İnternet Satış

İnternet Satış

Son dakika internet satış haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan internet satış ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını internet satış haber sayfamızda bulabilirsiniz.

İnternet Satış

haberleri sayfasında son dakika yaşanan internet satış gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.482 internet satış haberi bulunmuştur. Tüm internet satış haberleri aşağıda listelenmiştir.
İnternetten alışveriş yapan milyonları kapsıyor! Artık değişti
İnternetten alışveriş yapan milyonları kapsıyor! Artık değiştiİnternet üzerinden alışveriş yapan milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor. İnternet alışverişinde yeni dönem başlıyor. Cayma hakkı altın, mücevherat gibi gibi fiyatı sürekli değişen ürünlerle, üzerinde tüketicinin çocuğunun resminin olduğu özelleşmiş ürünler; çiçek, yaş pasta gibi çabuk bozulabilen ürünler ve iç çamaşırı, küpe gibi iadesi hijyen açısından sakıncalı olan mallar, ambalajlarının açılması halinde iade alınmıyor. Salı günü yayımlanan düzenleme ile bazı elektronik eşyalar da cayma hakkı kapsamından çıkarıldı. Buna göre cep telefonu, akıllı saat, tablet ve bilgisayarlara ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kapsamında iade yapılamayacak. 1 Ekim 2022’de yürürlüğe girecek bu yeni düzenlemeye gerekçe olarak, “iade hakkında keyfi kullanım” gösteriliyor. Yeni düzenlemeden sonra tablet ve cep telefonu gibi cihazlarda koşulsuz cayma hakkı kullanılamayacak ancak cihazın bozuk veya eksik çıkması, ayıplı olması, satış sırasında belirtilen özellikleri taşımaması gibi nedenlerle cihazın değiştirilmesi talep edilebilecek.
27.08.2022Gündem
İnternetten alışverişte yeni dönem! Ürün satışları değişiyor, fiyatlar artık...
İnternetten alışverişte yeni dönem! Ürün satışları değişiyor, fiyatlar artık...İnternetten alışverişte yeni dönem. E-ticaret sektörü her geçen gün büyümeye devam ediyor. Pazar genişledikçe hukuki düzenlemeler de kaçınılmaz oluyor. Yeni düzenlemeye göre firmalar, belirlenen şartlar sağlanmadığı takdirde internet platformlarında ürünlerinin satış iznini iptal edebilecek. Öte yandan bir önemli düzenlemede "yeniden satış fiyatı belirlenmesi". Özellikle beyaz eşya ve küçük ev aletleri sınıfında yer alan bir ürünün, tüm platformlarda aynı fiyatta satılması konusunda da tedbirler alınacak. İşte son dakika haberinin detayları...
11.05.2022Ekonomi
Birçok ilde harekete geçildi! En büyük şebeke çökertildi, tam 26 milyon TL...
Birçok ilde harekete geçildi! En büyük şebeke çökertildi, tam 26 milyon TL...Türkiye genelinde internet üzerinden dolandırıcılık yapan ve aralarında devlet memurlarının da olduğu suç örgütüne yönelik Diyarbakır merkezli 5 ilde düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 16 şüpheli adliyeye sevk edildi. Operasyonun Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük dolandırıcılık şebekesi operasyonu olduğu ve 1 yılda suç kaynaklı olduğu değerlendirilen 26 milyon TL'lik işlem hacminin tespit edildiği belirtildi.
7.04.2022Gündem
Altın fiyatlarında son dakika gelişmesi! Altın bir anda yükseldi! Altın 8 ayın zirvesine yerleşti! Gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın...
Altın fiyatlarında son dakika gelişmesi! Altın bir anda yükseldi! Altın 8 ayın zirvesine yerleşti! Gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın...Altın fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Altın fiyatları birden fırladı. Altın fiyatlarıyla ilgili açıklamalar peş peşe geldi. Ons altın fiyatları sabah saatlerinde sert yükseliş hareketi gösterdi. 1876 dolara kadar çıkan ons altın böylece yeniden 8 ayın zirvesine ulaşmış oldu. Altın fiyatları jeopolitik risklerden etkilenmeye devam ediyor. Küresel piyasalarda ons altın fiyatları sabah erken saatlerde ivme kazanmaya başladı. Rusya-Ukrayna arasındaki gerilimin azalmaması, Koronavirüs salgınının yayılmasını sürdürmesi, küresel çapta enflasyon sorunu, Fed'in faizleri artırsa da reel faizin altında kalacağı beklentisi altın fiyatlarını destekleyen unsurlar arasında yer alıyor. İşte altın fiyatlarıyla ilgili tüm detaylar...
