İş Bankası Açıklama

İş Bankası Açıklama

Son dakika İş Bankası açıklama haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan İş Bankası açıklama ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını İş Bankası açıklama haber sayfamızda bulabilirsiniz.

İş Bankası Açıklama

haberleri sayfasında son dakika yaşanan iş bankası açıklama gelişmeleri de dahil olmak üzere 90 iş bankası açıklama haberi bulunmuştur. Tüm iş bankası açıklama haberleri aşağıda listelenmiştir.
İş Bankası resmen duyurdu! Hesabı olanlar, 2 iş günü içerisinde...
İş Bankası resmen duyurdu! Hesabı olanlar, 2 iş günü içerisinde...İş Bankası resmen duyurdu! Bankada hesabı olan müşterileri ilgilendiriyor. Saniyeler içinde sonuçlanıyor. 2 iş günü içinde başvurulması gerekiyor. Dev banka esnaf ve KOBİ'lere yönelik, çeklerle ilgili yeni uygulamayı duyurdu. Henüz vadesi gelmemiş çekler kolayca nakde çevrilebiliyor. Çek karşılığında kredi kullanmak isteyenler ise anında başvuruda bulunabiliyor.
18.09.2021Ekonomi
İş Bankası resmen duyurdu! 3 ay ücretsiz, 10 bin TL limiti var
İş Bankası resmen duyurdu! 3 ay ücretsiz, 10 bin TL limiti varİş Bankası harekete geçti. Yeni uygulama başlıyor. 3 ay boyunca ücret ödenmeyecek. Limit 10 bin lira olarak belirlendi. Başvuru için son gün ise 31 Ağustos. Dev bankadan yapılan açıklamada kampanyanın detayları paylaşıldı. Türkiye İş Bankası, ödeme çözümlerine yeni eklediği POS’um Cepte ile NFC özellikli Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarla veya tabletlerle temassız özellikli banka/kredi kartlarından ödeme alınmasını da mümkün hale getiriyor.
20.08.2021Ekonomi
İş Bankası resmen duyurdu! Devreye alınıyor
İş Bankası resmen duyurdu! Devreye alınıyorTürkiye İş Bankası resmen duyurdu. Yüz binleri ilgilendiriyor. Dev banka kredi kampanyasını açıkladı ve başladı. Yeni ürün geliştirildi. Önceden avantajlı koşullarla Çevreci Taşıt Kredisi'ni duyuran İş Bankası, şimdi de Çevreci İşyeri Kredi Kampanyası'nı açıkladı. Yeni kampanya ile A ve B sınıfı enerji kimlik belgesi, LEED (gold ve üstü kategori) veya BREEAM (çok iyi ve üstü kategori) sertifikalarına sahip çevreci binalardan iş yeri alımına yönelik avantajlı koşullar sağlanıyor.
17.06.2021Ekonomi
İş Bankası resmen duyurdu! İlk kez...
İş Bankası resmen duyurdu! İlk kez...İş Bankası harekete geçti. Yeni gelişme tüm vatandaşlara duyuruldu. Bankadan yapılan açıklamada pilot olarak uygulanan işlemin artık canlı ortamda da yapıldığı duyuruldu. Türkiye İş Bankası, blockchain teknolojisini kullanarak dış ticarete aracılık eden ve dış ticarette ödeme garantisi veren ilk Türk bankası oldu.
27.05.2021Ekonomi
İş Bankası resmen duyurdu! Ön ödemeli kart ile...
İş Bankası resmen duyurdu! Ön ödemeli kart ile...İş Bankası harekete geçti. Banka tarafından müşterilere duyuruldu. İsteyen herkes yararlanabiliyor. Başvurular internetten yapılıyor. Türkiye İş Bankası ve TEMA Vakfı’nın iş birliği kapsamında geliştirilen Doğasever MaxiPara kartla başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıkları koruma faaliyetlerine destek olunacağı kaydedildi.
20.05.2021Ekonomi
İş Bankası resmen duyurdu! Ve değişti, hesabı olanlar...
İş Bankası resmen duyurdu! Ve değişti, hesabı olanlar...İş Bankası resmen duyurdu. Hesabı olan herkesi yakından ilgilendiriyor. Değişti, pazartesi günü geçerli olacak. Dev banka müşterilerine kararı duyurdu. İş Bankası'ndan çalışma saatlerine yönelik açıklama yapıldı.
