Kim Milyoner Olmak İster

Kim Milyoner Olmak İster

Son dakika kim milyoner olmak ister haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan kim milyoner olmak ister ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını kim milyoner olmak ister haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kim milyoner olmak ister gelişmeleri de dahil olmak üzere 238 kim milyoner olmak ister haberi bulunmuştur. Tüm kim milyoner olmak ister haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kim Milyoner Olmak İster’e damga vuran 200 bin TL’lik soru! Cevabı merak konusu oldu
Kim Milyoner Olmak İster’e damga vuran 200 bin TL’lik soru! Cevabı merak konusu olduATV'nin sevilen yarışması 'Kim Milyoner Olmak İster'de bu hafta nefesler tutuldu. Ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'e 200 bin TL'lik "Hangi filmin ilk 10 dakika 38 saniyelik süresi boyunca hiçbir konuşma yoktur?" sorusu damga vurdu. İşte yanıtı...
22.05.2023Magazin
400 bin TL'lik Şener Şen sorusu Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacıyı ters köşe yaptı!
400 bin TL'lik Şener Şen sorusu Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacıyı ters köşe yaptı!Sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu'nun yaptığı 'Kim Milyoner Olmak İster'de bu hafta nefesler tutuldu. Programa yarışmacı olarak katılan Emre Sinan, başarılı performansıyla seyircinin takdirini topladı. 1 milyon TL'lik soruya iki adım kala yarışmacının verdiği karar yanlış çıkınca büyük şaşkınlık yaşadı.
1.05.2023Magazin
'Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına damga vuran alfabe sorusu!
'Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına damga vuran alfabe sorusu!Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu 'Kim Milyoner Olmak İster', 23 Nisan Pazar akşamı yeni bölümüyle ekranlara geldi. Üniversite öğrencisine ikinci soruda "Türk alfabesinin beşinci harfinin adı, okunuşu hangisinin tanımıdır?" sorusu soruldu. Ali Eren Şeker'in bu soruda joker kullanması çok konuşuldu.
24.04.2023Magazin
Kim Milyoner Olmak İster'i kazanan Arda Ayten depremde yaşadıklarını anlattı!
Kim Milyoner Olmak İster'i kazanan Arda Ayten depremde yaşadıklarını anlattı!Kim Milyoner Olmak İster'e katılıp büyük ödülün sahibi olan Arda Ayten, Türkiye'yi yasa boğan depreme İskenderun'daki evinde yakalanmıştı. Depremin yaralarını sarmaya çalışan Ayten sosyal medya hesabından takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. 'Hayatımın en zorlayıcı senesi' diyen Ayten, 'Bazen krizler geçiriyorum' ifadelerini kullandı.
1.03.2023Magazin
'Kim Milyoner Olmak İster'e katılmıştı! Acı haber geldi
'Kim Milyoner Olmak İster'e katılmıştı! Acı haber geldiKahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler sonrası acı haberler gelmeyi sürdürüyor. Yaklaşık bir ay önce fenomen yarışma 'Kim Milyoner Olmak İster'e katılan Simay Atlı'nın, büyük yıkıma yol açan depremde enkaz altında hayatını kaybettiği ortaya çıktı.
22.02.2023Magazin
Milyonları güldürmüştü! Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran yarışmacı depremde hayatını kaybetti!
Milyonları güldürmüştü! Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran yarışmacı depremde hayatını kaybetti!Bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'e geçtiğimiz ay katılan ve sorulara verdiği cevaplarla gündem olan Simay Atlı'nın Kahramanmaraş depreminde hayatını kaybettiği ortaya çıktı.
21.02.2023Televizyon
Milyoner'de 1 milyon TL'yi kazanan Arda Ayten evinin son halini paylaştı!
Milyoner'de 1 milyon TL'yi kazanan Arda Ayten evinin son halini paylaştı!2019 yılında katıldığı 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasında 1 milyon TL'lik büyük ödülün sahibi olan Arda Ayten, 6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen depreme Hatay'daki evinde yakalandı. Üzerinde dolap düşen ve komşularının yardımıyla kurtulan Arda Ayten, günler sonra girdiği evinin son halini Instagram hesabından paylaştı.
21.02.2023Magazin
Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyonluk soru açıldı!
Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyonluk soru açıldı!Kim Milyoner Olmak İster, bu hafta izleyicilere büyük bir heyecan yaşattı. Başarılı sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster'e katılan 20 yaşındaki Batu Alıcı isimli yarışmacının performansı bugüne kadar gerçekleştirilen en başarılı performanslar arasında yer aldı. Yarışmacı, 1 milyonluk soruya kadar ulaşarak izleyicilere heyecan dolu dakikalar yaşattı. İşte o tarihi soru...
