İflas

İflas

Son dakika iflas haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan iflas ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını iflas haber sayfamızda bulabilirsiniz.

İflas

haberleri sayfasında son dakika yaşanan iflas gelişmeleri de dahil olmak üzere 3.798 iflas haberi bulunmuştur. Tüm iflas haberleri aşağıda listelenmiştir.
Polis Akademisi başvuru şartları 2023 neler, Polis alımı ne zaman 2023? PAEM başvuru tarihi: PAEM 500 polis alımı başvurusu nasıl yapılır?
Polis Akademisi başvuru şartları 2023 neler, Polis alımı ne zaman 2023? PAEM başvuru tarihi: PAEM 500 polis alımı başvurusu nasıl yapılır?Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitim Merkezi'ne bu yıl 500 öğrenci alınacak. Karar Resmi Gazete'de yayımlanırken, adaylarda aranan şartlar ise belli oldu. Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitim Merkezi'ne (PAEM) 400'ü erkek, 100'ü kadın olmak üzere 500 öğrenci alımına yönelik şartlar ve diğer detaylar sorgulanmaya başlandı. Peki, Polis Akademisi başvuru şartları 2023 neler, Polis alımı ne zaman 2023? PAEM başvuru tarihi: PAEM 500 polis alımı başvurusu nasıl yapılır?
Versay Antlaşması Özeti Ve Önemi... Versay Antlaşması Tarihi Ve Maddeleri...
Versay Antlaşması Özeti Ve Önemi... Versay Antlaşması Tarihi Ve Maddeleri...Dünya savaşları içerisinde en sancılı olan 1. Dünya savaşı döneminde itilaf ve ittifak devletleri arasında savaşın sona erdirilmesi için Fransa'nın Paris şehrinde bir konferans düzenlenmiş ve konferans sonucunda Versay Antlaşması İmzalanmıştır.
15.09.2023Eğitim
THODEX davasında karar açıklandı! Faruk Fatih Özer'in cezası belli oldu
THODEX davasında karar açıklandı! Faruk Fatih Özer'in cezası belli olduKripto para borsası THODEX davasında karar açıklandı. Anadolu 9'uncu Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada THODEX'in kurucusu Faruk Fatih Özer, ablası Serap Özer ve ağabeyi Güven Özer hakkında 11 bin 196 yıl 10 ay 15 gün hapis cezası ve 135 milyon lira adli para cezası verildi.
7.09.2023Gündem
Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'den mahkemede türkülü savunma! "Yolun sonu görünüyor"
Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'den mahkemede türkülü savunma! "Yolun sonu görünüyor"Hakkında toplam 40 bin 462 yıl hapis cezası istenen Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer savunmasını türküyle yaptı. Faruk Fatih Özer savunmasında Musa Eroğlu'nun seslendirdiği 'Yolun onu görünüyor' türküsünden alıntı yaptı. Özer ayrıca, 'Thodex yalnızca bir şirket ve iflas etti. Dünya üzerindeki tüm kurumları yönetebilecek kadar zekiyim. Suç örgütü kuracak olsam bu kadar amatörce hareket etmezdim.' ifadelerini kullandı.
7.09.2023Yaşam
TEKNOFEST heyecanında son gün! Selçuk Bayraktar: Dünyanın imrendiği projelere imza atıyoruz
TEKNOFEST heyecanında son gün! Selçuk Bayraktar: Dünyanın imrendiği projelere imza atıyoruzBAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Etimesgut'ta devam eden TEKNOFEST'in son gününde katılımcılara önemli açıklamalarda bulundu.
3.09.2023Gündem
Mesajlaşmalarda büyük tehlike: 'İnflamasyona bağlı gelişen hastalıklar görülebiliyor'
Mesajlaşmalarda büyük tehlike: 'İnflamasyona bağlı gelişen hastalıklar görülebiliyor'Cep telefonları hayatımızın merkezinde yer alırken, kullanım yaşı da bir hayli düştü. Gelişen teknoloji ile beraber çoğu kişide telefon bağımlılığı artarken, çocukları da bu teknolojiden uzak tutmak neredeyse imkansız hale geldi. Bir kere alındığı zaman ardı arkası kesilmeyecek olan telefonun çocuklar üzerinde büyük sorunlara yol açacağı da biliniyor. Özellikle dikkat eksikliği, beyne zarar verme, işitme kaybı, gözlerde bozukluk gibi durumlarla karşılaşılıyor. Son yıllarda Whatsappitis ve karpal tünel sendromundan muzdarip kişi sayısı ise hızla artıyor.