13.05.2021Ekonomi
İş Bankası resmen duyurdu! Ve belli oldu, değişiyor
İş Bankası resmen duyurdu! Ve belli oldu, değişiyor İş Bankası harekete geçti. Yeni karar tüm müşterilere duyuruldu. Flaş değişiklik kararı! Bankada hesabı olan, kredi ya da kredi kartı kullanan tüm müşterileri ilgilendiriyor. Alınan yeni karar 12 Nisan tarihi itibarı ile uygulanmaya başlayacak. İş Bankası'ndan yapılan açıklamada mesai saatlerinin değiştirileceği duyuruldu.
8.04.2021Ekonomi
İş Bankası resmen duyurdu! Hesabı olanlar...
İş Bankası resmen duyurdu! Hesabı olanlar...İş Bankası güzel haberi resmen duyurdu. Bankada hesabı olan müşterileri ilgilendiriyor. Büyük fırsat! 6 veya 12 aylık dönemi kapsıyor. Dev bankadan yapılan açıklamada gençlere özel olarak sunulan birikim uygulamasından bahsedildi. En az 250 TL tutar ile hesap açabilen 18-26 yaş arası müşteriler, paralarını biriktiriyor. Vade başlangıç zamanında para çekilip yatırılabiliyor. Belirlenen süre sonunda birikim hedefine ulaşan müşterilere faize ek olarak ödül faiz getirisi sunuluyor. Ödül faizi yalnızca birikim hedefi tutarı kadar veriliyor. Hedefe ulaşılamaması veya hesabın erken kapatılması durumunda ise fırsattan yararlanılamıyor. İşte İş Bankası hesap açılışı ve ödül faizi ile ilgili tüm bilgiler...
5.04.2021Ekonomi
İş Bankası'ndan flaş karar! Kaldırıldı, bugün başlıyor
İş Bankası'ndan flaş karar! Kaldırıldı, bugün başlıyorİş Bankası tüm müşterilerine duyurdu. Yeni karar bugün itibarı ile uygulanmaya başlıyor. Herkesi yakından ilgilendiren değişiklik kararı ile o uygulama sona eriyor. Bugünden itibaren yapılamayacak. PTTBank aracılığıyla gerçekleştirilen borç ödeme uygulama 1 Mart Pazartesi gününden itibaren kaldırıldı.
1.03.2021Ekonomi
İş Bankası resmen duyurdu! Ücretlerin yükseleceği tarih...
İş Bankası resmen duyurdu! Ücretlerin yükseleceği tarih...İş Bankası'ndan yeni karar! Tüm müşterilere duyuruldu. Dev banka tarafından alınan karar bankada hesabı olan herkesi ilgilendiriyor. Tüm Türkiye'de geçerli. Yeni dönem 28 Mart'ta başlıyor. Anında fatura ödeme, bankamatik kartından para çekme, para transferi gibi işlemler için ödenen ücret miktarı değişiyor. İş Bankası müşterileri bu hizmetler için daha fazla ödeme yapacak.
26.02.2021Ekonomi
İş Bankası resmen duyurdu! Tarih belli oldu
İş Bankası resmen duyurdu! Tarih belli olduİş Bankası'ndan flaş karar! Dev bankadan herkesi çok yakından ilgilendiren önemli bir açıklama geldi. O uygulama sona eriyor. Tüm müşterileri yakından ilgilendiren kararda 1 Mart'tan itibaren yapılamayacağı duyuruldu. İş Bankası'ndan yapılan açıklamada, "1 Mart 2021 tarihi itibariyle Bankamız kredi kartları için PTTBank aracılığıyla gerçekleştirilen borç ödeme uygulamamız sona erecektir." denildi.
22.02.2021Ekonomi
İş Bankası resmen duyurdu! Hesabı olan herkesi ilgilendiriyor...
İş Bankası resmen duyurdu! Hesabı olan herkesi ilgilendiriyor...İş Bankası resmen duyurdu. Bankada hesabı olan herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Dev banka kredi ve mevduatlar ile ilgili açıklama yaptı. İş Bankası'ndan yapılan açıklamada kredi ötemeleri, tahsis edilen kredi limitleri, vadesiz mevduatlarla ilgili gelişmeler tek tek duyuruldu. Aynı zamanda gerçekleştirilen bir ilkten de bahsedildi. Bankanın 2020 yılında 6,8 milyar lira net kar elde ettiği de bildirildi. 2020 yılsonu itibariyle, toplam mevduat hacmi 368,9 milyar TL’ye ulaştı. Öte yandan İş Bankası yeni faiz oranını da açıklamıştı. İşte İş Bankası'ndan yapılan önemli açıklama...
