali Çelebi kimdir, nerelidir, kaç yaşında?
19.10.2022Gündem
Mehmet Ali Çelebi kimdir, hangi partiye geçti, AK Parti’ye mi?
Mehmet Ali Çelebi kimdir, hangi partiye geçti, AK Parti’ye mi?Mehmet Ali Çelebi AK Parti’ye mi geçti, hangi partiye geçti? Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) istifasının ardından Memleket Partisi’ne katılan ancak bir süre önce partisinden istifa eden Bağımsız İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, AK Parti katıldığını açıkladı. Peki, Mehmet Ali Çelebi kimdir, kaç yaşında, nereli?
11.10.2022Gündem
Peş peşe duyuruldu! 5 terörist etkisiz hale getirildi
Peş peşe duyuruldu! 5 terörist etkisiz hale getirildiİçişleri Bakanlığı, Siirt'in Pervari ilçesi kırsalında 3 teröristin silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Öte yandan Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyindeki Metina bölgesinde 2 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
3.10.2022Gündem
Bakan Soylu: 29 Ekim 2023'te kırsalda bir tek terörist kalmayacak
Bakan Soylu: 29 Ekim 2023'te kırsalda bir tek terörist kalmayacak İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, geldiği Şırnak’ta 'Eren Abluka Sonbahar Kış Operasyonları'nın ilkinin başladığını duyurdu. Bakan Soylu, dün sabah başlayan Eren Abluka Sonbahar Kış Şehit Jandarma Teğmen İsmail Can Akdeniz Operasyonu'nda 2 teröristin sarı torbaya girdiğini belirterek, “Bu 2 teröristle birlikte 1 makineli tüfek, 3 keskin nişancı tüfeği, 2 piyade tüfeği, 4 el bombası, 7 el yapımı patlayıcı, 3 dürbün ve 8 sığınak ve 3 bin 500 mühimmat ele geçirilmiştir. 29 Ekim 2023‘te bu ülke sınırları içerisinde, sınırlarımızın içerisindeki kırsalda bir tek terörist kalmayacak. Tabii Meclis’teki teröristleri saymıyoruz” dedi.
2.10.2022Gündem
Şehit Ömer Faruk Civelek'in nişanlısı yürekleri dağladı! 'Yarım kaldı sevdamız'
Şehit Ömer Faruk Civelek'in nişanlısı yürekleri dağladı! 'Yarım kaldı sevdamız'Temmuz ayında Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde teröristler tarafından şehit edilen Ömer Faruk Civelek'in nişanlısı yürekleri dağladı. Şehidin nişanlısı Fatmanur Çelikçioğlu, sosyal medya paylaşımında, “Yıllardır hayalini kurduğumuz o gün geldi de sen gelmedin. Canım eşim. Vatan uğruna yarım kaldı sevdamız. Ben sensiz bir hiç” ifadelerine yer verdi.
5.09.2022Yaşam
Kara Harp Okulu diploma töreninde net mesaj: En büyük güç kaynağımız milletimizin ordusudur
Kara Harp Okulu diploma töreninde net mesaj: En büyük güç kaynağımız milletimizin ordusudurCumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'da Milli Savunma Üniversitesi Kara Harp Okulu Diploma Alma ve Sancak Devir Teslim Töreni'nde konuştu. Erdoğan, "Milletin meclisiyle, milletin Cumhurbaşkanıyla, milletin kendisiyle birlikte ülkemizi 2053 vizyonuna hazırlarken en büyük güç kaynağımız milletimizin ordusudur." dedi.
30.08.2022Siyaset
Pençe-Kilit bölgesinde Siirtli teğmen şehit oldu
Pençe-Kilit bölgesinde Siirtli teğmen şehit olduPençe-Kilit operasyonu bölgesinde teröristlerce yapılan taciz atışı sonucunda, Siirt-Şirvan nüfusuna kayıtlı Piyade Teğmen Ömer Bağra şehit oldu.
