Meclise Sunuldu

Meclise Sunuldu

Son dakika Meclise sunuldu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Meclise sunuldu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Meclise sunuldu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Meclise Sunuldu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan meclise sunuldu gelişmeleri de dahil olmak üzere 64 meclise sunuldu haberi bulunmuştur. Tüm meclise sunuldu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Zam geliyor 1.412 liraya yükseliyor!
Zam geliyor 1.412 liraya yükseliyor!Binlerce kişiyi ilgilendiren düzenleme. Meclis'e sunuldu. Zam geliyor ve 1.412 liraya yükseliyor. Mesleki eğitim merkezlerinde 12. sınıfta olan öğrencilerin ücreti, asgari ücretin yüzde 50'sinden aşağı olamayacak. Mesleklerinde en az 10 yıl usta olarak çalışanlar, iş pedagojisi kursu sınavına doğrudan katılabilecek.
Makine Kimya Endüstri Kurumu için yeni gelişme
Makine Kimya Endüstri Kurumu için yeni gelişmeMakine kimyanın anonim şirketi olmasını düzenleyen teklif Meclise sunuldu. AK Parti'nin TBMM Başkanlığına sunduğu teklifle; Makine Kimya Endüstri Kurumu(MKE) anonim şirketi olacak. Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Hazineye bağlanacak. MKE, Milli Savunma Bakanlığının sevk ve idaresinde Türk Ticaret Kanunu'na göre kurulacak bir anonim şirket olacak.
16.06.2021Ekonomi
Bakan Çavuşoğlu: Talep gelirse değerlendiririz
Bakan Çavuşoğlu: Talep gelirse değerlendiririzDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Libya'ya asker gönderilmesi ile ilgili, "Şu anda ilişkilerimizi Sehvat Anlaşması’nın da yetkilendirdiği tek yönetim olan Saraç yönetimi ile yürütüyoruz. Onlardan böyle bir talep gelirse değerlendirebileceğimizi söylemiştik” dedi.
15.12.2019Siyaset
Yasa teklifi Meclis'e sunuldu! Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor
Yasa teklifi Meclis'e sunuldu! Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyorMilyonlarca ev sahibi ve kiracıyı yakından ilgilendiren yasa teklifi Meclise sunuldu.
5.12.2018Siyaset
Irak  ve Suriye tezkeresi TBMM Başkanlığı'na sunuldu
Irak ve Suriye tezkeresi TBMM Başkanlığı'na sunulduIrak ve Suriye'de Türk askerinin varlığını bir yıl daha uzatan cumhurbaşkanlığı tezkeresi Meclise sunuldu.
20.09.2018Gündem
Asker fotoğrafı çekene ağır hapis cezası geliyor
Asker fotoğrafı çekene ağır hapis cezası geliyorİsrail’de askerlerin eylemlerini görüntülemeyi suç haline getiren bir tasarı meclise sunuldu.
27.05.2018Dünya
Bakanlar Kurulu sonrası Bozdağ'dan flaş açıklama: Yarını bekleyin
Bakanlar Kurulu sonrası Bozdağ'dan flaş açıklama: Yarını bekleyinBeştepe'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplanan Bakanlar Kurulu, 2 saat sürdü. Hükümet Sözcüsü ve Başbakan Yardımcısı Bakanlar Kurulu sonrası açıklamalarda bulundu. Bozdağ, MHP lideri Bahçeli'nin 'erken seçim' açıklamalarına ilişkin, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli arasında yarın bir görüşme olacağı, gerekli açıklamanın yarın yapılacağını söyledi.
17.04.2018Siyaset
İran'da gelecek yılın bütçe tasarısı meclise sunuldu
İran'da gelecek yılın bütçe tasarısı meclise sunulduİran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, gelecek yılın bütçe tasarısını İran Meclisi'ne sundu.
17.06.2021Dünya
O tasarı meclise sunuldu
O tasarı meclise sunulduAdalet Bakanlığı tarafından hazırlanan Danıştay Kanunu İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı TBMM Başkanlığı'na sunuldu...
29.09.2021Gündem
AK Parti dokunulmazlık teklifini Meclis'e sundu
AK Parti dokunulmazlık teklifini Meclis'e sunduAK Parti dokunulmazlıkla ilgili değişiklik teklifini Meclis'e sundu. Teklif iki maddeden oluşuyor...
29.09.2021Gündem
Zorunlu trafik sigortası ile ilgili tasarı TBMM'ye gönderildi