22.08.2023Sağlık
Kalbi yoruyor, kan seviyesini düşürüyor! Kahvaltı sofrasında bunlar varsa bağırsaklar iflas ediyor'
Kalbi yoruyor, kan seviyesini düşürüyor! Kahvaltı sofrasında bunlar varsa bağırsaklar iflas ediyor'Kahvaltı sofranızda bunlar varsa hemen kaldırın. Günün en önemli öğünü zehiriniz olmasın. Öyle besinler var ki sofranızda bulunması bağırsaklarınızı iflas ettiriyor. İşte uzak durmanız gereken besinler.
21.08.2023Sağlık
Herkes mutfağında severek kullanıyor ama... Böbrekleri iflas ettiriyor
Herkes mutfağında severek kullanıyor ama... Böbrekleri iflas ettiriyorBöbrekleri iflas ettiriyor. Büyük tehlike için uyarılar peş peşe geldi. Severek yenilen bazı yiyeceklerin sağlığı tehdit ettiği biliniyor. Ancak mutfakta yemeklerin içerisinde kullandığımız bazı gıdalar var ki bunların sağlıklı olduğu sanılıyor. Oysa ki vücudu baştan aşağı harap eden bu gıdaların evin içine bile sokulmaması gerekiyor. İşte dünyanın en zararlı yiyecekleri arasında bulunan o tehlike...
15.08.2023Sağlık
64 milyon dolarlık çıkış var! Kripto borsa devi iflas mı ediyor?
64 milyon dolarlık çıkış var! Kripto borsa devi iflas mı ediyor? Bitcoin ve kripto para sektörünün önde gelen borsalarından Huobi iflas iddialarıyla gündeme geldi. Borsanın stablecoin rezervlerinde sorunlar yaşadığı iddia ediliyor. İflas söylentileri Huobi'de büyük çıkışların yaşanmasına neden oldu. Öte yandan Adam Cochran, şirketin Tether’deki tutarsızlıklar nedeniyle iflas etmiş olabileceğini belirtti.
9.08.2023Ekonomi
Evden çalışanlar dikkat! Personele klavye dinleme uygulaması, işinden kovuldu
Evden çalışanlar dikkat! Personele klavye dinleme uygulaması, işinden kovulduBüyük bir sigorta şirketi evden çalışan personelini kontrol etmek için klavye dinleme (keystroke) teknolojisini kullandı. Performansı nedeni ile işten çıkarılan kadının itirazı Adil Çalışma Komisyonu tarafından kabul edilmedi.
9.08.2023Dünya
Dev kargo şirketi iflas etti! 30 bin kişi işsiz kaldı: ‘Derin bir hayal kırıklığı oldu’
Dev kargo şirketi iflas etti! 30 bin kişi işsiz kaldı: ‘Derin bir hayal kırıklığı oldu’100 yıldır faaliyet gösteren ABD merkezli kargo şirketi Yellow, iflas etti. Kargo ve lojistik sektöründe 100 yıldır faaliyet gösteren ABD merkezli şirket Yellow’un CEO Darren Hawkins yaptığı açıklamada, "Yellow'un yaklaşık 100 yıllık iş hayatından sonra kapandığını duyurması derin bir hayal kırıklığı oldu" dedi.