12.08.2022Gündem
Orgeneral Yaşar Güler kimdir, nereli, kaç yaşında? Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler’in görev süresi uzatıldı mı?
Orgeneral Yaşar Güler kimdir, nereli, kaç yaşında? Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler’in görev süresi uzatıldı mı?Yüksek Askeri Şura toplantısında albayların terfileri, görev sürelerinin uzatılması veya emekliye ayırma işlemleri ile generallerin terfi ve atama dosyaları ele alındı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler’in görev süresinin uzayıp uzamadığı merak konusu oldu. Peki, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler’in görev süresi uzatıldı mı? Orgeneral Yaşar Güler kimdir, nereli, kaç yaşında?
4.08.2022Gündem
Eren Abluka-27 başladı! Şırnak ve Siirt’te bin 377 asker harekete geçti
Eren Abluka-27 başladı! Şırnak ve Siirt’te bin 377 asker harekete geçtiİçişleri Bakanlığınca Şırnak ve Siirt’te bin 377 personelin katılımıyla Eren Abluka-27 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ercan Özcan Operasyonu başlatıldı.
30.07.2022Gündem
İçişleri duyurdu: Eren Abluka-24 Operasyonu başlatıldı
İçişleri duyurdu: Eren Abluka-24 Operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığı'nca Bitlis’te 483 personelin katılımıyla Eren Abluka-24 Şehit Jandarma Teğmen Baki Koçak Operasyonu başlatıldı.
23.07.2022Gündem
Mirasın kim, ne kadarını alabiliyor? Miras devlete nasıl geçiyor? Bazı kişiler kendilerine miras kaldığından bile habersiz! Dikkat çeken detaylar...
Mirasın kim, ne kadarını alabiliyor? Miras devlete nasıl geçiyor? Bazı kişiler kendilerine miras kaldığından bile habersiz! Dikkat çeken detaylar...Miras bu durumda devlete geçebilir. Detaylarıyla miras ve mirasçıya ilişkin tüm merak edilenler açıklandı. Miras hukuku çok sayıda kişi tarafından araştırılıyor. Miras anayasal bir hak. Gerçek kişiler öldüklerinde özel mülkiyetlerinde bulunan haklar ve malvarlıkları akrabalarına geçiyor. Yasal mirasçılık için kan bağını esas alınıyor. Bazı ulaşılamama gibi durumlarda kişiler kendilerine miras kaldığından bile habersiz olabiliyor. Bazı durumlarda ise mirasçı hem anne hem de baba tarafından iki pay miras alabiliyor. Peki yasal mirasçılar kimlerdir? Evlilik dışı çocukların ve evlatlığın mirasçılığı nasıldır? Boşanma davası açılan eşler birbirine mirasçı olabilir mi? Mirasçılık belgesi nasıl alınır? Vasiyetname iptal edilebilir mi? İşte miras hukuku ile ilgili dikkat çeken bilgiler...
20.07.2022Ekonomi
Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinden kahreden haber! 1 Mehmetçiğimiz şehit oldu
Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinden kahreden haber! 1 Mehmetçiğimiz şehit olduMSB, Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından açılan taciz ateşi sonucunda P.Tğm. Ömer Faruk Civelek'in şehit olduğunu açıkladı.
17.07.2022Gündem
Türkiye ve KKTC'den Doğu Akdeniz'de ortak tatbikat
Türkiye ve KKTC'den Doğu Akdeniz'de ortak tatbikatTürkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) Doğu Akdeniz'de uluslararası sularda gerçekleştirdiği 'Şehit Teğmen Caner Gönyeli Arama Kurtarma Tatbikatı' tamamlandı.
15.06.2022Gündem
Şırnak’ta örgüte ait çok sayıda roketatar mühimmatı ve sevk fişeği ele geçirildi!
