Sokağa Çıkma Yasağı

Sokağa Çıkma Yasağı

Son dakika sokağa çıkma yasağı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan sokağa çıkma yasağı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını sokağa çıkma yasağı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Sokağa Çıkma Yasağı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan sokağa çıkma yasağı gelişmeleri de dahil olmak üzere 3.375 sokağa çıkma yasağı haberi bulunmuştur. Tüm sokağa çıkma yasağı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Özbekistan karıştı! Karakalpaklar ayaklandı Mirzoyev geri adım attı...
Özbekistan karıştı! Karakalpaklar ayaklandı Mirzoyev geri adım attı...Türk cumhuriyetlerinden Özbekistan lideri Mirzoyev’in, Karakalpak Özerk Cumhuriyeti’nin ayrılma hakkını anayasa değişikliği ile kaldırma planı üzerine, bu bölgede yüzbinlerce kişi sokaklara döküldü. Plan askıya alındı.
4.07.2022Dünya
2 Temmuz Sivas Katliamı nedir, 2 Temmuz 1993’te ne oldu, kim yaptı, neden? Sivas'ta ölenler kim, isimleri ne?
2 Temmuz Sivas Katliamı nedir, 2 Temmuz 1993’te ne oldu, kim yaptı, neden? Sivas'ta ölenler kim, isimleri ne? 2 Temmuz Sivas katliamı nedir, Sivas Madımak katliamını kim yaptı, Sivas 1993 olayı nedir? sorularının ardı arkası kesilmiyor. Sivas'ta 2 Temmuz 1993'te Madımak Oteli'nde gerçekleşen olay Türkiye tarihine kara bir leke olarak yazıldı. 33 aydın ve sanatçı diri diri yakıldı. Peki, 2 Temmuz 1993’te ne oldu, kim yaptı, neden? 2 Temmuz Sivas'ta ölenler kim, isimleri ne? 2 Temmuz madımak oteli olayı!
2.07.2022Gündem
Sivas Madımak Katliamı ile ilgili sözler! 2 Temmuz 1993 Sivas katliamı sözleri ile resimli, anlamlı, duygulu Sivas Katliamı sözleri, şiirleri, görselleri!
Sivas Madımak Katliamı ile ilgili sözler! 2 Temmuz 1993 Sivas katliamı sözleri ile resimli, anlamlı, duygulu Sivas Katliamı sözleri, şiirleri, görselleri!2 Temmuz Sivas katliamı ile ilgili sözler, ölenleri anmak o günlerde yaşananları unutturmamak için araştırılıyor.  2 Temmuz 1993'te Sivas'a giden aydın ve sanatçıların konakladığı Madımak Oteli, kalabalık bir grup saldırgan tarafından ateşe verildi. 35 kişi herkesin gözleri önünde diri diri yakıldı. Katliamla ilgili dava ise 13 Mart 2012 tarihinde zaman aşımından düşürüldü. Katliamın 29. yıldönümünde biz de 2 Temmuz 1993 Sivas katliamı ile ilgili resimli, anlamlı sözler, mesajlar ve şiirler derledik. İşte 2 Temmuz madımak sözleri…
2.07.2022Gündem
23 Mayıs ne günü, tarihte bugün ne oldu? 23 Mayıs dünya ne günü, doğan ve ölen ünlüler kim, Türkiye’de ve dünyada olan olaylar!
23 Mayıs ne günü, tarihte bugün ne oldu? 23 Mayıs dünya ne günü, doğan ve ölen ünlüler kim, Türkiye’de ve dünyada olan olaylar!23 Mayıs bugün yaşanan olaylar, doğumlar ölümler merak ediliyor. Biz de bugün meydana gelen olayları sırasıyla derledik. Peki, 23 Mayıs ne günü, kim doğdu, kim öldü, hangi olaylar oldu? İşte, 23 Mayıs yaşanan doğum, ölüm ve önemli olaylar…
23.05.2022Gündem
Şangay kabusu yaşıyor! Ölümler başladı... Sosyal medyada milli marş sansürlendi
Şangay kabusu yaşıyor! Ölümler başladı... Sosyal medyada milli marş sansürlendiDünyanın geri kalanı neredeyse koronavirüs salgınını unutmuş gibi görünürken Covid-19’un ilk görüldüğü Çin, kâbus dolu günlerine geri döndü. Milyonlarca kişinin haftalardır karantinada olduğu Şangay kentinde koronavirüs kaynaklı ölümler yaşanmaya başlarken Çin’in sosyal medya platformu Weibo Çin milli marşının dizelerini sansürledi…
18.04.2022Dünya
Kiev’de yeni bir saldırı ihtimaline karşı tedirginlik sürüyor
Kiev’de yeni bir saldırı ihtimaline karşı tedirginlik sürüyorRus güçlerinin Ukrayna'nın Kiev ve çevresinden çekilmesine rağmen halk, yeni bir saldırı ihtimaline karşı tedbirli davranmaya devam ediyor.
