Fezleke

Fezleke

Son dakika fezleke haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan fezleke ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını fezleke haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Fezleke

haberleri sayfasında son dakika yaşanan fezleke gelişmeleri de dahil olmak üzere 857 fezleke haberi bulunmuştur. Tüm fezleke haberleri aşağıda listelenmiştir.
Semra Güzel'in yakalandığı operasyonda 'fuhuş' detayı
Semra Güzel'in yakalandığı operasyonda 'fuhuş' detayıHDP'li Semra Güzel'in, yakalandığında yanında bulunan F.D.'nin, insan kaçakçısı C.T. ile irtibat kurması üzerine Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) tarafından takibe alındığı ve fuhuş yaptığı kadına yurt dışına gideceğini söylediğinin tespit edilmesiyle operasyonun gerçekleştirildiği ortaya çıktı.
8.09.2022Yaşam
DBP'li Salihe Aydeniz'in dokunulmazlığı kaldırıldı
DBP'li Salihe Aydeniz'in dokunulmazlığı kaldırıldıTBMM Anayasa, Adalet Karma Komisyonu'nda kurulan Hazırlık Komisyonu'nda, Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı, Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz'in dokunulmazlığının kaldırılması ile ilgili dosya, CHP ve HDP'li üyelerin ret oylarına karşılık oy çokluğuyla kabul edildi.
6.07.2022Gündem
16 fezleke Meclis’e gönderildi
16 fezleke Meclis’e gönderildi8’i HDP, 2’si TİP, 1’i CHP ve DBP Milletvekillerine ait 16 fezleke Meclis’e gönderildi.
29.06.2022Siyaset
DBP'li Salihe Aydeniz'in dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin fezleke komisyonda
DBP'li Salihe Aydeniz'in dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin fezleke komisyondaTBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonu, Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı ve Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz'in dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin fezlekeyi görüşmek üzere toplandı.
23.06.2022Siyaset
HDP'li vekillere ait dokunulmazlık dosyaları Meclis'e gönderildi
HDP'li vekillere ait dokunulmazlık dosyaları Meclis'e gönderildiHDP'li 10 milletvekiline ait 11 dokunulmazlık dosyası Meclis’e gönderildi. Fezlekeler Anayasa ve Adalet Karma Komisyonuna havale edildi.
21.06.2022Siyaset
DBP'li Salihe Aydeniz hakkında 3 ayrı suçlama
DBP'li Salihe Aydeniz hakkında 3 ayrı suçlamaDemokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı ve Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz'in dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin Meclis'e ulaşan dosyada 3 ayrı suçlama yer aldı.
17.06.2022Gündem
DBP Milletvekili Salihe Aydeniz’den polise yumruklu saldırı! Eyleme katılan 9 kişi böyle yakalandı...
DBP Milletvekili Salihe Aydeniz’den polise yumruklu saldırı! Eyleme katılan 9 kişi böyle yakalandı...Geçen pazar günü, Bursa Gemlik’te ‘Tecrit siyasetine karşı özgürlüğü savunmak için Gemlik’e yürüyoruz’ sloganıyla PKK elebaşı Abdullah Öcalan lehine yapılacak eyleme katılmak için Kadıköy’de toplanan bir grup yürüyüş düzenlemişti. Eyleme müdahale eden Polis, 70 kişiyi gözaltına almıştı. Eylem sırasında Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz, bir polis memuruna yumruk atmıştı.
17.06.2022Gündem
DBP milletvekili Aydeniz'in fezlekesi TBMM Başkanlığı'na ulaştı
DBP milletvekili Aydeniz'in fezlekesi TBMM Başkanlığı'na ulaştıDemoktratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı ve Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz'in dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin fezleke Meclis Başkanlığı'na ulaştı.
16.06.2022Siyaset
DBP’li Aydeniz  hakkında flaş gelişme!
DBP’li Aydeniz hakkında flaş gelişme!Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, DBP'li Salihe Aydeniz hakkındaki fezlekenin önümüzdeki hafta TBMM Başkanlığı'na iletilmiş olacağını söyledi.