Şırnak’ta örgüte ait çok sayıda roketatar mühimmatı ve sevk fişeği ele geçirildi!İçişleri Bakanlığınca yurt içinde PKK terör örgütünü ülke gündeminden çıkarmak ve bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmek amacıyla, “ara-bul-yok et” stratejisiyle yürütülen Eren Abluka operasyonları 17 bölgede başarıyla sürüyor. Çok sayıda ağır silah mühimmatı ele geçirildi.
13.06.2022Gündem
Şehit Jandarma Teğmen İsmail Can Akdeniz kimdir? İsmail Can Akdeniz nasıl şehit oldu, nereli?
Şehit Jandarma Teğmen İsmail Can Akdeniz kimdir? İsmail Can Akdeniz nasıl şehit oldu, nereli?Terör örgütü PKK'nın kökünü kazımak için İçişleri Bakanlığınca Şırnak’ta 574 personelin katılımıyla Eren Abluka-17 Şehit Jandarma Teğmen İsmail Can Akdeniz-2 Operasyonu başlatıldı. Söz konusu gelişmenin ardından Şehit Teğmen İsmail Can Akdeniz hakkında yapılan aramalar arttı. Peki, Şehit Jandarma Teğmen İsmail Can Akdeniz kimdir? İsmail Can Akdeniz nasıl şehit oldu, nereli?
13.06.2022Gündem
Eren Abluka-17 Şehit Jandarma Teğmen İsmail Can Akdeniz-2 Operasyonu başladı
Eren Abluka-17 Şehit Jandarma Teğmen İsmail Can Akdeniz-2 Operasyonu başladıİçişleri Bakanlığınca Şırnak’ta 574 personelin katılımıyla Eren Abluka-17 Şehit Jandarma Teğmen İsmail Can Akdeniz-2 Operasyonu başlatıldı.
13.06.2022Gündem
Eren Abluka-14 Operasyonu: 3 terörist öldürüldü!
Eren Abluka-14 Operasyonu: 3 terörist öldürüldü!İçişleri Bakanlığı tarafından Şırnak'ta Eren Abluka-14 Operasyonu başlatıldı. 585 personelin katıldığı operasyonun ilk gününde PKK'lı 3 terörist etkisiz hale getirildi.
1.06.2022Gündem
İzmir merkezli 26 ilde FETÖ operasyonunda 24 tutuklama
İzmir merkezli 26 ilde FETÖ operasyonunda 24 tutuklamaİzmir merkezli 26 ilde, FETÖ/PDY'nin 'TSK yapılanması'na yönelik yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan 56 şüpheliden 24'ü tutuklandı.
27.05.2022Gündem
Pençe-Kilit Operasyonu şehitlerimize veda!
Pençe-Kilit Operasyonu şehitlerimize veda!Pençe-Kilit Operasyonu’ndaki çatışmada şehit olan Teğmen Abulkadir Güler, Uzman Çavuşlar Bican Kapılay, Hüseyin Cankaya, Onur Doğan ile Sözleşmeli Er Celal Tekedereli için Şerafettin Elçi Havalimanında tören düzenlendi. Öte yandan Bakan Akar da süren operasyonlara ilişkin bilgi verdi.
25.05.2022Gündem
Şehit Celal Tekedereli kimdir? Sözleşmeli Er Celal Tekedereli nereli, kaç yaşında, cenaze töreni yapıldı mı?
Şehit Celal Tekedereli kimdir? Sözleşmeli Er Celal Tekedereli nereli, kaç yaşında, cenaze töreni yapıldı mı?Pençe Kilit Operasyonu’nda çıkan çatışmada şehit olan 5 askerin naaşı, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve beraberindeki komutanların katıldığı törenle, Hakkari’den memleketlerine uğurlandı. Peki, Şehit Celal Tekedereli kimdir? Celal Tekedereli nereli, kaç yaşında, cenaze töreni yapıldı mı?
25.05.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Teğmen ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki teğmen haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.