Maaş Promosyonu

Maaş Promosyonu

Son dakika MAAŞ PROMOSYONU haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan MAAŞ PROMOSYONU ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını MAAŞ PROMOSYONU haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Maaş Promosyonu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan maaş promosyonu gelişmeleri de dahil olmak üzere 214 maaş promosyonu haberi bulunmuştur. Tüm maaş promosyonu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Pelosi'nin kocasına yapılan saldırının görüntüleri ortaya çıktı!
Pelosi'nin kocasına yapılan saldırının görüntüleri ortaya çıktı!Eski ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi'nin eşine çekiçle düzenlenen saldırıya ait görüntüler ortaya çıktı. Mahkeme kayıtlarına göre, Paul Pelosi saldırganla karşılaştığında tuvalete giderek polisi aramış.
28.01.2023Dünya
Emniyet resmen açıkladı! 10 bin polis alınacak, işte şartlar ve kontenjanlar
Emniyet resmen açıkladı! 10 bin polis alınacak, işte şartlar ve kontenjanlarPolis olmak isteyenleri yakından ilgilendiriyor. Emniyet Genel Müdürlüğü 2023 yılı 10 bin polis memuru alımı için resmi gazetede karar yayımladı. İşte polis alımı şartları nedir? POMEM ve PMYO İlan Ne Zaman yayımlanacak?
Apartman boşluğunda genç kadına dehşeti yaşattı! İğrenç istismar
Apartman boşluğunda genç kadına dehşeti yaşattı! İğrenç istismarKağıthane'de, bina girişinde bir kadını taciz ettiği iddia edilen şüpheli, esnaf tarafından yakalanarak tekme tokat dövüldü. Tacizci kaçarken, dayak olayı güvenlik kamerasına yansıdı. Tacize uğradığını söyleyen Cemile T., "Kuaförüme gelirken binanın içine girdim, sonra arkamdan 'şişt' diye bir ses duydum. Arkama baktım, 'Tanıdın mı' dedi. Hayır dedim. 'O zaman tanışalım' dedi. Direkt üstüme saldırdı" dedi.
28.01.2023Gündem
Arabası olan milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor! Cezası çok büyük
Arabası olan milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor! Cezası çok büyükArabası olan herkesi kapsayan karar açıklandı. Yargıtay'dan, uykusunu almadan direksiyon başına geçip kazaya sebebiyet veren sürücü için şok bir karar çıktı. Yüksek Mahkeme; direksiyon başında uyuduğu için ölümlü kazaya karışan sürücüye 'taksirle öldürme' suçundan verilen kararı bozdu. Sanık sürücü, 'Bilinçli taksirle adam öldürmek' suçundan yargılanacak.
28.01.2023Gündem
14 bin 200 kişiyi dolandıran hacker çetesi çökertildi! Çete lider 22 yaşında çıktı
14 bin 200 kişiyi dolandıran hacker çetesi çökertildi! Çete lider 22 yaşında çıktıTürkiye genelinde birçok ilde vatandaşların telefonlarına farklı içerikli linkleri mesaj olarak gönderen hacker çetesi üyeleri, linklere tıklayanlardan elde ettiği bilgilerle 14 bin 200 kişiyi dolandırdı. Konya Polisinin yaptığı çalışma sonrasında 5 ilde düzenlenen operasyonla çetenin 22 yaşındaki lideri ile birlikte 15 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerden çete liderinin de aralarında bulunduğu 10 kişi tutuklandı.
28.01.2023Gündem
Konutta 40 milyar liralık dev dönüşüm tamamlandı
Konutta 40 milyar liralık dev dönüşüm tamamlandıCumhuriyet tarihinin en büyük dönüşüm projesinde sona gelindi. Elazığ ve Malatya’ya 40 milyar lira yatırımla yeni yaşam alanları inşa edildi. Yatay ve yöresel mimariye uygun 36 bin konut ve 1636 işyeri planlandı. 32 bini teslim edildi.
