Stok

Stok

Son dakika stok haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan stok ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını stok haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Stok

haberleri sayfasında son dakika yaşanan stok gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.266 stok haberi bulunmuştur. Tüm stok haberleri aşağıda listelenmiştir.
Sıfır araba satışıyla ilgili son dakika gelişmesi! Böylesi görülmedi, 5 ay...
Sıfır araba satışıyla ilgili son dakika gelişmesi! Böylesi görülmedi, 5 ay...Araba alacakları çok yakından ilgilendiriyor. Pandemi süreci ve çip krizi nedeniyle otomotiv sektöründe tedarik sorunu yanmaya başladı. Salgın sürecinde pek çok otomotiv devi üretime ara verdi. Çip krizi de dönemsel olarak üretimin gecikmesine neden oldu. Koronavirüs pandemisinde normalleşme süreci dünya genelinde başladı. Ancak yaşanan çip krizi hala otomotiv sektörünü etkilemeye devam ediyor. Yaşanan süreç araba fiyatlarının fahiş fiyatlara çıkmasına neden oldu. Öyle ki bazı araba modellerinde fiyatlar ev fiyatları ile yarışır hale geldi. Ucuz otomobil bulmak ise neredeyse imkansız. Araba fiyatlarının mayıs listesi yayınlandığında 300 bin TL'ye sadece tek bir model kaldığı görüldü. Fiyatlardaki fahiş artış da fırsatçıları harekete geçirdi. Bazı fırsatçı bayiler, ellerinde stok otomobil olmasına rağmen vatandaşa 3 ay sonraya gün veriyor. Eğer aracı hemen isterseniz karşınıza yüklü bir fatura çıkıyor.
16.05.2022Ekonomi
Tapu ile ilgili flaş detay! Ev alacak milyonları ilgilendiriyor, ipotek, haciz ve...
Tapu ile ilgili flaş detay! Ev alacak milyonları ilgilendiriyor, ipotek, haciz ve...Tapu ile ilgili son dakika gelişmesi! Ev alıp satacak herkesi yakından ilgilendiriyor. Tek tek açıklandı. Ev almadan önce yapılması gerekiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan konut kredisi müjdesinin ardından vatandaşlar ev arayışına girdi. Uzun süredir artan fiyatlarla gündemde olan konut sektörünün devreye alınan paketlerle hareketlenmesi bekleniyor. Peki ev alırken nelere dikkat etmek gerekiyor? Tapu üzerinde ipotek ve haciz olup olmadığı nasıl öğrenilebiliyor? İşte ev alma planı yapanlar için yol haritası...
10.05.2022Ekonomi
Sıfır araba alacaklara kötü haber! İki aydan uzun sürüyor, giden eli boş dönüyor! Araç fiyatları ise...
Sıfır araba alacaklara kötü haber! İki aydan uzun sürüyor, giden eli boş dönüyor! Araç fiyatları ise...Araba almak isteyenlere kötü haber! Adeta araç kalmadı. Otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlar bayilere gidiyor ancak eli boş dönüyor. Firmalar siparişleri karşılamakta zorlanıyor. Otomobilde bekleme süresi yerli modellerde bir ay. İthal model ise iki ayı bile buluyor. Bazı modellerde süre daha da uzuyor. Tedarik sorunu Türkiye'de hala devam ediyor. Öte yandan otomobil fiyatlarına ilişkin de açıklama geldi. Otomobil fiyatlarının önümüzdeki dönemde nasıl seyredeceği de merak konusu olmayı sürdürüyor. Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) Başkanı Ali Haydar Bozkurt, 2022’de Türkiye otomotiv sektöründeki ilk gündem maddesinin 'bulunurluk' olacağını belirterek değerlendirmelerde bulundu. İşte sektörde yaşanan son gelişmeler...
9.05.2022Ekonomi
Araba fiyatlarında kırmızı alarm! İkinci el arabayı uçuracak gelişme! ‘Bu ilk kez oluyor’ deyip uyardı, yeni zam...
