Seyran

Seyran

Son dakika Seyran haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Seyran ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Seyran haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Seyran

haberleri sayfasında son dakika yaşanan seyran gelişmeleri de dahil olmak üzere 365 seyran haberi bulunmuştur. Tüm seyran haberleri aşağıda listelenmiştir.
Sezen Aksu Seyran ve Ferit için şarkı besteledi! Yalı Çapkını'nın şarkısını Mert Ramazan Demir söyleyecek
Sezen Aksu Seyran ve Ferit için şarkı besteledi! Yalı Çapkını'nın şarkısını Mert Ramazan Demir söyleyecekCuma akşamlarının rekortmen dizisi Yalı Çapkını ikinci sezon bölümleriyle de ilgi çekmeye devam ediyor. Seyran ve Ferit'in hikayesinin anlatıldığı dizi hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Minik Serçe lakaplı sanatçı Sezen Aksu'nun Mert Ramazan Demir'i instagram'dan takip etmesi sonrası çıkan haber seyirciyi heyecanlandırdı.
1.10.2023Televizyon
Yalı Çapkını 40. bölüm fragmanı: Kaya ve Suna aşka geliyor, Sultan Halis'e itiraf ediyor!
Yalı Çapkını 40. bölüm fragmanı: Kaya ve Suna aşka geliyor, Sultan Halis'e itiraf ediyor!Yalı Çapkını 40 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Binnur Kaya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Halis Ağa, Kaya'ı Marmaris'teki mağazaya gönderiyor. Kızı Nükhet, "Seyran, Ferit de gitsin, Suna ve Asuman da gitsin" diyerek planın ilk kısmını tamamlıyorlar. Öte yandan son bölümde kızı Dicle'yi Orhan'la yakalayan Sultan'dan itiraf geliyor.
29.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 39. bölüm fragmanı: Ferit yalıyı terk etti, Suna ve Kaya aşkı geliyor!
Yalı Çapkını 39. bölüm fragmanı: Ferit yalıyı terk etti, Suna ve Kaya aşkı geliyor!Yalı Çapkını 39 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Taro Emir Tekin'in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit yalıyı terk etti. Halis Ağa, "Kaya'ya yaptıklarının affı yok, Ferit yaptıklarının bedelini ödeyecek" diye haykırdı. "Benim senden tek bir istediğim var, kardeşimi ve kocasını rahat bırakman" diyen Suna ve Kaya arasında yeni bir aşk kapıda. İşte Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı...
23.09.2023Televizyon
İfakat'le öpüştü, sevgilisi O çıktı! Yalı Çapkını'nda evlatlık Orhan'ın sırrı ortaya çıktı
İfakat'le öpüştü, sevgilisi O çıktı! Yalı Çapkını'nda evlatlık Orhan'ın sırrı ortaya çıktıYalı Çapkını 38. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Taro Emir Tekin'in yer aldığı dizi ikinci sezona Halis Ağa'nın kızı Nükhet'i ve torunu Kaya'ı yalıya davetiyle başladı. Gelişiyle aranan kaos ortamının oluştuğu dizide Orhan'ın da sırrı ortaya çıktı.
19.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 38. bölüm 2. fragmanı: Seyran Kaya'nın ayağına gitti, Ferit tokatladı!
Yalı Çapkını 38. bölüm 2. fragmanı: Seyran Kaya'nın ayağına gitti, Ferit tokatladı!Yalı Çapkını 38 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star TV'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Taro Emir Tekin'in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Seyran, Kaya ile konuştu. Kaya, "Karını göndermek yerine gelip benimle konuşsan" dedi, Ferit çıldırdı. Öte yandan Kazım, "Gerçek, hakiki torun bu" diyerek Ferit'i gösterdi.
18.09.2023Televizyon
Seyran'ın ilk bebeğini O düşürüyor! Yalı Çapkını'nda İfakat'in iki hain planı tutuyor!
Seyran'ın ilk bebeğini O düşürüyor! Yalı Çapkını'nda İfakat'in iki hain planı tutuyor!Yalı Çapkını İfakat'ti iki hain planı çözülüyor. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizi ikinci sezona düğünle başladı. Nükhet ve Kaya'nın da yalıya gelmesiyle aranan kaos ortamı oluştu. "Ayağınızı denk alacaksınız" diye göz dağı veren Seyran'ın Nükhet ile ortaklığı geliyor. Ancak İfakat, ilk hamlesini doğmamış çocuk üzerinden yapıyor.