28.01.2023Ekonomi
EYT'liye maaş promosyonu müjdesi! Bankalar ödemeleri açıkladı, işte EYT düzenlemesinin maddeleri
EYT'liye maaş promosyonu müjdesi! Bankalar ödemeleri açıkladı, işte EYT düzenlemesinin maddeleriEmeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ile ilgili son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Milyonlarca kişi EYT yasasındaki detayları merak ediyor. EYT yasa tasarısı pazartesi günü Meclis’e sunulacak. EYT yasa teklifi ilk aşamada 8 madde olarak hazırlandı. Ancak, Erdoğan’ın “Yasada sadece EYT ile ilgili düzenlemeler yer alsın” talimatının ardından 5’e düşürüldü. Yol haritasının kesinleşmesiyle birlikte EYT’liler cebe girecek paranın hesabını yapmaya başladı. İşte EYT düzenlemesinin maddeleri ve Maaş, kıdem tazminatı ve promosyon detayı...
28.01.2023Emekli
Sağlık Bakanlığı banka maaş promosyonu 2022 ne kadar, ne zaman ve hangi tarihte yatacak? Sağlık çalışanlarına promosyon ödemelerinde son durum!
Sağlık Bakanlığı banka maaş promosyonu 2022 ne kadar, ne zaman ve hangi tarihte yatacak? Sağlık çalışanlarına promosyon ödemelerinde son durum!Doktor, hemşire, eczacılar ve diğer sağlık çalışanlarının takip ettiği Sağlık Bakanlığı promosyon ödemelerine yönelik Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklamalarda bulundu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada, "Ek ödemelerle ilgili beyaz reform çerçevesinde teşvik ödemesi başladı. Birinci basamakta kapsam dışı kalan sağlık çalışanları ve eczacılar teşvik alacak." ifadelerine yer verdi. Peki, Sağlık Bakanlığı banka maaş promosyonu 2022 ne kadar, ne zaman ve hangi tarihte yatacak? Sağlık çalışanlarına promosyon ödemelerinde son durum…
Vakıfbank polis promosyonu yattı mı? Polis maaş promosyonu ne zaman yatacak? EGM2022 polis promosyon ödemeleri
Vakıfbank polis promosyonu yattı mı? Polis maaş promosyonu ne zaman yatacak? EGM2022 polis promosyon ödemeleriPolis promosyonları ne zaman yatacak, Vakıfbank polis maaşı promosyonu ne zaman yatar? sorularına yanıt aranıyor. 2022 polis promosyon ödemeleri hakkındaki gelişmeler yakından takip ediliyor. İçişleri Bakanlığı bünyesinde çalışan polisler için maaş promosyonlarının ödeme takvimi belli oldu. Polisler maaş ve ek ödemelerini alacakları banka belirlendikten sonra ödemelerini alacak. Peki, polis maaş promosyonu ne zaman ödenecek?
15.11.2022Memur
Asgari ücretli ya da yüksek maaşlı çalışan herkesi ilgilendiriyor! Maaş promosyonlarıyla ilgili dikkat çeken detay, ödemek zorunda!
Asgari ücretli ya da yüksek maaşlı çalışan herkesi ilgilendiriyor! Maaş promosyonlarıyla ilgili dikkat çeken detay, ödemek zorunda!Asgari ücretli ve yüksek maaşlı milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor. Bankaların çalışanlar için ödediği maaş promosyonlarıyla ilgili dikkat çeken ortaya çıktı. Promosyon ödemesi yapılıp süreklilik kazandığında, işyeri uygulaması haline geldiğinde, bankanın işverene ödediği maaş promosyonlarının çalışanlara ödenmesi zorunlu hale geliyor. Maaş hesabının ya da emeklilik maaşının başka bankaya taşınması ile promosyon hakkı doğuyor. İşte maaş promosyonuyla ilgili son dakika tüm detaylar...
MEB duyurdu! Personelin maaş promosyonu belli oldu! İşte MEB maaş promosyonu miktarı ve yatırılacağı tarih!