10.02.2021Ekonomi
İş Bankası resmen duyurdu! Detaylar belli oldu
İş Bankası resmen duyurdu! Detaylar belli olduİş Bankası'ndan herkesi çok yakından ilgilendiren önemli bir adım atıldı. Yeni dönem dev banka tarafından müşterilere resmen duyuruldu. Bir dönem sona erdi. Banka tarafından yapılan açıklamada 'hazır olun' denilerek müşterilerle yeni gelişmenin detayları paylaşıldı. IBAN olmadan da yapılabileceği duyuruldu. İş Bankası para transferinde yeni dönem ile ilgili detayları paylaştı.
9.12.2020Ekonomi
İş Bankası yeni kararı resmen duyurdu! Değişti...
İş Bankası yeni kararı resmen duyurdu! Değişti...İş Bankası harekete geçti ve resmen açıkladı. Milyonlarca kişiyi çok yakından ilgilendiriyor. Dev banka yeni kararını tüm müşterilerine duyurdu. Gişe hizmet saatlerinde değişiklik yapıldı. Karar dün uygulamaya konuldu ve başladı.
3.12.2020Ekonomi
İş Bankası resmen açıkladı! Kredi kartları...
İş Bankası resmen açıkladı! Kredi kartları...İş Bankası açıkladı. Kredi kartlarıyla yapılan işlemlerle ilgili yüz binlerce müşteriyi yakından ilgilendiren gelişmeler tek tek duyuruldu. Dev bankadan yapılan açıklamada salgın nedeniyle yaşanan tedirginliği ortadan kaldırmak amacıyla kredi kartıyla temassız işlemlerden ve yeni ödeme sisteminden bahsedildi. Aynı zamanda önem kazanan bir diğer konunun ise alışverişlerdeki kartlı ödemeler olduğu ifade edildi.
24.11.2020Ekonomi
İş Bankası açıkladı! Ve başladı
İş Bankası açıkladı! Ve başladıİş Bankası tarafından yapılan açıklamada milyonlarca müşteriyi ilgilendiren değişiklik vatandaşlara duyuruldu. İstanbul şubelerinde yeni başlayan uygulama ile hem çalışanların hem de müşterilerin corona virüse karşı korunması amaçlanıyor.
18.11.2020Ekonomi
SWIFT hamlesi Rusya'nın nefesini kesecek! ABD duyurdu...
SWIFT hamlesi Rusya'nın nefesini kesecek! ABD duyurdu...ABD ve Avrupa ülkeleri Rusya'nın Ukrayna'ya saldırmasının ardından peş peşe yaptırım karalarını açıkladı. Öte yandan ekonomik olarak Rusya'nın nefesini kesecek bir hamle planlanıyor. Ukrayna Dışişleri Bakanı Dmitro Kuleba'nın Birleşmiş Milletler kürsüsünden Rusya'nın SWIFT adı verilen uluslararası ödeme sistemiyle olan bağlarının acilen kesilmesini istedi. Peki nedir bu SWIFT sistemi ve ne işe yarıyor? Daha da önemlisi Rusya'nın sistemin dışında bırakılması ne anlama geliyor? İşte konu ile ilgili tüm detaylar...
26.02.2022Dünya
İş Bankası yeni kararı resmen duyurdu! Hesabı olan müşterileri kapsıyor, şubelerde...
İş Bankası yeni kararı resmen duyurdu! Hesabı olan müşterileri kapsıyor, şubelerde...İş Bankası harekete geçti ve yeni gelişmeyi resmen duyurdu. Hesabı olan müşterileri kapsıyor. Yeni uygulama hizmete sunuldu. İş Bankası'ndan yapılan açıklamada mesleğini dijital mecra üzerinden yapan müşteriler için 'Dijital İşim Hesabı' devreye alındı. Şubelerde hesap açtıran kişiler vergi istisnasından yararlanabiliyor. Kazançlar tahsil edildiğinde işlem anında vergi kesintisi de otomatik gerçekleşiyor. İstisnadan faydalanılması için kişilerin ikametgâhlarının bulunduğu yerdeki vergi dairelerine başvurması, istisna belgesiyle bankadan hesap açılması gerekiyor. Aynı zamanda kazançların tamamının da bu hesap ile tahsil edilmesi gerekiyor. İşte tüm detaylar...
21.02.2022Ekonomi
Faiz, dolar ve stokçularla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklaması
Faiz, dolar ve stokçularla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Katar ziyareti dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Meclis kürsüsündeki skandal hareketiyle ilgili sert tepki gösterdi. "Türkiye Cumhuriyeti’nin tarihinde böyle bir olay yaşandı mı? Bundan sonra da yaşanmaz herhalde. Bu, tam bir ibret vesikası.' ifadelerini kullanan Erdoğan stokçularla mücadele ile ilgili olarak, 'Hem ellerindekine el koyacağız hem de cezai müeyyideleri yüksek tutacağız. Stokçuluk bizim dinimizde de haramdır.' dedi.
