Reklam

Reklam

Son dakika reklam haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan reklam ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını reklam haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Reklam

haberleri sayfasında son dakika yaşanan reklam gelişmeleri de dahil olmak üzere 11.063 reklam haberi bulunmuştur. Tüm reklam haberleri aşağıda listelenmiştir.
Adana'da şiddetli yağmur ve rüzgar etkili oldu! Ağaçlar yerinden söküldü kule vinç devrildi
Adana'da şiddetli yağmur ve rüzgar etkili oldu! Ağaçlar yerinden söküldü kule vinç devrildiAdana'da etkili olan sağanak ve fırtına nedeniyle bazı evlerin çatıları ile reklam panoları uçtu. Bir şantiyedeki kule vinç ile çok sayıdaki ağaç da fırtına nedeniyle devrildi.
14.07.2024Gündem
Arsa alacaklara çok önemli uyarı! Uzmanlar tek tek açıkladı
Arsa alacaklara çok önemli uyarı! Uzmanlar tek tek açıkladıGayrimenkul hukuku uzmanları ve sektör temsilcileri, son dönemde arsa ve tarla satışlarının artması üzerine bu alanda yatırım yapmayı düşünen vatandaşların dikkat etmesi gerekenler konusunda değerlendirmelerde bulundu.
11.07.2024Ekonomi
Unichallenge+ Eğitim Kampı 10’uncu yılını tamamladı
Unichallenge+ Eğitim Kampı 10’uncu yılını tamamladıİnteraktif Reklamcılık Derneği IAB tarafından ilk kez 2015 yılında düzenlenen ve son 7 yıldır Akbank’ın ana sponsorluğunda Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Akbank UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı, bu yıl 10’uncu kez düzenlendi. UniChallenge+, dijital reklamcılık ve pazarlama iletişimi sektörü için genç yetenekler yetiştirmeyi amaçlıyor.
9.07.2024Yaşam
TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı Yayman: Google ile süreç olumlu gidiyor
TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı Yayman: Google ile süreç olumlu gidiyorAK Parti Hatay milletvekili Hüseyin Yayman ve TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı Hüseyin Yayman, CNN TÜRK'te açıklamalarda bulundu. Yayman, dijital telif yasasıyla ilgili "Olumlu bir noktada ilerliyoruz. Meclis Ekim döneminde açıldığında bu konu gündeme gelecek" diye konuştu. Yayman, Kayseri'de yaşanan olaylarla ilgili, "Biz Suriyelilerin ülkelerine güvenli şekilde dönmelerini savunuyoruz. Ben Kayseri'deki olayların münferit olaylar olarak kalmasını dilerim" ifadelerini kullandı.
6.07.2024Gündem
Adana'da belediyede ihale ve rüşvet soruşturmasında 12 sanık hakkında 7-19 yıl hapis istemi
Adana'da belediyede ihale ve rüşvet soruşturmasında 12 sanık hakkında 7-19 yıl hapis istemiAdana Büyükşehir Belediyesi'nin yaklaşık 61,5 milyon lirayı bulan reklam ihalelerine fesat karıştırdıkları, rüşvet alıp verdikleri iddiasıyla 5'i tutuklu 12 şüpheli hakkında 7 ile 19'ar yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
2.07.2024Adana
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Vandallıkla sokakları ateşe vermek kabul edilemez
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Vandallıkla sokakları ateşe vermek kabul edilemezCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda açıklamalarda bulunuyor. Kayseri'deki olaylarla ilgili konuşan Erdoğan, "Küçük bir grubun yol açtığı durumun nedeni muhalefetin zehirli söylemidir. Vandallık yapmak, sokakları ateşe vermek kabul edilemez. Siyasi kazanım uğruna nefret söylemine tevessül etmek acizliktir. Toplumda yabancı düşmanlığı ile bir yere varılamaz." dedi.
