Kamu Personeli Alımı 2021

Kamu Personeli Alımı 2021

Son dakika kamu personeli alımı 2021 haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan kamu personeli alımı 2021 ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını kamu personeli alımı 2021 haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kamu Personeli Alımı 2021

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kamu personeli alımı 2021 gelişmeleri de dahil olmak üzere 222 kamu personeli alımı 2021 haberi bulunmuştur. Tüm kamu personeli alımı 2021 haberleri aşağıda listelenmiştir.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 7 ilde 170 sözleşmeli personel alacak!
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 7 ilde 170 sözleşmeli personel alacak!Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Kentsel dönüşüm uygulamaları kapsamında çalıştırılmak üzere; 7 ilde, 170 sözleşmeli personel alacak. Yayımlanan ilana göre, inşaat mühendisi, harita mühendisi, makine mühendisi, elektrik – elektronik mühendisi, bilgisayar mühendisi, jeoloji mühendisi, mimar, şehir plancısı, avukat ve uzman kadrolarında personel alımı yapacak. Peki, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte başvuru şartları!
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi en az lise mezunu 77 sözleşmeli personel alacak!
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi en az lise mezunu 77 sözleşmeli personel alacak!Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 77 sözleşmeli personel alacak. Yayınlanan ilana göre, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’ne 2020 yılı KPSS (B) grubu puan sıralamaları esas alınmak suretiyle yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın en az lise mezunu sözleşmeli personel alınacak. Başvurular 8 Aralık’ta sona erecek. Peki, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte personel alımı başvuru şartları!
Kamu'ya 170 personel alınacak! İşte kamu personeli alımı başvuru şartları!
Kamu'ya 170 personel alınacak! İşte kamu personeli alımı başvuru şartları!4 Kamu Kurumu'na 170 personel alınacak. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanlığı, Samsun Üniversitesi, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, Gazi Üniversitesi çok sayıda personel alımı gerçekleştirilecek. Peki, Başvurular nasıl yapılır? Başvuru şartları ne? İşte Kamu personeli alımı ile ilgili detaylar...
Memur adayları müjde! Binlerce personel alınacak, işte tam liste
Memur adayları müjde! Binlerce personel alınacak, işte tam listeMilyonlarca memur adayı bekliyordu. Ve belli oldu. Kamu personeli alımı 2021 ilanları yayınlandı. Memur alımı ilanları ile ilgili güncel liste yayımlandı. 2021 yılına ilişkin kamu kurumlarına yapılacak ilave memur atama sayılarına dair Cumhurbaşkanı Kararı'yla açıklandı. Peki, Kamuya ne kadar personel alınacak? Hangi devlet kurumuna memur alımı için ne kadar kontenjan verildi? Bakanlıklara memur alınacak mı? İşte kamu personeli alımı tam listesi!
SGK çok sayıda personel alacak! Sözleşmeli personel seçme sınavı ilanı yayınlandı!
SGK çok sayıda personel alacak! Sözleşmeli personel seçme sınavı ilanı yayınlandı!Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Kurumsal Çocuk Bakım Hizmetleri Yoluyla Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi kapsamında sözleşmeli personel alacak. Sözleşmeli personel seçme sınavı ilanı yayınlandı. Peki, SGK sözleşmeli personel sınavına nasıl başvurulur? Başvuru şartları neler? İşte SGK persınel alımı ilanının detayları…
Kıyı Emniyeti İŞKUR aracılığıyla daimi işçi alıyor! İşte Kıyı Emniyeti işçi alımı şartları
Kıyı Emniyeti İŞKUR aracılığıyla daimi işçi alıyor! İşte Kıyı Emniyeti işçi alımı şartlarıKıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 19 daimi işçi alacak. İŞKUR üzerinden alınacak Kıyı Emniyeti işçi ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. Peki, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü işçi alımı başvurusu nasıl yapılır? Kıyı Emniyeti İŞKUR üzerinden daimi işçi alımı şartları ne? Kamu personeli alımı 2021 ve İŞKUR iş ilanı...
İller Bankası 18 ilde 365 sözleşmeli personel alacak!
İller Bankası 18 ilde 365 sözleşmeli personel alacak!İller Bankası giriş sınavı ile Genel Müdürlük ve yurt içi hizmet birimlerinde sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere mühendis, mimar, iç mimar, şehir plancısı, peyzaj mimarı, avukat, tekniker, yönetim personeli (istatistikçi) ve yönetim personeli alacak. İller Bankası sözleşmeli personel ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. Peki, İller Bankası sözleşmeli personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte İller Bankası personel alımı şartları ve ilanın detayları...
Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu personel alıyor! İşte başvuru şartları!
Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu personel alıyor! İşte başvuru şartları!Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu bünyesinde yer alan Atatürk Kültür Merkezi, Türk Dil Kurumu ile Türk Tarih Kurumunda istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alınacak. İlan Resmi Gazete'de yayımlandı. Peki, Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu personel alımı şartları ne? İşte detaylar...
Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alıyor! İşte başvuru şartları!
Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alıyor! İşte başvuru şartları!Kültür ve Turizm Bakanlığı sözleşmeli personel alıyor. Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, Kültür ve Turizm Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere yazılım geliştirme uzmanı, kıdemli sistem uzmanı, kıdemli yazılım geliştirme uzmanı, bilgi güvenliği uzmanı, yazılım geliştirme uzmanı, CBS yazılım geliştirme uzmanı, alınacak. Peki, Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı başvuru şartları...
11 belediyeye en az 4 bin TL maaşla personel alımı! 60 KPSS puanı ile memur alınacak!
11 belediyeye en az 4 bin TL maaşla personel alımı! 60 KPSS puanı ile memur alınacak!Farklı illerde 11 belediyeye memur alımı yapılacak. Belediyeler resmen duyurdu. Memur alımı başvuru şartları ve alım yapılacak kadrolar belli oldu. Başvurular 2021 Nisan ayında başlıyor. Belediyelere en az 4.000 TL maaşla, 60 KPSS puanı ile memur alımı yapılacak. Peki, Belediyelerde memur olmak için şartlar ne? Belediye memur başvuruları nasıl yapılır? İşte belediyelere memur alımı 2021 başvuru şartları!
Kamu memur alımı 2021! KPSS'den 55 ve 60 puanla binlerce memur alınacak!
Kamu memur alımı 2021! KPSS'den 55 ve 60 puanla binlerce memur alınacak!Türkiye genelinde pek çok şehirde kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam edilmek üzere memur alıcak. Şoför'den avukat, mühendis, teknikerden, uzman yardımcısına pek çok kadroda memur alımı gerçekleştirilecek. Peki, kamu memur alımı ilanlarına nasıl başvuru yapılır? Hangi kamu kurumları memur alıyor? İşte İŞKUR kamu memur alımı ilanlar...
İçişleri Bakanlığı 80 personel alacak! İşte başvuru şartları ve sınava başvuru ekranı!
İçişleri Bakanlığı 80 personel alacak! İşte başvuru şartları ve sınava başvuru ekranı!İçişleri Bakanlığı duyurdu! Bakanlığın merkez teşkilatında genel idare hizmetleri sınıfında boş bulunan uzman yardımcısı kadrolarına sınavla personel alınacak. İlan Resmi Gazete ve Bakanlığın sitesinde yayımlandı. Başvurular; 19-23 Aralık 2022 tarihleri arasında online olarak alınacak. Peki, İçişleri Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte İçişleri Bakanlığı uzman yardımcısı alımı başvuru şartları!
Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı personel alacak! KPSS’de en az 70 puan alanlar başvurabilecek! İşte aranan şartlar!
Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı personel alacak! KPSS’de en az 70 puan alanlar başvurabilecek! İşte aranan şartlar!Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı duyurdu! Strateji ve Bütçe Başkanlığına Strateji ve Bütçe Uzman Yardımcısı alımı için giriş sınavı yapılacak. KPSS’den en az 70 puan alanlar başvuruda bulunabilecek. Adaylar başvurularını online olarak gerçekleştirebilecek. Peki, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Strateji ve bütçe uzman yardımcısı alımı sınav başvuru şartları!
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı personel alımı ilanı! Bakanlığa sürekli işçi  ve uzman yardımcısı alınacak! İşte personel alımı başvuru şartları!
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı personel alımı ilanı! Bakanlığa sürekli işçi ve uzman yardımcısı alınacak! İşte personel alımı başvuru şartları!Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı duyurdu. İŞKUR üzerinden kura ile en az lise mezunu 19 sürekli işçi ve Kariyer Kapısı üzerinden 31 uzman yardımcısı kadrosuna personel alınacak. İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. Peki, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte personel alımı başvuru şartları!
Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu personel alacak! İşte insan hakları ve eşitlik uzman yardımcısı alımı sınav başvuru bilgileri ve şartları!
Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu personel alacak! İşte insan hakları ve eşitlik uzman yardımcısı alımı sınav başvuru bilgileri ve şartları!Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu duyurdu! Sınavla personel alınacak. İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre, Kuruma insan hakları ve eşitlik uzman yardımcısı alınacak. Peki, Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İnsan hakları ve eşitlik uzman yardımcısı alımı başvuru şartları!
Kamu personel alımı 2022! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alacak! İşte başvuru şartları!
Kamu personel alımı 2022! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alacak! İşte başvuru şartları!Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı duyurdu! Rehberlik ve Teftiş Başkanlığına Aile ve Sosyal Hizmetler müfettiş yardımcısı alınacak. Yayımlanan ilana göre, hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri mezunları arasından 17, sosyal hizmet, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, çocuk gelişimi, psikoloji ve sosyoloji alanlarında en az dört yıl eğitim veren bölüm mezunları arasından 3 olmak üzere giriş sınavı ile personel alınacak. Peki, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte müfettiş yardımcısı alımı sınavı başvuru şartları!
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) personel alacak! İşte başvuru şartları!
