Mahir Ünal

Mahir Ünal

Son dakika mahir ünal haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan mahir ünal ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını mahir ünal haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Mahir Ünal

haberleri sayfasında son dakika yaşanan mahir ünal gelişmeleri de dahil olmak üzere 696 mahir ünal haberi bulunmuştur. Tüm mahir ünal haberleri aşağıda listelenmiştir.
AK Parti'li Mahir Ünal, koronavirüse yakalandı
AK Parti'li Mahir Ünal, koronavirüse yakalandıAK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, bugün yaptırdığı Covid-19 testi sonucunun pozitif çıktığını açıkladı.
6.07.2022Siyaset
Dezenformasyon yasası görüşmesi ertelendi
Dezenformasyon yasası görüşmesi ertelendiAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal dezenformasyon ile mücadele yasasının yeni yasama döneminde görülüşüleceğini açıkladı.
29.06.2022Gündem
9 bin 418 TL ödeyecekler! Belli oldu, dedelere bedelli askerlik...
9 bin 418 TL ödeyecekler! Belli oldu, dedelere bedelli askerlik...Milli Savunma Bakanlığı (MSB), yoklama kaçağı ve bakaya oldukları için daha önce bedelli askerlik uygulaması kapsamı dışında kalan toplamda 550 bin kişiye bedelli askerlik imkanı tanıyan yeni düzenlemeden, bakaya olan 75 yaş üstü 400’e yakın kişinin de yararlanabileceğini açıkladı. Ancak ödeyecekleri rakam her yıl için 9 bin 418 TL
25.06.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugün ilim, irfan ve hikmet sahibi bir önderimizi ebediyete yolcu ediyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugün ilim, irfan ve hikmet sahibi bir önderimizi ebediyete yolcu ediyoruzİsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nun Fatih Camii'nde kılınan cenaze namazı öncesinde, çevrede yoğunluk yaşandı. Cenaze namazına katılmak isteyenler erken saatlerde camiye yürüdü. Cenazeye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve çok sayıda siyasi isim de cenazeye katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı konuşmada "Bugün ilim, irfan ve hikmet sahibi bir önderimizi ebediyete yolcu ediyoruz. Kendisini tanıdık, bildik ve bu imanıyla da biz sevgili habibine komşu olacağına da inanıyoruz " ifadelerini kullandı.
24.06.2022Siyaset
Maaş ve ek bütçe tartışmalarıyla ilgili AK Parti'den açıklama: Cumhurbaşkanımız talep etmedi
Maaş ve ek bütçe tartışmalarıyla ilgili AK Parti'den açıklama: Cumhurbaşkanımız talep etmediAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "Cumhurbaşkanımız kendi ödeneği ile ilgili kendisi artış talep etmedi. Cumhurbaşkanımızın talep etmemesi şöyle bir sorun ortaya çıkardı. 3 bine yakın milletvekilinin emekli maaşlarında bir artış olmayacağı anlamına geliyordu. Konu cumhurbaşkanımıza arz edildi. Buradan bir çağrı yapıyorum. Milletvekili maaşlarını cumhurbaşkanı maaşına endeksli olmasından çıkaralım. Bunu neden cumhurbaşkanı maaşına artış yapıyor gibi gösteriyorlar. Son derece çirkin bir yaklaşım" dedi.
23.06.2022Siyaset
Beldelli askerlik düzenlemesi Meclis’te! Kimler askerlik affından yararlanabilecek? 2022 bedelli askerlik düzenlemesinin kapsamı ne?
Beldelli askerlik düzenlemesi Meclis’te! Kimler askerlik affından yararlanabilecek? 2022 bedelli askerlik düzenlemesinin kapsamı ne? Askerlik affı düzenlemesi Meclis’e geldi! Yeni askerlik düzenlemesiyle 550 bin kişiye bedelli askerlik yolu açılacak. AK Parti'nin hazırladığı yoklama kaçağı ve bakayalara bedelli askerlik yolu açacak düzenleme Meclis'e sunuldu. Düzenlenemenin 20 maddeden oluştuğunu belirten AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal askerlik affının detaylarını paylaştı. Peki, Kimler askerlik affından yararlanabilecek? 2022 bedelli askerlik düzenlemesinin kapsamı ne? Bakayalar bedelli askerlik yapabilir mi? Bedelli askerlik ücreti düşer mi? Yeni bedelli askerlik ücreti ne kadar? Bedelli askerlik ücreti belli oldu mu?İşte tüm detaylar…
20.06.2022Gündem
AK Parti'den son dakika bedelli askerlik açıklaması! Yüz binlerce kişiyi kapsıyor...
AK Parti'den son dakika bedelli askerlik açıklaması! Yüz binlerce kişiyi kapsıyor...AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, 550 bin kişiyi ilgilendiren bedelli askerlikte af düzenlemesine ilişkin konuştu. Bakaya ve kaçaklar için bedelli düzenlemesi TBMM'ye sunuldu. 550 bin kişiye askerlik affı geliyor...