12.04.2022Dünya
Lviv’de sirenleri duyan halk alışverişini yarıda bırakıp sığınaklara koşuyor
Lviv’de sirenleri duyan halk alışverişini yarıda bırakıp sığınaklara koşuyorGüvenli kent ilan edilen Lviv’de siren sesleri sık sık duyulurken hayatın bir parçası haline gelen siren sesini duyan halk da işlerini yarıda bırakıp sığınaklara koşuyor.
6.04.2022Dünya
Zaporijya’da sokağa çıkma yasağı
Zaporijya’da sokağa çıkma yasağıUkrayna’nın Zaporijya kentinde sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
25.03.2022Dünya
Japonya’da Covid-19 tedbirleri ülke genelinde kaldırıldı
Japonya’da Covid-19 tedbirleri ülke genelinde kaldırıldı Japonya’da korona virüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında ülkenin 18 eyaletinde uygulanan yarı OHAL tedbirleri sona erdi. Hayatın bugün itibariyle ülke genelinde normale dönmesi bekleniyor.
22.03.2022Dünya
Kiev’de sokağa çıkma yasağı uzatıldı
Kiev’de sokağa çıkma yasağı uzatıldıUkrayna’nın başkenti Kiev’de uygulanan sokağa çıkma yasağı uzatıldı.
21.03.2022Dünya
Rusya - Ukrayna savaşında son dakika haberleri... Rusya Kiev'e bomba yağdırdı! Karadeniz'de arka arkaya patlamalar meydana geldi...
Rusya - Ukrayna savaşında son dakika haberleri... Rusya Kiev'e bomba yağdırdı! Karadeniz'de arka arkaya patlamalar meydana geldi...Ukrayna ile Rusya arasındaki savaşta 26. güne girildi. Çatışma bölgesinden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Ukrayna Başsavcılığı, Rusya’nın saldırılarında 115 çocuğun hayatını kaybettiği belirtti. Kiev'e gerçekleştirilen saldırılarda can kaybının 8’e yükseldiği bildirildi. Ukrayna'nın Odessa kenti güne siren sesleriyle uyandı. Başkent Kiev’de hava savunma sistemleri devreye girdi. Rusya'nın Karadeniz Filosu komutan yardımcısının Ukrayna birlikleri tarafından öldürüldüğü Moskova tarafından doğrulandı. Sumy'den ise son derece korkutucu bir haber geldi.
21.03.2022Dünya
Zaporijya’da sokağa çıkma yasağı ilan edildi
Zaporijya’da sokağa çıkma yasağı ilan edildiUkrayna’nın Zaporijya kentinde bugünden itibaren geçerli olacak sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
19.03.2022Dünya
Rusya - Ukrayna savaşında son dakika gelişmesi... Rusya'nın kaybı belli oldu! 14 bin 700 Rus askeri...
Rusya - Ukrayna savaşında son dakika gelişmesi... Rusya'nın kaybı belli oldu! 14 bin 700 Rus askeri...Ukrayna ile Rusya arasındaki savaşta 25. güne girildi. Savaş bölgesinde yaşananlar tüm dünya tarafından korku ve endişe ile takip ediliyor. Rusya'nın Ukrayna'nın deniz üssüne saldırısı dünyada şok etkisi yarattı. ABD'nin Ukrayna'ya yardım miktarı 1 milyar dolara ulaştı. Kiev'e gönderilecek askeri destek paketinin içinde İHA'lar, Stinger füzeler ve daha pek çok mühimmat ve silah bulunuyor. Rusya Ukrayna savaşında Kinjal füzelerini ilk kez kullandığını duyurdu. Ukrayna, Azak Denizi’ne bağlantısını kaybetti.
20.03.2022Dünya
Ukrayna-Rusya savaşında son dakika gelişmesi! NATO mu devreye giriyor? Bomba hamle, Putin ve Zelenskiy...
Ukrayna-Rusya savaşında son dakika gelişmesi! NATO mu devreye giriyor? Bomba hamle, Putin ve Zelenskiy...Ukrayna-Rusya savaşında son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Rus işgalciler Karadeniz'den Odesa'yı bombardımana tuttu, Kiev ve diğer şehirlerde patlamalar var. Rus ordusu, bu kez Suriye'de de bulunmuş bir generalini kaybetti. İki gazeteci daha öldürüldü, Kiev'e gelen ilk yabancı liderler Zelenskiy ile buluştu. Ukrayna lideri ABD'ye seslenerek "11 Eylül'ü hatırlayın" dedi ve hava sahasının kapatılmasını istedi. ABD'nin Kiev Büyükelçiliğinden de korkunç bir iddia geldi. NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg yeni açıklama yaptı. Stoltenberg Ukrayna'nın NATO'ya katılıp katılmayacağı konusundaki soruya da yanıt verdi. İşte son dakika haberinin detayları...
