İş Fırsatı

İş Fırsatı

Son dakika iş fırsatı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan iş fırsatı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını iş fırsatı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

İş Fırsatı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan iş fırsatı gelişmeleri de dahil olmak üzere 614 iş fırsatı haberi bulunmuştur. Tüm iş fırsatı haberleri aşağıda listelenmiştir.
İş fırsatı! Maaşı 13 bin TL ile 20 bin TL arasında! Birkaç ayda öğrenmek mümkün
İş fırsatı! Maaşı 13 bin TL ile 20 bin TL arasında! Birkaç ayda öğrenmek mümkünHaziran ayı itibarıyla Türkiye'de 'Metaverse' kelimesini duyanların oranı yüzde 60'a yaklaştı. Bazı insanlar işini bu sanal evrene taşımak isterken, bazıları da kurum ya da şirketlerde kariyer planları yapıyor. Bu sanal dünyada yerini almak isteyenler için de birçok firma Metaverse uzmanlığı eğitimleri veriyor. Peki, bu eğitimlerin içeriği ne, kursta alanın sertifikayla iş kurmak ya da işe girmek mümkün mü? Uzmanlara sorduk.
İŞKUR resmen duyurdu! Yeni istihdam fırsatı, yaş sınırı var
İŞKUR resmen duyurdu! Yeni istihdam fırsatı, yaş sınırı varÇalışmayan gençlere güzel haber! İstihdam fırsatı doğdu. Yüzlerce kişi yararlanacak. Eğitimine devam etmeyen, çalışmayan veya iş aramayan 15-29 yaş grubundaki gençlere yönelik istihdam programı geliştirildi. ‘NEET PRO’ programıyla gençlere iş arama ve taşınma ödeneği de sunulacak. Programdan en az 5 bin gencin yararlanması hedefleniyor.
Gençlere iş fırsatı! Flaş hamle geldi
Gençlere iş fırsatı! Flaş hamle geldiGençlere yeni iş fırsatı yaratacak. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası’nın (MESS) işbirliği ile hazırlanan, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nin (BÜYEM) akademik katkı sunduğu Eğitim ve İstihdam Programı’nın tanıtımı geçen hafta gerçekleştirildi. Programa amacı üniversitelerin fen, teknoloji, mühendislik ve matematik bölümlerinden mezun olmuş ya da üniversite son sınıfta olan ve mezun olacak gençlere, bilişim ve yazılım konularında Türkiye ve dünyadan önde gelen kurumlarla yapılan iş birlikleri ve MEXT uzmanlığı ile ücretsiz eğitim programı sunmak, mezun olan gençlere, MESS üyelerinde ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde uzun dönemli staj ve çalışma imkânı sunmak.
23.05.2022Ekonomi
107 bin eleman alınacak! Net maaş 8 bin lira! İşsiz birçok kişiyi ilgilendiriyor
107 bin eleman alınacak! Net maaş 8 bin lira! İşsiz birçok kişiyi ilgilendiriyorİş arayan binlerce kişiyi ilgilendiriyor ilgilendiriyor! Net 8 bin lira maaşla 107 bin eleman aranıyor. İşsiz milyonları yakından ilgilendiriyor. İŞKUR’a, işverenlerden gelen eleman taleplerini incelediğimde de büyük çoğunluğunun ara eleman diye adlandırılan meslekler olduğu da görülüyor. Gazaltı kaynakçısı, torna tezgahı operatörü gibi imalat sanayinde en çok ihtiyaç duyulan, üniversitelerde okutulmayan, okutulsa da üzerinden şöyle geçilen ama asıl meslek liselerinde okutulan ve uzmanlaştırılan meslekler. İşte işverenler de bu işlere eleman arıyor. Durumu anlamak için hem uzmanlarla hem de sanayicilerle konuştum. İmalat sanayinde, ara eleman olarak aranan kişilere ödenen net maaş 7-8 bin liralardan başlıyor.
