Osmangazi Köprüsü

Osmangazi Köprüsü

Son dakika OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Osmangazi Köprüsü

haberleri sayfasında son dakika yaşanan osmangazi köprüsü gelişmeleri de dahil olmak üzere 381 osmangazi köprüsü haberi bulunmuştur. Tüm osmangazi köprüsü haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bakan Karaismailoğlu: Ülkemizi uluslararası koridora çevirdik, dünyayı Türkiye’ye bağladık
Bakan Karaismailoğlu: Ülkemizi uluslararası koridora çevirdik, dünyayı Türkiye’ye bağladıkUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, ulaşım ve iletişim altyapısına son 20 yılda 183 milyar dolar üzerinde yatırım yapıldığını söyledi. Karaismailoğlu, “Türkiye'nin dört bir köşesinde hizmet ve eser fırtınası estirdik, estirmeye de devam ediyoruz. Başkalarının 100 yılda inşa edemediği dev projeleri, dünya çapındaki eserleri 20 yıl gibi kısa sürede tamamlayarak yalnızca ülkemizin değil dünyanın hizmetine sunduk. İleri teknoloji büyük ölçekli kara yolu eserleri sayesinde ortaya koyduğumuz başarılarla ülkemizi uluslararası koridora çevirdik, dünyayı Türkiye'ye bağladık” dedi.
26.01.2023Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İstanbul Havalimanı Metrosu 1 ay ücretsiz hizmet verecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İstanbul Havalimanı Metrosu 1 ay ücretsiz hizmet verecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kağıthane-İstanbul Havalimanı Metrosu Açılış Töreni'nde konuştu. Gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan, "Günde 800 bin yolcu kapasiteli bu metro hattı sayesinde Kağıthane'den İstanbul Havalimanı'na 24 dakikada ulaşılabilecek. Metro hattımız 1 ay süreyle ücretsiz hizmet verecek" dedi. Erdoğan, "Kanal İstanbul projesini inşallah hayata geçireceğiz" ifadelerini kullandı.
22.01.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi: 2023'te otoyol ve köprü ücretlerinde artışa gidilmeyecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi: 2023'te otoyol ve köprü ücretlerinde artışa gidilmeyecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yılın ilk Kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında "EYT'li olarak bilinen vatandaşlarımızın sorunlarını çözüme kavuşturacak çalışmayı yakında meclisimize getiriyoruz" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasının devamında bir müjde de vererek "Otoyol ve köprü hizmetlerinde yıl boyu herhangi bir artışa gidilmeyecek" ifade etti. Ayrıca muhalefete çağrıda da bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cuma günü Rami Kışlası açılışına tüm muhalefeti davet ettiğini de duyurdu.
9.01.2023Gündem
Togg’dan Google ve Yandex’e rakip olacak uygulama! Trumore, Türkiye'yi daha iyi tanıyor
Togg’dan Google ve Yandex’e rakip olacak uygulama! Trumore, Türkiye'yi daha iyi tanıyorTogg’un Google ve Yandex’e rakip olacak Trumore uygulaması hayata geçiyor. Uygulama, girilen rota üzerindeki paralı köprü ve otoyolların ne kadar tutacağını, aracınız elektrikliyse ne kadar enerji harcayacağını gösteriyor. Tarihi yerleri, müzeleri, kültür rotalarını ayrıntılı biliyor. İşte Trumore ile ilgili detaylar...
9.12.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu'ndan İstanbul'a metro müjdesi
Bakan Karaismailoğlu'ndan İstanbul'a metro müjdesiUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye'nin Vizyon Projeleri Paneli'ne katıldı. Bakan Karaismailoğlu, son 20 yılda yapılan yatırımları anlattı. Karaismailoğlu İstanbul Havalimanı Metrosu'yla ilgili olarak, "Bakanlık olarak İstanbul'a önemli metro yatırımlarımız var. İstanbul Havalimanı Metrosu'nu önümüzdeki günlerde hizmete açacağız" açıklamasında bulundu.
8.12.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Antalya Havalimanı'nda devletten bir kuruş çıkmadan 765 milyon 252 bin 109 euro yatırımı başlattık
Bakan Karaismailoğlu: Antalya Havalimanı'nda devletten bir kuruş çıkmadan 765 milyon 252 bin 109 euro yatırımı başlattıkUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Yap-işlet-devret modeli ile ihale edilen Antalya Havalimanı'nda devletten bir kuruş çıkmadan yapılacak olan 765 milyon 252 bin 109 euro yatırımı başlattık. 25 yıl işletme süresi karşılığı olarak KDV dahil toplam 8 milyar 555 milyon euro kira alacağız. Kira bedelinin yüzde 25’i, 2 milyar 138 milyon 750 bin euro Mart 2022 tarihinde devletimizin kasasına girmiştir” dedi.
