Etkisiz

Etkisiz

Son dakika etkisiz haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan etkisiz ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını etkisiz haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Etkisiz

haberleri sayfasında son dakika yaşanan etkisiz gelişmeleri de dahil olmak üzere 15.096 etkisiz haberi bulunmuştur. Tüm etkisiz haberleri aşağıda listelenmiştir.
MSB: PKK/YPG'li 7 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: PKK/YPG'li 7 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı bölgesine saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen 7 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
3.10.2022Gündem
Bakan Soylu, şehit evinde gözyaşlarını tutamadı
Bakan Soylu, şehit evinde gözyaşlarını tutamadıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, şehit ailesinin taziye evinde konuşma yaptığı sırada gözyaşlarını tutamadı.
2.10.2022Siyaset
Fırat Kalkanı bölgesinde 7 terörist etkisiz hale getirildi
Fırat Kalkanı bölgesinde 7 terörist etkisiz hale getirildiSuriye’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı bölgesine ateş açan ve bir polisi şehit eden PKK/YPG’li teröristlere karşılık verilerek 7 terörist etkisiz hale getirildi.
2.10.2022Gündem
Fırat Kalkanı bölgesinde Özel Harekat Polisi Mustafa Çalışgan şehit oldu
Fırat Kalkanı bölgesinde Özel Harekat Polisi Mustafa Çalışgan şehit olduFırat Kalkanı Harekat Bölgesinde, Ribat-2 Üs Bölgesi'ne sızma girişiminde bulunan PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada Özel Harekat Polisi Mustafa Çalışgan şehit oldu.
2.10.2022Gündem
Irak’ın kuzeyinde 23 terörist etkisiz hale getirildi
Irak’ın kuzeyinde 23 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Irak’ın kuzeyinde 140 kilometre derinlikte bulunan Asos bölgesinde 23 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
2.10.2022Gündem
Bakan Soylu: 29 Ekim 2023'te kırsalda bir tek terörist kalmayacak
Bakan Soylu: 29 Ekim 2023'te kırsalda bir tek terörist kalmayacak İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, geldiği Şırnak’ta 'Eren Abluka Sonbahar Kış Operasyonları'nın ilkinin başladığını duyurdu. Bakan Soylu, dün sabah başlayan Eren Abluka Sonbahar Kış Şehit Jandarma Teğmen İsmail Can Akdeniz Operasyonu'nda 2 teröristin sarı torbaya girdiğini belirterek, “Bu 2 teröristle birlikte 1 makineli tüfek, 3 keskin nişancı tüfeği, 2 piyade tüfeği, 4 el bombası, 7 el yapımı patlayıcı, 3 dürbün ve 8 sığınak ve 3 bin 500 mühimmat ele geçirilmiştir. 29 Ekim 2023‘te bu ülke sınırları içerisinde, sınırlarımızın içerisindeki kırsalda bir tek terörist kalmayacak. Tabii Meclis’teki teröristleri saymıyoruz” dedi.
2.10.2022Gündem
MSB: 3 PKK'lı terörist etkisiz hâle getirildi
MSB: 3 PKK'lı terörist etkisiz hâle getirildiMSB: Pençe-Kilit operasyon bölgesinde tespit edilen 3 PKK'lı terörist etkisiz hâle getirildi.
1.10.2022Gündem
MSB: Irak'ın kuzeyinde 3 PKK'lı terörist SİHA ile etkisiz hale getirildi
MSB: Irak'ın kuzeyinde 3 PKK'lı terörist SİHA ile etkisiz hale getirildiMİLLİ Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyinde 3 PKK'lı teröristin SİHA atışıyla etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
30.09.2022Gündem
Terör örgütüne Eren Abluka darbesi! 3 teröristin cesedi ele geçirildi
Terör örgütüne Eren Abluka darbesi! 3 teröristin cesedi ele geçirildiTerör örgütüne yönelik operasyonlar tüm hızıyla devam ederken son haber Hakkari'den geldi. Kavaklı köyü kırsalındaki operasyonda 7 katlı mağara içerisinde 3 teröristin cesedi ele geçirildi.
