Fbı

Fbı

Son dakika FBI haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan FBI ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını FBI haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Fbı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan fbı gelişmeleri de dahil olmak üzere 756 fbı haberi bulunmuştur. Tüm fbı haberleri aşağıda listelenmiştir.
YouTuber Gabby Petito korkunç şekilde can vermişti! Ailesinden flaş hamle
YouTuber Gabby Petito korkunç şekilde can vermişti! Ailesinden flaş hamle'Karavan Kız' adıyla bilinen YouTuber Gabby Petito 2 Temmuz 2021'de sevgilisi Brian Laundrie ile 4 aylık bir seyahate çıktı. Bir ay sonra ortadan kaybolan genç kızın cansız bedenine ulaşıldı. Tüm dünyanın takip ettiği olayın ardından Gabby'nin ailesinden flaş bir hamle geldi.
4.11.2022Dünya
Trump, 6 Ocak Kongre baskını ile ilgili soruşturmada ifadeye çağırıldı
Trump, 6 Ocak Kongre baskını ile ilgili soruşturmada ifadeye çağırıldıABD’de 6 Ocak 2021 Kongre baskınını soruşturan Temsilciler Meclisi Komitesi, eski ABD Başkan Donald Trump’ı ifadeye çağırdı.
13.10.2022Dünya
Trump'ın bazı resmi belgeleri Beyaz Saray'da tuvalete attığı iddia edildi
Trump'ın bazı resmi belgeleri Beyaz Saray'da tuvalete attığı iddia edildiEski ABD Başkanı Donald Trump'ın, Başkan olduğu dönemde konutu olarak kullandığı Beyaz Saray'da, bazı resmi belgeleri tuvalete attığı iddia edildi.
4.10.2022Dünya
FBI, 11 binden fazla sınıflandırılmamış hükümet belgesine ulaştı
FBI, 11 binden fazla sınıflandırılmamış hükümet belgesine ulaştıABD Adalet Bakanlığı, eski ABD Başkanı Donald Trump'ın Florida'daki evinde FBI ajanları tarafından yapılan aramaya ilişkin yeni detayları paylaştı. Trump'ın evinde hediyeler, basın kupürleri ve "çok gizli" olarak sınıflandırılan boş kutularla birlikte 11 binden fazla sınıflandırılmamış hükümet belgesi bulunduğu duyuruldu.
2.09.2022Dünya
Trump'ın evinde 184 gizli belge bulundu
Trump'ın evinde 184 gizli belge bulunduEski ABD Başkanı Donald Trump'ın Florida'daki evinde FBI ajanları tarafından yapılan aramayı desteklemek için kullanılan beyannamenin düzenlenmiş olarak paylaşılan nüshasında, Trump'ın evinde 184 gizli belgenin bulunduğu belirtildi.
26.08.2022Dünya
ABD Adalet Bakanlığı, Trump'ın evine arama emrini veren beyannameyi düzenleyerek yayınladı
ABD Adalet Bakanlığı, Trump'ın evine arama emrini veren beyannameyi düzenleyerek yayınladıEski ABD Başkanı Donald Trump'ın Florida'daki evinde FBI ajanları tarafından yapılan aramayı desteklemek için kullanılan beyanname düzenlenerek yayınlandı.
26.08.2022Dünya
Trump: FBI Mar-A-Lago baskını sırasında 3 pasaportumu çaldı
Trump: FBI Mar-A-Lago baskını sırasında 3 pasaportumu çaldıABD’nin eski Başkanı Donald Trump, Federal Soruşturma Bürosu (FBI) tarafından Florida'da yer alan Mar-A-Lago tatil köyündeki malikanesinde yapılan aramada 3 pasaportunun çalındığını iddia etti.
15.08.2022Dünya
Dünyaca ünlü oyuncu Alec Baldwin film setinde katil olmuştu! FBI'ın raporu Rust filmindeki sır perdesini araladı
Dünyaca ünlü oyuncu Alec Baldwin film setinde katil olmuştu! FBI'ın raporu Rust filmindeki sır perdesini araladıRust film setindeki çekimler sırada meydana gelen kazada görüntü yönetmeni Halyna Hutchins hayatını kaybetmiş ünlü oyuncu Alec Baldwin katil olmuştu. Alec Baldwin'in hem yapımcısı olduğu hem de rol aldığı Rust isimli filmin setindeki trajik kazanın üzerindeki sis perdesi yavaş yavaş aralanıyor. FBI'ın aylardır beklenen raporuna ulaşan ABD basını gündeme bomba gibi düşen bilgilere ulaştı. İşte FBI'ın raporuna göre kazanın
14.08.2022Dünya
FBI açıkladı: Trump'ın evinde 'çok gizli' belgeler ele geçirildi!
