Sahte Doktor

Sahte Doktor

Son dakika sahte doktor haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan sahte doktor ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını sahte doktor haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Sahte Doktor

haberleri sayfasında son dakika yaşanan sahte doktor gelişmeleri de dahil olmak üzere 939 sahte doktor haberi bulunmuştur. Tüm sahte doktor haberleri aşağıda listelenmiştir.
'Sahte doktor' Ayşe Özkiraz olayında yeni gelişme! Mahkeme kararını açıkladı...
'Sahte doktor' Ayşe Özkiraz olayında yeni gelişme! Mahkeme kararını açıkladı...Tüm Türkiye'nin konuştuğu sahte doktor Ayşe Özkiraz skandalında yeni detaylar ortaya çıktı. Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde sahte doktorluk yaparken gözaltına alınarak ve tutuklanan Ayşe Özkiraz'ın yalanları bir bir ortaya çıkıyor. Çerkezköy Devlet Hastanesinde kendini çocuk cerrahı olarak tanıtıp, bir yıla yakın süre hasta muayene edip ameliyatlara giren ve Doktor Ayşem olarak kendini tanıtan Ayşe Özkiraz ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor
30.01.2023Gündem
Sahte psikolog skandalı! Seans sırasında taciz iddiası
Sahte psikolog skandalı! Seans sırasında taciz iddiasıSahte doktor Ayşe Özkiraz vakasının ardından birbiri ardına sahte psikolog haberleri gündeme geldi. Kendini psikolog olarak tanıtan 66 yaşındaki M.E.D. 17 yaşındaki lise öğrencisine tacizden 8 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanıyor.
23.01.2023Yaşam
Doktor da sahte ilaç da
Doktor da sahte ilaç daDolandırıcılar bu kez, vatandaşın sağlığına da göz dikti. Kurdukları internet sitesi üzerinden sahte bilgilerle sahte ilaç satışı yaptılar. Uzmanlar, internetten ilaç alımıyla ilgili uyarılarda bulundu.
20.01.2023Haber
Çarklı dolandırıcılık! Doktor da ilaç da sahte çıktı
Çarklı dolandırıcılık! Doktor da ilaç da sahte çıktıÇerkezköy Devlet Hastanesi'nde yaklaşık 1 yıl sahte doktor olarak görev yapan Ayşe Özkiraz Türkiye'nin gündemine oturdu. Bu gelişmeden sonra sağlık sektöründe art arda birçok sahtekarlık haberi gelmeye başladı. O kadar ki kendisini diş hekimi olarak tanıtan ve evlerde tedavi uygulayan bir kişinin de aslında inşaat işçisi olduğu ortaya çıktı. Son olayda ise sahtekarlıkta sınır tanımayan kişiler kurdukları internet sitesi üzerinden sahte bilgilerle sahte ilaç satışı yaptı. Kendilerini doktor olarak tanıtan kişilerle ilgili gerçek şoke ederken, kurdukları çarklı dolandırıcılık sistemi hayrete düşürdü.
20.01.2023Yaşam
Sahte diş hekimi kabusu! Eve geldi, gerçeği duyunca şoke oldu
Sahte diş hekimi kabusu! Eve geldi, gerçeği duyunca şoke olduSahte doktor Ayşe Özkiraz olayı hala gündemdeki sıcaklığını korurken, yeni bir skandal daha ortaya çıktı. İstanbul'da diş ağrısı çeken bir kişinin akraba önerisiyle eve çağırdığı diş doktoru hakkında öğrendiği gerçek karşısında şoke oldu. Tedavinin düzgün olmadığı gerekçesiyle yaptığı gerekçesi ile hekim hakkında araştırma yapan Rıdvan K, tüm gerçeği böyle öğrendi.
18.01.2023Yaşam
Sahte akademisyenliğe giden yol! 12 taksit imkanı, profesör olan bile var
Sahte akademisyenliğe giden yol! 12 taksit imkanı, profesör olan bile varTürkiye sahte doktor, sahte fizyoterapist ve sahte diş hekimi skandallarını konuşurken, sonra şimdi de sahte akademisyenliğe götüren süreç ortaya çıktı. İnternet siteleri, ‘doçentlik’ makaleleri yazdıklarını belirten şirketlerin reklamlarıyla dolu. Ücretler 6 bin dolara kadar çıkarken kredi kartına 12 taksit bile yapılıyor. O kadar ki bu yolla profesör olan dahi var...