30.09.2022Gündem
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin: Tek kutuplu hegemonya amansız bir şekilde çöküyor
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin: Tek kutuplu hegemonya amansız bir şekilde çöküyorRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, tek kutuplu dünya düzeninin çökmeye başladığını ve Batı'nın bunu kabullenemediğini ifade ederek, "Batı renkli ve kanlı devrimleri kışkırtmaya hazır" dedi.
29.09.2022Dünya
Milli Savunma Bakanı Akar: TSK, Kuzey Irak'a 140 kilometre girdi
Milli Savunma Bakanı Akar: TSK, Kuzey Irak'a 140 kilometre girdiMilli Savunma Bakanı Hulusi, "Kürt kardeşlerimizi hiçbir zaman PKK’nın peşinde değildir. DEAŞ hiçbir zaman Müslümanların temsilcisi olmadığı, olamadığı gibi PKK'da, YGP'de adı ne olursa olsun Kürt kardeşlerimizin temsilcisi değildir olamaz" dedi.
29.09.2022Gündem
HDP Milletvekili Semra Güzel için istenen ceza belli oldu
HDP Milletvekili Semra Güzel için istenen ceza belli olduAnkara Cumhuriyet Başsavcılığı, öldürülen PKK'lı teröristle fotoğrafları ortaya çıktıktan sonra TBMM Genel Kurulu'nda dokunulmazlığı kaldırılan ve yurt dışına kaçmak isterken yakalanan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında 'terör örgütü üyeliği' suçlamasıyla 15 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi.
29.09.2022Gündem
Bakan Akar Şırnak'ta: Kandil'e hava harekatı yapıldı
Bakan Akar Şırnak'ta: Kandil'e hava harekatı yapıldıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Burada durmak yok. Teröristler nerede, hedefimiz orası. 2 gün önce TSK 140 kilometre girdi. Asosta 16 terörist mağarasını, sığınağını, barınağını, sözde komuta yerini büyük bir başarıyla vurdu ve tahrip etti ve bu devam edecek" dedi.
29.09.2022Siyaset
Pençe-Kilit'te 4 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildi
Pençe-Kilit'te 4 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyinde devam eden Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde, 4 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
29.09.2022Gündem
Hastanede canlı akrep paniği!
Hastanede canlı akrep paniği!Adıyaman Kahta Devlet Hastanesi koridorunda görülen akrep paniğe neden oldu. Vatandaşlar, akrebin kimseye zarar vermeden hemen etkisiz hale getirilmesi ile rahat bir nefes aldı.
29.09.2022Yaşam
CNN Türk-Kanal D ortak yayınında Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan faiz, asgari ücret ve EYT açıklaması
CNN Türk-Kanal D ortak yayınında Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan faiz, asgari ücret ve EYT açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dış siyasetteki mücadele alanlarından, iç politikadaki sıcak tartışmalara, gündeme dair bütün gelişmeleri CNN TÜRK ve Kanal D Ortak yayınında değerlendiriyor. Fulya Kalfa moderatörlüğünde gazeteciler Ahmet Hakan, Hande Fırat, Abdulkadir Selvi ve Zafer Şahin soruyor; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yanıtladı. "CHP milli güvenlik sorunudur" diyerek Mersin'deki saldırıyı düzenleyen teröristin CHP'nin raporunda yer almasına sert tepki gösteren Erdoğan, "Terör örgütü ve siyasi uzantısı malum parti yerine devletin söylediklerine kulak verselerdi, böyle utanılacak hale düşmezlerdi" ifadelerini kullandı. Öte yandan Erdoğan, ABD ile F-16 meselesiyle ilgili olarak ise "Biden'ın bize vermiş olduğu sözden netice bekliyoruz" dedi. Ege'deki adalara zırhlı araçların yerleştirilmesi konusunda ABD ve Yunanistan'ı uyardıklarını belirten Erdoğan, "Biz burada uluslararası yargı yolunu kapadıklarını görüyoruz. Lozan'a göre buralar özel bir statüye tabi. ABD maalesef, ne Lozan'ı ne Paris'i dinliyor" dedi.
