Kamu Bankaları

Kamu Bankaları

Son dakika kamu bankaları haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan kamu bankaları ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını kamu bankaları haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kamu Bankaları

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kamu bankaları gelişmeleri de dahil olmak üzere 958 kamu bankaları haberi bulunmuştur. Tüm kamu bankaları haberleri aşağıda listelenmiştir.
Son dakika kredi açıklaması! Hazırlıklar tamamlandı, detaylar belli oldu! 60 milyar liralık yeni kredi...
Son dakika kredi açıklaması! Hazırlıklar tamamlandı, detaylar belli oldu! 60 milyar liralık yeni kredi...Kredi ile ilgili son dakika açıklaması! Kredi paketinin hazırlıkları tamamlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi duyurmuştu. İstihdamı koruma ve geliştirme öncelikli işletme, yatırım kredileri vermeye yönelik Kredi Garanti Fonu (KGF) destekli paket ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Sıkı takip geliyor. Verilen bu kredilerin amacının dışında kullanımının önüne geçmek için sıkı takip yapılacağı, kamu gelirlerine dayalı sertifika çıkarılacağına ilişkin bilgi paylaşıldı. KGF Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özegen de yaptığı açıklamada, "Önümüzdeki günlerde farklı sektör ve alanlarda 60 milyar liralık yeni bir kredi imkanı reel sektörün hizmetine sunulmuş olacak" şeklinde konuştu.
27.01.2022Ekonomi
Maaşlara yeni zam müjdesi! Cumhurbaşkanı Erdoğan resmen açıkladı, yüzde 28...
Maaşlara yeni zam müjdesi! Cumhurbaşkanı Erdoğan resmen açıkladı, yüzde 28...Maaşlara yeni zam müjdesi. Yeni kararı son dakika duyurdu. Bir zam daha geliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ekonomideki son gelişmelere ilişkin dikkati çeken açıklamalarda bulundu. Erdoğan, işçilerin maaşlarına yapılacak yeni düzenlemeyi açıkladı. Erdoğan 'Burada bir müjde de, işçilerimizin toplu sözleşmede aldıkları zammın üzerine ortaya çıkan enflasyon farkı zaten eklenecektir. Buna yüzde 2.5'luk bir artış daha ilave ediyoruz. Böylece işçilerimizin ücretlerine özellikle de ücretlerinde yüzde 28'i bulan bir artış sağlamış oluyoruz' dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İBB yönetimine sert tepki: Tam anlamıyla basiretsizliktir
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İBB yönetimine sert tepki: Tam anlamıyla basiretsizliktirCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı canlı yayında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. İstanbul'da kar yağışı sonrası yaşananların basiretsizlik olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Siz kar yağdıktan sonra tedbir alamazsınız, kış mevsimine girerken bütün tedbirlerinizi almalısınız. Biz İstanbul'umuzu kaderine terk edemeyiz. Çalışmaları koordine etmeleri için ben bakanlarımı o gece İstanbul'a gönderdim." dedi. CHP'li belediyelerin 'engelleniyoruz' iddiasının yalan olduğunu belirten Erdoğan, İstanbul, Ankara, İzmir'in bütçelerinin artırıldığını ve İBB'nin borç batağına sokulduğunu söyledi. Rusya ile Ukrayna arasındaki mevcut gerilimin yeni bir krize dönüşmeden çözülmesi gerektiğini vurgulayan Erdoğan'ın sözleri şöyle;"Ukrayna'nın toprak bütünlüğü ve egemenliğine en başından beri destek verdi. Bu tutumumuzun değişmesi söz konusu değildir. Rusya'nın Ukrayna'ya silahlı bir saldırı ve işgal yoluna gitmeyeceğini temenni ediyorum."
26.01.2022Siyaset
Bugün bankalar açık mı?  İstanbul'da bankalar tatil mi?
Bugün bankalar açık mı? İstanbul'da bankalar tatil mi? İstanbul’da son yılların en sert kışı yaşanıyor! Yoğun kar yağışı İstanbul’da hayatı felç etti. Yollar kapandı, uçuşlar ertelendi ve otobüsler şehirler arası seferlerini gerçekleştirmedi. Özel araçlarla trafiğe çıkmak yasaklanırken, kamu kurum ve kuruluşlarına çalışan personele idari izin verildi. Vatandaşlar günlük işlemlerini yapabilmek için de özellikle bankaların açık olup olmadığını sorguluyor. Peki, Bugün bankalar açık mı? İstanbul'da bankalar tatil mi? İşte detaylar…
25.01.2022Gündem
Kamuda yeni dönem! 1 Şubat'ta başlıyor, asgari tutarlar netleşti, tüm memurlar...