18.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 38. bölüm fragmanı: Nükhet'in intikamı geliyor!
Yalı Çapkını 38. bölüm fragmanı: Nükhet'in intikamı geliyor!Yalı Çapkını 38 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit, Halis Ağa'nın torunu Kaya'yı evde istemedğini gösterdi. "Nasıl olur da abimin yerine oturur?" Öte yandan Nükhet, Halis Ağa ile konuşmasında intikam için geldiğini söyledi.
17.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını mı kazandı, Kızılcık Şerbeti mi? 15 Eylül Cuma akşamı reytinglerde kim birinci oldu?
Yalı Çapkını mı kazandı, Kızılcık Şerbeti mi? 15 Eylül Cuma akşamı reytinglerde kim birinci oldu?Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti dizileri arasında rekabet yeniden başladı. 15 Eylül Cuma günü her iki dizide yeni bölümleriyle ekrana geldi. Bir yandan Ferit ve Seyran'ın düğünü sosyal medyaya damga vururken diğer yandan Doğa ve Fatih arasında yaşanan bebek mücadelesi konuşuldu. Peki 15 Eylül Cuma reytinglerde kim birinci oldu?
15.09.2023Televizyon
Star Tv canlı Yalı Çapkını son bölüm izle! Yalı Çapkını 37. bölüm full tek parça izle linki
Star Tv canlı Yalı Çapkını son bölüm izle! Yalı Çapkını 37. bölüm full tek parça izle linkiStar Tv canlı Yalı Çapkını son bölüm izle! Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Binnur Kaya'nın yer aldığı Yalı Çapkını 2. sezon başlıyor. 15 Eylül 2023 Cuma akşamı yeni bölümüyle seyirciyle buluşacak Yalı Çapkını'nda Kaya ve Nükhet de ilk kez görülecek. Ferit ve Seyran düğünüyle başlayacak hikaye. İşte Yalı Çapkını 37. bölüm full tek parça izle linki...
15.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını Pelo öldü mü? Buçe Buse Kahraman diziden neden ayrıldı?
Yalı Çapkını Pelo öldü mü? Buçe Buse Kahraman diziden neden ayrıldı?Yalı Çapkını Pelin öldü mü sorusunun yanıtı merak ediliyor. Star Tv'de yayınlanan Yalı Çapkını dizisinde Pelin karakteri, sezon finalinde deniz atlamıştı. Ferit ve Seyran arasına girmesiyle tepki çeken sahnelere imza atan ve zaman zaman sosyal medyada kendisine eleştiriler yöneltilen Buçe Buse Kahraman Yalı Çapkını dizisinden neden ayrıldı? İşte detaylar...
15.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 37. bölüm fragmanı: Seyran İfakat'i dumura uğrattı, Ferit dedesinin planını bozuyor
Yalı Çapkını 37. bölüm fragmanı: Seyran İfakat'i dumura uğrattı, Ferit dedesinin planını bozuyorYalı Çapkını 37 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Binnur Kaya'nın yer aldığı dizi ikinci sezona başlıyor. Yeni sezonun ilk bölümünde Seyran, Halis Ağa'ya başkaldırdı. Hastanede "Defolup git burdan" diyeren Halis Ağa'ya, "Hiçbir yere gitmeyeceğim" diyen Seyran, İfakat'i de dumura uğrattı. Öte yandan Nükhet ve Tekin karakterleri ilk kez göründü.
12.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 2. sezon fragmanı: Seyran ve Ferit'in düğününde sürpriz var! Ayrılık kapıda...
Yalı Çapkını 2. sezon fragmanı: Seyran ve Ferit'in düğününde sürpriz var! Ayrılık kapıda...Yalı Çapkını 2 sezon fragmanı yayınlandı. Star TV'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizi ikinci sezon için gün sayıyor. Yeni sezon fragmanında Seyran'ın gelinlik, Ferit'in damatlık giydiği anlar en büyük detay oldu. Ancak Ferit ve Seyran'ın düğününde sürpriz bir konuk var.
1.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını dizisinde ünlü oyuncu veda etti, Seyran ve Ferit baş başa kaldı!