17.02.2022Ekonomi
İndirim oyunu ortaya çıktı! İnternetten satın alırken dikkat, talep iyice arttı
İndirim oyunu ortaya çıktı! İnternetten satın alırken dikkat, talep iyice arttıTatile çıkmadan önce dikkatli inceleyin. İndirim oyunu ortaya çıktı. Batı Karadeniz Otelciler Derneği (BAKTOD) Başkanı Halit Ergül, kültür, doğa ve tarih turizminin tercih edilen noktalarından Batı Karadeniz'de faaliyet gösteren otellerin internet sayfalarının kopyalanarak dolandırıcılık yapılmasına karşı tatilcileri uyardı.
13.11.2021Ekonomi
6 dev şirkete Rekabet Kurumu'ndan soruşturma!
6 dev şirkete Rekabet Kurumu'ndan soruşturma!Rekabet Kurulu, Arçelik, BSH Ev Aletleri, Gürses Kurumsal Tedarik, LG, Samsung ve SVS Dayanıklı Tüketim Malları hakkında soruşturma açılmasını kararlaştırdı.
27.09.2021Ekonomi
İnternet sitesinde "Mankenlik" vaadiyle iğrenç tuzak!
İnternet sitesinde "Mankenlik" vaadiyle iğrenç tuzak!Son dakika haberine göre; Yaygın olarak kullanılan ilan sitelerinden iç giyim mankeni ilanıyla porno tuzağı kurulduğu ortaya çıktı. Kendisini 22 yaşında üniversite öğrencisi olarak tanıtıp o firmalarla telefonla iletişime geçen DHA muhabirini ikna etmeye çalışan firma yetkilisi, bir gün boyunca sürecek olan çıplak fotoğraf ve müstehcen video çekimi için 10 bin dolar vaat etti.
19.09.2021Gündem
O ülkede kadınlar aldatılmamak için bunu yapıyor! 'Kocam artık evde'
O ülkede kadınlar aldatılmamak için bunu yapıyor! 'Kocam artık evde'Korkunç olayın 'kahramanı' olan ülke Çin. Eşlerinin kendilerini aldatmamaları için yemeklerine iktidarsızlık ilacı katan kadınlar, bu şekilde kocalarını eve bağladıklarını, artık aldatılmadıklarını iddia ediyorlar. Ancak eşlerinin sağlığı ciddi biçimde bozulan kadınların ceza alabileceği belirtiliyor.
28.04.2021Dünya
Sahte deterjan tehlike saçıyor!
Sahte deterjan tehlike saçıyor!Online alışveriş platformundan oldukça bilinen bir markanın deterjanını alan fotoğraf sanatçısı D.K. ürünün kokusundan ve çamaşırları temiz yıkamamasından şüphelenip üretici firmaya ulaştı. Firmanın laboratuvarında test edilen deterjanın sahte olduğu ortaya çıkınca üretici firma ürünü gerçeği ile değiştirdi. İndirimli olduğu için 40 kilo aldığını söyleyen D.K. ambalajın orijinaliyle aynı olduğunu hatta seri numarasının bile basıldığını söyleyerek, deterjandan ağır kimyasal kokusu geldiğini ve yapışkan bir dokusu olduğunu anlattı.
19.12.2020Sağlık
Salgın döneminde yapboz, oyuncu koltuğu ve ağda satışında patlama oldu
Salgın döneminde yapboz, oyuncu koltuğu ve ağda satışında patlama olduSalgın döneminde online satışlarda en büyük talep patlaması yüzde bin 438’lik artış ile yapbozda (puzzle) oldu. Yapbozu yüzde 891 ile oyuncu koltuğu, yüzde 876 ile ağda izledi. Giyim ürünleri kategorisinde ise en yüksek artış yüzde 273 ile pijama takımında oldu. Pijama takımının ardından yüzde 265 ile terlik ikinci, yüzde 144 ile eşofman altı üçüncü sırada yer aldı.
23.04.2020Ekonomi
Amazon'a dava! Yüzde 500 zam yaptı!
Amazon'a dava! Yüzde 500 zam yaptı!ABD`li e-ticaret devi Amazon hakkında yeni tip corona virüs (Kovid-19) salgınında temel ihtiyaç ürünlerinde aşırı fiyat artışından dolayı dava açıldı.
23.04.2020Ekonomi
Amazon'a "ürünlerinde aşırı fiyat artışı" suçlamasıyla dava açıldı
Amazon'a "ürünlerinde aşırı fiyat artışı" suçlamasıyla dava açıldıABD'li e-ticaret devi Amazon hakkında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında temel ihtiyaç ürünlerinde aşırı fiyat artışından dolayı dava açıldı.
22.04.2020Dünya
Vergide yeni dönem! Bugün başladı...