9.08.2023Dünya
Polis Akademisi 2500 öğrenci alımı yapacak! PMYO (Polis alımı) başvuruları ne zaman, PMYO taban puanı, başvuru tarihleri ve şartları…
Polis Akademisi 2500 öğrenci alımı yapacak! PMYO (Polis alımı) başvuruları ne zaman, PMYO taban puanı, başvuru tarihleri ve şartları…Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Meslek Yüksekokullarına 2023-2024 eğitim öğretim yılında 2.000 erkek 500 kadın olmak üzere toplam 2500 öğrenci alımı gerçekleştirilecek. Öğrenci alımına ilişkin başvuru şartları ve tarihler belli oldu. Adaylar müracaatlarını internet üzerinden gerçekleştirecek. Peki, Peki 2023-2024 PMYO alımı ne zaman, Polis Akademisi 2500 öğrenci alımı şartları neler? İşte, PMYO taban puanları ve şartları…
Borsa İstanbul'dan bir rekor daha! 7000 puanın üstüne taşıdı
Borsa İstanbul'dan bir rekor daha! 7000 puanın üstüne taşıdıBorsa İstanbul'dan peş peşe rekorlar geliyor. Önceki gün 6856 puanlık kapanışıyla rekor kıran BIST 100 Endeksi, dün de 7067 puandan kapanarak yeni bir rekora imza attı.
29.07.2023Ekonomi
Rasyonel politikalar meyvelerini vermeye devam ediyor! Bakan Şimşek: 700'den 400 baz puanın altına düştü
Rasyonel politikalar meyvelerini vermeye devam ediyor! Bakan Şimşek: 700'den 400 baz puanın altına düştüHazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye'nin dolar cinsinden kredi iflas riskini gösteren CDS'lerin mayıs ayından bugüne 300 baz puan düştüğünü ifade ederek, "Rasyonel politikalar meyvelerini vermeye devam ediyor" dedi.
28.07.2023Ekonomi
Mustafa Artuç kimdir? TFF Tahkim Kurulu Başkanı ve Yargıtay 9. Ceza Dairesi Üyesi Mustafa Artuç öldü mü, neden?
Mustafa Artuç kimdir? TFF Tahkim Kurulu Başkanı ve Yargıtay 9. Ceza Dairesi Üyesi Mustafa Artuç öldü mü, neden?Yargıtay 9. Ceza Dairesi Üyesi ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu Başkanı Mustafa Artuç, Ankara'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Peki, Mustafa Artuç kimdir, kaç yaşında, nereli? Yargıtay 9. Ceza Dairesi Üyesi Mustafa Artuç neden öldü?
28.07.2023Gündem
Kiracılara kötü haber! Anahtarı teslim etmeyen ödeme yapar
Kiracılara kötü haber! Anahtarı teslim etmeyen ödeme yaparSon günlerde kiralardaki fahiş artış tartışmaları sürerken, Yargıtay Hukuk Genel Kurulu milyonlarca kiracıyı yakından ilgilendiren bir karara imza attı. Kiracının tahliye ettiği anahtarı mülk sahibine teslim ettiğinin muhakkak belgelendirmesi gerektiğine dikkat çeken Yargıtay, anahtarı vermeyen kiracının daireyi boşaltsa da kira bedelinden yükümlü olduğuna dikkat çekti.
24.07.2023Gündem
60 liralık Sayısal Loto oynadı 47 milyon TL kazandı! İkramiyle ne yapacağını açıkladı
60 liralık Sayısal Loto oynadı 47 milyon TL kazandı! İkramiyle ne yapacağını açıkladıDiyarbakır'ın Silvan ilçesinde makineye oynattığı 60 liralık Çılgın Sayısal Loto kuponu ile 247 milyon 659 bin 481 TL’lik dev ikramiyeyi kazanan Fevzi Badıkan, bankadan çekini aldı. Türkiye’de şans oyunlarında verilen en büyük para ödülünün sahibi olan Fevzi Badıkan adına konuşan yeğeni Şükrü Badıkan, “Silvan’da fabrika kurmayı düşünüyoruz. Bölgenin ihtiyacı olan birkaç şey var. Onun çalışmasını yürütüyoruz, inşallah Silvan’a iyi bir yatırım yapacağız" dedi.
20.07.2023Yaşam
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emekli maaşlarına zam sinyali: Talimatı verdim
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emekli maaşlarına zam sinyali: Talimatı verdimCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Erdoğan, "Dün baba-oğul videosu çekenler bugün gırtlak gırtlağa geldiler. Değişim adıyla yürüyen kayıkçı kavgasıyla işimiz yok ifadelerini kullandı. Erdoğan emekli maaşları ile ilgili olarak da, "Dün enflasyon oranı netleşince emeklilerin alacağı maaş da belli oldu. İyileştirme çalışması için bakanlarımıza gerekli talimatı verdim. Çalışmalar başladı" dedi.