20.06.2022Siyaset
Mahir Ünal: 20 yıldır iktidar olan siyasi harekete saygı duymayı öğrenmeliler
Mahir Ünal: 20 yıldır iktidar olan siyasi harekete saygı duymayı öğrenmelilerAK Parti Grup Başkan Vekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, masa etrafında toplanan siyasi liderlerin iktidar olmaya çalıştığını belirterek, "Yani, daha iktidara yürümeyi beceremeyenler, iktidar olmuş ve 20 yıldan beridir de iktidarda kalabilmiş bir siyasi harekete öncelikle saygı duymayı öğrenmeliler. Çünkü bu, saygı duyulacak bir şey" dedi.
1.05.2022Siyaset
Ak Partili Mahir Ünal, Dezenformasyon Yasasının detaylarını açıkladı
Ak Partili Mahir Ünal, Dezenformasyon Yasasının detaylarını açıkladıAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "Avrupa Birliği'nin (AB) üzerinde anlaşma sağladığı Dijital Hizmetler Yasasını olduğu gibi kendi yasamıza aktaracağız. Avrupa Dijital Hizmetler Yasası, internette bir dönüm noktası. Gerçek hayatta yasa dışı olanın, internet ortamında da yasa dışı olması gerektiği ilkesi esas alınıyor" dedi.
29.04.2022Haber
İnternet haberciliğinde dönüm noktası! Meclis'e geliyor...
İnternet haberciliğinde dönüm noktası! Meclis'e geliyor...AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal 'Dezenformasyon Düzenlemesi' ile ilgili yaptığı açıklamada; "Avrupa Birliği’nin, 23 Nisan 2022’de kabul ettiği Dijital Hizmet Yasası’nı olduğu gibi kendi hazırladığımız Dijital Yasa Teklifi yasamıza aktaracağız. Avrupa Dijital Hizmetler Yasası internette bir dönüm noktası. Bu yasanın içeriğine baktığımızda; gerçek hayatta yasa dışı olanın, internet ortamında da yasa dışı olması gerektiği ilkesi esas alınıyor. Dijital platformlarda dezenformasyon önlenecek ve platformların algoritmalarının şeffaflığı artırılacak. Çünkü algoritmaların şeffaflık konusu özellikle dezenformasyonun denetiminde önemli bir nokta bizim için. Bunlarla ilgili alt düzenlemeler getirilecek." dedi.
29.04.2022Siyaset
MHP Genel Başkanı Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na 'helalleşme' tepkisi: Böyle bir kavgada kaybeder
MHP Genel Başkanı Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na 'helalleşme' tepkisi: Böyle bir kavgada kaybederMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 12 dakikalık grup toplantısı konuşmasının çok sert olduğunu söyleyerek, "Helalleşmeyi kavgalaşmaya çevirmenin anlamı yok. Şu an Türkiye'de helalleşme ile başlayan, kavgalaşmayla yola devam etmek istiyor. Ve Kemal Kılıçdaroğlu böyle bir kavgada kaybeder. Çünkü kavga tecrübesi yok. Ama bizde 53 yıllık kavga tecrübesi var" dedi.
28.04.2022Siyaset
Sosyal medya düzenlemesi geliyor! Bunu yapan yandı, Dezenformasyona ceza getirilecek
Sosyal medya düzenlemesi geliyor! Bunu yapan yandı, Dezenformasyona ceza getirilecekSosyal medya düzenlemesi geliyor. Dezenformasyonla mücadele yasası hazırlıkları kapsamında, sosyal medyaya yönelik düzenlemelerin 3 ana başlıktan oluşması bekleniyor. Sosyal medyadaki dezenformasyona ilk kez ceza getirileceği aktarılırken, "Dezenformasyon, terör kadar tehlikeli." ifadesini kullanan AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal konuyla alakalı 7-8 aydır çalışmaların devam ettiğini belirtti.
15.04.2022Gündem
AK Partili Ünal: 250 bin trole aylık maaş vererek bu millet sizi iktidara getirmez
AK Partili Ünal: 250 bin trole aylık maaş vererek bu millet sizi iktidara getirmezAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, iktidar hayali kuranların öncelikle şehirlerde sınavı geçmeleri gerektiğini belirterek, "Öyle algı operasyonlarıyla, göz boyamalarıyla, reklam faaliyetleriyle, 250 bin trole aylık maaş verip, dijital fenomenlere yatırım yaparak bu millet sizi iktidara getirmez" dedi.
8.04.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kaç yaşında, hangi gün doğdu, burcu ne? Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum günü!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kaç yaşında, hangi gün doğdu, burcu ne? Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum günü!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum gününü sosyal medya uygulaması Twitter üzerinden on binlerce kişi kutladı. Söz konusu paylaşımların ardından Cumhurbaşkanı kaç yaşında, burcu ne? gibi sorulara yanıt aranmaya başladı.