16.06.2022Gündem
Adalet Bakanı Bozdağ: Kimsenin Türk polisine ve askerine el kaldırmak haddi değildir
Adalet Bakanı Bozdağ: Kimsenin Türk polisine ve askerine el kaldırmak haddi değildirAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, polis memuruna yumruk atan HDP'li vekil Saliha Aydemir’e ilişkin, “Kimsenin Türk polisine ve askerine el kaldırmak haddi değildir” dedi.
13.06.2022Siyaset
AK Parti'den HDP'li Semra Güzel ile ilgili flaş açıklama
AK Parti'den HDP'li Semra Güzel ile ilgili flaş açıklamaAK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "HDP'li Semra Güzel'in mazeretsiz 5 birleşime katılmama durumu tespit edildiğinde gereği yapılacaktır." dedi.
5.04.2022Siyaset
HDP'li Semra Güzel hakkında yakalama kararı çıkarıldı
HDP'li Semra Güzel hakkında yakalama kararı çıkarıldıAnkara Cumhuriyet Başsavcılığınca, PKK'lı teröristle fotoğrafları ortaya çıkan ve TBMM Genel Kurulunda dokunulmazlığı kaldırılan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında 'terör örgütü üyeliği' suçundan iki ayrı dosya kapsamında yakalama kararı çıkarıldı.
24.03.2022Gündem
CHP'li ve HDP'li vekillerin dokunulmazlık dosyaları Meclis'te
CHP'li ve HDP'li vekillerin dokunulmazlık dosyaları Meclis'teCHP'li 1 ve HDP'li 8 milletvekilinin dokunulmazlıklarının kaldırılmasına ilişkin 9 fezleke, TBMM Başkanlığı'na sunuldu.
17.03.2022Siyaset
HDP milletvekili Semra Güzel hakkında soruşturma!
HDP milletvekili Semra Güzel hakkında soruşturma!Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, öldürülen PKK'lı teröristle fotoğrafları ortaya çıkan ve TBMM Genel Kurulu’nda dokunulmazlığı kaldırılan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında soruşturma başlattı.
4.03.2022Gündem
HDP'li Semra Güzel hakkında flaş karar! Dokunulmazlığı...
HDP'li Semra Güzel hakkında flaş karar! Dokunulmazlığı...Son dakika haberi... TBMM Anayasa Adalet Karma Komisyonu'nda HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in, 'terör örgütü üyesi olma' suçlamasıyla dokunulmazlığının kaldırılmasına oy çokluğu ile karar verildi. Güzel'in dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin son karar, TBMM Genel Kurulu'nda alınacak.
17.02.2022Gündem
HDP'li Semra Güzel hakkında flaş gelişme! Dokunulmazlığı...
HDP'li Semra Güzel hakkında flaş gelişme! Dokunulmazlığı...TBMM Hazırlık Komisyonu, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’in dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin raporunu Adalet Anayasa Karma Komisyonu’na sundu.
8.02.2022Gündem
HDP'li Semra Güzel ile ilgili flaş gelişme! TBMM kararını verdi!
HDP'li Semra Güzel ile ilgili flaş gelişme! TBMM kararını verdi!TBMM Hazırlık Komisyonu oy çokluğu ile HDP'li Semra Güzel'in dokunulmazlığının kaldırılması yönünde karar verdi. Hazırlık Komisyonu, Güzel hakkındaki raporunu Anayasa Adalet Karma Komisyonu'na Salı günü sunacak.
3.02.2022Siyaset
Teröristle fotoğrafları ortaya çıkan HDP'li Semra Güzel için kader haftası
Teröristle fotoğrafları ortaya çıkan HDP'li Semra Güzel için kader haftasıPKK’lı terörist Volkan Bora fotoğrafları ortaya çıkan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’in dokunulmazlığı ile ilgili karar bu hafta Anayasa-Adalet Karma Komisyonu’nca verilecek. Dokunulmazlığın kaldırılması yönünde karar alınması halinde Meclis Genel Kurulu’nda oylama yapılacak.