28.09.2022Siyaset
MSB: Pençe-Kilit bölgesinde 2 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: Pençe-Kilit bölgesinde 2 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde 2 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
28.09.2022Gündem
Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerinde 10 PKK/YPGli terörist tkisiz hale getirildi
Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerinde 10 PKK/YPGli terörist tkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı sosyal medyada yaptığı paylaşımda, "Suriyenin kuzeyindeki Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerinde saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen 10 PKK/YPGli terörist, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından etkisiz hale getirildi." açıklamasını yaptı.
28.09.2022Gündem
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan CHP'nin 'tutuklu gazeteci' raporuyla ilgili yeni açıklama: Burada bir tesadüf yok
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan CHP'nin 'tutuklu gazeteci' raporuyla ilgili yeni açıklama: Burada bir tesadüf yokAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Mersin'de polisevine saldırıyı gerçekleştiren teröristlerden Dilşah Ercan'ın, CHP tarafından hazırlanan 'Tutuklu Gazeteciler Raporu'nda yer almasıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
28.09.2022Siyaset
Mersin’de polisevine düzenlenen saldırıda kahraman bekçinin teröristlerle böyle çatıştı!
Mersin’de polisevine düzenlenen saldırıda kahraman bekçinin teröristlerle böyle çatıştı!Mersin’de polisevine düzenlenen saldırıda bir bekçinin teröristler ile çatıştığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Çatışma sırasında vurulan teröristlerin üzerindeki bombayı patlatmasıyla olay yerindeki araç alevler içinde kaldı.
28.09.2022Gündem
Bakan Akar'dan Mersin'deki polisevi saldırısıyla ilgili açıklama: Suriye'de organize edildi
Bakan Akar'dan Mersin'deki polisevi saldırısıyla ilgili açıklama: Suriye'de organize edildiMersin'in Mezitli ilçesindeki polisevine düzenlenen terör saldırısına ilişkin Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'dan son dakika açıklaması geldi. Bakan Akar, "Teröristler bu saldırıları Suriye'de organize etti" dedi.
28.09.2022Gündem
MİT'ten nokta operasyon! Sabah Oğur etkisiz hale getirildi
MİT'ten nokta operasyon! Sabah Oğur etkisiz hale getirildiMİT, kırmızı kategoride aranan ve orman yangını eylemlerinden sorumlu olan PKK/KCK'lı Sabah Oğur'u, Suriye'nin Halep kentindeki operasyonla etkisiz hale getirdi.
28.09.2022Gündem
Mersin'deki polisevi saldırısında şehit düşen kahraman polis Sedat Gezer PKK'lı teröristi böyle etkisiz hale getirdi
Mersin'deki polisevi saldırısında şehit düşen kahraman polis Sedat Gezer PKK'lı teröristi böyle etkisiz hale getirdiMersin'in Mezitli ilçesinde PKK'lı iki kadın teröristin saldırısında şehit düşen polis memuru Sedat Gezer'in (48) çatışma anı güvenlik kamerasına yansıdı. Şehit polis Sedat Gezer'in, kahramanca çatışıp, kadın teröristlerden birini etkisiz hale getirmesi ve son ana kadar da çatışmaya devam etmesi, akıllara İzmir Adliyesi'ne gerçekleştirilen terör saldırısında şehit düşen polis memuru Fethi Sekin'i getirdi.  Saldırının ardından gerçekleştirilen operasyonda 22 kişi gözaltına alındı.
28.09.2022Gündem
Polisi sırtından bıçakladı, ayağından vurularak yakalandı
Polisi sırtından bıçakladı, ayağından vurularak yakalandıKahramanmaraş'ta intihar ihbarına giden ekipteki polis memuru A.B., burada Adem Y. tarafından sırtından bıçaklanarak yaralandı. Teslim olmayan saldırgan, ayağından vurularak yakalandı.
28.09.2022Yaşam
Saldırı hazırlığındaki 19 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildi!
Saldırı hazırlığındaki 19 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildi!MSB'den yapılan açıklamada, Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde 6, Suriye'nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı, Barış Pınarı ve Zeytin Dalı bölgelerinde 13 olmak üzere toplam 19 terörist etkisiz hale getirildiği bildirildi.
27.09.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Etkisiz ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki etkisiz haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.