Ekrem İmamoğlu

Ekrem İmamoğlu

Son dakika ekrem imamoğlu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan ekrem imamoğlu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını ekrem imamoğlu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ekrem İmamoğlu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ekrem imamoğlu gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.091 ekrem imamoğlu haberi bulunmuştur. Tüm ekrem imamoğlu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Muharrem İnce, cumhurbaşkanı adaylığı için YSK'ya başvurdu
Muharrem İnce, cumhurbaşkanı adaylığı için YSK'ya başvurduMemleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, cumhurbaşkanı adaylığı için Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) başvuruda bulundu.
20.03.2023Gündem
İmamoğlu: Doğru bir şekillenme oldu artık sahayı konuşacağız
İmamoğlu: Doğru bir şekillenme oldu artık sahayı konuşacağızİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Doğru bir şekillenme oldu, artık sahayı, memleketimizi konuşacağız. Bu yolculukta hem ben hem Sayın Mansur Yavaş arkadaşım olmak üzere, altılı masaya altı lidere katkı sunan, adayımızın da 14 Mayıs'ta cumhurbaşkanı olması için elinden geleni yapan bir süreç tarifiyle, güçlü bir yolculuğa başladık" dedi.
9.03.2023Gündem
Dünyanın gözü Türkiye'de: Ekrem İmamoğlu'na tercih edildi
Dünyanın gözü Türkiye'de: Ekrem İmamoğlu'na tercih edildiFransız Le Monde muhalif bloğun Kılıçdaroğlu'nu bir 'psikodrama'nın ardından aday gösterdiğini yazdı, Meral Akşener için 'ilham perisi' dedi. Amerikan Politico, 'Türk muhalefeti Erdoğan'a karşı aday olarak Kılıçdaroğlu'nun arkasında birleşti' başlığını seçti. Haaretz "Erdoğan'a muhalefet Türk lokumu değil: Zirve hızına ulaşırken dağılan muhalefet, bir İsrail klişesi oldu. Ancak İsrail görünüşe göre yalnız değil" derken, Jerusalem Post anketlerde belediye başkanlarının önde olduğunu belirtti. Al Jazeera ise, anket sonuçlarına göre muhalif ittifakın HDP'nin desteğine ihtiyaç duyduğunu gösterdiğini kaydetti.
8.03.2023Dünya
CHP Genel Başkanı kim olacak, CHP’nin yeni lideri belli oldu mu? CHP başkan adayı açıklandı mı?
CHP Genel Başkanı kim olacak, CHP’nin yeni lideri belli oldu mu? CHP başkan adayı açıklandı mı? Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, partisi CHP'nin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. "Bu kürsüye veda etmek için buradayım" diyen Kılıçdaroğlu, ittifaktaki partilerin genel başkanları ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş hakkında dikkat çekici bir konuşma yaparak kürsüden indi. Peki, CHP Genel Başkanı kim olacak, CHP’nin yeni lideri belli oldu mu? CHP’nin başkan adayı açıklandı mı?
7.03.2023Gündem
Kılıçdaroğlu: Bu kürsüde son kez konuşuyorum
Kılıçdaroğlu: Bu kürsüde son kez konuşuyorumCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM'de partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, "Bu salon, bu kürsü aslında benim evim. Bu kürsüde insanlarımızın onuru ve demokrasimizin kaderi adına son kez konuşuyorum. Umutluyum dostlar, gerçekten umutluyum. Bugün zalimlerin tahtlarını yıkmaya çok yakınız" dedi.
7.03.2023Gündem
Meral Akşener'in yüz ifadesi tartışma konusu oldu
Meral Akşener'in yüz ifadesi tartışma konusu olduAltılı masanın Saadet Partisi Genel Merkezi'nde süren 5 saat süren toplantısının ardından ortak aday açıklandı. Kılıçdaroğlu'nun aday olduğunun açıklanması sonrası Akşener'in yüz ifadesi tartışma konusu oldu.
7.03.2023Gündem
Mutabakat metninde 12. madde! Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu formülünün detayı belli oldu
Mutabakat metninde 12. madde! Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu formülünün detayı belli oldu6'lı Masa'nın ortak adayı olarak CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu açıklandı. Saadet Partisi Genel Merkezi önünde yapılan açıklamada, süreç boyunca sık sık gündeme gelen hatta Meral Akşener'in cumhurbaşkanlığı için aday gösterilmesini istediği Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın isimlerinin metinde geçmemesi dikkat çekti. Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat, CNN Türk yayınında '12. madde' formülünün detaylarını anlattı.
6.03.2023Gündem
Kılıçdaroğlu'nun adaylığına HDP'den ilk tepki: Ziyarete bekliyoruz
Kılıçdaroğlu'nun adaylığına HDP'den ilk tepki: Ziyarete bekliyoruzKemal Kılıçdaroğlu'nun aday olarak açıklanmasının ardından HDP'den ilk tepki geldi. HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar, "Sayın Kılıçdaroğlu'nun adaylığı hayırlı olsun, kendisiyle genel merkezimizde konuşmak için ziyaretini bekliyoruz" dedi.