8.12.2021Siyaset
EFT'de yeni dönem! EFT saatleri değişiyor mu? 7 24 EFT ne zaman başlıyor?
EFT'de yeni dönem! EFT saatleri değişiyor mu? 7 24 EFT ne zaman başlıyor?Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası EFT saatleri ile ilgili açıklama yaptı. Yeni uygulamada, FAST Sisteminde katılımcılar arası uçtan uca bir para transferi işleminin ortalama 2-3 saniyede tamamlanması hedefleniyor. En fazla 25 saniye içerisinde tamamlanmayan işlemler iptal edilecek. Yeni sistemle vatandaşlar, farklı bankalardaki hesapları arasındaki para transferlerini saniyeler içerisinde, 7 gün 24 saat gerçekleştirebilecek. FAST Sistemi ile birlikte, ödemelerin IBAN yerine telefon numarası, kimlik numarası veya e-posta adresi gibi bilgiler kullanılarak başlatılmasını sağlayan Kolay Adresleme Sistemi de vatandaşların kullanımına sunulacak. Peki, FAST nedir? FAST ne zaman devreye giriyor? FAST ile EFT saatleri değişiyor mu? FAST ile para transferleri nasıl yapılacak? İşte FAST ile ilgili tüm detaylar...
16.11.2020Ekonomi
Türkiye'den AB'ye sert yanıt! 'Ne pahasına olursa olsun koruyacağız...'
Türkiye'den AB'ye sert yanıt! 'Ne pahasına olursa olsun koruyacağız...'Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay AB'ye çağrıda bulunarak, "Hakkaniyet bekliyoruz. Bu hakkaniyet çerçevesinde de Türkiye'nin geri adım atmasını kimse beklemesin. Türkiye ne pahasına olursa olsun Doğu Akdeniz'in her metrekaresinde, o suyun her metreküpünde haklarını koruyacaktır." dedi. Oktay, Yunanistan'ın karasularını 12 mile çıkarmak istemesi ile ilgili de "Bunu kabul etmemizi mi bekliyorsunuz? Bu savaş sebebi olmayacak da ne olacak? Cumhurbaşkanımız da bunu söylüyor zaten. Elimizden kaza çıkmaz. "Kazara falan" diyorlar ya gerekeni yaparız. Burada Türk milleti olarak biz gerekeni yapmayacaksak nerede yapacağız?" ifadelerini kullandı.
29.08.2020Siyaset
Ticaret Bakanlığı'ndan kredi kartı sahiplerine uyarı!
Ticaret Bakanlığı'ndan kredi kartı sahiplerine uyarı!Ticaret Bakanlığı, sosyal medya hesapları üzerinden e-Devlet ya da resmi kurumların logoları kullanılarak, 'kredi kartı aidat iadesi' vaadiyle yapılan dolandırıcılıklar konusunda vatandaşları uyardı.
13.04.2020Ekonomi
TOKİ para iadesi açıklaması yaptı! TOKİ paraları ne zaman iade edecek? TOKİ para iadesi ATM’den alınır mı?
TOKİ para iadesi açıklaması yaptı! TOKİ paraları ne zaman iade edecek? TOKİ para iadesi ATM’den alınır mı?TOKİ para iadesi, kura sonucu ismi çıkmayan kişiler tarafından yoğun bir şekilde aranıyor. TOKİ 100 bin sosyal konut projesi kapsamında birçok ilin kuraları çekil, hak sahipleri belli oldu. TOKİ kura çekilişi sonucu ismi çıkmayan vatandaşlar, TOKİ başvuru bedeli iadesinin ne zaman ve nasıl yapılacağını araştırmaya başladı. Corona virüsü salgını nedeniyle vatandaşların en merak ettiği soru ise TOKİ para iadesi ATM’den alınır mı? TOKİ paraları ne zaman iade edilecek?
26.03.2020Gündem
Memurlar evden çalışabilecek mi? Bakan Albayrak, kamu çalışanlarına ilişkin açıklama yaptı!
Memurlar evden çalışabilecek mi? Bakan Albayrak, kamu çalışanlarına ilişkin açıklama yaptı!Memurlar evden çalışabilecek mi? sorusu corona virüsü salgınına karşı alınan evden çalışma tedbirinden sonra sıklıkla araştırılmaya başladı. Memurlar merakla bekliyordu. Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, "Anadolu Ajansı Özel Yayını"nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Peki, Memurlar evden çalışabilecek mi? İşte Berat Albayrak'ın kamu çalışanlarına yönelik yaptığı açıklama...
19.03.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

İş Bankası Açıklama ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki iş bankası açıklama haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.