Kız Kardeş

Kız Kardeş

Son dakika KIZ KARDEŞ haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan KIZ KARDEŞ ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını KIZ KARDEŞ haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kız Kardeş

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kız kardeş gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.297 kız kardeş haberi bulunmuştur. Tüm kız kardeş haberleri aşağıda listelenmiştir.
Üç Kız Kardeş'in Türkan'ı Özgü Kaya gizemli erkek arkadaşıyla kahvaltıda!
Üç Kız Kardeş'in Türkan'ı Özgü Kaya gizemli erkek arkadaşıyla kahvaltıda!'Üç Kız Kardeş' dizisinde 'Türkan' karakterine hayat veren Özgü Kaya, üç yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Burak Serdar Şanal ile geçtiğimiz aylarda yollarını ayırmıştı. Rol aldığı dizinin çekimleri bitince Ayvalık'tan İstanbul'a gelen güzel oyuncu, önceki gün bir erkek arkadaşıyla objektiflere yansıdı.
28.06.2022Magazin
Üç Kız Kardeş yayınlanan sezon finali ile günün en çok izlenen dizisi oldu!
Üç Kız Kardeş yayınlanan sezon finali ile günün en çok izlenen dizisi oldu!Kanal D’nin, her salı akşamı yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkan, İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, ekrana gelen 16’ncı bölümü ile sezon finali yaptı.
15.06.2022Televizyon
Üç Kız Kardeş 16.bölüm sezon finali yayında!
Üç Kız Kardeş 16.bölüm sezon finali yayında!Somer'in varlığı Kalender Ailesi'ni her geçen gün daha da mutlu ediyor.
13.06.2022Televizyon
Somer, Türkan'a evlenme teklifi ediyor!
Somer, Türkan'a evlenme teklifi ediyor!Üç Kız Kardeş 16. bölüm ön izlemesi yayınlandı!
12.06.2022Televizyon
Üç Kız Kardeş ’de sezon finaline doğru heyecan artıyor!
Üç Kız Kardeş ’de sezon finaline doğru heyecan artıyor!Kanal D’nin, yapımı Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran Üç Kız Kardeş isimli romanından uyarlanan dizisi “Üç Kız Kardeş” yayınlanan her bölümü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanmaya devam ediyor.
9.06.2022Televizyon
Salı'nın galibi değişmedi! Üç Kız Kardeş yine zirvede yer aldı…
Salı'nın galibi değişmedi! Üç Kız Kardeş yine zirvede yer aldı…Kanal D’nin, her salı akşamı yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkan, İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, ekrana gelen 15’inci bölümü ile yine çok izlendi. Üç kategoride de birinci olan dizi, Kantar Medya’nın verilerine göre Total kategoride yüzde 6.80 reyting ve yüzde 19.65 izlenme payı ile, AB kategorisinde 5.75 reyting yüzde 18.43 izlenme payı ile ABC1 kategorisinde ise 7.16 reyting yüzde 20.17 izlenme payı ile günün en çok izlenen yapımı oldu.
8.06.2022Televizyon
Demirören Medya'ya ödül yağdı!
Demirören Medya'ya ödül yağdı!Ratel Medya ve Luna Medya ortak organizatörlüğünde bu yıl ikincisi düzenlenen 2. Uluslararası Elmas Ödül Töreni; iş, sanat, medya ve cemiyet dünyasını muhteşem bir geceyle bir araya getirdi. Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlenen törenin sunuculuğunu Burcu Esmersoy ve Yavuz Seçkin yaptı.
7.06.2022Televizyon
Barış Akarsu'nun filminde Aslı Bekiroğlu yerine gelen isim belli oldu!
Barış Akarsu'nun filminde Aslı Bekiroğlu yerine gelen isim belli oldu! Röportajındaki tavırlarından dolayı 'Barış Akarsu Merhaba' filminin kadrosundan ayrılan Aslı Bekiroğlu'nun yerine Üç Kız Kardeş dizisinde oynayan Almila Ada getirildi. Genç oyuncu filmde Barış Akarsu'nun kız arkadaşı Zeynep rolünü oynayacak.
7.06.2022Magazin
Aşıklar, yazın tadını doyasıya çıkartıyor!
Aşıklar, yazın tadını doyasıya çıkartıyor!Üç Kız Kardeş 15. bölüm 2. ön izleme yayında!
6.06.2022Televizyon
Üç Kız Kardeş dizisinde aşk var! Nazlı Senem Ünal aşkını sosyal medyadan ilan etti...
Üç Kız Kardeş dizisinde aşk var! Nazlı Senem Ünal aşkını sosyal medyadan ilan etti...Üç Kız Kardeş dizisinde Mine karakteriyle izleyici karşısına çıkan Nazlı Senem Ünal ile Mesut rolünü canlandıran Demircan Kaçel'in sette başlayan arkadaşlığı aşka dönüştü. Nazlı Senem Ünal ile Demircan Kaçel aşklarını sosyal medyadan ilan etti.
6.06.2022Magazin
Somer, Türkan'a moral veriyor!
Somer, Türkan'a moral veriyor!Üç Kız Kardeş 15. Bölüm ön izleme yayında!
5.06.2022Televizyon
İğrenç olay sonrası babalarını öldürdüler! Detayları şok etti