1.07.2024Gündem
Tarihi binada rot balans ayarı: Sosyal medyada tepki çeken görüntüler sonrası reklam panoları söküldü
Tarihi binada rot balans ayarı: Sosyal medyada tepki çeken görüntüler sonrası reklam panoları söküldüSadrazam Mehmet Paşa tarafından 1600’lü yılların başında inşa edilen çeşme ve namazgah yıllar içinde kaderine terk edildi. Tarihi yapının altında alüminyum doğrama ve oto lastik dükkanı da açıldı. Çevredekilerin sosyal medyadaki tepkileri üzerine harekete geçen belediye ekipleri, yapıya monte edilmiş reklam panolarını ve eklentileri söktü. Özel mülk olan yapının kamulaştırılması gerektiğini söyleyen Arkeolog Ömer Faruk Yavaşçay, "Özel kişi maddi gelirin kaybolacağından dolayı oraya ya ödenmeyecek bir fiyat biçebiliyor ya da hiç satmayabiliyor. Kültür Bakanlığı satın alıp restore edebilir” dedi. Alüminyum doğrama dükkanının sahibi Enver Duman, "Biz burada tarihi dokuya zarar verecek bir şey yapmadık. Twitter'a düşmüş, belediyeden geldiler. Vergisini verdiğimiz tabelaları söktüler. 2018 yılından beri burada hizmet veriyoruz, daha öncesi de vardı" dedi.
27.06.2024Gündem
'Dijital telife' Google’dan yeşil ışık! 'Kapsamlı çözüm için hazırız'
'Dijital telife' Google’dan yeşil ışık! 'Kapsamlı çözüm için hazırız'Dünyanın en büyük arama motorlarından Google, “dijital telif” gündemiyle toplanan TBMM Dijital Mecralar Komisyonu’na üst düzey geniş bir heyetle katılarak sunum gerçekleştirdi.
26.06.2024Gündem
Türkiye, 2023’te Avrupa ülkeleri arasında dijital reklam yatırımları en fazla büyüyen ülke oldu
Türkiye, 2023’te Avrupa ülkeleri arasında dijital reklam yatırımları en fazla büyüyen ülke olduDijital reklam ve pazarlama sektörünün önde gelen endüstri birliği olan IAB Europe, Avrupa'daki dijital reklamcılık pazarının %11,1'lik güçlü bir büyüme göstererek 96,9 milyar Avro ile tüm zamanların en yüksek pazar değerine ulaştığını ortaya koyan 2023 AdEx Benchmark Raporu'nu yayınladı.
25.06.2024Yaşam
Yaz dizileri 2024 ne zaman başlıyor, yaz dizileri neden yok 2024? Bu yıl yaz dizileri olacak mı?
Yaz dizileri 2024 ne zaman başlıyor, yaz dizileri neden yok 2024? Bu yıl yaz dizileri olacak mı?Yaz ayları genellikle izleyiciler için yeni dizilerin başladığı bir dönemdir, ancak bu yıl sektör alışılmışın dışında bir tablo sergiliyor. Kafa boşaltmak için tercih edilen yaz dizilerini bu yıl ekranlarda göremeyen vatandaşlar yaz dizileri ne zaman başlıyor, yaz dizileri neden yok gibi sorulara yanıt arıyor.
25.06.2024Magazin
Meclis’te tarihi gün! Google’dan telife yeşil ışık: Masaya oturmaya hazırız
Meclis’te tarihi gün! Google’dan telife yeşil ışık: Masaya oturmaya hazırızDijital Telif Yasası görüşmelerinde tarihi bir gün yaşanıyor. Google, Dijital Mecralar Komisyonu’na üst düzey bir heyetle katılarak sunum gerçekleştiriyor. Türkiye’de bir ilk niteliği taşıyan toplantıyı açan Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, emek hırsızlığının önüne geçilmesine vurgu yaptı, “Avrupa normlarında olduğu gibi burada da haberin telif içermesi gerekiyor.” dedi. Google Hükümetle İlişkiler ve Kamu Politikası Birimi Müdürü Duygu Yücesoy "Tüm paydaşlarımızla masaya oturmaya hazırız" açıklamasını yaptı.