Kamuda yeni dönem! 1 Şubat'ta başlıyor, asgari tutarlar netleşti, tüm memurlar...Asgari ödeme tutarları belli oldu. Resmi Gazete'de yayımlandı. 1 Şubat itibarı ile başlıyor. Eğitim, dinlenme tesisi, misafirhane, kreş, çocuk bakımevi, spor tesisi gibi pek çok alanı kapsıyor. Yeni ücretler 2022 yılı boyunca geçerli olacak. Bakanlık harekete geçti ve tek tek açıklandı. Milyonlarca kamu çalışanını ilgilendiriyor. Kamu sosyal tesislerinde bu yıl uygulanacak hizmet bedelleri belirlendi. Kamu kurum ve kuruluşlarınca işletilen eğitim ve dinlenme tesislerinden yararlanacak kurum personelinin yemek ücreti 24,80 liradan, konaklama bedeli ise 11,10 liradan başlıyor. Konaklama ücreti ücret 1 Temmuz ile 15 Ağustos arasında 18,90 lira olacak.
7.01.2022Memur
Kamu sosyal tesislerinin hizmet bedelleri belli oldu! Yemek ve konaklama bedeli ne kadar oldu?
Kamu sosyal tesislerinin hizmet bedelleri belli oldu! Yemek ve konaklama bedeli ne kadar oldu?Hazine ve Maliye Bakanlığı duyurdu! Resmi Gazete'de yayımlandı. Kamu sosyal tesislerinin hizmet bedelleri belli oldu! Devlete ait eğitim ve dinlenme tesisi, misafirhane, kreş, çocuk bakımevi, spor tesisi ve benzeri sosyal ve destek amaçlı tesislerden dinlenme amacıyla veya diğer amaçlarla yararlanacaklardan alınacak yemek, konaklama ve diğer hizmet bedellerinin tespiti için tebliğ yayınlandı. Peki, Kamu sosyal tesislerinin hizmet bedelleri ne kadar oldu? Yemek ve konaklama bedeli ne kadar oldu? İşte kamu dinlenme tesisi, misafirhane, kreş, çocuk bakımevi, spor tesisi ücretleri!
7.01.2022Memur
Enflasyon, dolar, altın fiyatları ve Türk lirası ile ilgili flaş açıklama! Ucuz kredi...
Enflasyon, dolar, altın fiyatları ve Türk lirası ile ilgili flaş açıklama! Ucuz kredi...Son dakika haberi... Enflasyon, dolar kuru, altın fiyatları ve Türk lirası ile ilgili flaş açıklama! Artık değişiyor, aşağı yönlü bir seyir izleyecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Enflasyon üzerindeki köpüğü de süratle alarak ülkemizi hak etmediği bu görüntüden kurtaracağız" demişti. Prof. Dr. Sefer Şener’den çarpıcı açıklamalar geldi. ‘Enflasyonun ana nedeni enerji fiyatlarındaki artıştır’ diyen Şener, “Türkiye’de şöyle bir olay var. Kur yüzde 20 artıyor ama fiyatlara bakıyorsunuz yüzde 60 artıyor. Köpük dediğimiz mesele tam anlamıyla budur. Kurdaki artışların fiyata yansıtılması tamam ancak bunun dışındaki artışların kontrolüne gidilecek” ifadelerini kullandı.
5.01.2022Ekonomi
Necmettin Batırel: Doların yükselişi enflasyondan fazla olmayacak
Necmettin Batırel: Doların yükselişi enflasyondan fazla olmayacakEkonomist Necmettin Batırel, ''Türkiye 2022 yılında gerçekten uçacak. Yabancı yatırımcılar Türkiye’ye gelmeye başladı. Büyüyen ülkeye sermaye akımı yağar. Türkiye’deki doların yükselişi gördüğüm kadarıyla enflasyondan fazla olmayacak. Enflasyon ne kadar artarsa dolar o kadar artar'' dedi.
29.12.2021Ekonomi
Bakan Nebati'den canlı yayında önemli açıklamalar!
Bakan Nebati'den canlı yayında önemli açıklamalar!Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati canlı yayında açıklamalarda bulundu. Bakan Nebati, "20 Aralık tarihi bir gündür. Türkiye'nin en önemli günlerinden birisi olarak anılacaktır." dedi. Bakan Nebati, yıl sonu büyüme hedefinin çift haneli olacağını belirterek, TL mevduatların 38 milyar arttığını ifade etti. Öte yandan Nebati SWAP anlaşmalarıyla ilgili olarak, "Çok yakın zamanda yeni anlaşmalar geliyor." dedi.