6.03.2023Gündem
Altılı masa adayı Kemal Kılıçdaroğlu mu? Yardımcıları Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş mı oldu?
Altılı masa adayı Kemal Kılıçdaroğlu mu? Yardımcıları Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş mı oldu?Altılı masanın adayı Kemal Kılıçdaroğlu mu oldu sorusunun yanıtı merak ediliyor. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in masadan ayrılması sonrası kriz yaşayan Altılı masa üyeleri bugün Saadet Partisi Genel Merkezi'nde buluştu. Buluşma önce İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş, Meral Akşener ile görüştü. Akşener, iki belediye başkanını Cumhurbaşkanı yardımcısı olarak teklif etti. Meral Akşener'in masaya geri dönmesiyle Altılı masanın Cumhurbaşkanı adayı da belli oldu. Peki Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş Cumhurbaşkanı yardımcısı mı oldu?
6.03.2023Gündem
Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı oldu
Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı olduTürkiye siyaseti seçim sathı mailine girdi. Geçtiğimiz günlerde anlaşmazlık yaşayan 6'lı masa liderleri yeniden bir araya geldi. Kritik toplantı sonrası açıklama yapıldı. Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı oldu. 6'lı Masa'nın adayı Kılıçdaroğlu eğer seçimi kazanırsa, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ı uygun gördüğü zamanda Cumhurbaşkanı Yardımcısı olarak atayacak. #Seçim2023
6.03.2023Gündem
Meral Akşener'in İmamoğlu ve Yavaş teklifinin detayları! İşte masadaki 3 seçenek
Meral Akşener'in İmamoğlu ve Yavaş teklifinin detayları! İşte masadaki 3 seçenekTürkiye siyaset hareketli günler geçiriyor. Geçtiğimiz günlerde 6'lı masadan kalkan İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş teklifini öne sürerek toplantıya katıldı. Peki iki büyükşehir belediyesinin başkanları görevlerine nasıl devam edecek? İşte masadaki 3 formülün detaylar...
6.03.2023Gündem
Dünya basını Akşener'in hamlesini böyle gördü: 'Yüzde 5 oy kaybı var'
Dünya basını Akşener'in hamlesini böyle gördü: 'Yüzde 5 oy kaybı var'İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 6'lı masadan ayrılmasından 3 gün sonra ittifaka tekrar geri döndü. Akşener'in dönüş kararı masadan ayrılışı gibi dünya basınında ses getirdi. ABD, Yunan, Asya ülkeleri söz konusu gelişmeyi manşetten gördü.
6.03.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Uçum: Akşener'in önerisi Anayasa'nın açık ihlalidir
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Uçum: Akşener'in önerisi Anayasa'nın açık ihlalidirİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş için yaptığı cumhurbaşkanlığı yardımcısı formülü tartışma yarattı.
6.03.2023Gündem
Meral Akşener'in masaya geri dönme kararının anlamı ne? Dicle Canova değerlendirdi
Meral Akşener'in masaya geri dönme kararının anlamı ne? Dicle Canova değerlendirdiAnkara'da siyaset gündeminde hareketli dakikalar yaşanırken İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Millet İttifakı'nın toplantısına katılma kararı aldı. Peki bu karar ne anlam ifade ediyor? CNN Türk Ankara Temsilcisi Dicle Canova değerlendirdi.
6.03.2023Gündem
Millet İttifakı'nın toplantısı ertelendi
Millet İttifakı'nın toplantısı ertelendiAltılı Masa'nın saat 14.00'te yapılması planlanan toplantısı saat 16.00'ya ertelendi.
6.03.2023Gündem
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener masaya geri döndü
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener masaya geri döndüİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in geçen hafta yaptığı açıklamanın ardından siyasette sıcak dakikalar yaşanmaya devam ediyor. Son dakika haberlerinin arka arkaya geldiği İYİ Parti - Millet İttifakı cephesinde yeni gelişmeler var. Sabah saatlerinde Akşener'in bugün yapılacak toplantıya katılmayacağı duyurulmuştu. Ancak İmamoğlu ve Yavaş'ın ziyareti sonrası İYİ Partili Kürşad Zorlu tarafından yapılan açıklamada; Akşener'in toplantıya katılma kararı aldığını duyurdu. Öte yandan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Merkezi'ne geldi. Akşener'i Temel Karamollaoğlu karşıladı.
6.03.2023Gündem
Meral Akşener, Altılı Masa'daki gerilimi ilk kez anlattı: Kılıçdaroğlu hiddetlenip ayağa kalktı
Meral Akşener, Altılı Masa'daki gerilimi ilk kez anlattı: Kılıçdaroğlu hiddetlenip ayağa kalktıİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in 6 Mart'taki toplantıya katılıp katılmayacağı belli oldu. CHP’li büyükşehir belediye başkanları ile görüşen Kılıçdaroğlu, Akşener’e, bir yanına Mansur Yavaş diğer yanına Ekrem İmamoğlu’nu alarak verdiği pozla yanıt verdi. Akşener ise yaşanan süreç ile ilgili ilk kez açıklamalarda bulundu.