25.06.2024Gündem
Google'a ‘çifte standart uygulama’ çağrısı yapılacak
Google'a ‘çifte standart uygulama’ çağrısı yapılacakTBMM Dijital Mecralar Komisyonu’nda sunum yapacak olan Google’a 72 milyon internet ve 62 milyon sosyal medya kullanıcısı bulunan Türkiye’de dijital telif ve bu kapsamda habere de telif ödenmesi yönündeki çalışmaları çerçevesinde “çifte standart uygulamaması” çağrısı yapılacak.
25.06.2024Ekonomi
Ezgi Sertel ilk kez açıkladı! 'Reklam arasında düşük yaptım'
Ezgi Sertel ilk kez açıkladı! 'Reklam arasında düşük yaptım'Anadolu'yu yiyen kadın tanımıyla hafızalara kazınan Ezgi Sertel, Armağan Çağlayan'ın sunduğu 'Şimdiki Aklım Olsaydı' programının konuğu oldu. Hayatına dair açıklamalarda bulunan Sertel, yaşadığı düşük anısını da ilk kez anlattı.
21.06.2024Magazin
Reklam Kurulu'ndan 20 milyon TL para cezası
Reklam Kurulu'ndan 20 milyon TL para cezasıReklam Kurulu, son toplantısında, alışveriş tercihlerini yanlış yönlendirebilecek çevre beyanlı olanlar ile bazı zeytinyağı ve ayakkabı reklamlarına ceza uygulanmasını kararlaştırdı.
20.06.2024Ekonomi
Dijital Telif Yasası'nda sona geliniyor! İçerik üretimine koruma kalkanı
Dijital Telif Yasası'nda sona geliniyor! İçerik üretimine koruma kalkanıBaşta basın sektörü olmak üzere dijital alanda içerik üretimi yapan tüm kesimlerin dört gözle beklediği Dijital Telif Yasası'nda sona geliniyor. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, "Dijital Telif Yasası genel itibarıyla içerik üreten kişi ile kurum ve kuruluşların ürettikleri içeriğe ilişkin telif haklarını koruma altına almayı amaçlıyor. Yani bir şekilde emek hırsızlığının önüne geçmek istiyor. Meclisteki çalışmalar devam ediyor ve birkaç kurumla birlikte bu çalışmalar yürütülüyor" dedi.
18.06.2024Ekonomi
Marmara Üniversitesi’nden Görsel İletişim ve Dijital Medya tezsiz yüksek lisans programı
Marmara Üniversitesi’nden Görsel İletişim ve Dijital Medya tezsiz yüksek lisans programıMarmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Radyo TV Sinema Anabilim Dalı bünyesinde açılan Görsel İletişim ve Dijital Medya Bilim Dalı Tezsiz Yüksek Lisans Programı, dijital medyanın, görsel tasarımın ve yapay zekânın hızla geliştiği günümüzde, bu alanlarda uzmanlaşmak isteyenlere eşsiz bir fırsat sunuyor.
Ticaret Bakanlığı'ndan fahiş fiyat ve stokçuluk yapanlara 2 milyar 331 milyonluk ceza
Ticaret Bakanlığı'ndan fahiş fiyat ve stokçuluk yapanlara 2 milyar 331 milyonluk cezaTicaret Bakanlığı, İç Ticaret birimlerinin denetleme çalışmaları kapsamında, 2 milyar 331 milyon 949 bin 069 Türk Lirası idari para cezası uyguladı.
14.06.2024Ekonomi
A Millilere “Memleket İçin Söyle” sürprizi
A Millilere “Memleket İçin Söyle” sürpriziÜlker, resmi sponsoru olduğu A Milli Futbol Takımı’na desteğini bu kez de tüm Türkiye’yle birlikte veriyor. Heyecanla beklenen Avrupa Futbol Şampiyonası öncesi, “Hep seninleyiz Türkiye” şarkısı ülkenin dört bir yanından 35 müzisyen tarafından seslendirildi. 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda Millilere destek için Ülker tarafından yaptırılan marşı, Türkiye’nin her bölgesinden seçilen sanatçılar “Memleket İçin Söyle” projesi kapsamında seslendirdi.