MEB duyurdu! Personelin maaş promosyonu belli oldu! İşte MEB maaş promosyonu miktarı ve yatırılacağı tarih!MEB duyurdu! Personelin maaş promosyonunda rekor artış yapıldı. Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in talimatıyla Vakıflar Bankası ile revize edilen banka promosyon sözleşmesi yenilendi ve maaş promosyonları 25 bin 500 liraya yükseltildi. Peki, MEB maaş promosyonu ne zaman yatacak? İşte MEB maaş promosyonlarının yatırılacağı tarih…
30.10.2022Memur
Sağlık Bakanlığı promosyon 2022 ne zaman verilecek, ne kadar? Sağlık Bakanlığı promosyon anlaşması yapıldı mı?
Sağlık Bakanlığı promosyon 2022 ne zaman verilecek, ne kadar? Sağlık Bakanlığı promosyon anlaşması yapıldı mı?Sağlık Bakanlığı promosyon ne zaman verilecek? Bakan Koca promosyon ile alakalı yeni anlaşmalar yapılmaması talimatı verirken sağlık çalışanları promosyona yönelik araştırmalarını hızlandırdı. Peki, Sağlık Bakanlığı promosyonu ne zaman verilecek, ne kadar? Sağlık Bakanlığı promosyon anlaşması yapıldı mı?
Promosyon yarışı hızlandı! 27 bin liraya kadar dayandı
Promosyon yarışı hızlandı! 27 bin liraya kadar dayandıPromosyonla ilgili son dakika gelişmesi geldi. Kamu çalışanlarının hesaplarına yatıyor. Özel bankalar arasındaki promosyon yarışı emeklilerle başlarken, SGK da kamu bankaları için emekli promosyonlarının arttığını açıkladı. Maaş promosyonlarıyla ilgili rakam görülmemiş seviyeye ulaştı. İşte maaş promosyonlarıyla son dakika tüm detaylar...
15.10.2022Ekonomi
İBB promosyonu ne zaman yatacak? İBB maaş promosyonu ne kadar? İşte İBB promosyonunun yatırılacağı tarih!
İBB promosyonu ne zaman yatacak? İBB maaş promosyonu ne kadar? İşte İBB promosyonunun yatırılacağı tarih!İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) anlaşmalı olduğu banka ile promosyon anlamasını tamamladı. Çok sayıda çalışanı bulunan İBB’de maaş promosyonlarının miktarı belli olurken, yatırılacağı tarihler de merak konusu oldu. Peki, İBB promosyonu ne zaman yatacak? İBB maaş promosyonu ne kadar? İşte İBB promosyonunun yatırılacağı tarih!
Promosyon caiz mi, banka promosyonu helal mi? Diyanet emekli maaş promosyonu açıklaması!
Promosyon caiz mi, banka promosyonu helal mi? Diyanet emekli maaş promosyonu açıklaması!Banka promosyonunun bitmesine az bir süre kaldı. Emekli banka promosyonu için verilecek teklifler 30 Eylül'e kadar yapılabilecek. Bankalar promosyon tutarlarında son tekliflerini açıklıyor. Zamlı emekli maaşlarını kendi bankaları üzerinden işletilmesi için rekabet eden kamu ve özel bankalar promosyon tutarı dışında özel teklifler de sunuyor. Emekliler ise hangi bankanın en yüksek tutarı vereceğini araştırırken promosyonun caiz olup olmadığını da sorguluyor. Peki, banka promosyonu caiz mi, emekli maaşı taşıma promosyonu helal mi?
29.09.2022Ekonomi
Belli oldu! Polis promosyonu 27 bin oldu mu, ne kadar 2022? EGM Polis maaş promosyonu tek seferde mi yatacak?
Belli oldu! Polis promosyonu 27 bin oldu mu, ne kadar 2022? EGM Polis maaş promosyonu tek seferde mi yatacak?Emniyet Genel Müdürlüğü polis maaş promosyonlarının ne kadar olduğunu duyurdu. EGM'den yapılan açıklamada, 18 Mart 2022'de Vakıfbank ile imzalanan maaş promosyon protokolünde polislere aylık ödenecek tutarın 104 TL'den 300 TL'ye çıkarak yüzde 188 artış sağlandığını belirtildi. Peki, Polis promosyonu ne kadar, 27 bin mi oldu, polis maaş promosyonu tek seferde mi yatacak?
