Lpg Zam

Lpg Zam

Son dakika LPG zam haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan LPG zam ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını LPG zam haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Lpg Zam

haberleri sayfasında son dakika yaşanan lpg zam gelişmeleri de dahil olmak üzere 135 lpg zam haberi bulunmuştur. Tüm lpg zam haberleri aşağıda listelenmiştir.
LPG fiyatlarına zam geliyor! Cumartesi itibarıyla geçerli olacak
LPG fiyatlarına zam geliyor! Cumartesi itibarıyla geçerli olacakLPG fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Araç sahipleri akaryakıt fiyatlarına gelecek olan zam ve indirim haberlerini takip ederek güne başlıyor. Avantajlı ve ekonomik yakıt olarak bilinen LPG gelen son zamların ardından cazip olma özelliğini kaybetti. LPG'ye 29 Temmuz'da bir zam haberi daha geldi. Peki otogaz litresi ne kadar, kaç TL oldu? Cumartesi gününden geçerli olmak üzere LPG'de 30 kuruş fiyat artışı bekleniyor.
29.07.2022Yaşam
Akaryakıtta son dakika! Rüzgar tersine döndü! Benzin, Motorin, LPG...
Akaryakıtta son dakika! Rüzgar tersine döndü! Benzin, Motorin, LPG...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Akaryakıt fiyatlarında zam beklentisi oluştu. Bir süredir düşüş bandında yer alan brent petrolde rüzgar tersine döndü. Öyle ki; dün 101 dolar seviyesinde günü tamamlayan brent petrolün varil fiyatı, bugün sabah saatlerinde 103 dolara kadar çıktı. Söz konusu yükseliş, akaryakıtta yeniden bir zam beklentisi oluşturdu.
29.07.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Yeni zam geldi! Benzin, motorin, LPG...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Yeni zam geldi! Benzin, motorin, LPG...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişme. Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalganlanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Bugün akaryakıt litre fiyatlarında indirim ya da zam var mı? 17 Haziran 2022 benzin motorin (mazot) fiyatları ne kadar, güncel akaryakıt fiyatları kaç TL? Benzin litre fiyatı ve motorin litre fiyatı kaç para, dizel yakıt ne kadar oldu?
17.06.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Gece yarısından itibaren geçerli! Benzin, motorin, LPG...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Gece yarısından itibaren geçerli! Benzin, motorin, LPG...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Akaryakıt fiyatlarına zam geliyor. Akaryakıt fiyatlarına ilişkin gelişmeler merakla takip edilirken araç sahipleri için kötü bir haber geldi. Akaryakıt fiyatları üzerinde doğrudan etkisi olan Brent petrolün piyasadaki durumu ve dolar kurundaki yükseliş sonrası motorin ve benzin fiyatları için son dakika gelişmeleri merak ediliyor. Yurt içinde dolar kurunun 16,50 seviyesine yaklaşmasıyla akaryakıt piyasalarına kur zammı yapılacağı belirtilmişti. Bu kapsamda hem benzin, hem motorin hem de LPG fiyatlarına gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere litre fiyatında artış meydana geldi. Benzinin litre fiyatına 1,42 lira, motorin litre fiyatına 1,35 lira, LGP ise 35 kuruş zam yapıldı.
27.05.2022Ekonomi
LPG’ye zam geldi mi, ne zaman gelecek? Benzin ve motorine zam var mı? 25 Mayıs güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları!
LPG’ye zam geldi mi, ne zaman gelecek? Benzin ve motorine zam var mı? 25 Mayıs güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları!LPG'ye zam gelecek mi? Akaryakıt zamlarına LGP de katılıyor. Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalganlanma devam ediyor. İndirim ve zam haberleri peşi sıra gelirken benzin ve motorin fiyatları da bu değişkenlik nedeniyle değişiyor. Peki, Benzin ve motorine zam var mı? LPG’ye zam geldi mi? İşte 25 Mayıs güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları!
25.05.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarına yeni zam! Benzin, motorin, LPG...
Akaryakıt fiyatlarına yeni zam! Benzin, motorin, LPG...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Petrol fiyatlarındaki artış ve dolar kurundaki yükseliş sonrası “akaryakıta zam geldi mi?” “Benzin zammı ne kadar oldu?” soruları araştırılmaya başlanırken, araç sahipleri için kötü haberi akaryakıt bayileri duyurdu. Geçtiğimiz gün 1,70 liralık artış yapılan benzinin litre fiyatına bir yeni zam daha geldi. Gece yarısından geçerli olacak şekilde benzin fiyatı 1,04 lira daha artarak 24 liraya yaklaştı. İşte akaryakıt ve benzin fiyatı için son dakika gelişmeleri ve güncel fiyatlar…
19.05.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika! Benzin, LPG, Motorin...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika! Benzin, LPG, Motorin...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Benzin ve LPG fiyatlarında flaş değişiklik. Brent petrol ve dolar kurundaki yaşanan yukarı yönlü hareketlenmenin ardından akaryakıt fiyatlarına yeniden zam geldi. Sektör kaynaklarına dayandırılan bilgiye göre; benzin 1 lira 68 kuruş, LPG ise 40 kuruş zamlandı.