27.12.2021Gündem
KDV ile ilgili flaş gelişme! Yeni düzenleme geliyor! 4 Ocak'ta...
KDV ile ilgili flaş gelişme! Yeni düzenleme geliyor! 4 Ocak'ta...KDV ile ilgili son dakika açıklaması! Ekonomide gözler 4 Ocak'a çevrildi. Yeni ekonomik program ve bu çerçevede alınan kararlar uygulanmaya başladı. Ancak ekonomi yönetiminin başka hazırlıkları da var. Yeni kararlar için hazırlıklar devam ediyor.
27.12.2021Ekonomi
Altın ile ilgili yeni fırsat! Bakan tarih verdi...
Altın ile ilgili yeni fırsat! Bakan tarih verdi...Altın ile ilgili flaş gelişme! Vatandaşın, tahmini büyüklüğü 5 bin ton ve değeri ise 280 milyar dolar olduğu tahmin edilen yastık altındaki varlıklarını ekonomiye kazandıracak yeni araçlar geliyor. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati yeni sistemle ilgili tarih de verdi.
25.12.2021Ekonomi
Kur korumalı TL vadeli mevduatta kazanç ne kadar? Vade ve büyüklüğe göre daha fazla kazandırıyor
Kur korumalı TL vadeli mevduatta kazanç ne kadar? Vade ve büyüklüğe göre daha fazla kazandırıyorKur korumalı TL vadeli mevduat ile ilgili son dakika açıklaması! Büyük kazanç sağlıyor. Bankalar Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat için hangi vadeye ne kadar faiz vereceklerini açıklamaya başladılar. Özel bankalar vade ve mevduatın büyüklüğüne göre yüzde 14 ile yüzde 17 arasında faiz vereceklerini internet sitelerinde ilan ederken, kamu bankaları da yüzde 14 faiz oranı üzerinden örneklerle müşterinin kazancını gösterdi.
25.12.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında bozdurulan döviz miktarını açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında bozdurulan döviz miktarını açıkladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ekonomideki yeni yol haritası ve gündemdeki önemli konularla ilgili açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Kur korumalı TL Vadeli Mevduat Sistemi'nin açıklanmasından sonra TL mevduatlarının 23.8 milyar liranın üzerinde arttığını belirterek, "Amacımız yatırımcı, sanayici, tasarruf sahibi vatandaşlarımız için kur oynaklığını azaltmak, TL'yi değerli hale getirmek, TL'nin değerine itibar katmaktır. Kur düzeyi serbest piyasa işleyişi içerisinde olması gereken seviyeye kendisi gelecektir. Para yatağında akar, bu yatağını da şimdi buluyor, buldu, daha iyi olacak" ifadelerini kullandı. Öte yandan Erdoğan üreticileri stokçulukla ilgili uyararak, "Fahiş fiyat ve stokçuluk gibi yollara lütfen tenezzül etmeyin. Bunların sonuçları ağır olacaktır. Döviz kurundaki düşüşleri fiyatlara yansıtmayanlara gereken yaptırımları uygulayacağımızı söylemek istiyorum" dedi.
24.12.2021Siyaset
Bankada parası olan herkesi kapsıyor! Ve belli oldu, 996 lira ek kazanç...
Bankada parası olan herkesi kapsıyor! Ve belli oldu, 996 lira ek kazanç...Bankada parası olan herkesi ilgilendiriyor. Hesaplara ek 996 lira yatırılacak. Detaylar belli oldu. Örnek hesaplama ve kazanç tablosu açıklandı. Birikimlerini Türk Lirası'nda değerlendiren vatandaşların kurdaki oynaklık nedeniyle mağdur olmaması için 'Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat' ürünü devreye alındı. Vatandaşlar, bankalardan vadeli hesap açacak. Vadeler 3,6,9 ve 12 ay şeklinde olacak. Sisteme isteyen her banka katılabilecek. 100 bin lira üzerinden tüm vadelere göre örnek hesaplamalar yapıldı. Sistem nasıl işleyecek? Kur korumalı TL mevduat hesabı sistemi ile ilgili tüm bilinmesi gerekenler...