Zorunlu trafik sigortası ile ilgili tasarı TBMM'ye gönderildiZorunlu trafik sigortasıyla ilgili Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'ten flaş açıklama geldi. Zorunlu trafik sigortasına ilişkin düzenleme içeren tasarı TBMM'ye gönderildi. Hükümet torba tasarıyı Meclis'e sevk etti. Tasarının içinde zorunlu trafik sigortasına ilişkin düzenlemelerde var.
29.09.2021Gündem
Ve meclise sunuldu! Milyonlar bunu bekliyordu
Ve meclise sunuldu! Milyonlar bunu bekliyorduGelir Vergisi Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Başkanlığı'na sunuldu.
29.09.2021Gündem
Erken emeklilik koşulları nelerdir?
Erken emeklilik koşulları nelerdir?Ne zaman emekli olurum sorusu vatandaşların en çok merak ettiği konulardan. Bu sorunun cevabını internet üzerinden öğrenebilirsiniz. Sorgulamanızı nasıl yapacağınızı haberimizden okuyabilirsiniz.
29.09.2021Gündem
Yunanistan'ın kaderi bugün oylanıyor
Yunanistan'ın kaderi bugün oylanıyorYunan hükümeti, mali yardım karşılığında alacaklıların talep ettiği katı reformları içeren yasa tasarılarını meclise sundu. Syriza içinde kopmalar bekleniyor. Hükümette çeşitli isimlerin değişmesi ve erken seçim ihtimalleri yükseliyor.
15.07.2015Dünya
Artvin’de çılgın HES’i belediye de iptal etti!
Artvin’de çılgın HES’i belediye de iptal etti!Arhavi’de ‘çılgın HES’ projesi olarak bilinen Kavak HES’in imar planı mahkeme kararına uyularak belediye meclisi tarafından oy birliğiyle iptal edildi.
29.09.2021Gündem
Başbakan'dan müjde!
Başbakan'dan müjde!Davutoğlu Sivas'ta yaptığı konuşmada 'Bizim olduğumuz yerde Milli irade vardır...
29.09.2021Gündem
MİT mensupları için flaş gelişme!
MİT mensupları için flaş gelişme!MİT kanununda değişiklik öngören tasarı Meclis'e sunuldu. Tasarı, MİT'e yurtdışı operasyon yetkisi veriyor. MİT halen bu tür görevleri gizli yönetmeliklerle yürütüyor. Tasarıya göre ayrıca, Milli İstihbarat Koordinasyon Kurulu toplantılarına da MİT Müsteşarı yerine Başbakan başkanlık edecek.
29.09.2021Gündem
Başbakan düğmeye bastı!
Başbakan düğmeye bastı!5. demokratikleşme paketi için Başbakan Erdoğan'dan onay çıktı.
29.09.2021Gündem
Kritik yasa Meclis'e sunuldu!
Kritik yasa Meclis'e sunuldu!Gelir vergisinde değişiklikler içeren yasa tasarısı Meclis'e sunuldu
13.06.2013Ekonomi
İstemeyen ödeme Meclis’te!
İstemeyen ödeme Meclis’te!Bankaların istemediği cep telefonlarından yapılan işlemlerin tasarısı Meclis’e sunuldu
26.05.2013Ekonomi
Fransa'da soykırım şoku!
Fransa'da soykırım şoku!Bu sefer durum biraz daha farklı...
18.01.2013Dünya
KCK savcıları Başbakan’dan izin istedi
KCK savcıları Başbakan’dan izin istediKCK soruşturmasına bakan özel yetkili savcı, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ile 4 MİT’çinin ifadesini almak için Erdoğan’a izin yazısı gönderdiMİT Müsteşarı Hakan Fidan, eski MİT Müsteşarı Emre Taner ve Müsteşar Yardımcısı Afet Güneş ve hâlâ görevde bulunan iki MİT mensubu İstanbul’da KCK soruşturmasını yürüten özel yetkili cumhuriyet savcıları tarafından geçtiğimiz ay ifadeye çağırılmıştı...
9.03.2012Dünya
Rumlar'dan savaş yasası hazırlığı!
Rumlar'dan savaş yasası hazırlığı!Kıbrıs Rum kesiminde savaş veya acil durumlarda harekete geçmek üzere yeni bir birimin kurulması ve bu biriminişleyişine ilişkin yeni bir yasa tasarısının Rum Meclisine sunulduğu, tasarının "savaş yasaları" olarak da adlandırıldığı bildirildi...
22.09.2011Dünya
Bütçe görüşmelerinde gezi polemiği
Bütçe görüşmelerinde gezi polemiğiManisa İl Özel İdaresi'nin 2007 bütçesi, İl Genel Meclisi toplantısında 45 milyon 900 bin YTL olarak kabul edildi
29.09.2021Gündem
Irak federal cumhuriyet, Kürtçe resmi dil oluyor
Irak federal cumhuriyet, Kürtçe resmi dil oluyorIrak anayasası taslağı için Şii ve Kürtler uzlaşmaya vardı. Sünniler'in "İç savaş çıkar" tehdidine rağmen taslak meclise sunuldu
23.08.2005Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Meclis'e sunulduHaberTBMM0AK Parti

Meclise Sunuldu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki meclise sunuldu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.