Araba fiyatlarında kırmızı alarm! İkinci el arabayı uçuracak gelişme! ‘Bu ilk kez oluyor’ deyip uyardı, yeni zam...Araba fiyatları ile ilgili son dakika gelişmesi! Koronavirüs salgını, çip krizi, Rusya-Ukrayna savaşı ve dövizdeki artışlar sonrası yeni bir uyarı daha geldi. Stoklar tükendi, tedarik krizi her geçen gün artıyor, işlemci üretimi durma noktasına geldi. Tarih verildi, araba fiyatlarına yeni zam bekleniyor. Alt modeller değer kazanacak, ikinci el araba fiyatları uçacak. Böyle bir dönem ilk kez yaşanıyor, araç piyasasında kırmızı alarm verildi. Global piyasadaki sıkıntılardan etkilenen yurt içi araba piyasasında adeta yaprak kıpırdamıyor. İkinci el araç piyasasında durağan zamanlar geçerken, galerici esnafı alt ve üst sınıf araçların satıldığını, orta sınıf araçlara talebin her geçen gün azaldığını belirtiyor. İşte ikinci el ve sıfır araba fiyatları ile ilgili son gelişmeler...
6.05.2022Ekonomi
ABD Başkanı Joe Biden dev paketİ onayladı! İşte Ukrayna'ya yollayacağı silahların tam listesi...
ABD Başkanı Joe Biden dev paketİ onayladı! İşte Ukrayna'ya yollayacağı silahların tam listesi...Ukrayna ile Rusya arasındaki savaş tüm şiddetiyle sürerken, Ukrayna’ya dünyanın dört bir yanından yardım yağmaya devam ediyor. ABD Başkanı Joe Biden da verdiği sözü tuttu ve bütçe oylamasında Ukrayna’ya yollanacak yeni silahların listesi açıklandı ve kabul edildi. İşte Ukrayna’nın sahip olacağı yeni silah ve mühimmatların tam listesi…
29.04.2022Dünya
Süt, domates, patates, zeytinyağı ile ilgili flaş karar! Resmi Gazete'de yayımlandı
Süt, domates, patates, zeytinyağı ile ilgili flaş karar! Resmi Gazete'de yayımlandıGıdada artan fiyatlar ve savaşın etkisiyle stok sıkıntısına giren gıdalarla ilgili Tarım Bakanlığı son dakika kararı aldı. Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre süt ve krema da o listeye eklendi.
21.04.2022Ekonomi
Ev fiyatlarına fahiş zam! Yüzde  96,4 arttı...
Ev fiyatlarına fahiş zam! Yüzde 96,4 arttı...Gayrimenkul fiyatları ile ilgili son dakika gelişmesi! Satılık ev fiyatlarına fahiş zam! Uzun süredir hem kiralık hem de satılık konut fiyatları ekonomi gündemindeki yerini koruyor. Özellikle büyükşehirlerde konut stokunun arzı karşılayamaması nedeniyle kira fiyatlarında ciddi artış meydana geldi. Satılık konutlarda da yapılan fahiş zamlar ev sahibi olmayı vatandaşlar için 'hayal' haline getirdi. Merkez Bankası konut fiyat endeksini açıkladı. Konut fiyatları şubat ayında bir önceki yılın aynı ayına göre nominal olarak yüzde 96,4, reel olarak ise yüzde 26,9 oranında arttı.
18.04.2022Ekonomi
Fahiş fiyat ve stokçulara karşı harekete geçildi! Ayçiçek yağı, şeker, gübre, araba, akaryakıt...
Fahiş fiyat ve stokçulara karşı harekete geçildi! Ayçiçek yağı, şeker, gübre, araba, akaryakıt...Fahiş fiyat ve stokçulukla mücadelede yeni dönem! Bakanlık harekete geçti, KDV indirimleri ile ilgili sıkı denetimler geliyor. Bakan Nebati temel ihtiyaç ürünleri için talimatı vermişti; gıda, otomotiv, yağ, gübre, şeker, inşaat malzemeleri, alkollü içecek, tütün ürünleri, sıvı yakıt, demir-çelik, tahıl, kahve ve canlı kümes hayvanları toptan ticareti gibi 30’a yakın sektörde faaliyet gösteren mükelleflerin ilgili adreslerinde saha denetimi çalışması gerçekleştirildi.