6.07.2023Gündem
Rum akaryakıt istasyonları KKTC'den yakıt alınmasını protesto etti
Rum akaryakıt istasyonları KKTC'den yakıt alınmasını protesto ettiGüney Kıbrıs Rum Yönetimi’ndeki (GKRY) akaryakıt istasyonu sahipleri Rumların KKTC'den yakıt almasını protesto etti. Eylem nedeniyle Metehan Sınır Kapısı’ndaki geçişler bir süreliğine durdu.
27.06.2023Dünya
Reddi miras yaparken bu detaya dikkat! Borçların tamamı çocuklara geçiyor
Reddi miras yaparken bu detaya dikkat! Borçların tamamı çocuklara geçiyorMal varlıkları kaldığı gibi borçlar da ölen kişinin mirasçılarına geçiyor. Bu durumda reddi miras yapan pek çok kişi, ret süresini bilmediğinden bu haktan mahrum oluyor. Avukat Selen Karataş, mirası reddedenin miras bırakandan önce ölmüş gibi sayıldığına dikkat çekerek bilinmeyen bir detayı anlattı.
21.06.2023Gündem
(Hakimlik mülakat sonuçları) Hakimlik savcılık sınavı sonuçları açıklandı mı?
(Hakimlik mülakat sonuçları) Hakimlik savcılık sınavı sonuçları açıklandı mı?Adalet Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen adli hakimlik ve savcılık sınavı, idari hakimlik sınavı, avukatlıktan hakimliğe geçiş sınavı mülakat sonuçları bakanlığın internet sitesinde yayınlandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Koltuk paylaşımı yapıyorlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Koltuk paylaşımı yapıyorlarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Keçiören'de sivil toplum kuruluşları ve muhtarlar buluşmasında açıklamalarda bulundu. Altılı masaya tepki gösteren Erdoğan, "Eski Türkiye günlerine geri dönme tekliflerini reddetti. Koltuk paylaşımı yapıyorlar. Toplamı 1 puan eden malum partiler, ondan yaklaşık 40 tane vekil aldılar." dedi.
24.05.2023Gündem
AK Parti'den art arda tepkiler: Kılıçdaroğlu'nun iflas açıklaması
AK Parti'den art arda tepkiler: Kılıçdaroğlu'nun iflas açıklamasıZafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turunda Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na destek vereceğini açıklamasının ardından AK Parti kurmaylarından arka arkaya eleştiriler geldi. Özdağ'ın seçimlerden önce 'Kılıçdaroğlu seçilirse iç savaş çıkar' sözlerini hatırlatan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 'Bu açıklama Kılıçdaroğlu açısından siyasi iflastır.' dedi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ise 'Bunların milliyetçilikleri kırmızı plaka kadar, koltukları kadar. Aziz milletimiz bu sahte milliyetçilere gereken cevabı sandıkta verecektir.' diyerek tepki gösterdi.
24.05.2023Gündem
Yoksulluk nafakası kararı! Yargıtay: 'Ödeme yükümlülüğünü ortadan kaldırmaz'
Yoksulluk nafakası kararı! Yargıtay: 'Ödeme yükümlülüğünü ortadan kaldırmaz'Yargıtay, nafaka yükümlüsü kişileri ilgilendiren önemli bir karara imza attı. Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, "Cezaevinde hükümlü veya tutuklu olmak yoksulluk nafakası ödeme yükümlülüğünü ortadan kaldırmaz" dedi.
23.05.2023Gündem
Osman Nuri Kabaktepe: İstanbul'un bazı ilçelerinde itirazlarımız var
Osman Nuri Kabaktepe: İstanbul'un bazı ilçelerinde itirazlarımız varAK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, seçim sürecinde gerçekleştirilecek saha çalışmaları hakkında, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda konuştu. Kabaktepe, “Muhakkak maddi hatalar olur, partiler tespitlerini yapıyor, bizim de tespitlerimiz var, bu tespitlere itirazlar oluyor. Bizim de İstanbul'un bazı ilçelerinde itirazlarımız var. Diğer partilerin de itirazları var. Bunlar her dönemde olacaktır" şeklinde konuştu.
17.05.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İflas ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki iflas haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.