16.03.2022Dünya
Rusların günlerdir geçemediği bölge! Ukraynalı komutanlar açıkladı: İşte Kiev'in en büyük avantajı...
Rusların günlerdir geçemediği bölge! Ukraynalı komutanlar açıkladı: İşte Kiev'in en büyük avantajı...Ukrayna ile Rusya arasındaki savaş tüm şiddetiyle devam ederken Başkent Kiev'i savunan iki general çarpıcı açıklamalarda bulundu. Rus topçusunu şehirden uzak tutmak için büyük çaba harcadıklarını belirten komutanlar, Kiev'in arazi yapısının kendilerine avantaj sağladığını söylüyor.
15.03.2022Dünya
Rusya - Ukrayna savaşında son dakika gelişmeleri! Yaptığı eylemle Rusya'ya damga vurmuştu cezası belli oldu
Rusya - Ukrayna savaşında son dakika gelişmeleri! Yaptığı eylemle Rusya'ya damga vurmuştu cezası belli olduUkrayna ile Rusya arasındaki savaşta 20. güne girildi. İşgal edilen Ukrayna topraklarında çatışmalar ve bombalamalar devam ediyor. Rusya'dan ABD'ye üst düzey misilleme geldi. Joe Biden, Dışişleri Bakanı Antony Blinken ve CIA Direktörü William Burns dahil 13 ABD'li yetkilinin yaptırım listesine alındığını açıklandı. Ukrayna'nın güney komşusu Romanya'ya bir Orlan-10 drone'u düştü. Ukrayna'ya işgalin başlangıcından bu yana en üst düzey ziyaret gerçekleşiyor, Çekya, Polonya ve Slovenya başbakanları Kiev'de Zelenskiy ile buluşacak. Ukrayna lideri, Kiev'in muhtemel NATO üyeliğine ilişkin en karamsar açıklamasını yaptı. Rusya’da yayın yapan Kanal 1’de canlı yayın sırasında savaş karşıtı pankart açan editör Marina Ovsyannikov, gözaltına alınmasının ardından sorgusunun 14 saatten fazla sürdüğünü ifade ederken, editörün 30 bin ruble para cezasına çarptırıldığı aktarıldı.
15.03.2022Dünya
Canan Ergüder: İlk duyduğumda hayatımın tepetaklak olacağını biliyordum
Canan Ergüder: İlk duyduğumda hayatımın tepetaklak olacağını biliyordumKanser hastalığını yenen ve ekranlara Oğlum dizisiyle dönüş yapan oyuncu Canan Ergüder,geride bıraktığı hastalığını,yeni işini,hayata bakışını samimi bir şekilde anlattı.
6.03.2022Magazin
Rusya'dan Ukrayna'ya peş peşe bomba! Kritik noktalar vuruldu, ilk kez açıkladılar...
Rusya'dan Ukrayna'ya peş peşe bomba! Kritik noktalar vuruldu, ilk kez açıkladılar...Ukrayna - Rusya savaşının 7'nci gününden son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Rusya-Ukrayna müzakerelerinde Rus heyetine başkanlık eden Devlet Başkan Yardımcısı Vladimir Medinskiy, Ukrayna heyetinin Kiev'den yola çıktığını ve toplantı yerine yarın sabah varacağını belirtti. Kiev Belediye Başkanı "Rus birlikleri başkent Kiev'e daha yakın" açıklamasında bulunurken, İngiltere Başbakanı Boris Johnson ise Putin'i "savaş suçlusu" olarak tanımlayarak BM'ye çağrıda bulundu. Harkiv bir kez daha füzelerin hedefi oldu. Ukrayna savaşın başından beri 2 bin sivilin hayatını kaybettiğini duyurdu. Rus annelere çağrı yapan Ukrayna, esir askerlerin annelerinin Kiev'e gelmeleri durumunda serbest bırakılacaklarını duyurdu. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Moskova'nın Zelenski'nin güvenlik garantileri isteğine ilişkin görüşmeye hazır olduklarını söyledi. Öte yandan Rusya Ukrayna işgali sırasında ne kadar kayıp verdiğini ilk kez açıkladı. İşte son dakika haberinin detayları...