17.04.2022Ekonomi
İndirimlere bakanlık ayarı! İnternetten alışveriş yapan herkesi ilgilendiriyor
İndirimlere bakanlık ayarı! İnternetten alışveriş yapan herkesi ilgilendiriyorTicaret Bakanlığı, reklamlardaki fiyat tanıtımları ve indirimli satışlar ile ilgili kılavuz hazırladı. E-ticaret aracıları ve reklamcıların sorumlu tutulacağı kılavuza göre, indirimli bir ürünü makul miktarda sunacak kadar stok yoksa, o ürünlerin belirtilen fiyattan reklamı yapılamayacak, bir otelde çok sayıda oda müsaitken “son 3 oda kaldı” ibaresine tanıtımlarda yer verilemeyecek. 100 liralık bir ürün daha önce yüzde 50 indirimle 50 liraya satışa sunulmuşsa, daha sonra yüzde 60 indirimle 40 liraya satış reklamı yapılamayacak. Daha önce uygulanan 50 liralık fiyat dikkate alınacak ve indirim oranında yüzde 20’lik tanıtım yapılabilecek. E-ticaret platformundaki bir satıcı, aynı ürünü farklı indirim oranlarıyla satamayacak. Bir ürünün teslimat bedeli ödenmesi gerektiği durumlarda, “bedelsiz, bedava, ücretsiz” ibareleriyle tanıtım yapılmayacak. İndirimli satışlarda, “…e varan”, “…den itibaren”, “…e kadar” ibarelerine görünür şekilde yer verilerek, tüketicinin aldatılması engellenecek.
16.04.2022Ekonomi
Akaryakıt ile ilgili flaş karar! EPDK duyurdu, resmen devreye girdi, aralık ayına kadar...
Akaryakıt ile ilgili flaş karar! EPDK duyurdu, resmen devreye girdi, aralık ayına kadar...Akaryakıt stoklarıyla ilgili son dakika kararı. EPDK duyurdu. Resmen devreye girdi. 31 Aralık 2022'ye kadar devam edecek. EPDK, rafinerici ve akaryakıt dağıtıcılarına ait zorunlu petrol stoklarının belli bir kısmının daha piyasaya verilmesini kararlaştırdı. İşte son dakika haberinin detayları...
15.04.2022Ekonomi
Ayçiçek yağı almak için hücum ettiler! Şok eden görüntü, yakınlarına telefon bile açtılar...
Ayçiçek yağı almak için hücum ettiler! Şok eden görüntü, yakınlarına telefon bile açtılar...Ayçiçek yağı kuyruğu görüntüsü şaşkına çevirdi! Türkiye Tarım Kredi Kooperatif marketlerine ayçiçeği yağının geldiğini gören vatandaşlar, yağ almak için uzun kuyruklar oluşturdu. Bazı kişiler bilinçsiz vatandaşların ortada bir stok sıkıntısı yokken ayçiçeği yağına bu kadar çok talep göstertmesinin yine yağ fiyatlarını arttıracağını belirterek tepki gösterirken, bazı vatandaşlar ise birbirleriyle yarışırcasına satın almaya devam edip, yakınlarına telefon açarak 'gelin alın' dedi.
14.04.2022Ekonomi
Zam geldi! Fiyatlar bir günde üçe katlandı, bebek bezi, tuvalet kağıdı, şampuan, deterjan, sabun ve...
Zam geldi! Fiyatlar bir günde üçe katlandı, bebek bezi, tuvalet kağıdı, şampuan, deterjan, sabun ve...Fahiş fiyat artışları vatandaşı ekonomik olarak zorluyor. Hükümet tarafından atılan adımlar fırsatçıların yaptığı hamleler ile vatandaşın cebine zam olarak yansıyor. Fırsatçılar KDV indirimi öncesi aynı oyunu sergiledi. Deterjandan bebek bezine, şampuandan peçeteye birçok ürünün fiyatı yüzde 10 ila 50 arasında arttı. Bazı ürünlerin fiyatı ikiye hatta üçe katlandı. Örneğin, 400 ml'lik bir şampuan 27 Mart'ta 17.10 TL iken, iki kattan fazla artarak 29 Mart'ta 46.23 liraya yükseldi. 5 litrelik bir çamaşır suyu 25 Mart'ta 28.59 TL'den satılırken, bunun fiyatı 27 Mart'ta 59 TL'ye, 29 Mart'ta ise 77.89 TL'ye çıktı. 200 gram 4'lü sabunu 26 Mart'ta 28.50 liradan satılırken, ürünün fiyatı 27 Mart'ta 46.90 TL'ye, 29 Mart'ta ise 53.25 TL'ye yükseldi.
