Netanyahu

Netanyahu

Son dakika netanyahu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan netanyahu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını netanyahu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Netanyahu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan netanyahu gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.278 netanyahu haberi bulunmuştur. Tüm netanyahu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Erdoğan’dan emeklilerin beklediği mesaj: Fazla uzamaz, en kısa zamanda!
Erdoğan’dan emeklilerin beklediği mesaj: Fazla uzamaz, en kısa zamanda!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, New York'ta düzenlenen 78'inci Birleşmiş Milletler Genel Kurulu sonrası Türkevi'nde gazetecilerin gündeme dair sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, emeklilerin ücretlerinde ne zaman artış olacağıyla ilgili olarak, "Fazla uzamaz. Yani en kısa zamanda. Uyguladığımız Orta Vadeli Programın başarıya ulaşmasıyla birlikte oluşacak refah artışında toplumun tüm kesimleri gibi tabii ki emeklilerimiz de payını alacaktır" ifadelerini kullandı.
21.09.2023Gündem
Kritik toplantı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan’a övgü: Türk halkı adına korkusuz bir lider
Kritik toplantı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan’a övgü: Türk halkı adına korkusuz bir liderİsrail Cumhurbaşkanı Herzog’un da yakın arkadaşı olan Haham Schneier, Erdoğan ve Netanhayu’nun görüşmesi sonrası soruları yanıtladı. Schneier, Erdoğan’ı ‘samimi, içten ve kararlı’ bir devlet adamı olarak tanımladı.
21.09.2023Gündem
Erdoğan'ın mesajları dünyada manşet oldu! BM Genel Kurulu'nda tarihi konuşma
Erdoğan'ın mesajları dünyada manşet oldu! BM Genel Kurulu'nda tarihi konuşmaCumhurbaşkanı Erdoğan'ın Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmayı dünya basını yakından takip etti. Erdoğan'ın Avrupa'ya yaptığı uyarı Fransız medyasında gündem olurken Yunan basını 'KKTC'yi tanıyın' mesajını öne çıkardı. İsrail basını Erdoğan - Netanyahu zirvesini sayfalarına taşıdı. Arap basını ise bu görüşme için 'önemli bir dönüm noktası' yorumunda bulundu.
20.09.2023Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'de diplomasi trafiği
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'de diplomasi trafiğiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın BM Genel Kurulu için bulunduğu New York'ta yoğun temasları devam ediyor. Erdoğan İtalya Başbakanı Georgia Meloni’yi kabul etti. Erdoğan, Birleşmiş Milletler 78. Genel Kurulu'nun yapıldığı New York'ta İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'yu kabul etti.
19.09.2023Gündem
Twitter paralı mı oluyor?  Elon Musk açıkladı
Twitter paralı mı oluyor? Elon Musk açıkladıElon Musk, daha önce Twitter olarak bilinen sosyal medya platformu X'in tüm kullanıcılar için ücretli olabileceğini açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Elon Musk'a teklifi dünyada manşet oldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Elon Musk'a teklifi dünyada manşet olduKritik BM zirvesi için nefesler tutuldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşma yapacağı ve pek çok diplomatik temasta bulunacağı zirve öncesi Türkevi'nde gerçekleşen görüşme ise dünyanın dört bir yanında manşetleri süsledi. 'Dünya liderleri bir araya gelirken izlenecek ilişkiler' başlığını atan Politico ise kritik buluşmaya işaret etti.
18.09.2023Gündem
Erdoğan'ın hamleleri dünyada manşet: Elon Musk'a Tesla ve Starlink teklifi
Erdoğan'ın hamleleri dünyada manşet: Elon Musk'a Tesla ve Starlink teklifiKritik BM zirvesi için nefesler tutuldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşma yapacağı ve pek çok diplomatik temasta bulunacağı zirve öncesi Türkevi'nde gerçekleşen görüşme ise dünyanın dört bir yanında manşetleri süsledi. 'Dünya liderleri bir araya gelirken izlenecek ilişkiler' başlığını atan Politico ise kritik buluşmaya işaret etti.