Yalı Çapkını dizisinde ünlü oyuncu veda etti, Seyran ve Ferit baş başa kaldı!Yalı Çapkını dizisinde esas hikaye yeni sezonda başlıyor. Geçtiğimiz sezona damga vuran OGM Pictures yapımı Yalı Çapkını dizisinde flaş bir ayrılık haberi geldi. Baran Bölükbaşı'nın ayrılığı sonrası yaşanan son gelişme izleyenleri sevindirdi.
10.08.2023Televizyon
Afra Saraçoğlu'nun bikinisinin fiyatı dudak uçuklattı!
Afra Saraçoğlu'nun bikinisinin fiyatı dudak uçuklattı!Yalı Çapkını'nda Seyran karakteriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Afra Saraçoğlu, son günlerde dizideki rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile çıkan dudak dudağa görüntüleriyle gündemdeydi. Ünlü oyuncu şimdi de bikinisinin fiyatıyla gündem oldu. İşte detaylar...
29.06.2023Magazin
Bakan Özhaseki deprem bölgesinde açıkladı: Yeni bir formüle geçeceğiz
Bakan Özhaseki deprem bölgesinde açıkladı: Yeni bir formüle geçeceğizÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Kurban Bayramı namazını 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerden etkilenen Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde kıldı. Vatandaşlarla bayramlaşan Bakan Özhaseki yaptığı açıklamada, “Yaraları saracağız, milletimizin yüzünü güldüreceğiz. Bayramdan sonra yeni bir usule, yeni bir formüle geçeceğiz. Bizim her bir aşamasını denetleyeceğimiz bir formül. Eğer vatandaş kendi evini kendi yerinde yapmak istiyorsa, devletin ona nasıl yardım edeceği hususunu açıklayacağız. Vatandaşlarımızın bir an önce o kalıcı konutlara çıkabilmesi içinde şantiyeleri bir bir geziyorum, hızlı davranmaya çalışıyoruz.” ifadelerine yer verdi.
28.06.2023Ekonomi
Afra Saraçoğlu makyajsız halini paylaştı, yorum yağdı!
Afra Saraçoğlu makyajsız halini paylaştı, yorum yağdı!Yalı Çapkını'nda 'Seyran' karakteriyle geniş kitlelerce tanınan Afra Saraçoğlu son olarak dizideki rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile dudak dudağa görüntüleriyle gündem oldu. Saraçoğlu, bu defa makyajsız fotoğraflarıyla sosyal medyayı salladı. İşte Afra Saraçoğlu'nun makyajsız paylaşımı....
25.06.2023Magazin
Büyü bozuldu, Ferit ölüyor! Yalı Çapkını 2. sezonda şok şenaryo! Seyran ve Tarık evliliği gümbür gümbür geliyor
Büyü bozuldu, Ferit ölüyor! Yalı Çapkını 2. sezonda şok şenaryo! Seyran ve Tarık evliliği gümbür gümbür geliyorYalı Çapkını Ferit öldü mü sorusunun yanıtı henüz belli değil. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin sezon finali Ferit'in vurulmasıyla bitti. Yeni sezon beklentileri arasında Ferit ve Seyran evliliği olsa da akıllara zarar 3 farklı senaryo konuşuluyor. Peki Yalı Çapkını 2. sezonda neler olacak? İşte detaylar...
11.06.2023Televizyon
Yalı Çapkını 2. sezon için tarih verildi! Seyran ve Ferit'in hikayesinde ikinci kısım ne zaman başlayacak?
Yalı Çapkını 2. sezon için tarih verildi! Seyran ve Ferit'in hikayesinde ikinci kısım ne zaman başlayacak?Yalı Çapkını sezon finali için gün sayıyor. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizi 36. bölümüyle yaz tatiline girecek. Seyran ve Ferit'in hikayesinin anlatıldığı dizinin yeni sezon tarihi de şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki Yalı Çapkını 2. sezon ne zaman başlayacak? İşte detaylar...
8.06.2023Televizyon
'Ferit' diyerek bağırdı ve işareti verdi kaçış başladı! Yalı Çapkını sezon finalinde Ferit'i kurtaran Hattuç ölüyor!