30.03.2022Ekonomi
Şekere zam geldi mi, toz şeker fiyatları ne kadar? Şeker fiyatları neden artıyor?
Şekere zam geldi mi, toz şeker fiyatları ne kadar? Şeker fiyatları neden artıyor?Şekere zam geldi mi? Türkiye istatistik Kurumu’nun (TÜİK) verilerine göre Türkiye’de şekerin kilogram fiyatına ortama yüzde 52 zam yapıldı. Kilosu 5 lira olan şeker yapılan zam ile birlikte 18 liraya kadar yükseldi. Peki, şeker fiyatları neden arttı, artıyor? Şeker fiyatları düşecek mi?
28.03.2022Ekonomi
Kuveyt Türk kararı resmen duyurdu! Ücretsiz, aidat da alınmıyor! 31 Haziran'a kadar...
Kuveyt Türk kararı resmen duyurdu! Ücretsiz, aidat da alınmıyor! 31 Haziran'a kadar...Kuveyt Türk harekete geçti ve yeni kararı resmen duyurdu. Ücretsiz ve aidatsız olarak işlem gerçekleştiriliyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadı. Dev banka, çiftçi ve şahıs firmaları için uzaktan hesap açma hizmetinin devreye alındığını açıkladı. 31 Haziran'a kadar görüntülü görüşmeyle hesap açanlar, kampanyadan yararlanabilecek. Dakikalar içinde mobil uygulamadaki başvuru ekranından hesap açılabiliyor. CebimPOS ile tüm şahıs firmaları ve çiftçilere ücretsiz ve aidatsız tahsilat/ödeme alma imkânı sunuluyor.
28.03.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ayçiçek yağı ile ilgili flaş açıklama: Yüzde 75'i hibeli olarak dağıtılacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ayçiçek yağı ile ilgili flaş açıklama: Yüzde 75'i hibeli olarak dağıtılacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Tokat ziyareti kapsamında çiftçilerle bir araya geldiği programın görüntüleri paylaşıldı. Çiftçilere 20 yılda yaklaşık 470 milyar lira destek ödemesi yapıldığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Tarım ve hayvancılığa en büyük desteği biz verdik." dedi. Başkan Erdoğan, sebze-meyve üretiminde Türkiye'nin Avrupa'da birinci sırada olduğunu vurgulayarak, "Bu yıl için 25,8 milyar lira olarak planlanan tarımsal destekleme bütçesini ilavelerle 29 milyar liraya yükselttik." ifadelerini kullandı. Öte yandan Erdoğan ayçiçek yağı ile ilgili stok sorunu olmadığını belirterek "Rusya-Ukrayna savaşının sonuçları bizi etkilemiştir. Ama bu sofrada değil ithalatta olacaktır. Ülkemizin savaşan iki tarafla da dengeli ilişkilerin bu bölgeden gelen tedariki kesmeyeceğini ümit ediyoruz. Sadece Tokat özelinde üreticilerimizde 20 bin ton yağlık ayçiçeği 30 bin ton mısır üretimi için sözleşme imzalandı. yüzde 75'i hibeli olarak dağıtılacaktır. Toplamda 12 milyon liralık üretim desteği sağlanacaktır" dedi.
26.03.2022Siyaset
Şeker rezaleti! Ayçiçek yağının ardından şimdi de şekerde  büyük oyun, 800 liraya kadar çıktı...
Şeker rezaleti! Ayçiçek yağının ardından şimdi de şekerde büyük oyun, 800 liraya kadar çıktı...Temel gıda maddelerindeki fiyat artışı uzun süredir vatandaşın gündemindeki yerini koruyordu. Özellikle ayçiçek yağına yapılan zamlar ve Rusya-Ukrayna savaşı ile birlikte tedarikte yaşanabilecek aksaklıklar nedeniyle fiyatlar arttırıldı. Ancak sonrasında stok sıkıntısı bulunmamasına rağmen fiyat artışları devam etti. Ayçiçek yağından sonra şimdi de şeker fiyatları vatandaşların alım gücünü zorlayan bir noktaya ulaştı. Geçen yıl 50 kg'lık 1 torba toz şeker 200 liradan satılırken bu rakam 2022 başında 455 TL'ye yükseldi. Şeker fiyatı şu anda ise 800 liraya kadar çıktı.