17.05.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş karar! İndirim geldi, benzin, motorin ve LPG otogaz...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş karar! İndirim geldi, benzin, motorin ve LPG otogaz...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş karar verildi. İndirim yapıldı. Otogazda gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 98 kuruş indirim yapıldı. İndirim pompa satışlarına yansıyacak. Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalganlanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. İşte son dakika haberinin detayları...
5.05.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika kararı! Fiyatlara zam geldi! Benzin, motorin ve LPG...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika kararı! Fiyatlara zam geldi! Benzin, motorin ve LPG...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika kararı. Fiyatlara zam geldi. Milyonlarca araç sahibini ilgilendiriyor. Resmen duyuruldu. Yarından itibaren pompaya yansıyacak. LPG'nin litre fiyatında bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 40 kuruş fiyat artışına gidildi. Öte yandan EPGİS geçtiğimiz günlerde benzinin litresine 39 kuruş, motorine 32 kuruş zam yapıldığını duyurmuştu.
3.02.2022Ekonomi
LPG'de yeni dönem! Değiştiriliyor, 700 TL'ye...
LPG'de yeni dönem! Değiştiriliyor, 700 TL'ye...Arabası olan pek çok kişi fiyat avantajı nedeni ile LPG'yi tercih ediyordu. Ancak litresi 8,25 TL’ye yükselen otogaz, avantajını kaybetti. Vatandaşlar harekete geçti. Araç sahipleri artık tüp taktırmak için değil tanklarını söktürmek için dönüşüm esnafını tercih ediyor. LPG tanklarını çıkarmanın ücreti ise 700 TL.
26.11.2021Ekonomi
Benzin, motorin ve LPG... Hepsine büyük zam geliyor!
Benzin, motorin ve LPG... Hepsine büyük zam geliyor!Benzin, motorin ve otogaza büyük zam geliyor. Aracı olanlar dikkat! Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak. Sektör kaynaklarından alınan bilgiye göre benzinde 1 lira 1 kuruş, motorinde 1 lira 5 kuruş, otogazda 65 kuruş zam bekleniyor.
24.11.2021Ekonomi
Akaryakıtta yeni zam kararı! 19 kuruş... Pompaya yansıyacak
Akaryakıtta yeni zam kararı! 19 kuruş... Pompaya yansıyacakAkaryakıtta yeni zam kararı. Pompaya yansıyacak ve 23 Kasım'dan itibaren geçerli olacak. LPG otogaza 19 kuruş zam geldi. EPGİS duyurdu. Zammın ardından İstanbul Avrupa yakasında LPG otogazın litre fiyatı 7,57 TL seviyesine yükselecek. Ankara'da ortalama LPG otogaz fiyatı 7,59 TL'ye, İzmir'de ise 7,43 TL'ye çıkacak.
22.11.2021Ekonomi
Enerji fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme! Faturalara yansıdı, yüzde 65 artış ve...
Enerji fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme! Faturalara yansıdı, yüzde 65 artış ve...Enerji fiyatlarıyla flaş açıklama yapıldı. Resmen belli oldu. Artış yaşandı. Türkiye’nin enerji ithalatı için ödediği tutar, Eylül’de geçen yılın aynı ayına göre yüzde 65,7 artarak 4 milyar 447 milyon 102 bin dolara yükseldi.
27.10.2021Ekonomi
Akaryakıt fiyatları ile ilgili flaş açıklama! Zam geldi, pompaya yansıyacak
Akaryakıt fiyatları ile ilgili flaş açıklama! Zam geldi, pompaya yansıyacakAkaryakıt fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! Zam geldi. Arabası olan herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Fiyatlar değişiyor. ÖTV marjı sona erdi. Tüketici zamlı fiyatlardan etkilenecek. Akaryakıt fiyatında enflasyonun etkilerinin azaltılması hedefiyle pompa fiyatına yansımayan zamların artık tüketiciye de yansıyacağı ifade edildi. Uygulanan eşel mobil sistemin sona ermesiyle litre başına 2.5-3 lira pompa fiyatına yansıyacak.