11.12.2022Magazin
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına damga vurdu! Genç yarışmacı 1 milyona kadar ulaştı
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına damga vurdu! Genç yarışmacı 1 milyona kadar ulaştıKim Milyoner Olmak İster, bu hafta izleyicilere büyük bir heyecan yaşattı. Başarılı sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster'e katılan 20 yaşındaki Batu Alıcı isimli yarışmacının performansı bugüne kadar gerçekleştirilen en başarılı performanslar arasında yer aldı. Yarışmacı, 1 milyonluk soruya kadar ulaşarak izleyicilere heyecan dolu dakikalar yaşattı. İşte o tarihi soru...
5.12.2022Magazin
Kim Milyoner Olmak İster'de kafa karıştıran soru!
Kim Milyoner Olmak İster'de kafa karıştıran soru!Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de kafa karıştıran bir soru gündeme geldi. Yarışmaya katılan yarışmacılardan Dilara Tayfun'a "Beşi beş kuruştan beş yumurta kaç kuruş eder?" sorusu soruldu. Sorunun yanıtından sonra oyuncu İmirzalıoğlu doğru cevabı tane tane anlattı.
21.11.2022Magazin
Kim Milyoner Olmak İster’e Şener Şen sorusu damga vurdu!
Kim Milyoner Olmak İster’e Şener Şen sorusu damga vurdu!'Kim Milyoner Olmak İster' yarışması yine çok konuşulacak bir bölüme imza attı. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu fenomen yarışma, 30 Ekim Pazar akşamı yeni bölümüyle yayınlandı. Kim Milyoner Olmak İster'de "Başrolünde Şener Şen'in olduğu 'Selamsızlar Bandosu' adlı filmin hikâyesinin geçtiği kurgusal kasabanın adı nedir?" sorusunda seyirci jokerini kullanarak, sonuca güvenen yarışmacı ters köşe oldu.
31.10.2022Magazin
Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran yarışmacı! Ters köşe
Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran yarışmacı! Ters köşeEkranların severek izlenen yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de yarışan yarışmacı 'Hangisi meler?' gibi basit bir soruda joker hakkını kullandı.İzleyiciler yarışmacının hemen eleneceğini düşündü ama öyle olmadı. Yarışmacı herkesi ters köşeye yatırdı.
4.09.2022Magazin
Kim Milyoner Olmak İster'de romantik anlar!
Kim Milyoner Olmak İster'de romantik anlar!Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışması yarışmacılarıyla konuşulmaya devam ediyor. ATV'nin fenomen yarışmasında yarışmacı, telefon joker hakkını kullanarak eşini arattı, "Seni seviyorum, yarın görüşürüz" deyip telefonu kapattı, soruyu sormadı.
28.08.2022 Magazin
Kim Milyoner Olmak İster'de şaşırtan yarışmacı! "Bilmesen de gözünün önünde"
Kim Milyoner Olmak İster'de şaşırtan yarışmacı! "Bilmesen de gözünün önünde"ATV ekranlarının sevilen programı Kim Milyoner Olmak İster'de sorunun içinde yer alan cevabı bilemeyen yarışmacı, seyircileri şaşkına çevirdi.
25.08.2022Magazin
Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran anlar! Hikayesi herkesi ağlattı
Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran anlar! Hikayesi herkesi ağlattıKim Milyoner Olmak İster, bugün yeni bölümüyle ekranlara geldi. Haftada iki gün yayınlanan ve ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen 'Kim Milyoner Olmak İster', bugün yine izleyicileri kendisine hayran bıraktı. Yayınlanan bu bölümde Elif Türk'ün hikayesi programa damga vurdu. Yarışmacı ameliyatı için istediği soruya kadar ulaşınca gözyaşlarına hakim olamadı.
12.08.2022Magazin
Kim Milyoner Olmak İster'de herkesi duygulandıran soru! Kenan İmirzalıoğlu'nun nutku tutuldu
Kim Milyoner Olmak İster'de herkesi duygulandıran soru! Kenan İmirzalıoğlu'nun nutku tutulduATV'nin sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de şehit edilmesinin üzerinden tam 5 yıl geçen Eren Bülbül hakkında çıkan soru sunucu Kenan İmirzalıoğlu ve ekranları başındaki milyonlarca vatandaşı duygulandırdı. İşte Eren Bülbül hakkında sorulan o soru...
10.08.2022Magazin
Kim Milyoner'e damga vurdu! Doktoru eleyen sağlık sorusu...
Kim Milyoner'e damga vurdu! Doktoru eleyen sağlık sorusu...ATV ekranlarının fenomen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'in son bölümünde yarışan Koç Üniversitesi Hastanesi'nde görevli Dr. Amra Adroviç Yıldız, sağlık sorusuna yanlış yanıt vererek sosyal medyada gündem oldu.