'Ferit' diyerek bağırdı ve işareti verdi kaçış başladı! Yalı Çapkını sezon finalinde Ferit'i kurtaran Hattuç ölüyor!Yalı Çapkını sezon finali için geri sayım başladı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin sezon finali bölümünde Seyran ve Ferit kaçıyor.
9.06.2023Televizyon
Yalı Çapkını 36. bölüm fragmanı (Sezon finali): Ferit Tarık'ı vuruyor!
Yalı Çapkını 36. bölüm fragmanı (Sezon finali): Ferit Tarık'ı vuruyor!Yalı Çapkını 36 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramzan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Seyran ve Ferit Antep'e dönüyor. Abidin'in de artık kendisinden vazgeçtiği Ferit babası Orhan'a resti havaalanında çekti. "Sen daha oğlunu tanımamışsın, ben Seyran'dan ayrılmayacağım" diyen Ferit'i dedesi Halis Ağa hapsediyor. Ancak Yalı Çapkını sezon finalinde Ferit, Tarık'ı vuruyor.
5.06.2023Televizyon
Gülgün Anne hamleyi yapıyor! Yalı Çapkını'nda her şey doğru çıktı! Ferit Pelin'le evleniyor, Seyran da Tarık'la!
Gülgün Anne hamleyi yapıyor! Yalı Çapkını'nda her şey doğru çıktı! Ferit Pelin'le evleniyor, Seyran da Tarık'la!Yalı Çapkını 35 bölüm 2 fragman yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Kazım Seyran'ı Tarık'a vererek nikah için yeşil ışığı yaktı. Seyran artık Tarık'ın müstakbel eşi. Esme'nin Kazım'ı dövdüğü sahne izleyicinin tepkisini dindirmek için olsa da Pelin'in intiharı tüm şüpheleri doğru çıkardı.
1.06.2023Televizyon
Yalı Çapkını 35. bölüm fragmanı: Halis Ağa işareti verdi! Ferit'e sıkılan kurşun Hattuç Hala'yı öldürüyor!
Yalı Çapkını 35. bölüm fragmanı: Halis Ağa işareti verdi! Ferit'e sıkılan kurşun Hattuç Hala'yı öldürüyor!Yalı Çapkını 35 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Tarık, "Namus meselesi başka mesele! Babası olarak temizlemek senin boynunun borcu" diyerek silahı Kazım'a uzattı. Öte yandan Halis Ağa'nın kırmızı boncukları dağıtmasıyla Hattuç Hala'nın ölümü neredeyse kesinleşti.
31.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını dizisinde o sahneye makas attılar! Hikayeden son anda çıkarıldı, ibre Pelin'e döndü!
Yalı Çapkını dizisinde o sahneye makas attılar! Hikayeden son anda çıkarıldı, ibre Pelin'e döndü!Yalı Çapkını dizisinin 34. bölümü ekrana geldi. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin son bölümünde daha önce fragmanda verilen bir sahne son anda hikayeden çıkarıldı. Tepkiler ise sosyal medyadan dile getirildi.
27.05.2023Televizyon
Ferit'in abisi öldü, Seyran'ın ablası zorla evlendi! Yalı Çapkını dizisinde bu sahnenin ne yeri ne zamanı!
Ferit'in abisi öldü, Seyran'ın ablası zorla evlendi! Yalı Çapkını dizisinde bu sahnenin ne yeri ne zamanı!Yalı Çapkını dizisi 34 bölümüyle ekrana geldi. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin son bölümünde Seyran ve Ferit'in sevişme sahneleri tepki çekti. Yalı Çapkını internet özel versiyonunda izleyicinin gördüğü sevişme sahnelerinin hikayeyi baltaladığını düşünenler paylaşımlarda bulundu.
26.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını dizisinde Fuat'ın cenazesi kalktı! Sezon finalinde yine ölüm var!
Yalı Çapkını dizisinde Fuat'ın cenazesi kalktı! Sezon finalinde yine ölüm var!Yalı Çapkını dizisinde Fuat'ın cenazesi kalktı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin son bölümünde Fuat'ın cenaze sahnesi Türkiye'yi ağlattı. Sosyal medyada ise Doğukan Polat'ın sete lokma göndermesi de dikkat çekti.
26.05.2023Televizyon

Benzer Haber Etiketleri

Seyran ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki seyran haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.