26.02.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlere seslendi: Durmak yok yola devam diyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlere seslendi: Durmak yok yola devam diyoruzAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal’ın da katıldığı gençlik buluşmasında Ünal aracılığı ile telefonla toplantıya katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlere seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Şu anda evde istirahatteyiz, çalışıyoruz ve sizlerle bu vesile ile en azından telefon vasıtası ile olsa da görüşme fırsatını bulduk. Kahramanmaraş Türkiye genelinde büyük bir oy patlamasını sandıklarda gerçekleştirecek potansiyele sahip. Şimdiden durmak yok yola devam diyoruz" dedi.
6.02.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın Covid-19 testi pozitif çıktı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın Covid-19 testi pozitif çıktı!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bugün hafif belirtiler üzerine eşimle birlikte yaptırdığımız COVID-19 testimizin sonucu pozitif çıktı." ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi  Emine Erdoğan da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Anca beraber, kanca beraber. İnşallah en kısa sürede bu hastalığı Tayyip beyle birlikte atlatacağız. Dualarınızı bekliyoruz." dedi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yaptığı açıklamada, "Omicron varyantının hızla yayıldığı bu dönemde hafif belirtiler üzerine Sn. Cumhurbaşkanımız ve değerli eşleri Emine Erdoğan için yapılan Covid-19 testi pozitif çıktı. Sağlık durumları çalışmalarını aksatmayacak kadar iyi. Kendilerine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi sunuyorum." dedi.
6.02.2022Gündem
AK Parti'li Kurtulmuş: Türkiye'nin geleceği için 2023, dönüm noktalarından
AK Parti'li Kurtulmuş: Türkiye'nin geleceği için 2023, dönüm noktalarındanAK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, "Sembol tarihlerden biri olan 2023’ün inşallah Türkiye’nin geleceği için en hayırlı dönüm noktalarından biri olduğuna inanıyoruz. Ne 2023 hedefi ne 2053 ne de 2071 hedefi sadece bir ya da birkaç partinin hedefi değildir. Bu tarihlerin hepsi milletimizin tamamının ortak tarihleridir" dedi.
29.01.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, milletvekilleriyle bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, milletvekilleriyle bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin bir grup milletvekiliyle parti genel merkezinde bir araya geldi.
5.01.2022Siyaset
Öğretmen maaşlarına zam geliyor! 2 bin lira...
Öğretmen maaşlarına zam geliyor! 2 bin lira...Öğretmen milyonları kapsıyor. Öğretmen maaşlarına zam geliyor. AK Parti,12 maddelik "Öğretmenlik Meslek Kanunu'na" ilişkin yasa teklifini TBMM Başkanlığı'na sundu. Teklifle; öğretmenliği kariyer haline getiren düzenleme, uzman, başöğretmenlik ünvanı da vererek maaşlarına bin ve 2 bin TL artış vermeyi öngörüyor.
31.12.2021Eğitim
TBMM'de 'kripto para' toplantısı
TBMM'de 'kripto para' toplantısıAK Parti grup başkan vekilleri Mustafa Elitaş ve Mahir Ünal, 'kripto para' düzenlemesiyle ilgili TBMM'de sektör temsilcileri ve uzmanlar ile bir araya geldi.
29.12.2021Ekonomi
TBMM'de Kılıçdaroğlu'nun tansiyonu yükselten hareketi! AK Partililerden tepki!
TBMM'de Kılıçdaroğlu'nun tansiyonu yükselten hareketi! AK Partililerden tepki!TBMM'de bütçe görüşmeleri sırasında partisinin adına konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kürsüden yaptığı hareket tansiyonun yükselmesine neden oldu.
6.12.2021Siyaset
AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal: Türkiye dünyanın üretim üssüne dönüşecek
AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal: Türkiye dünyanın üretim üssüne dönüşecekAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, “Biz 70 yıllık sorunları çözmüşüz, bugünün sorunlarını konuşuyoruz. O halde şuna bir inanalım. Bu ülkenin 70 yıllık sorunlarını çözenler, herhalde 7 yıllık sorunlarını da çözerler. Kaldı ki, biz 2013’ten sonra büyük sorunlar da çözmüşüz” dedi
3.12.2021Siyaset
Açık cezaevleri izinleri uzatıldı mı, cezaevi korona izni ne zaman bitecek? Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü açıkladı!
Açık cezaevleri izinleri uzatıldı mı, cezaevi korona izni ne zaman bitecek? Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü açıkladı!Açık cezaevleri izinleri uzatıldı mı, cezaevi korona izni ne zaman bitiyor? TBMM Genel Kurulunda, 5'inci Yargı Paketi'ni içeren İcra ve İflas Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkındaki Kanun Teklifi'ne ceza infazla ilgili yeni madde ihdas edildi.
24.11.2021Gündem
AK Parti Milletvekili İmran Kılıç son yolculuğuna uğurlandı
AK Parti Milletvekili İmran Kılıç son yolculuğuna uğurlandıTedavi gördüğü hastanede 64 yaşında vefat eden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç'ın cenazesi, memleketi Kahramanmaraş'ta düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.
19.11.2021Gündem
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Kılıç için TBMM'de tören
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Kılıç için TBMM'de törenAnkara'da, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç (64) için TBMM'de tören düzenlendi.
19.11.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Mahir Ünal ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki mahir ünal haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.