21.11.2022Ekonomi
Osmangazi Köprüsü'nde seyir halinde olan TIR alev topuna döndü; o anlar kamerada
Osmangazi Köprüsü'nde seyir halinde olan TIR alev topuna döndü; o anlar kameradaYalova'da, Osmangazi Köprüsü'nde seyir halinde olan mobilya yüklü TIR'ın dorsesinden yangın çıktı. Alev topuna dönen dorse itfaiye ekiplerince söndürülürken, olay anı cep telefonu kamerası ile kaydedildi.
28.10.2022Yaşam
Bakan Karaismailoğlu: Her yıl 9 bin 500 vatandaşımızın güvenli yollar sayesinde canını kurtarıyoruz
Bakan Karaismailoğlu: Her yıl 9 bin 500 vatandaşımızın güvenli yollar sayesinde canını kurtarıyoruzYeditepe Üniversitesi’nde ‘Türkiye'nin Ulaştırma Vizyonu’ konulu konferansa katılan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Bu kaliteli ve güvenli yollar sayesinde 20 yıl öncesine göre trafik kazalarında yüzde 82 oranında azalma oldu. İstatistik olarak elimizde var, her yıl 9 bin 500 tane vatandaşımızın güvenli yollar sayesinde canını kurtarıyoruz” dedi.
6.10.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu'ndan İmamoğlu'nun metro iddiasına yanıt: Bu bir emek hırsızlığı
Bakan Karaismailoğlu'ndan İmamoğlu'nun metro iddiasına yanıt: Bu bir emek hırsızlığıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, CNN TÜRK'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Karaismailoğlu, Sabiha Gökçen metro hattıyla ilgili İBB Başkanı İmamoğlu'nun iddialarına tepki göstererek "İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin hiç bir katkısı yoktur. Cevap vermeye değmez, bu bir emek hırsızlığı" dedi. Karaismailoğlu, İstanbul Havalimanı metrosuyla ilgili de tarih verip, "İstanbul Havalimanı - Kağıthane metrosu 1 ay sonra açılacak... Hat tamamlandığında havalimanı ile Taksim 30 dakika olacak..." ifadelerini kullandı.
3.10.2022Gündem
Bakan Karaismailoğlu: Taş üstüne taş koymaktan aciz olanlar, projelerimizi eleştiriyor
Bakan Karaismailoğlu: Taş üstüne taş koymaktan aciz olanlar, projelerimizi eleştiriyorUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Yüreği vatan sevgisinden, millet aşkından yoksun, tek işi konuşmak olanlara baktığımızda, şunu çok net görüyoruz ki; proje yapmayı bırakın, taş üstüne taş koymaktan aciz olanlar, projelerimizi eleştirenlerin en ön safında yer alıyor" dedi.
1.09.2022Siyaset
Bakan Karaismailoğlu: 1915 Çanakkale Köprüsü'nden 2 milyondan fazla araç geçti
Bakan Karaismailoğlu: 1915 Çanakkale Köprüsü'nden 2 milyondan fazla araç geçtiUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 18 Mart'ta hizmete açılan 1915 Çanakkale Köprüsü'nden şimdiye kadar 2 milyondan fazla aracın geçiş yaptığını belirterek, "Malkara- Çanakkale Otoyolu ve 1915 Çanakkale Köprüsü ile yoldan 27,8 milyon kilometre, zamandan 3,6 milyon saat tasarruf sağladık" dedi.
29.08.2022Siyaset
Bakan Karaismailoğlu: 1915 Çanakkale Köprüsü'nden 2 milyondan fazla araç geçti
Bakan Karaismailoğlu: 1915 Çanakkale Köprüsü'nden 2 milyondan fazla araç geçtiUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 18 Mart'ta hizmete açılan 1915 Çanakkale Köprüsü'nden şimdiye kadar 2 milyondan fazla aracın geçiş yaptığını belirterek, "Malkara- Çanakkale Otoyolu ve 1915 Çanakkale Köprüsü ile yoldan 27,8 milyon kilometre, zamandan 3,6 milyon saat tasarruf sağladık" dedi.