Emeklilik primlerini devlet ödeyecek! Yeni dönem! Yüz binlere güzel haber
Emeklilik primlerini devlet ödeyecek! Yeni dönem! Yüz binlere güzel haberEmeklilik primleri devlet tarafından karşılanacak! Yüz binlerce gence güzel haber! Gençlere iş fırsatı yaratan, part-time çalışmada sosyal güvenlik, izin, kıdem tazminatı gibi haklar güvenceye alınıyor. Üniversiteli gençlerin istihdam edilmesini kolaylaştıracak, yeni çalışma modelleri ve teşvikleri de içeren adımlar devreye giriyor. Öte yandan Tam zamanlı çalışmadan kısmi zamanlı çalışmaya geçen çalışanlar için gelir vergisi istisnası da gündemde. Kısmi zamanlı çalışmaya geçilenden arta kalan bakiye gün sayısı kadar emeklilik primlerini devletin ödemesi öngörülüyor. Kısmi süreli çalışanlar emeklilik primini iki yolla 30 güne tamamlayabilir. İsteğe bağlı sigorta primi ödeyerek ya da borçlanma yapılabilir. İsteğe bağlı sigorta ile eksik prim günlerini 30 güne tamamlayanlar, işsizlik maaşından yararlanmak amacıyla isterlerse işsizlik sigortası için de prim yatırabilirler. Bu durumda, kendi belirledikleri günlük kazancın yüzde 3'ü üzerinden prim yatırmaları gerekiyor.
14.12.2021Emekli
5 bin kişi için iş fırsatı! Tarih belli oldu
5 bin kişi için iş fırsatı! Tarih belli olduGüzel haber geldi. Tarih netleşti. Binlerce kişi için iş fırsatı ortaya çıktı. Ocak ayında başlamasına karar verildi. Türkiye’nin otomobili TOGG’un fabrikasının inşaatını yapacak olan Yapı Merkezi’nin patronu Başar Arıoğlu, “Ocakta inşaatı başlatıyoruz. Toplam 5 bin kişiye istihdam sağlayacağız” dedi.
29.12.2020Gündem
Kamuda iş fırsatı! Kamuya memur, işçi ve sözleşmeli personel alınacak! Kamu personel alımı ilanları!
Kamuda iş fırsatı! Kamuya memur, işçi ve sözleşmeli personel alınacak! Kamu personel alımı ilanları!Devlete bağlı kamu kurumlarından istihdam hamlesi... Kamuya binlerce personel alınacak. Bakanlıklar bünyesinde istihdam edilecek memur, sözleşmeli personel ve işçi ilanları tek tek duyuruldu. İşte kamu personeli ilanları ve memur ve işçi alımı başvuru şartları...
Deneyim şartından iş bulamayan mühendislere iş fırsatı
Deneyim şartından iş bulamayan mühendislere iş fırsatıÜniversitelerden yeni mezun olan ve her iş başvurusunda önüne çıkan 'deneyim' şartını aşamayan genç mühendislere Antalya'daki AKE Asansör ve Yürüyen Merdiven şirketi istihdam sağladı. 20 mühendisi bünyesine alıp maaş vererek pratik eğitimden geçiren firma bu yıl içerisinde 40 mühendisi deneyim şartı aramadan istihdam edeceğini duyurdu.
14.08.2020Gündem
Serbest çalışanlara binlerce iş fırsatı!
Serbest çalışanlara binlerce iş fırsatı!Serbest (freelance) çalışanlara binlerce iş fırsatı var. İş arayanlar patronla nasıl buluşuyor? En çok hangi mesleklere iş veriliyor? Kim, ne kadar sürede, kaç lira kazanıyor? Bu çalışanların emeklilik hakkı ne? İşte merak edilen detaylar ve kullanılan platformlar...
20.11.2019Ekonomi
25-27 Nisan tarihlerinde düzenlenecek! Hedef 5 bin kişilik istihdam...
25-27 Nisan tarihlerinde düzenlenecek! Hedef 5 bin kişilik istihdam..."Sakarya Ar-Ge, Girişimcilik ve İnsan Kaynakları Fuarı (SAGİF)", 25-27 Nisan tarihlerinde düzenlenecek. Her yıl "İş-Sizi Arıyor" ana temasıyla gerçekleştirilen fuar, bu yıl İstihdam seferberliği kapsamında "Burası Sakarya Burada İş Var" sloganıyla Demokrasi Meydanı'nda yapılacak.