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) personel alacak! İşte başvuru şartları!Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) duyurdu! Sözleşmeli personel alınacak. İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre, Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere 10 sözleşmeli bilişim uzmanı ile 34 sözleşmeli programcı ve 11 sözleşmeli çözümleyici alınacak. Peki, SGK personel alımı başvurusu nasıl yapılır? SGK personel alımı başvuru şartları ne? İşte SGK personel alımı başvuru şartları!
Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu personel alacak! İşte başvuru şartları!
Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu personel alacak! İşte başvuru şartları!Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu personel alımı ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre, Kuruma, uzman yardımcısı kadrolarında görevlendirilmek üzere personel seçimi için giriş sınavı yapılacak. Başvurular 13 Kasım’da sona erecek. Peki, Kamu Gözetimi Kurumu (KGK) personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Personel alımı başvuru şartları ne? İşte detaylar…
Milli Savunma Bakanlığı (MSB) uzman yardımcısı alacak! İşte MSB personel temin başvuru ekranı!
Milli Savunma Bakanlığı (MSB) uzman yardımcısı alacak! İşte MSB personel temin başvuru ekranı!Milli Savunma Bakanlığı (MSB) duyurdu! Uzman yardımcısı temini yapılacak. Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarında istihdam edilmek üzere sınavla uzman yardımcısı alımı yapılacak. Peki, MSB uzman yardımcılığı başvurusu nasıl yapılır? MSB uzman yardımcısı alımı başvuru şartları ne? MSB personel temin başvuru ekranı!
Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu duyurdu! Sözleşmeli personel alacak. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu’na yazılım geliştirme ve ağ uzmanı kadrolarına bilişim personeli alınacak. Peki, Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte personel alımı başvuru şartları!
Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) personel alımı başvurusu nasıl yapılır? GSB sınavsız 4 bin 147 sözleşmeli personel alacak!
Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) personel alımı başvurusu nasıl yapılır? GSB sınavsız 4 bin 147 sözleşmeli personel alacak!Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alımı başvuruları devam ediyor. Başvurularda son günlere girildi. GSB personel alımı ilanına göre pek çok ilde büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, temizlik personeli alınacak. Başvurular 15 Eylül’de sona erecek. Peki, GSB personel alımı başvurusu nasıl yapılır? GSB işçi alımı 2022 başvuru şartları ne? GSB personel alımı sonuçları ne zaman açıklanır? İşte Kariyer Kapısı kamu işe alım başvuru ekranı!
Gençlik Spor Bakanlığı 4147 personel alımı başvuruları ne zaman başlıyor, sözleşmeli personel alımı şartları neler?
Gençlik Spor Bakanlığı 4147 personel alımı başvuruları ne zaman başlıyor, sözleşmeli personel alımı şartları neler?Gençlik ve Spor Bakanlığı 4.147 personel alımı yapacak. Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan bilgiye göre, Gençlik ve Spor Bakanlığı 4.147 personel alımı için ilan yayımladı. Peki, Gençlik Spor Bakanlığı 4147 personel alımı başvuruları ne zaman başlıyor, başvuru şartları nelerdir?
Hazine ve Maliye Bakanlığı uzman yardımcılığı giriş sınavı ilanı yayımlandı! İşte Hazine ve Maliye Bakanlığı personel alımı şartları!
Hazine ve Maliye Bakanlığı uzman yardımcılığı giriş sınavı ilanı yayımlandı! İşte Hazine ve Maliye Bakanlığı personel alımı şartları!Hazine ve Maliye Bakanlığı uzman yardımcılığı sınav ilan Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre, Bakanlığın, 40 uzman yardımcısı kadrosuna atama yapılacak. Peki, Hazine ve Maliye Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Hazine ve Maliye Bakanlığı uzman yardımcılığı başvuru şartları ne? İşte giriş sınavı başvurusu ve atama şartları!
Pamukkale Üniversitesi 185 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Pamukkale Üniversitesi 185 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Pamukkale Üniversitesi personel alımı ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre, hemşire, büro personeli, eczacı, laborant, psikolog, röntgen teknisyeni, sosyal çalışmacı, sağlık personeli, sağlık teknikeri, mühendis, tekniker, teknisyen, temizlik personeli, bahçe bakım personeli, şoför, koruma ve güvenlik gürevlisi kadrolarında 185 sözleşmeli personel alınacak. Peki, Pamukkale Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Pamukkale Üniversitesi personel alımı şartları!
Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi uzman yardımcısı alacak! Giriş sınavı duyurusu yayınlandı!
Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi uzman yardımcısı alacak! Giriş sınavı duyurusu yayınlandı!Hazine ve Maliye Bakanlığı duyurdu! Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’na personel alınacak! Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’na alınacak personel için uzman yardımcılığı sınavı yapacak. Başvuru yapanlar arasından 160 kişi sınava çağrılacak. Peki, Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Özelleştirme İdaresi personel alımı şartları!

Benzer Haber Etiketleri

Kamu Personeli Alımı 2021 ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kamu personeli alımı 2021 haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.