29.08.2022Ekonomi
Adalet Bakanı Bozdağ: Bu masa yedilidir
Adalet Bakanı Bozdağ: Bu masa yedilidirAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Bunlar daha kimi aday çıkaracaklarını masada konuşmaktan korkuyorlar. 'Masa çatlar, masa dağılır, O yüzden şimdi vakti değil' diye konuşmayı erteliyorlar. Bu masa yedilidir. Milletin gözünden kaçırılmak istenen HDP'dir. Yedi cepheden değil yedi düvelden hareketle büyük bir seçim kampanyasıyla Türkiye karşı karşıyadır" dedi.
20.08.2022Gündem
Beklenen İstanbul depremiyle ilgili korkutan açıklama: 4 riskli fay var
Beklenen İstanbul depremiyle ilgili korkutan açıklama: 4 riskli fay varOlası İstanbul depremine yönelik değerlendirmelerde bulunan Prof. Dr. Yaltırak, “Tek değil 4 riskli fay var. Marmara bir an önce taşıyabileceği değerlere geri getirilmeli ve tersine göç başlamalı” dedi. Marmara’yı üç boyutlu haritaladıklarını kaydeden Prof. Dr. Yaltırak, çalışmalardan elde edilen sonuçları şöyle anlattı: İstanbul, Yalova, Bursa illerinde ağır hasarlar oluşur. En önemli parametre zemin bina ilişkisi. Binanızın çok sağlam, yeni yapılmış olması yetmez. Zeminden gelen deprem dalgası binadan nasıl geçecek, Lapa gibi bir zemine istediğin kadar sağlam bina yap. Ataköy, Zeytinburnu hattında adeta kum zemin üzerine binalar yapıldı.
17.08.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi! İki şehir arası 2 saate iniyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi! İki şehir arası 2 saate iniyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri Toplu Açılış Töreni ve Ankara-Yerköy-Kayseri Hızlı Tren Hattı Temel Atma Töreni'nde konuştu. Cumhurbaşkanı adaylarını açıklamadıkları için 6'lı masaya tepki gösteren Erdoğan, "Hâlâ 'Cumhur İttifakı adayını açıklasın' diyorlar. 'Seçim tarihi belli olsun' diyorlar. Cumhur İttifakı'nın adayı da seçim tarihi de belli" ifadelerini kullandı. Erdoğan öte yandan Ankara-Kayseri arasının hızlı trenle 2 saate ineceğinin müjdesini de verdi.
23.07.2022Siyaset
Kanal İstanbul'un ihalesiyle ilgili Bakan Karaismailoğlu'ndan açıklama
Kanal İstanbul'un ihalesiyle ilgili Bakan Karaismailoğlu'ndan açıklamaUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kanal İstanbul’un ana ihalesi ile ilgili yaptığı açıklamada, “Dünyanın bu işte tecrübeli en büyük altyapıları, deniz yapıları yapmış firmalarla da görüşmelerimiz devam ediyor” dedi.
20.07.2022Ekonomi
Osmangazi Köprüsü geçiş ücreti ne kadar? Osmangazi Köprüsü geçiş ücret tarifesi!
Osmangazi Köprüsü geçiş ücreti ne kadar? Osmangazi Köprüsü geçiş ücret tarifesi!Tatil dönüşü başladı. Türkiye’nin pek çok önemli noktasında trafik yoğunluğu devam ederken, seyahatlarinde mesafeyi daha da kısaltmak için ücretli yol ve köprüleri kullanacak pek çok kişi ücret tarifelerini araştırıyor. Peki, Osmangazi Köprüsü geçiş ücreti ne kadar? Osmangazi Köprüsü geçiş ücret tarifesi!
17.07.2022Gündem
Bakan Karaismailoğlu: Ankara-Bursa ve Bursa-İstanbul arası 2 saat 15 dakika olacak
Bakan Karaismailoğlu: Ankara-Bursa ve Bursa-İstanbul arası 2 saat 15 dakika olacakUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, son 20 yılda 1 trilyon 600 milyar liranın üzerinde yatırım yaptıklarını söyleyerek, "Osmaneli-Bursa-Bandırma-Balıkesir Hızlı Tren Hattı Projesi bittiğinde Ankara-Bursa ve Bursa-İstanbul arasındaki demiryolu seyahati kesintisiz, hızlı ve konforlu bir şekilde yaklaşık 2 saat 15 dakika olacak" dedi.