22.03.2022Ekonomi
Ayçiçek yağı fiyatlarını düşürecek gelişme! Tam 6 bin 99 ton...
Ayçiçek yağı fiyatlarını düşürecek gelişme! Tam 6 bin 99 ton...Ayçiçek yağı fiyatlarının artmasının ardından ve stok haberleri sonrası kritik gelişme! Rusya’nın Yisk Limanı'ndan 9 Mart'ta çıkış yapan 6 bin 99 ton ayçiçek yağı yüklü Lilac isimli gemi bu sabah Mersin'e ulaştı. Gemideki tonlarca ayçiçek yağı, 5 mil açıktaki özel bir firmaya ait platformdan firmanın depolarına aktarılmaya başlandı.
16.03.2022Ekonomi
Ayçiçek yağı fiyatlarında son durum ne? Ayçiçek yağı yerine ne kullanılır? En uygun ayçiçek yağı ne kadar oldu?
Ayçiçek yağı fiyatlarında son durum ne? Ayçiçek yağı yerine ne kullanılır? En uygun ayçiçek yağı ne kadar oldu?Rusya Ukrayna savaşı Avrupa’da yağ başta olmak üzere tarım ürünlerinin temininde krizine neden olmuştu. Rusya-Ukrayna savaşından kaynaklı etkilerden dolayı tarım emtia fiyatlarında geçen hafta da sert dalgalanmalar görüldü. Dünyanın buğday ambarlarından biri olan bölgede arz şoku yaşanacağına ilişkin beklentiler buğday fiyatlarını rekor seviyeye çıkarmıştı. BM Gıda ve Tarım Örgütü (FAO), savaştan ötürü azalan tarım üretiminin ithalatçı olan ülkelerde gıda riski oluşturacağını belirtti. Covid-19 pandemisinin, küresel gıda güvenliği bakımından birçok zorluğa neden olduğunun altını çizen FAO, ayçiçek yağına alternatif yağlara yönelimin artabileceğini öngörüyor. Yurt içinde de yağ fiyatları ve stok tartışmaları hala devam ederken pek çok kişi ayçiçek yağı fiyatları ile ilgili araştırmalarına da devam ediyor. Peki, Ayçiçek yağı fiyatlarında son durum ne? Ayçiçek yağı yerine ne kullanılır? En uygun ayçiçek yağı ne kadar oldu? İşte detaylar…
15.03.2022Ekonomi
Tatlı sularda avlanma yasağı başladı
Tatlı sularda avlanma yasağı başladıTatlı suların dip balığı olarak bilinen Aynalı Sazan, tatlı sularda avlanma yasağının son gününde Düzce tezgâhlarını süsledi.
15.03.2022Yaşam
Akaryakıt ile ilgili son dakika kararı! EPDK resmen duyurdu
Akaryakıt ile ilgili son dakika kararı! EPDK resmen duyurduEPDK yeni gelişmeyi resmen duyurdu. Akaryakıt dağıtıcıları ile ilgili kararın detayları belli oldu. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'ndan (EPDK) yapılan açıklamada, "Akaryakıt dağıtıcılarının zorunlu petrol stokunun, 14-31 Mart arasında %7, 1-12 Nisan arasında %6`sına denk gelen miktarının piyasa faaliyetlerine konu edilebilmesine karar verildi" denildi.
14.03.2022Ekonomi
Ayçiçek yağı zamları sonrası flaş gelişme! Destek veriliyor, Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı
Ayçiçek yağı zamları sonrası flaş gelişme! Destek veriliyor, Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladıAyçiçek yağı fiyatlarındaki artış sonrası son dakika gelişmesi! Dört ilde resmen başlıyor, ayçiçeği üretimi hız kazanacak. Resmi Gazete'de yayımlandı, destek veriliyor, tek tek açıklandı. Arpa, buğday, çavdar, tritikale, yulaf, çeltik, nohut, kanola, susam, kuru fasulye, mercimek de dahil edildi, hepsi Çiftçi Kayıt Sistemi ile hepsine destek ödemesi yapılacak. Türkiye Tarım Havzaları Üretim ve Destekleme Modeli kapsamındaki ürünler listesinde yer alan Aydın-Efeler, Aydın-Köşk, Aydın-Sultanhisar, Aydın-Yenipazar, Karabük-Eskipazar, Kütahya-Domaniç ve Sivas- Hafik havzalarında yer alan ürünler güncellendi. Değişiklikle bu bölgelerde diğer ürünlerin yanında yağlık ayçiçeği ekimi de desteklenecek. İşte detaylar....