FBI açıkladı: Trump'ın evinde 'çok gizli' belgeler ele geçirildi!FBI tarafından yapılan açıklamada, eski ABD Başkanı Donald Trump'ın evine yapılan baskında 'çok gizli' belgeler ele geçirildiği bildirildi. Öte yandan ABD Adalet Bakanı Merrick Garland, eski ABD Başkanı Donald Trump'ın Florida'daki mülkünün FBI tarafından aranması kararını şahsen onayladığını ve bunun kamuoyu yararı için paylaşıldığını açıkladı.
12.08.2022Dünya
FBI Trump'ın evinde nükleer silah belgeleri arandı iddiası! 'Hepsini ele geçirdim' diyerek övünüyordu
FBI Trump'ın evinde nükleer silah belgeleri arandı iddiası! 'Hepsini ele geçirdim' diyerek övünüyorduTrump'ın evine FBI tarafından baskın düzenlenip aranması tüm dünyada gündem olmuştu. Günlerdir yankısı devam eden olaylar giderek kızışırken FBI baskınıyla ilgili olarak ortaya atılan son iddia olayın boyutunu bambaşka yerlere taşıdı. ABD Adalet Bakanı Garland, eski ABD Başkanı Trump'ın Florida'daki evinin FBI tarafından aranması kararını şahsen onayladığını açıkladı...
12.08.2022Dünya
ABD Adalet Bakanı Garland, Trump’ın malikanesinin aranmasına ilişkin kararı şahsen onaylamış
ABD Adalet Bakanı Garland, Trump’ın malikanesinin aranmasına ilişkin kararı şahsen onaylamışABD Adalet Bakanı Merrick Garland, eski ABD Başkanı Donald Trump'ın Florida'daki mülkünün FBI tarafından aranması kararını şahsen onayladığını ve bunun kamuoyu yararı için paylaşıldığını açıkladı.
11.08.2022Dünya
Trump, New York Başsavcılığındaki sorgusunda susma hakkını kullandı
Trump, New York Başsavcılığındaki sorgusunda susma hakkını kullandıEski ABD Başkanı Donald Trump, mülklerinin değerleri konusunda açılan soruşturma çerçevesinde New York Başsavcılığında yemin altındaki sorgusunda ABD Anayasasının 5’inci ek maddesi bağlamında kendi aleyhine tanıklık etmeyi reddettiğini ifade etti.
10.08.2022Dünya
ABD'den İran'a şok suçlama
ABD'den İran'a şok suçlamaABD, İran Devrim Muhafızları Ordusu üyesi olan İranlı bir ajanı, eski Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton'u öldürme planı yapmakla suçladı.
10.08.2022Dünya
Donald Trump'a FBI baskını! ABD tarihinde bir ilk: Ajanlar evinde arama yaptı...
Donald Trump'a FBI baskını! ABD tarihinde bir ilk: Ajanlar evinde arama yaptı...ABD'nin eski başkanı Donald Trump'ın Florida eyaletinde Mar-a-Lago bölgesindeki evine, Amerikan Federal Soruşturma Bürosu'nun (FBI) baskın düzenlediğini açıklandı. CNN'in iddiasına göre Trump, baskın sırasında New York'taydı. Baskınla birlikte Donald Trump taraftarları hemen konutunun önünde toplandı ve eski başkana destek verdi. Öte yandan, Trump'ın Oval Ofis belgelerini, tuvalete atıp yok ettiğine dair iddialara kanıt gösterilen fotoğraf da baskından saatler önce yayınlandı!
9.08.2022Dünya
ABD'de Müslümanlara yönelik cinayetler! Şüpheli araç aranıyor...
ABD'de Müslümanlara yönelik cinayetler! Şüpheli araç aranıyor...ABD’de 4 Müslümanın cinayete kurban gitmesi Albuquerque kentini sarstı. Kasım ayından beri biri Afgan, üçü Pakistanlı dört Müslüman pusu kurularak öldürüldü. ABD Başkanı Biden ‘öfke ve üzüntü’ duyduğunu, soruşturmanın sonucunu beklediğini belirtti.
9.08.2022Dünya
34 yıllık korkunç fotoğrafın sırrı çözüldü! FBI doğruladı...
34 yıllık korkunç fotoğrafın sırrı çözüldü! FBI doğruladı...ABD'yi sarsan fotoğrafın sırrı 34 yıl sonra çözüldü. Annesinin gönderdiği mektuptan, bir haber kupürü çıktı. Haberi okurken gözyaşlarına boğuldu, memleketine dönüp eski sınıf arkadaşlarıyla buluştu. İğneyle kuyu kazıp 34 yıldır gizemini koruyan Polaroid fotoğraftaki genç kızın kimliğini ortaya çıkardı, FBI doğruladı.
18.07.2022Dünya
FBI ve MI5'tan ortak bildiri: Tarihin en kanlı savaşı kapıda!
FBI ve MI5'tan ortak bildiri: Tarihin en kanlı savaşı kapıda!İngiltere ve ABD güvenlik servislerinin başkanları Çin'den gelen tehdide karşı uyarılarda bulunmak için ortak bildiri yayımladı.