22.12.2021Ekonomi
Bakan Nebati tüm ayrıntıları tek tek açıkladı! 'Çift haneye doğru gidiyoruz'
Bakan Nebati tüm ayrıntıları tek tek açıkladı! 'Çift haneye doğru gidiyoruz'Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Türk Lirası’na teşvik paketinin ayrıntılarını, Türkiye’nin sıcak ekonomik gündemini canlı yayında değerlendirdi. Bakan Nebati açıklamalarında, “Büyüme hedefimizde çift haneye doğru gidiyoruz, hatta hedeflerimizin de ötesine gidiyoruz." ifadelerini kullandı. TÜSİAD'a tepki gösteren Nebati, "Sevgili TÜSİAD, sakın sakın muhalefetin gazına gelmeyin. Siz bize tavır takınırsanız, millet size tavır takınır. Bizim sizinle bir alıp veremediğimiz yok." sözlerine yer verdi.
21.12.2021Gündem
Farkı hazine ödeyecek! 'Dövize Çevrilebilir Mevduat' sistemi nasıl işleyecek? TBB Başkanı Alpaslan Çakar tek tek açıkladı...
Farkı hazine ödeyecek! 'Dövize Çevrilebilir Mevduat' sistemi nasıl işleyecek? TBB Başkanı Alpaslan Çakar tek tek açıkladı...Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Alpaslan Çakar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı 'Dövize Çevrilebilir Mevduat' sistemine kamu ve özel bütün bankaların dahil olabileceğini söyledi. Çakar, "Bu ürüne Türk Lirası cinsinden ya da yabancı para cinsinden mevduatı tasarrufu olan müşterilerimiz müracaat edebilecekler. Gerçek kişiler için geçerli. Vade sonundaki faizli bakiyenizle o günkü kur seviyesinde paranızın geldiği noktada hangisi yüksekse onu alacaksınız. Bu maliyet Hazine tarafından karşılanacak" dedi.
21.12.2021Ekonomi
Dolara karşı TL hamlesi! Cumhurbaşkanı Erdoğan resmen duyurdu...
Dolara karşı TL hamlesi! Cumhurbaşkanı Erdoğan resmen duyurdu...Emekli zammı, memur zammı ve 3600 ek gösterge ile ilgili flaş gelişme! Milyonların beklediği kabine toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan döviz, emekli zammı, memur zammı ve 3600 ek gösterge ile ilgili açıklamalarda bulunarak, "Tasarruflar değerlendirirken kurdaki yükselişten kaynaklanan kaygılarını gidermek isteyen vatandaşlarımıza yeni bir finansal alternatif sunuyoruz. Bundan sonra hiçbir vatandaşımızın 'kur daha yüksek olacak' diye mevduatını Türk lirasından dövize geçirmesine ihtiyaç kalmayacak. Döviz kurundaki dalgalanma sebebiyle fiyat vermekte zorlanan ihracatçı firmalarımıza doğrudan Merkez Bankası aracılığıyla ileri vadeli kur rakamı verilecek. Dolardaki artış TL mevduatlarına yansıtılacak. Kur getirisi mevduat kazancının altında kalırsa aradaki fark doğrudan vatandaşımıza ödenecek." ifadelerini kullandı.
20.12.2021Gündem
Dolar, altın ve ekonomide yeni model! 5 aksiyon adımı...
Dolar, altın ve ekonomide yeni model! 5 aksiyon adımı...Türkiye ekonomisinde yeni dönem. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin iş dünyasıyla buluşmasında 5 aksiyon adımı öne çıktı. Dolar, altın, KOBİ,depozito koruma fonu ve endüstri bölgeleri… İşte ekonominin yol haritasındaki önemli adımlar...
15.12.2021Ekonomi
Faizler düşecek mi? Gözler Merkez Bankası'nda,100 baz puan...
Faizler düşecek mi? Gözler Merkez Bankası'nda,100 baz puan...Merkez Bankası faizleri düşürecek mi? Ekonomi gündeminin konusu faiz kararı olacak. Merkez Bankası yılın son para politikası kurulunu yarın toplayacak. Gözler nasıl bir karar verileceğinde. Faiz indirimi sürecek mi? Gerçekleşen son toplantıda 100 baz puanlık indirim kararı çıkmıştı. Merkez Bankası faiz indirimi sonrası, kamu bankaları ticari ve konut kredilerinde indirime gitmişti. Yeni faiz kararı ne olacak? Merkez Bankası'nın faiz kararı piyasaları nasıl etkileyecek. İşte detaylar...
15.12.2021Ekonomi
Krediler ile ilgili flaş açıklama! Düşük faiz...