16.07.2022Ekonomi
Bayram tatili sonrası dönüş çilesi başladı! Birçok noktada yoğunluk var
Bayram tatili sonrası dönüş çilesi başladı! Birçok noktada yoğunluk varKurban Bayramı tatilini şehir dışında geçiren vatandaşların eve dönüş yolculuğu nedeniyle yollarda araç yoğunluğu yaşanıyor. Kırıkkale'de ulaşımda 43 ilin geçiş noktasında yer alan 'kilit kavşak'ta, Kurban Bayramı tatilinden dönenler nedeniyle uzun araç kuyruğu oluştu.
15.07.2022Gündem
Bakanlıktan 1915 Çanakkale Köprüsü açıklaması: Milletimizin cebinden bir kuruş çıkmadı
Bakanlıktan 1915 Çanakkale Köprüsü açıklaması: Milletimizin cebinden bir kuruş çıkmadıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığından, 1915 Çanakkale Köprüsü ile ilgili haberlere yapılan açıklamada, "Kullandığımız Yap-İşlet-Devret modeli sayesinde milletimizin cebinden bir kuruş çıkmadı” denildi.
13.07.2022Ekonomi
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'ndan 1915 Çanakkale Köprüsü açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'ndan 1915 Çanakkale Köprüsü açıklamasıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığından, 1915 Çanakkale Köprüsü ile ilgili haberlere yapılan açıklamada, "Kullandığımız Yap-İşlet-Devret modeli sayesinde milletimizin cebinden bir kuruş çıkmadı” denildi.
13.07.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu'dan Osmangazi Köprüsü ve İzmir-İstanbul Otoyolu açıklaması
Bakan Karaismailoğlu'dan Osmangazi Köprüsü ve İzmir-İstanbul Otoyolu açıklamasıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İstanbul-İzmir arasını 3,5 saate düşüren Osmangazi Köprüsü ve İzmir-İstanbul Otoyolu ile 5 Temmuz-11 Temmuz tarihleri arasında toplam 2,5 milyon saat tasarruf sağlandığını duyurdu.
13.07.2022Ekonomi
KYK borçları ile ilgili flaş açıklama! Bakan Kasapoğlu duyurdu: Çalışmalarımız hazır!
KYK borçları ile ilgili flaş açıklama! Bakan Kasapoğlu duyurdu: Çalışmalarımız hazır!Milyonlarca öğrenciyi ilgilendiren gelişme! KYK borçları ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Gençleri mağdur etmeyeceklerini belirten Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, KYK borçları ile ilgili “Çalışmalarımız hazır. Kabine toplantısında konuyu ele alacağız” dedi. Gençlere yurt müjdesi de veren Bakan Kasapoğlu, “15 Temmuz- 1 Eylül tarihleri itibarıyla gençlerimiz nereyi gezmek istiyorlarsa ücretsiz konaklamayı onlara sağlayacağız” ifadelerini kullandı.
13.07.2022Ekonomi
Osmangazi Köprüsü rekor kırdı! 'Yıllık 3 milyar TL tasarruf sağlıyoruz'
Osmangazi Köprüsü rekor kırdı! 'Yıllık 3 milyar TL tasarruf sağlıyoruz'Büyük bir yatırımla kısa sürede yap işlet devret yöntemiyle hizmete alınan Osmangazi Köprüsü ve İstanbul İzmir otoyolunda rekor kırıldı. Köprü ve otoyol için devletin kasasından bir kuruş çıkmazken, günlük 40 bin adet olarak verilen geçiş garantisinin üzerine çıkıldı. Köprüden geçen günlük araç sayısı son 6 ayda günlük ortalama 45 bini geçti. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "İzmir-İstanbul Otoyolu ve Osmangazi Köprüsü ile yıllık 3 milyar TL tasarruf sağlıyoruz” dedi.
8.07.2022Ekonomi
Bayramda Marmaray, Başkentray ve İzban ücretsiz mi? FSM, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü geçişi bedava mı?
Bayramda Marmaray, Başkentray ve İzban ücretsiz mi? FSM, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü geçişi bedava mı?Bayramda ulaşım ücretsiz mi? Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kurban Bayramı ve 15 Temmuz'da Marmaray, Başkentray ve İzban'ın ücretsiz olacağını bildirdi. Bakanlık daha önce de İstanbul'daki Fatih Sultan Mehmet ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ile devletin işleteceği tüm otobanların ücretsiz olacağını duyurmuştu.
7.07.2022Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Osmangazi Köprüsü ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki osmangazi köprüsü haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.