13.06.2024Vitrin
Türk Ticaret Kanunu ve bazı kanunlarda değişikliğe gidildi
Türk Ticaret Kanunu ve bazı kanunlarda değişikliğe gidildiTürk Ticaret Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun yürürlüğe girdi.
2.06.2024Gündem
Müge Anlı Lamia Murat kimdir, Lamia Sayınkarakaya olayı nedir? Lamia bulundu mu, kaçırıldı mı kaçtı mı?
Müge Anlı Lamia Murat kimdir, Lamia Sayınkarakaya olayı nedir? Lamia bulundu mu, kaçırıldı mı kaçtı mı?Müge Anlı ailesinin yanından kendisinden yaşça büyük bir adam için kaçan 18 yaşındaki Lamia'yı buldu. Yayına çıkan Lamia'nın açıklamaları herkesi şaşırttı. Peki, Müge Anlı Lamia Murat kimdir, Lamia Sayınkarakaya olayı nedir?
29.05.2024Yaşam
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na tepki: Milletin cebinden özel uçakla Roma turu yaptırılamaz
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na tepki: Milletin cebinden özel uçakla Roma turu yaptırılamazCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sayıştay’ın 162. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen programda açıklamalarda bulundu. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun gazetecilerle birlikte düzenlediği Roma turuna tepki gösteren Erdoğan, "Milletin cebinden basın mensuplarına Roma turu yaptırmanın hiçbir haklı gerekçesi olamaz. Bu konuda atanmış veya seçilmiş fark etmeksizin tüm makam sahipleri daha hassas davranmalı kamu malına özen göstermelidir." dedi.
28.05.2024Gündem
X'in Türkiye'de ofis açması ne ifade ediyor? 'Tüm faaliyetleri için vergi ödeyecek'
X'in Türkiye'de ofis açması ne ifade ediyor? 'Tüm faaliyetleri için vergi ödeyecek'Sosyal medya platformu X'i geçtiğimiz ay son kez uyarmış ve yükümlülüklerini yerine getirmemesi halinde bant daraltması uygulanacağını açıklamıştı. Bunun üzerine X çalışmalarını hızlandırmış ve Türkiye’ye temsilcilik açma kararı almıştı. Peki, bu durum hem hukuki hem de sosyal medya dezenformasyonu açısından Türkiye için ne ifade ediyor?
25.05.2024Gündem
Turkcell’in 30’uncu yıla özel kampanyaları devam ediyor: GNÇ'nin efsane kampanyası geri döndü
Turkcell’in 30’uncu yıla özel kampanyaları devam ediyor: GNÇ'nin efsane kampanyası geri döndüGençlere özel ayrıcalıklar uygulaması GNÇ, Turkcell’in 30. yıl kutlamaları kapsamında Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın ‘Sinema Bilet Sistemi’ uygulamasına verdiği destekle, “1 sinema biletine 1 sinema bileti hediye” uygulamasını hayata geçiriyor.
25.05.2024Ekonomi
'X' temsilci atadı reklam yasağı kalktı
'X' temsilci atadı reklam yasağı kalktıBilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), Türkiye’ye temsilci atayan sosyal medya platformu X’in reklam yasağını kaldırdı.
25.05.2024Ekonomi
İçerik gazetede reklam dijitalde: Gelirlerin düştüğü bildirildi
İçerik gazetede reklam dijitalde: Gelirlerin düştüğü bildirildiRekabet Kurulu’nun toplantısında dijital platformların, haber yayıncılarının içeriklerini kullanarak gelir elde ederken gazetelerin içeriklerinin daha çok okunduğu ancak reklam gelirlerinin düştüğü bildirildi
24.05.2024Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Reklam ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki reklam haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.