17.01.2023Gündem
'MİT'e alacağız' diyerek lise öğrencisine istismar! Okulu eve çevirmişler, 2 gece süren iğrençlik
'MİT'e alacağız' diyerek lise öğrencisine istismar! Okulu eve çevirmişler, 2 gece süren iğrençlikKonya’da iğrenç olay gün yüzüne çıkmıştı. İçerisinde çocuk istismarı, alıkoyma ve dolandırıcılığın da yer aldığı olayda, 17 yaşındaki lise son sınıf öğrencisi G.A.’nın hayatı kabusa döndü. MİT’in adını kullanarak kurulan korkunç tuzakta; okul müdürü H.A genç kıza, derslerinde başarılı olma kaydı ile istihbaratçı olma sözü verdi. Bu sırada da evli 1 çocuk babası Ahmet Mandal ile tanıştırdı. Kendisini MİT mensubu olarak tanıtan Ahmet Mandal’ın asıl mesleği bambaşka çıkarken, bir genç kızın hayatını karartan olaydaki yeni detaylar mide bulandırdı. Öte yandan Okul müdürüyle ilgili yeni bir gelişme daha yaşandı. İşte detaylar...
13.01.2023Gündem
Sahte fizyoterapist kabusu sonrası ortaya çıktı! Ne diploması var, ne ruhsatı
Sahte fizyoterapist kabusu sonrası ortaya çıktı! Ne diploması var, ne ruhsatı‘Sahte doktor’ skandalı gündemdeki sıcaklığını korurken, insan sağlığını hiçe sayan bir sahtekarlık olayı daha yaşandı. Kendisini fizyoterapist olarak tanıtan G.K., belini çektiği Rahman E.’nin fıtığını patlattı. Hayatı kabusa dönen Rahman E., yaşadığı dehşeti anlatırken, diploması ve iş yeri olmayan bir fizyoterapist daha deşifre oldu, detaylar şoke etti.
12.01.2023Yaşam
'Sahte doktor' skandalı! Ülke şokta, tam 6 yıldır...
'Sahte doktor' skandalı! Ülke şokta, tam 6 yıldır...Türkiye günlerdir 'sahte doktor' Ayşe Özkiraz olayını konuşuyor. Son olarak hakim karşısına çıkan ve hakkında 13 yıl hapsi istenen Özkiraz, sadece bir kez dikiş attığını söyleyerek şoke etmişti. Şimdi herkes 30 Ocak'a ertelene davada neler olacağını merak ederken, bir skandal da Avusturya'da yaşandı. Steiermark eyaletinde sahte doktorluk belgesiyle muayenehane açan bir kişinin yaptıkları akıllarak durgunluk verdi.
12.01.2023Dünya
Hekimleri diplomasız, hastaları dolandırıcı! Genç diş hekimine sahte klinik şoku
Hekimleri diplomasız, hastaları dolandırıcı! Genç diş hekimine sahte klinik şokuTürkiye ‘sahte doktor' Ayşe Özkiraz olayını konuşurken, İzmir’de yaşanan bir olay bu kadar da olmaz dedirtti. Hekimleri diplomasız, hastaları ise dolandırıcı çıkan klinikte, çiçeği burnunda diş hekimi kabusu yaşadı. Hem hastaların hem de genç diş hekiminin mağdur olduğu olayla ilgili açıklama yapan Avukat Mustafa Karakum, “Meslek odalarından mutlaka teyit edin” uyarısında bulundu.
6.01.2023Yaşam
Marketlerde skandal etiket oyunu! Hepsini indirimle satıyorlar
Marketlerde skandal etiket oyunu! Hepsini indirimle satıyorlarMarket raflarında kurulan tuzak gözler önüne serildi. Marketteki 'etiket' oyunundan sonra şimdi de 'indirim' adı altında son kullanma tarihi geçmiş ürünlerin satıldığı ortaya çıktı. Hatta son kullanma tarihi yıllar geçmiş ürünler bile var.
4.01.2023Gündem
Sahte doktor Ayşe Özkiraz skandalında yeni gelişme! Mahkemede itiraf etti: İzin verdiler, dikiş attım
Sahte doktor Ayşe Özkiraz skandalında yeni gelişme! Mahkemede itiraf etti: İzin verdiler, dikiş attımTekirdağ'daki Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde kendisini 'pratisyen hekim' olarak tanıtan, sahte diploma ile görev yaptığı anlaşılan Ayşe Özkiraz olayında yeni bir gelişme daha yaşandı. Sahte diploma ile görev yaptığı anlaşılınca tutuklanan ve hakkında 13 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan 20 yaşındaki Ayşe Özkiraz hakim karşısına çıktı. Sahte doktor Özkiraz duruşma salonunda yaptığı savunmada çarpıcı itiraflarda bulundu. İşte son dakika haberinin detayları...
