Güncel İş İlanları

Güncel İş İlanları

Son dakika güncel iş ilanları haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan güncel iş ilanları ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını güncel iş ilanları haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Güncel İş İlanları

haberleri sayfasında son dakika yaşanan güncel iş ilanları gelişmeleri de dahil olmak üzere 10 güncel iş ilanları haberi bulunmuştur. Tüm güncel iş ilanları haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu personel alacak! İşte başvuru şartları!
Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu personel alacak! İşte başvuru şartları!Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu personel alımı ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre, Kuruma, uzman yardımcısı kadrolarında görevlendirilmek üzere personel seçimi için giriş sınavı yapılacak. Başvurular 13 Kasım’da sona erecek. Peki, Kamu Gözetimi Kurumu (KGK) personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Personel alımı başvuru şartları ne? İşte detaylar…
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 6 ilde en az lise mezunu sürekli işçi alacak! İşte başvuru şartları!
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 6 ilde en az lise mezunu sürekli işçi alacak! İşte başvuru şartları!Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı işçi alımı ilanı yayınlandı! En az lise ve dengi okul mezunu sürekli işçi alınacak! Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, tarama uzmanı ve yardımcısı, makinist, gemici, elektrikçi, yağcı, aşçı ile usta alımı yapılacak. Başvurular İŞKUR üzerinden alınacak. Peki, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı işçi alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Ulaştırma Bakanlığı işçi alımı başvuru şartları!
Binlerce kişiye iş fırsatı! Kamuya memur ve sözleşmeli personel alınacak!
Binlerce kişiye iş fırsatı! Kamuya memur ve sözleşmeli personel alınacak!Kamuda memur olmak isteyenlere iş fırsatı! İş arayan binlerce kişi için kamu kurumları harekete geçti. Devlet kurumlarında pek çok kadroya alım yapılacak. Kamuda açık onbinlerce kadro için ilan bakanlıklar ve kurumlar ilana çıktı. Kamu personeline yönelik işlemler Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi'nce yürütülüyor. İşe alım süreçlerinin tamamı Kariyer Kapısı Platformu üzerinden gerçekleştiriliyor. Kamu ilanları "kariyerkapisi. cbiko.gov.tr" adresi üzerinden yayımlanıyor. Peki, Hangi kamu kurumu memur ve personel alımı gerçekleştiriyor? Memur alımı başvuruları nasıl yapılır? İşte Kariyer Kapısı memur ve personel alımı ilanları...
Karadeniz Teknik Üniversitesi en az lise mezunu 39 sözleşmeli personel alacak!
Karadeniz Teknik Üniversitesi en az lise mezunu 39 sözleşmeli personel alacak!Karadeniz Teknik Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre, Karadeniz Teknik Üniversitesi birimlerinde istihdam edilmek üzere, 2020 KPSS puanına göre, hemşire, büro personeli, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi ile teknisyen alımı yapacak. Peki, Karadeniz Teknik Üniversitesi personel alımı başvuruları nasıl yapılır? İşte Karadeniz Teknik Üniversitesi sözleşmeli personel alımı şartları!
Boğaziçi Üniversitesi İŞKUR aracılığıyla en az ilköğretim mezunu sürekli işçi alacak! KPSS şartı yok!
Boğaziçi Üniversitesi İŞKUR aracılığıyla en az ilköğretim mezunu sürekli işçi alacak! KPSS şartı yok!Boğaziçi Üniversitesi sürekli işçi alımı ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. İlana göre, Boğaiçi Üniversitesi birimlerine temizlik personeli olarak çalıştırılmak üzere İŞKUR aracılığı ile sürekli işçi alınacak. Peki, Boğaziçi Üniversitesi işçi alımı başvurusu nasıl yapılır? Boğaziçi Üniversitesi işçi alımı başvuru şartları!
Rekabet Kurumu 30 uzman yardımcısı alacak! İşte başvuru şartları!
Rekabet Kurumu 30 uzman yardımcısı alacak! İşte başvuru şartları!Rekabet Kurumu’nda çalıştırılmak üzere 30 uzman yardımcısı alınacak. Rekabet Kurumu personel alımı sınav ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. Peki, Rekabet Kurumu personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Rekabet Kurumu sınav başvurusu nasıl yapılır? İşte Rekabet Kurumu personel alımı başvuru şartları...
BOTAŞ 268 personel alacak! İşte başvuru şartları!
BOTAŞ 268 personel alacak! İşte başvuru şartları!Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ (BOTAŞ), çeşitli pozisyonlarda istihdam edilmek üzere sözlü sınavla 268 personel alacak. Başvurular 29 Ocak'ta sona erecek. Peki, BOTAŞ personel alımı başvurusu nasıl yapılır? BOTAŞ personel alımı başvuru şartları!
İŞKUR iş ilanları! Kamu ve özel sektöre 57 bin 270 personel alınacak!
İŞKUR iş ilanları! Kamu ve özel sektöre 57 bin 270 personel alınacak!2020 Ocak ayından bu yana 827 bini aşkın kişiyi işe yerleştiren İŞKUR, özel sektör işyerleri için acilen 46 bin 410 işçi arıyor. Kamuda da halen 10 bin 860 boş kadro için başvurular alınıyor. İşte kamu ve özel sektöre alınacak pozisyonlar ve İŞKUR iş ilanları
İş arayan herkesi doğrudan ilgilendiriyor! Formül basit, uygulayan olumlu sonuç alıyor, mülakat, maaş ve...
İş arayan herkesi doğrudan ilgilendiriyor! Formül basit, uygulayan olumlu sonuç alıyor, mülakat, maaş ve...İş arayanlar dikkat! Tek tek açıklandı. İş görüşmelerinden olumlu sonuç almanın yollu belli oldu. Günümüz şartlarında iş arayan çok sayıda kişi bulunuyor. TÜİK verilerine göre, Türkiye'de işsizlik oranı, nisanda bir önceki aya göre 0,1 puanlık artışla yüzde 11,3 seviyesinde gerçekleşti.15 yaş ve üstü kişilerde işsiz sayısı 2022 yılı nisan ayında bir önceki aya göre 65 bin kişi artarak 3 milyon 853 bin kişi oldu. İşsizlik oranı ise 0,1 puanlık artış ile yüzde 11,3 seviyesinde gerçekleşti. İşsizlik oranı erkeklerde yüzde 9,7 iken kadınlarda yüzde 14,5 olarak tahmin edildi. Her geçen gün artan iş arayan kişilere, iş değiştirmek isteyenler ve yeni mezun kişiler de eklenince, kişinin istediği işi bulma şansı azalıyor. Peki nasıl bir yol izlenerek iş arayan diğer kişilerden ayrılmak mümkün olur? Formül basit ve adım adım uygulandığında iş görüşmelerinde olumlu sonuç almak mümkün oluyor.
Bölücü ve yıkıcı yayınların resmi ilanları kesilecek
Bölücü ve yıkıcı yayınların resmi ilanları kesilecekResmi İlan ve Reklamlar ile Bunları Yayınlayacak Süreli Yayınlar Yönetmeliği"ndeki düzenlemeye göre, devletin ve milletin bölünmez bütünlüğü için tehdit oluşturan süreli yayınlar, resmi ilan ve reklam yayınlama hakkı açısından değerlendirilecek
29.09.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Güncel İş İlanları ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki güncel iş ilanları haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.