Krediler ile ilgili flaş açıklama! Düşük faiz...Kredi faizleri düşecek mi? Uygun fiyattan kredi çekilir mi? Düşük faizli kredi imkanı var mı? Tüketici kredilerinin faizleri düştü mü? soruları merak konusu olmuştu. Kredi faizleriyle ilgili flaş açıklama geldi. Faiz indirim döngüsünün mevduat faizleri üzerindeki etkisi devam ediyor. Mevduat faizlerinde düşüş ivmesi bir yılın en düşük seviyesine ulaştı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Sefer Şener, "Bundan sonraki süreçte politika faizindeki aşağı iniş yeniden kamu bankaları öncülüğünde konut, ticari ve tüketici kredilerini aşağı yönlü çekecektir. Ancak taşıt kredilerinde ve tüketici kredilerinde henüz yüksek seviyeler bulunmaktadır." ifadelerini kullandı.
6.12.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan döviz kuru ve faizlerle ilgili son dakika açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan döviz kuru ve faizlerle ilgili son dakika açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT ortak yayınında, Türkiye’nin bölgesel ve küresel konumu, kurucu denge gücü, ekonomideki gelişmeler ve güncel konularla ilgili açıklamalarda bulundu. Erdoğan istihdam konusunda yeni destek paketleri hazırladıklarını belirterek, "Biri ilave istihdama destek paketidir, diğeri de imalata dayalı ithal ikamesi destek paketidir. Amacımız 50 bin yeni istihdamın önünü açmak. Bu paketle de uzun vadeli kredi imkanı oluşturarak üretime ve ihracata öncelik veren yatırımları destekliyoruz" ifadelerini kullandı. Öte yandan Erdoğan, düşük faizle yeni yatırımları destekleyeceklerini belirterek, "Türkiye'ye uzun vadeli yatırım yapanlar her zaman kazanmıştır, bundan sonra da kazanacaktır" dedi.
30.11.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika faiz, enflasyon ve asgari ücret açıklaması!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika faiz, enflasyon ve asgari ücret açıklaması!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkmenistan dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ekonomi gündemiyle ilgili önemli mesajlar verdi. Her zaman düşük faizi savunduğunu ve bu konuda taviz vermeyeceğini söyleyen Erdoğan, "Faiz lobileri kuduruyor" dedi. Asgari ücretle ilgili kararın, görüşmelerin akışına göre verileceğini kaydeden Erdoğan, "Asgari ücret arttı diye işçi çıkarma gibi bir durumla karşılaşacağımızı da zannetmiyorum" diye konuştu.
29.11.2021Siyaset
Kredilerle ilgili flaş açıklama! Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank... Ciddi artış
Kredilerle ilgili flaş açıklama! Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank... Ciddi artışKredilerle ilgili son dakika açıklaması. Merkez Bankası'nın faiz indirimi sonrası kredi taleplerinde patlama yaşandı. 15 Ekim'de 4 trilyon 28 milyar lira olan kredi hacminin, 19 Kasım itibariyle 4 trilyon 425 milyar liraya çıktığını kaydetti. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın yaptığı indirimlerle birlikte hem tüketici kredilerinde hem de ticari kredi kullanımlarında ciddi bir artış oldu.
27.11.2021Ekonomi
Kredi faiz oranları düştü! Yeni taksit tutarları ve toplam ödeme... Kuruşu kuruşuna hesaplandı
Kredi faiz oranları düştü! Yeni taksit tutarları ve toplam ödeme... Kuruşu kuruşuna hesaplandıKredi çekmek isteyenler dikkat! Kredi faiz oranları düştü. Kuruşu kuruşuna hesaplandı. Kredi çekecekler için faiz oranlarına ve rakama göre taksitler ve geri ödenecek tutarlar belli oldu. Ev almak isteyen herkes için geçerli. Ziraat Bankası, HalkBank ve VakıfBank kredi faizlerini düşürdü, konut kredilerinde büyük indirim geldi. 500 bin liralık kredide 102 bin 794 lira, 1 milyon 100 bin lira kredide ise 139 bin lira avantaj oluştu. İşte yeni kredi tutarları...
20.11.2021Ekonomi
Kamu bankaları faiz indirimi! Kamu bankaları hangileri?
Kamu bankaları faiz indirimi! Kamu bankaları hangileri?Kamu bankaları kredi faizlerinde indirim yaptı. Kamu bankaları kredi faiz oranlarında ürün ve vade yapısına göre 100 baz puana kadar değişen oranlarda indirime gitti. Konut kredilerinde de indirime giden kamu bankaları, sıfır konutlar için kredi faiz oranlarını, bugünden geçerli olmak üzere 1 milyon TL altı tutarlarda yüzde 1,20'ye, 1 milyon TL üzerindeki tutarlarda ise yüzde 1,29'a düşürdü. Peki, Kamu bankaları hangileri?
19.11.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

dolarkredialtınenflasyonbanka

Kamu Bankaları ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kamu bankaları haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.