4.01.2023Gündem
Sahte psikolog skandalı! Ne belgesi var, ne diploması
Sahte psikolog skandalı! Ne belgesi var, ne diplomasıGünlerdir konuşulan sahte doktor olayının ardından yeni skandal daha yaşandı. Ordu’nun Altınordu ilçesinde E.E. adlı kişinin diploması olmadan ruhsatsız klinikte hastalara seans verdiği ortaya çıktı. Şahsın TV'lere dahi çıktığı belirlenirken, olayla ilgili CİMER detayı şaşırttı.
1.01.2023Yaşam
Sahte psikolog skandalı! Ne belgesi var, ne diploması
Sahte psikolog skandalı! Ne belgesi var, ne diplomasıGünlerdir konuşulan sahte doktor olayının ardından yeni skandal daha yaşandı. Ordu’nun Altınordu ilçesinde E.E. adlı kişinin diploması olmadan ruhsatsız klinikte hastalara seans verdiği ortaya çıktı. Şahsın TV'lere dahi çıktığı belirlenirken, olayla ilgili CİMER detayı şaşırttı.
30.12.2022Yaşam
Sahte estetik ve güzellik merkezi skandalı sonrası kritik uyarı! Bunlar yoksa o doktora gitmeyin
Sahte estetik ve güzellik merkezi skandalı sonrası kritik uyarı! Bunlar yoksa o doktora gitmeyinBir güzellik merkezleri ile ilgili skandalların ardı arkası kesilmiyor. Lazer işleminde vücudunu yakanlar da var, estetik ameliyatında göğsünü kaybeden de... Konuyla ilgili uyarılarda bulunan Estetik Cerrah Veli Aslan, maddi kaygılarla tercih yapılmaması gerektiğini ifade ederek, bir estetik cerrahın güvenilir olup olmadığının nasıl anlaşılabileceğini anlattı.
30.12.2022Gündem
Sahte diploma skandalına yenisi eklendi! 11 yıl boyunca görev yapmış
Sahte diploma skandalına yenisi eklendi! 11 yıl boyunca görev yapmışTekirdağ'daki sahte doktor skandalının ardından bu kez de Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi'nde, 11 yıldır görev yapan A.İ. ile ilgili şoke eden gerçek ortaya çıktı.
28.12.2022Gündem
Sahte doktorun ameliyatı sonrası göğüslerini kaybettiğini öne süren İranlı kadından suç duyurusu
Sahte doktorun ameliyatı sonrası göğüslerini kaybettiğini öne süren İranlı kadından suç duyurusuİstanbul'da Suriyeli sahte doktor tarafından yapılan ameliyat sonrası göğüslerini kaybettiğini öne süren İranlı Neda Farzadıfar, adliyeye giderek suç duyurusunda bulundu. Adliye önünde konuşan Neda Farzadıfar'ın kızı Sara Hemati "Göğüsleri tam bir erkek göğsü gibi oldu. Görüntüsü de çok kötü. Eski eşi İnstagram'dan o kliniği bulmuş. Şimdi eski eşi oraya ortak olmuş, 9 aydır orada çalışıyor" dedi.
24.12.2022Haber
Estetiği kabusla biten kadın gerçeği öğrenince dehşete düştü! Eski eşin sahte doktor tuzağı böyle ortaya çıktı
Estetiği kabusla biten kadın gerçeği öğrenince dehşete düştü! Eski eşin sahte doktor tuzağı böyle ortaya çıktıİstanbul’da yaşanan sahte estetisyen olayının her detayı skandallarla dolu. Göğüs estetiği yaptırmak isteyen İranlı Neda Farzadıfar’ın başına gelmeyen kalmadı. Sağlığından olan kadının, anlattıkları bu kadar da olmaz dedirtti. Operasyonu gerçekleştiren doktor ile ilgili ortaya çıkanlar ise skandalı bambaşka bir boyuta taşıdı. Hayatını kabusa çeviren olaydan sonra ilgili kurum hakkında suç duyurusunda bulunan Farzadıfar’ın söylediğine göre ise eski eşi kendisini resmen dolandırdı. İşte içerisinde eş tarafından dolandırılma, sahte doktor ve merdiven altı sağlık kurumu olan haberin ilginç detayları...
24.12.2022Yaşam
'Sahte emeklilik' skandalı! 20 milyon liralık vurgun ortaya çıktı
'Sahte emeklilik' skandalı! 20 milyon liralık vurgun ortaya çıktıSahte doktor olayı hala konuşulurken, emniyet birimleri yeni bir sahtecilik olayını daha deşifre etti. Tunceli’de yeni yıl öncesi gerçekleştirilen tefecilik operasyonunda sahte emeklilik skandalı ortaya çıktı. Emekli olduğu tespit edilenlerin 300 civarında vatandaş belirlenirken, tutuklanan şahsın ifadeleri şoke etti.