14.07.2022Magazin
Kim Milyoner Olmak İster'de ilginç anlar! Yarışmacı yaşadığı olayı anlatınca Kenan İmirzalıoğlu şaştı kaldı
Kim Milyoner Olmak İster'de ilginç anlar! Yarışmacı yaşadığı olayı anlatınca Kenan İmirzalıoğlu şaştı kaldıKim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programının son bölümünde ilginç anlar yaşandı. Yarışmaya katılan Bahar Biçer, evlilik hikayesiyle sunucu Kenan İmirzalıoğlu dahil herkesi şaşırttı. Milyoner aracılığıyla şu anda evlendiği eşiyle tanıştığını ve 33 gün içerisinde evlendiğini ifade eden Biçer, kocasının televizyonda gördüğü anda Queen grubunun solisti Freddie Mercury'ye benzettiği için aşık olduğunu söyleyince herkesi gülümseten anlar yaşandı.
6.06.2022Televizyon
Kim Milyoner Olmak İster'de şoke eden an! Seyircilerin yüzde 60'ı yanlış cevap verdi...
Kim Milyoner Olmak İster'de şoke eden an! Seyircilerin yüzde 60'ı yanlış cevap verdi...Kim Milyoner Olmak İster programında bir yarışmacı tüm izleyenleri şaşkına çevirdi.Yarışma programına katılan Tıp öğrencisi Name Çığra Coşkun, iki joker hakkını da kullandığı soruyu yanlış cevaplayınca, sunucu Kenan İmirzalıoğlu dahil tüm izleyenler şaşkına döndü. İşte geceye damga vuran o anlar...
29.03.2022Magazin
Kim Milyoner Olmak İster'deki 'Avrupa' sorusu Twitter tarihine geçti!
Kim Milyoner Olmak İster'deki 'Avrupa' sorusu Twitter tarihine geçti!ATV sevilen dizisi 'Kim Milyoner Olmak İster?'deki Avrupa'nın Karanlık Yüzü ile ilgili soru çok konuşulmuştu. Söz konusu sorunun sosyal medya platformu Twitter'da paylaşılan videosu 30 milyondan fazla izlenerek Türkiye'de Twitter tarihinin en çok izlenen videoları arasına girmiş oldu.
28.01.2022Magazin
Kim Milyoner Olmak İster’e 100 bin TL'lik soru damga vurdu!
Kim Milyoner Olmak İster’e 100 bin TL'lik soru damga vurdu!'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasının dün akşam yayınlanan yeni bölümünde heyecan dolu anlar yaşandı. 100 bin TL değerindeki soru hararetli dakikalar yaşattı.
24.01.2022Magazin
Kim Milyoner Olmak İster'de ilk televizyon yayını hakkında beyinleri yakan soru!
Kim Milyoner Olmak İster'de ilk televizyon yayını hakkında beyinleri yakan soru!Kim Milyoner Olmak İster programı milyonlarca kişiyi ekranlara kilitledi. Yarışmaya 31 Ocak 1968 tarihinde gerçekleştirilen ilk televizyon yayınının açılış anonsunda kullanılan kelimelere yönelik soru damga vurdu. 100.000 TL değerindeki sorunun yanıtını herkes merak etti. İşte detaylar...
17.01.2022Magazin
Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! Yarışmacı çıkarma işleminde elendi...
Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! Yarışmacı çıkarma işleminde elendi...'Kim Milyoner İster' yarışmasına katılan oyuncu Elif Karagöz, üçüncü soruda basit bir matematik sorusu ile karşılaştı. Yanıttan emin olamayıp telefonla joker hakkını kullanan 26 yaşındaki yarışmacı, verdiği cevabın ardından elendi.
8.01.2022Magazin
Serkan Kaya'dan 'Kim Milyoner Olmak İster'de müthiş performans! 200 bin TL'lik soruyu açtırdı
Serkan Kaya'dan 'Kim Milyoner Olmak İster'de müthiş performans! 200 bin TL'lik soruyu açtırdıATV ekranlarının fenomen yarışması 'Kim Milyoner Olmak İster', yılbaşı özel bölümüyle ekranlara geldi. Şarkıcı Serkan Kaya, 200 bin TL değerindeki soruyu açtırmayı başardı. İşte 'Kim Milyoner Olmak İster' yılbaşı özel bölümünde yaşanan eğlenceli anlar, gündem olan sorular ve cevapları...
1.01.2022Magazin
Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! Dünya üçüncüsü, 3. soruda elendi
Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! Dünya üçüncüsü, 3. soruda elendiKenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu 'Kim Milyoner Olmak İster'e, uluslararası bir matematik yarışmasında üst üste iki kez dünya üçüncülüğü kazandığını söyleyen tıp fakültesi öğrencisi katıldı. Genç yarışmacı, üçüncü soruda elenerek herkesi şaşırttı.
2.10.2021Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Kim Milyoner Olmak İster ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kim milyoner olmak ister haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.