İş İlanları 2022

İş İlanları 2022

Son dakika iş ilanları 2022 haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan iş ilanları 2022 ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını iş ilanları 2022 haber sayfamızda bulabilirsiniz.

İş İlanları 2022

haberleri sayfasında son dakika yaşanan iş ilanları 2022 gelişmeleri de dahil olmak üzere 12 iş ilanları 2022 haberi bulunmuştur. Tüm iş ilanları 2022 haberleri aşağıda listelenmiştir.
Tapu ve Kadastro sözleşmeli personel alımı ilanı yayınlandı! 426 personel alınacak! İşte başvuru şartları!
Tapu ve Kadastro sözleşmeli personel alımı ilanı yayınlandı! 426 personel alınacak! İşte başvuru şartları!Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü duyurdu! 426 personel alınacak. Yayımlanan ilana göre, Tapu ve Kadastro’nun taşra hizmet birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 sözleşmeli büro personeli ve 425 sözleşmeli tekniker istihdam edilecek. Peki, Tapu ve Kadastro personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Tapu ve Kadastro sözleşmeli personel alımı şartları ve E-Devlet başvuru ekranı!
Yüksek Seçim Kurulu (YSK) personel alacak! İşte başvuru şartları!
Yüksek Seçim Kurulu (YSK) personel alacak! İşte başvuru şartları!Yüksek Seçim Kurulu (YSK) duyurdu! Merkez teşkilatında istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alınacak. Başvurular 6 Ekim’de sona erecek. Peki, YSK personel alımı başvurusu nasıl yapılır? YSK personel alımı başvuru şartları ne? İşte detaylar…
Tarım ve Orman Bakanlığı personel alacak! İşte başvuru şartları!
Tarım ve Orman Bakanlığı personel alacak! İşte başvuru şartları!Tarım ve Orman Bakanlığı duyurdu! Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere, sözleşmeli bilişim personeli alınacak. Başvurular 3 Ekim’de sona erecek. Peki, Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı şartları ne? İşte detaylar…
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 6 ilde en az lise mezunu sürekli işçi alacak! İşte başvuru şartları!
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 6 ilde en az lise mezunu sürekli işçi alacak! İşte başvuru şartları!Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı işçi alımı ilanı yayınlandı! En az lise ve dengi okul mezunu sürekli işçi alınacak! Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, tarama uzmanı ve yardımcısı, makinist, gemici, elektrikçi, yağcı, aşçı ile usta alımı yapılacak. Başvurular İŞKUR üzerinden alınacak. Peki, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı işçi alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Ulaştırma Bakanlığı işçi alımı başvuru şartları!
Türk Standardları Enstitüsü (TSE) en az lise mezunu 61 personel alacak! İşte başvuru şartları!
Türk Standardları Enstitüsü (TSE) en az lise mezunu 61 personel alacak! İşte başvuru şartları!Türk Standardları Enstitüsü (TSE) duyurdu! 61 sözleşmeli personel alınacak. Yayımlanan ilana göre, 32 mühendis, 2 tekniker, 8 memur, 1 koruma ve güvenlik görevlisi ve 18 odacı (hizmetli) kadrolarından personel alınacak. Başvurular Kariyer Kapısı üzerinden alınacak. Peki, TSE personel alımı başvurusu nasıl yapılır? TSE personel alımı başvuru şartları ne? İşte detaylar…
BDDK en az lise mezunu personel alacak! KPSS’den en az 70 alan başvuru yapabilecek! İşte başvuru şartları!
BDDK en az lise mezunu personel alacak! KPSS’den en az 70 alan başvuru yapabilecek! İşte başvuru şartları!Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) personel alacak! İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre, memur, mühendis, sekteter, tekniker, teknisyen ve şoför kadrolarına personel alınacak. İlana göre adayların KPSS’den en az 70 puan almış olmaları gerekiyor. Başvurular 19 Eylül’de sona erecek. Peki, BDDK personel alımı başvurusu nasıl yapılır? BDDK personel alımı başvuru şartları ne? BDDK personel alımı giriş sınavı ilanı detayları ve başvuru bilgileri…
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı duyurdu! Sözleşmeli personel alınacak! İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre, bakanlığa bağlı Ankara’da bulunan İklim Değişikliği Başkanlığı birimlerinde istihdam edilmek üzere 4 büro personeli, 18 koruma ve güvenlik görevlisi ve 16 destek personeli olmak üzere 38 sözleşmeli personel alınacak. Peki, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alımı şartları!
Trabzon Üniversitesi KPSS'den en az 55 puanla personel alacak!
Trabzon Üniversitesi KPSS'den en az 55 puanla personel alacak!Trabzon Üniversitesi personel alacak! İlan Resmi Gazete'de yayımlandı. İlana göre, üniversiteye yazılı ve sözlü mülakat yapılmaksızın KPSS'den en az 55 puanla sözleşmeli personel alacak. Başvurular 14 Şubat'ta sona erecek. Peki, Trabzon Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Trabzon Üniversitesi personel alımı başvuru şartları ne? İşte detaylar...
TÜRASAŞ İŞKUR üzerinden 40 işçi alacak! Başvurular başladı!
TÜRASAŞ İŞKUR üzerinden 40 işçi alacak! Başvurular başladı!Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayi A.Ş. (TÜRASAŞ), İŞKUR üzerinden belirsiz süreli 40 işçi alacak. Alınacak işçiler Sakarya ve Sivas Bölge Müdürlüklerinde istihdam edilecek. TÜRASAŞ işçi alımı başvuruları bugün başladı. Peki, TÜRASAŞ işçi alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvurular ne zaman sona eriyor? İşte TÜRASAŞ işçi alımı başvuru şartları!
Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 407 sözleşmeli personel alacak!
Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 407 sözleşmeli personel alacak!Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü merkez ve taşra hizmet birimlerinde çalıştırılmak 5 adet sözleşmeli büro personeli, 302 tekniker ve 100 koruma ve güvenlik görevlisi alacak. Başvurular 7 Ocak’ta sona erecek. Peki, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte personel alımı başvuru şartları!
Korkunç cinayet 27 yıl sonra çözüldü! 75 bin yayın yapan gazeteci katili yakalattı...
Korkunç cinayet 27 yıl sonra çözüldü! 75 bin yayın yapan gazeteci katili yakalattı...ABD'ye çocuklarının okuması için taşınan bir aile, genç kızlarının üniversiteye geçmesiyle korkunç bir olayla karşı karşıya kaldı. Ortadan bir anda kaybolan genç kızın faili olarak tek bir şüpheli gözükse de bu kişinin tutuklanıp adalete teslim edilmesi için tam 27 yıl geçmesi gerekiyordu.
1.06.2023Dünya
DSİ sınav sonuçları açıklandı mı? 1273 Devlet Su İşleri personel alımı sonuçları SORGULAMA EKRANI
DSİ sınav sonuçları açıklandı mı? 1273 Devlet Su İşleri personel alımı sonuçları SORGULAMA EKRANIDSİ personel alımı sonuçları için yapılan aramalar arttı. 23 Ocak'ta sona eren başvuruların ardından gözler sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihe çevrildi. Şubat ayının gelmesiyle 2023 DSİ 1273 personel alımı sonuçları açıklandı mı, ne zaman belli olacak? Sorularına yanıt arayanların sayısı da arttı. İşte Devlet Su İşleri personel alımı sonuçları sorgulama ekranı…

Benzer Haber Etiketleri

İş İlanları 2022 ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki iş ilanları 2022 haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.