Geri Dön
EkonomiLPG’ye zam geldi mi, ne zaman gelecek? Benzin ve motorine zam var mı? 25 Mayıs güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları!

LPG’ye zam geldi mi, ne zaman gelecek? Benzin ve motorine zam var mı? 25 Mayıs güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları!

LPG'ye zam gelecek mi? Akaryakıt zamlarına LGP de katılıyor. Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalganlanma devam ediyor. İndirim ve zam haberleri peşi sıra gelirken benzin ve motorin fiyatları da bu değişkenlik nedeniyle değişiyor. Peki, Benzin ve motorine zam var mı? LPG’ye zam geldi mi? İşte 25 Mayıs güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları!

LPG’ye zam geldi mi, ne zaman gelecek? Benzin ve motorine zam var mı? 25 Mayıs güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları!

LPG’ye zam geldi mi, ne zaman gelecek? Akaryakıt zamlarına LPG de ekleniyor. Bu gece yarısından itibaren LPG’ye 36 kuruş zam gelmesi bekleniyor. Peki, benzin ve motorin fiyatlarında zam var mı?. Güncel LPG, motorin ve benzin fiyatları ne kadar?..

LPG’ye zam gelecek mi, ne zaman?

26.05.2022 Perşembe gününden geçerli olmak üzere otogazda 36 kuruş fiyat artışı bekleniyor. 

Benzine zam var mı, motorine zam gelecek mi?

Benzin ve motorin gruplarında ise fiyat değişikliği beklenmiyor. Benzine cumartesi günü yapılan 1,02 liralık zamla birlikte, benzin fiyatları motorini geride bırakmıştı.

Güncel 25 Mayıs benzin, motorin ve LPG fiyatları

İstanbul'da motorin litre fiyatı 22,08 liradan satılıyor. Benzinin litresi ortalama 22,86 satılıyor. LPG litre fiyatı ise 11,25 lira seviyesinde satışa sunuluyor.