18.09.2023Dünya
İsrail güçleri içinde Filistinlilerin bulunduğu araca kurşun yağdırdı: 3 ölü
İsrail güçleri içinde Filistinlilerin bulunduğu araca kurşun yağdırdı: 3 ölüİsrail Savunma Kuvvetleri (IDF), Batı Şeria'da içerisinde 3 Filistinlinin bulunduğu araca kurşun yağdırdı. Araçta bulunan 3 Filistinli hayatını kaybetti.
6.08.2023Dünya
İsrail basınından dikkat çeken analiz: Netanyahu, Erdoğan'ı yalnızca kıskanabilir
İsrail basınından dikkat çeken analiz: Netanyahu, Erdoğan'ı yalnızca kıskanabilirİsrail merkezli Haaretz gazetesi yayınladığı analiz haberinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’yu karşılaştırarak “Netanyahu, Erdoğan'ı yalnızca kıskanabilir” ifadelerine yer verdi.
25.07.2023Dünya
Kabine bugün toplanıyor! Masadaki sıcak başlık ekonomi
Kabine bugün toplanıyor! Masadaki sıcak başlık ekonomiMilyonlarca vatandaş gözünü oraya çevirdi. Son toplantısını 3 Temmuz’da yapan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında bir araya geliyor. Kabine gündemindeki sıcak başlık ise ekonomideki son gelişmeler olacak.
24.07.2023Gündem
Netanyahu’nun Türkiye ziyareti sağlık sorunları nedeniyle ertelendi
Netanyahu’nun Türkiye ziyareti sağlık sorunları nedeniyle ertelendiİsrail basını, İsrail Başbakanı Netanyahu'nun 26 Temmuz cuma günü Türkiye'ye gerçekleştireceği ziyaretin sağlık sorunları nedeniyle ertelendiğini duyurdu.
23.07.2023Dünya
İsrail gazının Türkiye üzerinden Avrupa'ya gönderilmesi! Berat Albayrak kitabında anlattı...
İsrail gazının Türkiye üzerinden Avrupa'ya gönderilmesi! Berat Albayrak kitabında anlattı...Berat Albayrak, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı döneminde İsrail'le gazın Türkiye üzerinden Avrupa'ya gönderilmesi konusunda yapılan görüşmeleri kitabında tek tek anlattı.
22.07.2023Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan memur ve emekli maaşı açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan memur ve emekli maaşı açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu hafta Suudi Arabistan, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri'ni kapsayan Körfez turunu tamamladı. Özellikle ekonomi alanında yeni iş birliği anlaşmaları yapıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Körfez turu dönüşünde gazetecilere önemli değerlendirmelerde bulundu.
21.07.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abbas ve Netanyahu’yu misafir edecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abbas ve Netanyahu’yu misafir edecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ve İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’yu aynı hafta içerisinde ayrı ayrı Türkiye’de misafir edecek.
20.07.2023Gündem
Yunan basını yazdı: Erdoğan yeni dönemin kapılarını açıyor! Pozitif gündemin dışında kalan tek madde
Yunan basını yazdı: Erdoğan yeni dönemin kapılarını açıyor! Pozitif gündemin dışında kalan tek maddeTürkiye'deki gelişmeleri yakından takip eden Yunan medyası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yoğun diplomatik ajandası ile ilgili çarpıcı iddialar ortaya attı. Akdeniz'de yeni bir dönemin başladığı belirtildi.
8.07.2023Gündem
Çin Devlet Başkanı Xi: Umudumu Amerikan halkına bağladım
Çin Devlet Başkanı Xi: Umudumu Amerikan halkına bağladımÇin Devlet Başkanı Xi Jinping milyarder iş adamı Bill Gates ile yaptığı görüşmede, “Her zaman, Çin-ABD ilişkilerinin temelini halkların oluşturduğunu düşündüm. Umudumu Amerikan halkına bağladım” ifadelerini kullandı.
16.06.2023Dünya
Putin Türkiye'ye geliyor! Erdoğan ile görüşecek
Putin Türkiye'ye geliyor! Erdoğan ile görüşecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, Rus liderin Türkiye'ye ziyareti konusunda sözleştiği öğrenildi.