19.03.2019Ekonomi
'8,3 milyon kişiye ilave istihdam sağlayıp, AB ülkeleri içinde birinci olduk'
'8,3 milyon kişiye ilave istihdam sağlayıp, AB ülkeleri içinde birinci olduk'Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Başta Avrupa Birliği (AB) olmak üzere dünyadaki birçok ülke küresel krizin etkileriyle istihdam kayıpları yaşarken, bugüne kadar yaklaşık 8,3 milyon kişiye ilave istihdam sağlayarak, AB ülkeleri içinde birinci olduk" dedi.
On binlerce kişiye kamuda iş fırsatı! Kurumlar şartları açıkladı...
On binlerce kişiye kamuda iş fırsatı! Kurumlar şartları açıkladı...Kamu kurumları tek tek ilana çıkıyor. Binlerce kişiye kamuda iş fırsatı doğdu. 80 bin kişi toplum yararına çalışacak, 20 bin öğretmen, jandarmaya 27 bin 180 personel, 16 bin sağlıkçı alınacak. İşte o kurumlar...
Son dakika! 80 bin kişiye iş fırsatı
Son dakika! 80 bin kişiye iş fırsatıİstihdam artışının 2018’de de devam etmesi bekleniyor. Özellikle perakende, sağlık, eğitim, e-ticaret ve hızlı tüketim sektörlerindeki şirketlerin ciddi bir istihdam artışı planladığı görülüyor.
19.12.2017Ekonomi
200 kişiye iş imkânı
200 kişiye iş imkânıTürkiye'nin önde gelen dış kaynak CRM ve çağrı merkezi hizmet sağlayıcısı Teleperformance Türkiye, Eylül ayı sonuna kadar Uşak lokasyonunda 200 kişiyi işe almayı hedefliyor. Şirket, diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, kariyer hedefleyen 18-35 yaş arası lise mezunu adaylardan başvuru bekliyor.
18.08.2015Ekonomi
3 bin 500 dolar maaş fırsatı!
3 bin 500 dolar maaş fırsatı!Yat turizmindeki canlılık ve kişisel yat alımlarındaki artış, sektörde personel sıkıntısını da beraberinde getirdi...
11.08.2008Yaşam
Üç yıl önce 400 dolarla başladı, şimdi eserleri 1,6 milyon dolara kadar ulaştı! Genç ressam Anna Weyant paraya para demiyor...
Üç yıl önce 400 dolarla başladı, şimdi eserleri 1,6 milyon dolara kadar ulaştı! Genç ressam Anna Weyant paraya para demiyor...27 yaşındaki Kanadalı ressam Anna Weyant'ın Instagram'ında sergilediği ve plajda 400 dolara sattığı tablolarının değeri üç yıl sonunda 1,6 milyon dolara ulaştı. Konuyla ilgili konuşan Weyant, "İnsanlar beni tebrik etmeyi sürdürüyor ama bu satış beni rahatlatmak bir yana üzerimdeki baskıyı daha da arttırdı” ifadelerini kullandı. Peki ama dudak uçuklatan bu başarı nasıl geldi? İşte film gibi bir hikâye...
24.06.2022Kültür Sanat
Onlar yangının gönüllü kahramanları: Toprak üzerinde dinlenip söndürme çalışmalarına katılıyorlar
Onlar yangının gönüllü kahramanları: Toprak üzerinde dinlenip söndürme çalışmalarına katılıyorlarMuğla’nın Marmaris ilçesinde devam eden orman yangınını söndürme çalışmalarına katılan gönüllü kahramanlar, yerde yatıp dinlendikten sonra söndürme çalışmalarına devam ediyorlar.
22.06.2022Gündem
Ünlü otellerin internet sitelerini klonluyorlar! Tatil planı yapanlar dikkat....