13.10.2021Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! Zam geldi, değişiyor...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! Zam geldi, değişiyor...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Zam geldi, EPGİS duyurdu. Yarından itibaren geçerli olacak. EPGİS'in yaptığı son dakika açıklamasına göre, LPG oto gazın litre satış fiyatına yarından itibaren 71 kuruş zam geldi. Benzinin litre fiyatına da geçtiğimiz günlerde 29 kuruş zam gelmiş ancak yapılan zam, ÖTV’den karşılanacağı için pompa fiyatlarına yansımamıştı.
1.10.2021Ekonomi
Otogaza zam mı gelecek?
Otogaza zam mı gelecek?Sektör kaynaklarından alınan bilgiye göre otogazda zam bekleniyor. Zam beklentisinin ardından pek çok kişi 'otogaza zam mı gelecek?' sorusunu araştırıyor. İşte otogaza gelecek zam hakkında merak edilenler...
3.09.2020Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Zam sonrası indirim, benzin, motorin ve LPG...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Zam sonrası indirim, benzin, motorin ve LPG...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanma ile birlikte döviz kurlarında yaşanan hareketlilik sonrası güncel akaryakıt fiyatları merak ediliyor. Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) ve beraber hareket eden ülkelerin oluşturduğu OPEC+ birliğinin bugün eylül ayı üretim hedeflerini belirleyeceği toplantı öncesinde petrol 100 doların hemen üzerinde hareket ediyor. Motorin ve benzin fiyatlarına gelen indirim sonrasında LPG'ye zam yapılmıştı. Araç sahipleri brent petrol fiyatlarında yaşanan değişimin ardından akaryakıt fiyatlarında indirim beklentisine girdi. İşte son dakika haberinin detayları ve güncel akaryakıt (LPG, Motorin ve Benzin) fiyat listesi...
3.08.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika! Rüzgar tersine döndü! Benzin, motorin, LPG...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika! Rüzgar tersine döndü! Benzin, motorin, LPG...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Akaryakıt fiyatlarına zam geliyor. Rusya ile Ukrayna arasında yaşanan savaş sonrası enerji ve gıdada krize neden olurken Brent petrol fiyatlarını son dönemin en yüksek seviyelerine çıkardı. Ancak politik çabalar ve tahıl koridoru gibi diplomatik girişimlerle birlikte Brent petrolün varil fiyatı 28 Temmuz'da uluslararası piyasalarda son dört ayın en düşük seviyelerini gördü. ABD'nin ticari ham petrol stoklarındaki azalış ile Fed'in açıkladığı faiz kararı ve büyüme rakamları Brent petrol fiyatının yeniden yükselmesine neden olurken şimdi de Çin ile Tayvan arasında yaşanan gerilim bu yükselişe destek verebilir. Asya borsasında henüz açılışı yapılmayan emtia fiyatlarında sabit duran Brent petrolün, akşam saatlerinde şu anki fiyatından yaklaşık 1,5-2 dolar daha fazla bir artışla başlayacağı belirtiliyor. Yaşanan bu gelişmeler, geçtiğimiz haftalarda peş peşe indirimlerin geldiği akaryakıt fiyatlarında rüzgar tersine döndü. Art arda indirimlerin ardından Brent petrolde yaşanan bu gelişmeler karşısında uluslararası piyasada petrol fiyatlarındaki son durumu takip ediliyor. Vatandaşlar ise "Brent petrol kaç dolar?", "Brent petrol fiyatı en son ne kadar oldu?" "Akaryakıta zam var mı?", "Akaryakıta fiyatları ne kadar?", "Güncel benzin fiyatları ne kadar?", "Benzine zam mı geldi?", "Morotin kaç TL?", "LPG'ye zam mı geldi?" gibi arama yapıyor. İşte Brent petrolde son durum ve 31 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir güncel benzin, motorin, LPG güncel akaryakıt fiyatları…
31.07.2022Ekonomi
20 Temmuz akaryakıt fiyatları! Güncel benzin fiyatı ne kadar oldu, benzine ve motorine indirim var mı? İstanbul, Ankara, İzmir güncel benzin fiyatları!