2.02.2022Gündem
TBMM Hazırlık Komisyonu'ndan HDP'li Semra Güzel kararı
TBMM Hazırlık Komisyonu'ndan HDP'li Semra Güzel kararıTBMM Hazırlık Komisyonu, HDP'li Semra Güzel'in sözlü savunmasını almak üzere Çarşamba günü tekrar toplanacak. Güzel savunmasını yapmak üzere kendisinin yerine başka bir HDP'li milletvekilini tayin edecek.
31.01.2022Siyaset
Diyarbakır’da DBP il binasına operasyon
Diyarbakır’da DBP il binasına operasyonDiyarbakır’da Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) il binasında yapılan etkinliklerin sosyal medyada paylaşılmasıyla Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında, binaya operasyon düzenlendi.
26.01.2022Gündem
HDP'li Güzel hakkındaki yeni fezleke ayrı değerlendirilecek
HDP'li Güzel hakkındaki yeni fezleke ayrı değerlendirilecekHDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in yasama dokunulmazlığının kaldırılması hakkında 'terör örgütü üyeliği' ve 'terörün finansmanı' suçundan hazırlanan yeni fezlekenin ayrı değerlendirilmesine karar verildi.
25.01.2022Siyaset
Teröristle fotoğrafı çıkan HDP'li Semra Güzel hakkında flaş gelişme!
Teröristle fotoğrafı çıkan HDP'li Semra Güzel hakkında flaş gelişme!Dokunulmazlığının kaldırılması istemiyle hakkında hazırlık komisyonu kurulan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında, “teröre finansman” sağladığı gerekçesiyle yeni bir fezleke TBMM’ye ulaştı.
24.01.2022Gündem
Döviz kuru, enflasyon ve faiz... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan, Güney Kıbrıs ve İsrail'e mesaj: Bu iş Türkiyesiz olmaz
Döviz kuru, enflasyon ve faiz... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan, Güney Kıbrıs ve İsrail'e mesaj: Bu iş Türkiyesiz olmazCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk ziyareti sonrası gazetecilere açıklamalarda bulundu. Erdoğan, yeni ekonomi programıyla ilgili 'Yavaş yavaş, kademeli bir şekilde, aceleci olmadan kur da düşecek, faiz de aynı şekilde düşecek ve 2022 bizim en parlak yılımız olacak inşallah. 2023’e de zaten böyle gireceğiz. Bu enflasyonun da düşüşünü getirir, enflasyon düşecek.' dedi. Erdoğan, ABD’nin, Yunanistan’ın Doğu Akdeniz’de İsrail ve Güney Kıbrıs Rum kesimiyle birlikteki boru hattı projesinden desteğini çekmesiyle ilgili soruya 'Burada hep konuşulan nedir? Bu iş, Türkiyesiz olmaz. Çünkü eğer buradan Avrupa’ya gaz gidecekse bu ancak Türkiye üzerinden olur' cevabını verdi.
18.01.2022Siyaset
CHP'de Kemal Kılıçdaroğlu ile Ekrem İmamoğlu arasında dosya savaşı
CHP'de Kemal Kılıçdaroğlu ile Ekrem İmamoğlu arasında dosya savaşıBakan Soylu, telefonlarının dinlenildiğini iddia eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, “Konuşmalarını kaydetseydik Pensilvanya ile konuşmasını duyardık” diye karşılık vermişti. Kılıçdaroğlu hakkındaki iddiaya, CHP’ye yakın medyanın bir kısmının olağanüstü ilgi göstermesi. Neden acaba?
17.01.2022Siyaset
Akşener: Semra Güzel fezlekesine arkadaşlarımız 'evet' oyu verecek
Akşener: Semra Güzel fezlekesine arkadaşlarımız 'evet' oyu verecekİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, PKK'lı teröristle fotoğrafları ortaya çıkan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında hazırlanan fezlekeye ilişkin, "Arkadaşlarımdan bildiğim, o fezlekeye 'evet' oyu verecek arkadaşlarımız" dedi.
14.01.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Fezleke ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki fezleke haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.