Polis maaş promosyonu 2022 ne kadar oldu, Vakıfbank promosyonu ne zaman verecek? EGM Polis promosyonunda son durum!
Polis maaş promosyonu 2022 ne kadar oldu, Vakıfbank promosyonu ne zaman verecek? EGM Polis promosyonunda son durum!Polis maaş promosyonu anlaşması için aramalar araştırılıyor. Emeklilere yapılan maaş promosyon kampanyalarının ardından polis maaş promosyonunun son durumu merak ediliyordu. Vakıfbank tarafından belirlenen 18 bin TL teklif emniyet tarafından reddedildi. EMNİYET SEN ve Polisin Sesi Platformu banka maaş promosyonu için anlaşma sağladı. Peki, emekli promosyonu ne kadar, ne zaman yatacak? İşte 2022 EGM polis emniyet promosyon anlaşması detayları…
28.09.2022Ekonomi
Polis maaş promosyonu anlaşmasında son durum ne? Polislere ne kadar maaş promosyonu verilecek?
Polis maaş promosyonu anlaşmasında son durum ne? Polislere ne kadar maaş promosyonu verilecek? Emniyet personeli promosyon miktarı sosyal medyada gündem oldu. Polislere verilecek maaş promosyonu günlerdir Twitter’da konuşuluyor. Henüz miktar duyurulmadı. Emniyet-Sen Başkanı Faruk Sezer’den polis memurlarının beklentileri ile ilgili açıklama geldi. Peki, Polis maaş promosyonu anlaşmasında son durum ne? Polislere ne kadar maaş promosyonu verilecek? Polis maaş promosyonu 50 bin mi, 75 bin mi? İşte Polise promosyonun detaylar ve merak edilenler…
20.09.2022Memur
Promosyonlarla ile ilgili son dakika! Memur-emekli milyonları kapsıyor, yeni tarihler ortaya çıktı
Promosyonlarla ile ilgili son dakika! Memur-emekli milyonları kapsıyor, yeni tarihler ortaya çıktıEmekli ve memura ödenecek promosyon rakamlarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi. Maaş promosyonlarıyla ilgili emekli ve memurları ilgilendiren detaylar belli oldu. Emekliye ödenecek promosyon miktarı 10 bin liraya kadara çıktı. Öte yandan bankalar promosyon tarihlerinde güncellemeye gitti. 31 Ağustos tarihinde bitmesi beklenen emekli maaşını taşıma işlemleri 30 Eylül'e kadar uzatıldı.
5.09.2022Emekli
Asgari  ücretli veya yüksek maaşlı çalışan milyonlara güzel haber! Maaş promosyonlarıyla ilgili son dakika gelişmesi
Asgari ücretli veya yüksek maaşlı çalışan milyonlara güzel haber! Maaş promosyonlarıyla ilgili son dakika gelişmesiMaaş promosyonlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Asgari ücretli veya daha yüksek ücretli çalışan milyonları ilgilendiriyor. Maaş promosyonlarıyla ilgili düğmeye basıldı. Kamu Denetçiliği Kurumu (KDK), çalışanlara bankalar tarafından verilen maaş promosyonlarında enflasyon düzenlemesi yapılmasına ilişkin başvuruları incelemeye aldı. Kamu Denetçiliği Kurumuna gelen başvuruda, Sosyal Güvenlik Kurumu ve birçok kurumun bir banka arasında 2021 yılında 3 yıllığına personel maaş ödemeleri protokolü imzalandığı, bu protokol çerçevesinde kişi başı aylık banka promosyon tutarının yaklaşık olarak 111 lira olarak belirlenerek 3 yıllık peşin olarak çalışanlara 4 bin lira ödendiği kaydedildi. Çalışan milyonlarca vatandaş bankalar tarafından ödenen maaş promosyonlarına enflasyon ayarı yapılması gerektiği vurgulanıyor. İşte asgari ücretli veya yüksek maaşlı çalışan milyonları ilgilendiren detaylar...
İBB maaş promosyonu ne kadar olacak? İBB maaş promosyonları ne zaman yatacak?