16.06.2023Gündem
İsrail basını: Netanyahu, Erdoğan ile görüşmeye çalışıyor
İsrail basını: Netanyahu, Erdoğan ile görüşmeye çalışıyorİsrail basını, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir görüşme ayarlamak için uğraştığını yazdı. İşte İsrailli başbakanın verdiği yoğun çabanın arkasındaki dikkat çeken neden.
16.06.2023Dünya
Ömer Çelik'ten İsrail ordusunun Gazze Şeridi’ne yönelik başlattığı saldırıya tepki
Ömer Çelik'ten İsrail ordusunun Gazze Şeridi’ne yönelik başlattığı saldırıya tepkiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Ömer Çelik, İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik saldırısını kınayarak, "Uluslararası toplum, tüm bölgeyi ateşe atan bu tehlikeli saldırganlığa karşı net bir tutum almalıdır" dedi.
7.04.2023Gündem
İsrail'den Gazze'ye saldırı! Jetler bombaladı, Bir ülkeye daha saldırı emri
İsrail'den Gazze'ye saldırı! Jetler bombaladı, Bir ülkeye daha saldırı emriİsrail güçlerinin önceki günkü Mescid-i Aksa baskını İslam dünyasının tepkisini çekerken dün yine baskın yaşandı. Fanatik Yahudileri Mescid-i Aksa’nın avlusuna sokan İsrail polisi, Filistinlilerin mescide girişini engelledi. İsrail medyası, Netanyahu hükümetini, “İsrail tarihinin en aşırı hükümeti” olarak niteledi. BM’den ise baskın görüntüleri için “şok ve dehşet edici” yorumu geldi. Öte yandan Öte yandan İsrail ordusu bir ülkeye daha saldırı başlattı. İşte haberin detayları...
7.04.2023Dünya
İsrail ordusu Gazze’ye yönelik hava saldırısı düzenledi
İsrail ordusu Gazze’ye yönelik hava saldırısı düzenlediİsrail Savunma Kuvvetleri (IDF) tarafından yapılan açıklamada, Gazze’ye yönelik hava saldırısına başlandığı duyuruldu.
6.04.2023Dünya
THY, İsrail uçuşlarını iptal ettiğini açıkladı
THY, İsrail uçuşlarını iptal ettiğini açıkladıTürk Hava Yolları (THY), İsrail'deki gösteriler sonrası Ben Gruion Havalimanı'nda da grev başlatıldı. THY, grev nedeniyle İsrail'e uçuşlarını iptal ettiğini açıkladı.
27.03.2023Gündem
İsrail alev alev! Netanyahu'nun kararı kaos yarattı, görevden alındı
İsrail alev alev! Netanyahu'nun kararı kaos yarattı, görevden alındıİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, protestolara neden olan tartışmalı yargı reformuna karşı çıkan Savunma Bakanı Yoav Gallant'ı görevden aldı. Netanyahu’nun Savunma Bakanı Gallant'ı görevden almasının ardından halk sokağa indi. Ülkedeki protestolar devam ederken Netanyahu'yu kızdıracak haber Cumhurbaşkanı Herzog'dan geldi.
27.03.2023Dünya
İsrail'de hükümet karşıtları sokağa çıktı
İsrail'de hükümet karşıtları sokağa çıktıİsrail'in kuzeyindeki Hayfa kentinde yüzlerce kişi İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu tarafından hükümetin kurulmasını protesto etmek için sokağa çıktı.
24.12.2022Dünya
Blinken, Filistin-İsrail ihtilafı ile ilgili konuştu: İki devletli çözüm umutlarını baltalayan her türlü eyleme karşı çıkmaya devam edeceğiz
Blinken, Filistin-İsrail ihtilafı ile ilgili konuştu: İki devletli çözüm umutlarını baltalayan her türlü eyleme karşı çıkmaya devam edeceğizABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, İsrail yanlısı insan hakları örgütü J Street'in yıllık konferansında yaptığı konuşmada, İsrail işgali altındaki Batı Şeria'da yasa dışı Yahudi yerleşimlerine ve ilhaka karşı çıkacaklarını belirterek, “İki devletli çözüm umutlarını baltalayan her türlü eyleme kesin olarak karşı çıkmaya devam edeceğiz” dedi.
4.12.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Netanyahu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki netanyahu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.