20 Temmuz akaryakıt fiyatları! Güncel benzin fiyatı ne kadar oldu, benzine ve motorine indirim var mı? İstanbul, Ankara, İzmir güncel benzin fiyatları!20 Temmuz benzin fiyatı ne kadar, benzine indirim geldi mi? Benzin fiyatları günlük olarak takip ediliyor. 20 Temmuz 2022 Çarşamba günü akaryakıt fiyatlarına indirim gelip gelmediği sorgulanıyor. Benzine en son 96 kuruşluk indirim geldi. İndirim sonrası güncel benzin fiyatı ne oldu, benzin fiyatları kaç TL? İstanbul, Ankara, İzmir güncel benzin fiyatları…
20.07.2022Ekonomi
Araç sahipleri dikkat! Benzine indirim, otogaza zam resmen yansıdı
Araç sahipleri dikkat! Benzine indirim, otogaza zam resmen yansıdıAkaryakıt fiyatlarında son dakika gelişmesi... Benzin ve motorin fiyatlarında dalgalı tarifeler sürüyor. Bu gece itibarıyla benzine 1 lira 54 kuruş zam geldi. Böylece İstanbul benzin litre fiyatı İstanbul'da 25 lira 2 kuruştan 23 lira 66 kuruşa indi. Otogaz ise gelen 30 kuruşluk zam ile birlikte İstanbul'da 10 lira 97 kuruştan satılacak. İşte haberin tüm detayları...
13.07.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme! Geri çekildi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme! Geri çekildiAkaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Akaryakıt fiyatlarına zam bekleniyordu. 7 Temmuz Çarşamba gününden geçerli olmak üzere benzinde 96 kuruş fiyat artışı meydana geldiği ve artışın pompa satış fiyatlarına yansıyacağı belirtilmişti. Ancak son dakika gelişmesine göre; 96 kuruşluk benzin zammı kaynağından iptal edildi. İşte tüm detaylar...
5.07.2022Ekonomi
Benzin fiyatı 4 Temmuz 2022! Güncel benzin LPG motorin fiyatları ne kadar oldu, benzinin fiyatı kaç TL? Zam var mı, indirim geldi mi?
Benzin fiyatı 4 Temmuz 2022! Güncel benzin LPG motorin fiyatları ne kadar oldu, benzinin fiyatı kaç TL? Zam var mı, indirim geldi mi? Benzine zam var mı, motorine zam geldi mi, LPG’nin litre fiyatı ne kadar? 4 Temmuz benzin LPG motorin fiyatları için araştırmalar başladı. Akaryakıt fiyatlarında ibre brent petrolde düşüş yaşanmasıyla aşağıya doğru iniş gösterdi. Araç sahipleri yeni haftayla arama motorlarına yöneldi ve Benzin fiyatı ne kadar, kaç TL, güncel motorin ve LPG kaç TL oldu? sorularına yanıt arıyor. Peki, benzine ve motorine indirim geldi mi, zam var mı? İşte Benzin LPG motorin fiyatları 4 Temmuz…
4.07.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Benzin ve motorinde değişti, zam sonrası bu kez...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Benzin ve motorinde değişti, zam sonrası bu kez...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Fiyatlar değişti. Araç sahiplerini yakından ilgilendiriyor. Zamların ardından bu kez indirim geldi. Benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. 23 Haziran Perşembe gününden geçerli olmak üzere rafineri çıkış fiyatlarındaki değişiklikten dolayı benzin grubunda 25 kuruş fiyat indirimi meydana geldi. Bugün akaryakıt litre fiyatlarında indirim ya da zam var mı? 22 Haziran 2022 benzin motorin (mazot) fiyatları ne kadar, güncel akaryakıt fiyatları kaç TL? Benzin litre fiyatı ve motorin litre fiyatı kaç para, dizel yakıt ne kadar oldu? İşte son dakika haberinin detayları...
22.06.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarında son dakika! Zam ve indirim peş peşe geldi! Motorin, Benzin...
Akaryakıt fiyatlarında son dakika! Zam ve indirim peş peşe geldi! Motorin, Benzin...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Rusya-Ukrayna Savaşı petrol fiyatlarında artışa sebep olurken, döviz kurunda artış da devam ediyor. Benzine indirim, motorine zam geldi. Peki, benzin, motorin, dizel fiyatları ne kadar oldu? İşte, 18 Haziran 2022 Cumartesi güncel akaryakıt fiyatları..
18.06.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Zamların ardından bu kez...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Zamların ardından bu kez...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Milyonlarca araç sahibini ilgilendiriyor. Zamların ardından bu kez indirim geliyor. Fiyatlar pompaya yansıyacak. Geçen hafta yüksek oranda zamlanan benzine, brent petrol fiyatlarında yaşanan düşüş nedeniyle bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 97 kuruş indirim bekleniyor. Bugün akaryakıt litre fiyatlarında indirim ya da zam var mı? 14 Haziran 2022 benzin motorin (mazot) fiyatları ne kadar, güncel akaryakıt fiyatları kaç TL? Benzin litre fiyatı ve motorin litre fiyatı kaç para, dizel yakıt ne kadar oldu?
14.06.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Lpg Zam ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki lpg zam haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.