Ünlü otellerin internet sitelerini klonluyorlar! Tatil planı yapanlar dikkat....Türkiye'de faaliyet gösteren birçok ünlü otel ve turizm şirketinin internet sitesini klonlayıp, sayfa üzerinden yönlendirdikleri kişilere, kurdukları sahte turizm şirketleri aracılığıyla sahte tatil paketi satarak, dolandırıcılık yapan suç örgütü üyesi 12 kişi hakkında, 18 yıldan 576 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. İddianamede, örgütün liderliğini, hakkında 394 ayrı suç kaydı ve 179 yakalama kararı bulunan 'Abraham Lincoln' lakaplı firari Kuzey Engin Karadağ’ın yaptığı ve örgütü Hollanda’dan yönettiği belirtildi.
13.06.2022Gündem
İlk TOGG 29 Ekim'de banttan inecek
İlk TOGG 29 Ekim'de banttan inecekTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Mustafa Rifat Hisarcıklıoğlu "Ülkemizin yeşil ve dijital dönüşüm sürecine ve mobilite ekosistemine katkı sağlıyoruz. Bursa Gemlik’teki üretim tesisimizden ilk araç, 29 Ekim’de çıkıyor. Seneye de TOGG’u, yollarda görmeye başlıyoruz" dedi.
7.06.2022Ekonomi
Maymun çiçeği salgını Güney Amerika'ya sıçradı! Dünya Sağlık Örgütü: 'Korkunç' bir meydan okuma
Maymun çiçeği salgını Güney Amerika'ya sıçradı! Dünya Sağlık Örgütü: 'Korkunç' bir meydan okumaMaymun çiçeği virüsü tün dünyaya yayılıyor. Hafta sonu birçok ülkeden pozitif test sonucu haberleri geldi, virüsün yayılma hızı bilim insanları için de sürpriz oldu. Bütün ülkeleri uyaran Dünya Sağlık Örgütü, Covid-19, Rusya'nın Ukrayna'yı işgali ve peşinden gelen maymun çiçeği virüsünü saydı.
23.05.2022Dünya
Misli.com Sultanlar Ligi'nde 2021-2022 şampiyonu VakıfBank oldu!
Misli.com Sultanlar Ligi'nde 2021-2022 şampiyonu VakıfBank oldu!Filede Türk derbisiyle sezon tamamlandı. Misli.com Sultanlar Ligi'nde 2021-2022 sezonunun şampiyonu VakıfBank-Fenerbahçe Opet maçıyla belli oldu. Bu karşılaşma öncesinde seride durum 2-2'ydi. Final serisinin beşinci ve son maçını 3-0 kazanan VakıfBank takımı, Misli.com Sultanlar Ligi'nde 2021-2022 sezonu şampiyonu oldu.
12.05.2022Voleybol
Millet İttifakı'nda işler karıştı! Babacan'ın çıkışı deprem etkisi yarattı
Millet İttifakı'nda işler karıştı! Babacan'ın çıkışı deprem etkisi yarattıMillet ittifakında adaylık krizi sürerken ittifak DEVA Partisi lideri Ali Babacan'ın seçim çıkışı deprem etkisi yarattı. İttifak gözler diğer liderlere çevrildi. İşte millet ittifakı ile ilgili son dakika gelişmeleri.
29.04.2022Siyaset
Burak Elmas'a 41 oyla kaybetmişti! Bir kez daha aday oldu
Burak Elmas'a 41 oyla kaybetmişti! Bir kez daha aday olduSon seçimlerde Burak Elmas'a 41 oyla kaybeden Eşref Hamamcıoğlu yeniden aday olduğunu açıkladı.
1.04.2022Galatasaray
Feghouli sakatsa milli takıma nasıl gitti!
Feghouli sakatsa milli takıma nasıl gitti!Son haftalarda sakatlığı öne sürülerek Torrent tarafından forma verilmeyen Sofiane Feghouli, Cezayir Milli Takımı ile Cuma günü sahaya çıkacak
22.03.2022Galatasaray

Benzer Haber Etiketleri

İş Fırsatı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki iş fırsatı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.