6.07.2022Dünya
'Kripto Kraliçe' aranıyor! FBI listesinin zirvesinde... Milyar dolarlık vurgun!
'Kripto Kraliçe' aranıyor! FBI listesinin zirvesinde... Milyar dolarlık vurgun!'Kripto Kraliçe' olarak anılan Ruja Ignatova isimli dolandırıcı, FBI'ın en çok aranan 10 kişilik listesine alındı. Ignatova, Bitcoin'e rakip olacak bir kripto para birimi geliştirdiğini söyleyerek binlerce kişiyi milyarlarca euro dolandırarak sırra kadem bastı.
1.07.2022Dünya
Tarikatın karanlık yüzü ortaya çıktı! En az üç eşin olursa...
Tarikatın karanlık yüzü ortaya çıktı! En az üç eşin olursa...Son Zaman Azizleri İsa Mesih'in Köktenci Kilisesi'nin içinde yaşananlar ise 2006 yılında ortaya çıktı. ABD'nin Utah eyaletinde uzun yıllardır varlığını sürdüren tarikatın karanlık yüzü ortaya çıktı. Kendini 'peygamber' ilan eden baba-oğul çok eşliliği savunarak onlarca kız çocuğuna ve kadına cinsel istismarda bulundu. Tarikatın eski müritlerin itirafları ise gündeme bomba gibi düştü.
18.06.2022Dünya
Sahte peygamberi dehşet veren haremi! 17 yaşından küçük 24 kızla evlendi!
Sahte peygamberi dehşet veren haremi! 17 yaşından küçük 24 kızla evlendi!ABD'nin Utah eyaletinde tarikat lideri olan ve kendini 'peygamber' ilan eden Warren Jeffs'le ilgili skandal gerçek ortaya çıktı. Çok eşliliği savunarak küçük kızları istismar eden 'sahte peygamber'in karanlık hayatı akıllara durgunluk verecek cinsten.
4.06.2022Yaşam
9 ton altın sır oldu! Defineci baba-oğul dava açtı: 400 milyon dolarlık altınları FBI kaçırdı...
9 ton altın sır oldu! Defineci baba-oğul dava açtı: 400 milyon dolarlık altınları FBI kaçırdı...Amerikan İç Savaşı’nda kaybolan altınlar yıllardır definecilerin hedefinde oldu. Altınları arayan defineci babayla oğul, FBI’ın 400 milyon dolarlık altınları kaçırdığı suçlamasıyla dava açtı.
31.05.2022Dünya
ABD Bush'u konuşuyor! WhatsApp konuşmaları ortaya çıktı, FBI devreye girdi
ABD Bush'u konuşuyor! WhatsApp konuşmaları ortaya çıktı, FBI devreye girdiTerör örgütü DEAŞ’ın ABD’nin eski Başkanı George W. Bush’a suikast planlandığı ortaya çıkarıldı. ABD merkezli iş dünyası dergisi Forbes’te yer alan habere göre, ABD'de olduğu iddia edilen bir DEAŞ’lı teröristin Bush'u öldürmeyi planladığı ve geçtiğimiz sene kasım ayında Bush’un Dallas’taki evine giderek keşif yapmayı planladığı ifade edildi.
24.05.2022Dünya
ABD Başkanı Joe Biden'ın oğlu böyle yakalandı! Skandalın kitabı çıkıyor...
ABD Başkanı Joe Biden'ın oğlu böyle yakalandı! Skandalın kitabı çıkıyor...Skandal ve rezaletlere karışan ABD Başkanı Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden’la ilgili haberlerin sonu gelmiyor. Hakkında yolsuzluk ve seks skandalları gibi birçok iddia bulunan Hunter Biden hakkında bir kitap yazan sıradan bir bilgisayar tamircisi bildiği her şeyi dünyayla paylaştı ve yer yerinden oynadı…
7.05.2022Dünya
Korkunç plan yıllar sonra ortaya çıktı! El Kaide örgütünün lideri Usame Bin Ladin'in ikinci '11 Eylül'ü...
Korkunç plan yıllar sonra ortaya çıktı! El Kaide örgütünün lideri Usame Bin Ladin'in ikinci '11 Eylül'ü...Terör örgütü El Kaide örgütünün lideri Usame Bin Ladin'in '2'nci 11 Eylül' olarak adlandırılan planları ortaya çıktı.
25.04.2022Dünya
New York metrosunda saldırı! Yaralananların sayısının 16'ya yükseldi
New York metrosunda saldırı! Yaralananların sayısının 16'ya yükseldiABD'nin New York kentindeki metro istasyonunda düzenlenen silahlı saldırının terörle ilişkilendirilmediği ifade edilerek, saldırıda yaralananların sayısının 16'ya yükseldiği ve 10’unun silahla vurulduğu aktarıldı.
12.04.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Fbı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki fbı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.