24.12.2022Yaşam
Sahte mimarın 42 yıllık yalanı! 'İnşaattan anlarım' dedi hiçbir şey çıkmadı
Sahte mimarın 42 yıllık yalanı! 'İnşaattan anlarım' dedi hiçbir şey çıkmadısahte doktor skandalının yankıları devam ederken bu kez de sahte mimar ortaya çıktı. 43 yıl boyunca insanları kandırarak mimarlık yapan Avni Tekinaslan ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Kendi hazırladığı mezuniyet belgesiyle tam 42 yıl sahte mimarlık yapan Avni Tekinaslan’la ilgili Gazi Üniversitesi detaylı bir arşiv çalışması başlattı. Arşiv çalışması sonucunu okuyanlar ise gözlerine inanamadı. İşte haberin detayları...
24.12.2022Gündem
Liseli kızı seni 'MİT'e alacağız' diyerek kandırdı! Gerçek ortaya çıktı: İnşaatlarda çalıştırmış
Liseli kızı seni 'MİT'e alacağız' diyerek kandırdı! Gerçek ortaya çıktı: İnşaatlarda çalıştırmışKonya'daki bir lisede öğrenci G.A. okul müdürü tarafından 'Seni MİT'e alacağız diye kandırılıp A.M. ile tanıştırıldı. G.A., günlerce A.M.'nin istismarına maruz kaldı ve genç kıza okul müdürü H.A.'nın odasında dini nikah kıyıldı. G.A. (17) ve K.K. (18) isimli iki genç kıza cinsel istismarda bulunan A.M.'in ifadesi ortaya çıktı. A.M'nin 'Bana karşı ilgisi vardı, gönül birlikteliğim oldu' diyerek sonrasında söyledikleri adeta pes dedirtti.
24.12.2022Gündem
Sahte doktor Ayşe Özkiraz skandalında yeni detay! Ve ortaya çıktı, cezaevinde bakın ne istemiş
Sahte doktor Ayşe Özkiraz skandalında yeni detay! Ve ortaya çıktı, cezaevinde bakın ne istemişSahte doktor olayında son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Tekirdağ'daki Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde kendisini 'pratisyen hekim' olarak tanıtan, sahte diploma ile görev yaptığı anlaşılan Ayşe Özkiraz ile ilgili yeni bir detay daha ortaya çıktı. Ayşe Özkiraz (20) hakkında 13 yıla kadar hapis istemiyle hazırlanan iddianame mahkeme tarafından kabul edildi. Sahte doktor skandalı sonrası ülke gündemine oturan Çerkezköy Devlet Hastanesi ile ilgili sıcak bir gelişme daha yaşanırken Ayşe Özkiraz’ın son planı da ifşa oldu. Çerkezköy'den sonraki hedefinin Ankara Şehir Hastanesi olduğu belirlenen Özkiraz'ın cezaevi yönetiminden istekleri de ortaya çıktı. İşte son dakika haberinin detayları...
24.12.2022Gündem
Bakan Bilgin: EYT'de yaş sınırı çalışmalar tamamlandıktan sonra belli olacak
Bakan Bilgin: EYT'de yaş sınırı çalışmalar tamamlandıktan sonra belli olacakEYT ve asgari ücrete ara zam ile ilgili açıklamalarda bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, "Hazine ve Maliye Bakanlığı, maaşlardan kesilen vergi dilimleriyle ilgili çalışma yürütüyor. Çalışma bitince açıklayacağız, çalışanlar rahatlayacak" dedi.
23.12.2022Ekonomi
Lavrov: Karabağ'daki maden yatakları konusunda anlaşmazlıkların çözülmesinden yanayız
Lavrov: Karabağ'daki maden yatakları konusunda anlaşmazlıkların çözülmesinden yanayızRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Azerbaycanlı mevkidaşı Ceyhun Bayramov ile gerçekleştirdiği basın toplantısında Karabağ'daki maden yataklarına değinerek, "Bölgedeki maden yataklarında anlaşmazlıkların çözülmesinden yanayız" dedi.
23.12.2022Dünya
EYT ile ilgili son dakika açıklaması! Fuat Oktay duyurdu
EYT ile ilgili son dakika açıklaması! Fuat Oktay duyurduEYT ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "EYT ile ilgili sorunu yıl bitmeden çözüme kavuşturacağız" dedi.
23.12.2022Emekli

Benzer Haber Etiketleri

Sahte Doktor ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki sahte doktor haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.