Vergide yeni dönem! Bugün başladı...E-Belge ve e-Defter zorunluluğu için öngörülen ciro limitleri 10 milyon liradan 5 milyon liraya düşürüldü. Vergisel açıdan kritik sektör ve mükellef grupları zorunlu olarak kapsama alındı.
19.10.2019Ekonomi
En çok ayakkabıdan şikayet ediyoruz!
En çok ayakkabıdan şikayet ediyoruz!Tüketici Hakem Heyeti Üyesi Aykut Şener, günde en az 15 tüketici başvurusu aldıklarını, en fazla ayakkabıdan yana şikayetlerin kendilerine ulaştığını söyledi.
24.09.2019Ekonomi
'Aklına yatarsa' dediler 3 milyon lirayı iç ettiler
'Aklına yatarsa' dediler 3 milyon lirayı iç ettilerİzmir’de bankacı kadın Eftal Kurt, yıllarca bankadaki mevduatını yönettiği emekli Mehmet Özlük’ün parasını ‘internet satış sitesi’ kurma vaadiyle senet karşılığı aldı. Özlük’ün avukatı, parayı yedikleri belirlenen bankacı Eftal Kurt, eşi Zafer Kurt ve 3 kişi hakkında suç duyurusunda bulundu
27.05.2019Gündem
300 bin kadına vergisiz kazanç
300 bin kadına vergisiz kazançMeclis’ten geçen yeni yasayla 300 bine yakın ev kadını internetten satışta vergi muafiyetinden yararlanacak. Bu yıl 30 bin 700 liraya kadar kazanca vergi yok....
22.01.2019Ekonomi
ABD'li perakende devi Sears, iflas başvurusu yaptı
ABD'li perakende devi Sears, iflas başvurusu yaptıAmerikan toplumunun alışveriş alışkanlıklarını şekillendiren 132 yıllık şirket, borç yükümlülüğünü yerine getiremeyeceği gerekçesiyle iflas başvurusunda bulundu.
15.10.2018Ekonomi
Son dakika... Savaşı başlatır! Petrolün sonu, Avrupa'nın yıkılışı...
Son dakika... Savaşı başlatır! Petrolün sonu, Avrupa'nın yıkılışı...Ve ABD’de “Kötümserlik Rehberi” yayımlandı. Donald Trump’ın ikinci kez başkanlığa seçilmesi, elektrikli arabaların petrolün sonunu getirmesi, ve Kuzey Kore’nin savaş tehdidi gibi unsurlar önümüzdeki 10 yılda yaşanması muhtemel tehlikeler arasında gösterildi.
20.12.2017Dünya
Yurt dışında yuva kurmaya talipler
Yurt dışında yuva kurmaya taliplerKoç Holding CEO’su Çakıroğlu, Koçtaş’ın yurt içinde büyük bir potansiyele sahip olduğunu ifade ederken yurt dışında da büyüme fırsatları aradıklarını dile getirdi
21.09.2017Ekonomi
Gizlenmek için darbeyi kınamışlar!
Gizlenmek için darbeyi kınamışlar!Darbeyi Araştırma Komisyonu Başkanı Petek, darbe girişiminin bir subayın ihbarı nedeniyle öne çekilerek başarısız olduğunu anlattı. Örgüt hemen “Darbeyi şiddetle kınayan açıklama yapın” talimatı vermiş
29.09.2021Gündem
Fenerbahçe'den Beşiktaş'a olay gönderme
Fenerbahçe'den Beşiktaş'a olay göndermeFenerbahçe, Robin van Persie'nin Beşiktaş derbisinde attığı gol sonrasındaki Oğuzhan'ın önünden kayarak yaşadığı gol sevincinin tişörtlerinin yarın satışa çıkac
8.02.2017Fenerbahçe
Kitabı Trump yanlılarının hedefinde
Kitabı Trump yanlılarının hedefindeABD’de başkanlık yarışının başladığı dönemde, Cumhuriyetçi Parti’nin adayları arasında gerçekleşen canlı yayında Donald Trump’la yaşadığı tartışma nedeniyle uzun süre gündemden düşmeyen Fox News kanalı sunucusu Megyn Kelly’nin başı, Trump taraftarlarıyla dertte...
17.06.2021Dünya
Cevizci Hoca tartışması
Cevizci Hoca tartışmasıBakan Akdağ’ın Prof. Karatay için “Ceviz bahçesi varmış” açıklamasıyla aralarında mini bir tartışma yaşandı
12.10.2016Yaşam
Canan Karatay'dan bakana ceviz bahçesi yanıtı!
Canan Karatay'dan bakana ceviz bahçesi yanıtı!Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Üsküdar Üniversitesi'nde katılacağı program öncesinde gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı...
29.09.2021Gündem
15 Temmuz’u yaşayıp 950 milyon $ getirdi
15 Temmuz’u yaşayıp 950 milyon $ getirdi15 Temmuz’da darbe girişimine İstanbul’da yakalanan ABD’li şirketin yöneticileri, 950 milyon dolarlık yatırımdan vazgeçmedi. 450 milyon dolar finans, sağlık ve turizm sektörüne ayrıldı.
9.09.2016Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

İnternet Satış ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki internet satış haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.