11.03.2022Ekonomi
Ayçiçek yağı, mercimek, nohut, fasulye ve pirinç ile ilgili flaş açıklama! Stokta sorun mu var?
Ayçiçek yağı, mercimek, nohut, fasulye ve pirinç ile ilgili flaş açıklama! Stokta sorun mu var?Ayçiçek yağı, mercimek, nohut, fasulye ve pirinç stoku ile ilgili son dakika açıklaması. Sofraların vazgeçilmezi mercimek, nohut, fasulye, buğday, pirinçte “Ürün yok” spekülasyonlarının aksine depolar dolu. Arzda sorun yok. Sektör temsilcileri, “Suni gündemlerle panik yaptırılıyor. Vatandaşlar rahat olsun” diyor.
11.03.2022Ekonomi
Süt fiyatlarına zam gelecek mi? Açıklama yapıldı, litre fiyatı...
Süt fiyatlarına zam gelecek mi? Açıklama yapıldı, litre fiyatı...Temel gıda maddelerine gelen zamlar vatandaşın gündemindeki yeni koruyor. Rusya-Ukrayna savaşı ile birlikte ayçiçek yağının temininde yaşanabilecek aksamlar nedeniyle vatandaşlar stok yapma eğilimine girdi. Bu da fiyatların yükselmesine neden oldu. Ancak yapılan açıklamalarda ayçiçek yağı için stok sıkıntısı bulunmadığı vurgulandı. Vatandaşlar gıda maddelerine yeni zam yapılıp yapılmayacağını merak ediyor. Özellikle süt fiyatları en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Süt fiyatlarıyla ilgili önemli bir açıklama yapıldı. TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar süt maliyetlerinin artığına dikkat çekerek, “Mart ayında üretici bir litre süt sattığında eline net olarak 4 lira 50 kuruş geçiyor. Yemin kilosuna ödediği para ise 5 lira 35 kuruş. Üreticiler yem fiyatlarının yüksekliğinden dolayı buzağılarını hemen ellerinden çıkarıyor” diye konuştu.
10.03.2022Ekonomi
Ayçiçek yağı ile ilgili son dakika gelişmesi! Resmen açıkladılar, Rusya'dan Türkiye'ye...
Ayçiçek yağı ile ilgili son dakika gelişmesi! Resmen açıkladılar, Rusya'dan Türkiye'ye...Ayçiçek yağı ile ilgili son dakika gelişmesi. Resmen açıkladılar. Rusya'dan Türkiye'ye tonlarca ayçiçek yağı geliyor. Denizcilik Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, 6 bin 99 ton ayçiçek yağı 4 geminin Türkiye'ye doğru yola çıktığı duyuruldu. Gemilerden bir 15 Mart'ta, üçü 17 Mart'ta Türkiye'de olacak. İşte son dakika haberinin detayları...
9.03.2022Gündem
Ayçiçek yağı fiyatlarına ‘fırsatçı’ zammı! 190 lira...
Ayçiçek yağı fiyatlarına ‘fırsatçı’ zammı! 190 lira...Ayçiçek yağını fahiş fiyatlar ile satanlar ve ayçiçek yağı stokçuları ile mücadele devam ediyor. Sosyal medyada 'ayçiçek yağı bitiyor' iddiasının atılmasının ardından birkaç gün içerisinde yaklaşık bir ayda satılacak ayçiçek yağı stoku iki gün içerisinde eritilirken, fiyatlar katlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘ihbar edin’ talimatının ardından denetimler sıklaştırıldı. Ticaret Bakanlığı fiyatları, Maliye Bakanlığı ise zabıtalarla birlikte stokları denetlemeye başladı.
9.03.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Stok ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki stok haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.