İBB maaş promosyonu ne kadar olacak? İBB maaş promosyonları ne zaman yatacak? Adalet Bakanlığı, bazı üniversite ve belediyelerin çalışanlarına maaş aldıkları bankalardan yapılan promosyon ödemeleri ile ilgili miktarlar dikkat çekiyor. Bankaların maaş müşterisi olan kurum çalışanlarına bankaları ile çalışmaları halinde yüksek miktarlarda promosyon ödemesi yapıyor. Enflasyon oranında arttırılan promosyonlar için gözler anlaşma yapacak kurumlara çevrildi. Özellikle en çok çalışana sahip büyükşehir belediyesi olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının maaş promosyonlarının ne kadar olacağı merak ediliyor. Edinilen bilgiye göre, İBB birkaç bankadan promosyon teklifi aldı. Bazı bankaların tekliflerinin düşük olduğu için reddedildiği konuşuluyor. Peki, İBB maaş promosyonu ne kadar olacak? İBB maaş promosyonları ne zaman yatacak? İBB promosyon için hangi banka ile anlaşacak? İşte detaylar…
EGM promosyon anlaşması! Polislere promosyon ne zaman verilecek, emniyet promosyonu ne kadar, polise promosyon ne zaman yatacak?
EGM promosyon anlaşması! Polislere promosyon ne zaman verilecek, emniyet promosyonu ne kadar, polise promosyon ne zaman yatacak?Polislere promosyon konusu gündemdeki yerini koruyor. Vakıfbank tarafından verilen 18 bin TL’lik promosyon polisler tarafından ret edilince, yeni rakamın ne olacağı merak konusu oldu. EGM promosyon anlaşması sürüyor. Peki, Polislere promosyon ne zaman verilecek, emniyet promosyonu ne kadar, polise promosyon ne zaman yatacak?
EGM'den 'maaş promosyonu' açıklaması
EGM'den 'maaş promosyonu' açıklamasıEmniyet Genel Müdürlüğü (EGM), teşkilat mensuplarının maaş promosyonuyla ilgili iddialara yönelik, "Promosyon ödemelerinin tamamı personele dağıtılmakta olup taşıt vb alımı gibi farklı bir alanda kullanımı asla söz konusu değildir" açıklamasını yaptı.
20.08.2022Gündem
Belediye personellerine rekor promosyon
Belediye personellerine rekor promosyonYeşilyurt Belediyesinde görev yapan bin 30 personeli ilgilendiren maaş promosyon ihalesi tamamlandı. Yapılan ihale sonucunda, Yeşilyurt Belediyesi personellerinin hesabına tek seferde 27 Bin 50 TL banka promosyonu yatırılacak.
19.08.2022Ekonomi
Zam geldi! 5000 liraya çıktı, Hesaplara yatacak...
Zam geldi! 5000 liraya çıktı, Hesaplara yatacak...Emekli milyonlarca vatandaşa yeni zam müjdesi. Milyonlarca emeklinin hesabına yatacak. Bankaların emeklilere sunduğu promosyon ücretlerine zam geldi. Haziran ayında açıklanan enflasyon verilerinden sonra asgari ücret, emekli maaşları ve ardından da memur maaşlarında artışa gidildi. Emeklilere derin bir nefes aldıran bu zammın ardından promosyon tutarları da bazı bankalarda 5 bin lira seviyesinin üzerine çıktı. Yeni emekli olanlar da promosyon fırsatından yararlanıyor. Çoğunluk bankanın maaş aktarımı için verdiği süre 31 Temmuz’da doluyor. Yani, 31 Temmuz tarihine kadar emekli maaşınızı bir başka bankaya aktarıp, promosyon imkanından yararlanabilirsiniz. Peki hangi banka ne kadar promosyon veriyor? Emekli maaşları başka bankaya nasıl taşınıyor? Bankadan alınan promosyon oranı nasıl yükselir? İşte emekli promosyonu ile ilgili milyonlarca emekliyi ilgilendiren detaylar...
22.07.2022Emekli

Benzer Haber Etiketleri

Maaş Promosyonu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki maaş promosyonu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.