3.03.2022Dünya
Kızılay’dan Ukrayna’ya insani yardım malzemesi desteği
Kızılay’dan Ukrayna’ya insani yardım malzemesi desteğiUkrayna'ya insani yardım malzemesi götüren Kızılay öncü ekibi, Kiev'den trenle tahliye edilen Türklerin geçtiği Çernivtsi istasyonu önünde mobil beslenme aracını devreye aldı. İstasyona gelen insanlara sıcak çay ve çeşitli ikramlarda bulunan ekip, yaşanan krizi de ilk ağızdan dinledi.
2.03.2022Dünya
Türkiye'nin Kiev Büyükelçiliği'nden tahliyelere ilişkin flaş çağrı! 'Sokağa çıkma yasağı başlamadan gelin'
Türkiye'nin Kiev Büyükelçiliği'nden tahliyelere ilişkin flaş çağrı! 'Sokağa çıkma yasağı başlamadan gelin'Türkiye'nin Kiev Büyükelçiliği, Ukrayna'daki Türk vatandaşların tahliyesine ilişkin önemli bir çağrıda bulundu; "Kiev’de bulunup da ülkemize dönmek isteyen vatandaşlarımızın sokağa çıkma yasağı başlamadan Büyükelçiliğimize gelmeleri gerekmektedir" denildi.
2.03.2022Dünya
Kiev’de son durum! Rusya Kiev’e girdi mi, Kiev’i aldı mı?
Kiev’de son durum! Rusya Kiev’e girdi mi, Kiev’i aldı mı?Kiev düştü mü? Rusya'nın Ukrayna işgali devam ediyor. Rus hava birlikleri Ukrayna'nın en büyük ikinci şehri olan Harkov'a indi, Herson’ı ise kontrolüne geçirdi. ABD hava sahası tüm Rus uçaklarına kapatırken, iki ülke arasındaki müzakerelerin ikinci turu bu akşam yapılacak. Peki, Rusya Kiev’e girdi mi, Kiev’i aldı mı? Kiev’de son durum…
2.03.2022Dünya
Rusya Ukrayna ikinci görüşme ne zaman? 2. görüşme bugün mü yapılacak, saati belli mi?
Rusya Ukrayna ikinci görüşme ne zaman? 2. görüşme bugün mü yapılacak, saati belli mi?Rusya'nın Ukrayna işgalinde 7. Gün devam ediyor. Kiev'de patlama sesleri duyulurken, Rus hava birlikleri Ukrayna'nın en büyük ikinci şehri olan Harkov'a indi. Rusya, Herson kentinde de kontrolü ele geçirdiklerini duyurdu. ABD hava sahası ise tüm Rus uçaklarına kapatıldı. Öte yandan iki ülke arasındaki müzakerelerin ikinci turu merakla bekleniyor. Rusya Ukrayna ikinci görüşme ne zaman? 2. görüşme bugün mü yapılacak, Rusya Ukrayna 2. görüşme saat kaçta?
2.03.2022Dünya
Ukrayna'daki Türk vatandaşlarının tahliyesiyle ilgili AK Parti'den flaş açıklama!
Ukrayna'daki Türk vatandaşlarının tahliyesiyle ilgili AK Parti'den flaş açıklama!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal medya hesabından Ukrayna'da yaşayan Türk vatandaşlarına çağrıda bulundu. Çelik vatandaşların saat 15.00'e kadar Harkiv tren garına ulaşmaları gerektiğini belirtti.
28.02.2022Gündem
Rusya Ukrayna savaşında kaç kişi öldü, kaç yaralı var? Rusya Ukrayna savaşı 5. gününde!
Rusya Ukrayna savaşında kaç kişi öldü, kaç yaralı var? Rusya Ukrayna savaşı 5. gününde!Rusya Ukrayna savaşında kaç kişi öldü, kaç yaralı var? RUSYA'nın Ukrayna'ya açtığı savaşın bugün 5. günü. Ukrayna'nın şehirlerinde bomba sesleri devam ederken, Ukrayna lideri Zelenski'den açıklama  geldi. Ukrayna Sağlık Bakanı Viktor Lyashko da Rus saldırılarının 16 çocuğun hayatına mal olduğunu duyurdu.
28.02.2022Dünya
Putin'in özel ordusuna Zelenski'yi öldürme emri! Rusya 400 kişilik suikast ekibi gönderdi...
Putin'in özel ordusuna Zelenski'yi öldürme emri! Rusya 400 kişilik suikast ekibi gönderdi...Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş tüm şiddetliyle sürerken korkunç bir iddia gündeme düştü. Rusya Devlet Başkanı Putin'in, Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski ve hükümet üyelerine suikast düzenlemek 400 kişilik bir suikast ekibini Kiev'e gönderdiği iddia edildi. Suikast listesinde Kiev belediye başkanı Vitali Kliçko ve kardeşi Wladimir de yer alıyor.
28.02.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Sokağa Çıkma Yasağı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki sokağa çıkma yasağı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.