İğrenç olay sonrası babalarını öldürdüler! Detayları şok etti2018 yılında tüm dünyayı ayağa kaldıran bir cinayet işlendi, 3 kız kardeş birlikte hareket ederek babalarını öldürdü. 4 yıldır devam eden davada babayla ilgili ortaya çıkan detaylar ise şoke edecek cinsten.
3.06.2022Yaşam
Üç Kız Kardeş’in seti Ayvalık’tan eğlenceli set kareleri!
Üç Kız Kardeş’in seti Ayvalık’tan eğlenceli set kareleri!Kanal D’nin, başladığı günden bu yana izleyicinin büyük ilgisini çeken dizisi Üç Kız Kardeş’in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Ayvalık’ın eşsiz doğasında çekimleri devam eden dizi, samimi ve sıcak öyküsü ile olduğu kadar kamera arkası görüntüleri ile de büyük beğeni topluyor.
30.05.2022Televizyon
Üç Kız Kardeş üç kategoride de birinci oldu!
Üç Kız Kardeş üç kategoride de birinci oldu!Kanal D’nin, her salı akşamı yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkan, İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, ekrana gelen 13’üncü bölümü ile yine çok izlendi. Dizi, Kantar Medya’nın verilerine göre AB, 20+ABC1 ve Tüm Kişiler kategorinde birinci olarak, en çok izlenen dizi oldu.
25.05.2022Televizyon
Türkan, Somer’in teklifine ne cevap verecek?
Türkan, Somer’in teklifine ne cevap verecek?Kanal D’nin, yapımı Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran Üç Kız Kardeş isimli romanından uyarlanan dizisi “Üç Kız Kardeş” yeni bölümleri ile her salı akşamı ekrana gelmeye devam ediyor.
24.05.2022Televizyon
Somer, Türkan'dan bir şans daha istiyor!
Somer, Türkan'dan bir şans daha istiyor!Üç Kız Kardeş 13. bölüm 2. ön İzleme yayında!
23.05.2022Televizyon
Üç Kız Kardeş 13. bölüm ön izlemesi yayınlandı!
Üç Kız Kardeş 13. bölüm ön izlemesi yayınlandı!Nesrin, kız Türkan'ı boşanmaktan vazgeçirmeye çalışıyor.
22.05.2022Televizyon
Üç Kız Kardeş yayınlanan yeni bölümü ile zirvede yer aldı…
Üç Kız Kardeş yayınlanan yeni bölümü ile zirvede yer aldı…Kanal D’nin, her salı akşamı yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkan, İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, ekrana gelen 12’inci bölümü ile yine çok izlendi. Dizi, Kantar Medya’nın verilerine göre Total Kategori’de yüzde 6.24 reyting ve yüzde 16.88 izlenme payı alarak birinci oldu.
18.05.2022Televizyon
Üç Kız Kardeş 12. bölüm 2. ön izleme yayında!
Üç Kız Kardeş 12. bölüm 2. ön izleme yayında!Nesrin, Türkan'a boşanmaması için sert bir uyarıda bulunuyor.
16.05.2022Televizyon
Üç Kız Kardeş yayınlanan yeni bölümü ile yine zirvede yer aldı!
Üç Kız Kardeş yayınlanan yeni bölümü ile yine zirvede yer aldı!Kanal D’nin, her salı akşamı yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkan, İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş ekrana gelen 11’inci bölümü ile yine çok izlendi. Kantar Medya’nın verilerine göre Total kategoride 6.52 reyting ve yüzde 16.88 izlenme payı ile ABC1 kategorisinde ise 5.95 reyting 14.66 izlenme payı alarak birinci olan dizi, AB kategorisinde de günün en çok izlenen dizisi olmayı başardı.
11.05.2022Televizyon
Türkan, Somer'den boşanacak mı?
Türkan, Somer'den boşanacak mı?Üç Kız Kardeş 12. bölüm fragmanı yayında!
11.05.2022Televizyon
Üç Kız Kardeş 11. bölüm ön izlemesi yayında!
Üç Kız Kardeş 11. bölüm ön izlemesi yayında!Somer kendisini dinlemek istemeyen Türkan'ı tekneye kaçırıyor!
9.05.2022Televizyon
Yargı bu akşam var mı? Yargı yeni bölüm ne zaman? İşte Kanal D yayın akışı!
Yargı bu akşam var mı? Yargı yeni bölüm ne zaman? İşte Kanal D yayın akışı!Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı’nın yeni bölümü izleyenler tarafından merak ediliyor. Ramazan Bayramı arası veren diziler, 1 Mayıs’a denk gelen bayram haftasında yayınlanmadı. Yargı’nın yeni bölümü merakla beklenirken, bugün Yargı dizisinin yeni bölümle ekranlara gelip gelmeyeceği takipçiler tarafından sorgulanıyor. Peki, Yargı bu akşam var mı? Yargı yeni bölüm ne zaman? İşte Kanal D yayın akışı!
8.05.2022Televizyon
Rüçhan, Mine'nin tarafına geçiyor!
Rüçhan, Mine'nin tarafına geçiyor!Üç Kız Kardeş 11. bölüm fragmanı yayında!
6.05.2022Televizyon
Karbonmonoksit zehirlenmesi! 1 kişi öldü
Karbonmonoksit zehirlenmesi! 1 kişi öldüDenizli'nin Acıpayam ilçesinde, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen iki kız kardeşten biri öldü, diğeri hastanede tedavi altına alındı.
4.05.2022Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Kız Kardeş ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kız kardeş haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.