5.03.2023Gündem
CHP'nin Akşener stratejisi ortaya çıktı! İşte İYİ Parti'nin adaylık için yeşil ışık yaktığı isim
CHP'nin Akşener stratejisi ortaya çıktı! İşte İYİ Parti'nin adaylık için yeşil ışık yaktığı isimİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in 6 Mart'taki toplantıya katılıp katılmayacağı belli oldu. CHP’li büyükşehir belediye başkanları ile görüşen Kılıçdaroğlu, İYİ Parti lideri Akşener’e, bir yanına Mansur Yavaş diğer yanına Ekrem İmamoğlu’nu alarak verdiği pozla yanıt verdi. Akşener’in adaylık için yeşil ışık yaktığı isim ise tartışma konusu oldu.
5.03.2023Gündem
İYİ Parti'den görüşme iddialarına yalanlama
İYİ Parti'den görüşme iddialarına yalanlamaİYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın bugün İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşeceği iddiasının doğru olmadığını, böyle bir görüşmenin planlanmadığını açıkladı.
4.03.2023Gündem
Millet İttifakının 5 lideri olağanüstü toplandı
Millet İttifakının 5 lideri olağanüstü toplandıİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Altılı Masa’nın cumhurbaşkanı adayı belirleme sürecine ilişkin açıklamaları üzerine CHP, DEVA Partisi, Gelecek Partisi, Demokrat Parti ve Saadet Partisi genel başkanları olağanüstü toplandı.
4.03.2023Gündem
İmamoğlu ve Yavaş Akşener ile görüşecek
İmamoğlu ve Yavaş Akşener ile görüşecekAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret edecek.
4.03.2023Gündem
Meral Akşener'in eşi kimdir, yaşıyor mu? Meral Akşener evli mi, Tuncer Akşener kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor, mesleği ne?
Meral Akşener'in eşi kimdir, yaşıyor mu? Meral Akşener evli mi, Tuncer Akşener kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor, mesleği ne?İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, altılı masanın 6 Mart Pazartesi günü yapılacak toplantısı öncesi Genel İdare Kurulu (GİK) üyeleriyle bir araya geldi. Akşener, adaylık için ABB Başkanı Mansur Yavaş ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na çağrıda bulunurken, masadan ayrıldığını dile getirdi. Söz konusu açıklamaların ardından Meral Akşener’in hayatıyla ilgili detaylar merak konusu oldu. Peki, Meral Akşener'in eşi kimdir, yaşıyor mu? Meral Akşener evli mi, Tuncer Akşener kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor, mesleği ne?
4.03.2023Gündem
CHP'li 11 büyükşehir belediye başkanı kimdir? CHP büyükşehir belediye başkanları toplantısı bitti mi, CHP büyükşehir belediyeleri hangileri?
CHP'li 11 büyükşehir belediye başkanı kimdir? CHP büyükşehir belediye başkanları toplantısı bitti mi, CHP büyükşehir belediyeleri hangileri?CHP’li 11 Büyükşehir Belediye başkanı kimdir, CHP 11 büyükşehir hangileri? CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin 10 büyükşehir belediye başkanı ile bir araya geldi. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, deprem bölgesindeki çalışmaları nedeniyle toplantıya katılamadı.
4.03.2023Gündem
Tanju Özcan CHP’den ihraç mı edildi, ayrıldı mı? Tanju Özkan kimdir, hangi partiden belediye başkanı, Cumhurbaşkanı adayı mı? Bolu Belediye Başkanı kimdir?
Tanju Özcan CHP’den ihraç mı edildi, ayrıldı mı? Tanju Özkan kimdir, hangi partiden belediye başkanı, Cumhurbaşkanı adayı mı? Bolu Belediye Başkanı kimdir?Ankara'da buluşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer toplantı yaptı. Öte yandan Tanju Özcan’ın ismi cumhurbaşkanı adayları arasında geçiyor. Peki, Tanju Özcan CHP’den ihraç mı edildi, ayrıldı mı? Tanju Özkan kimdir, hangi partiden belediye başkanı, Cumhurbaşkanı adayı mı? Bolu Belediye Başkanı kimdir?
4.03.2023Gündem
CHP'li belediye başkanları Kılıçdaroğlu'na destek için buluştu
CHP'li belediye başkanları Kılıçdaroğlu'na destek için buluştuİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Biz bu noter masasında olmayacağız" diyerek, cumhurbaşkanlığı adaylığı için Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ı göreve davet etmişti. Bu gelişmeden sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'li büyükşehir belediye başkanları ile bir araya geldi.
4.03.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Ekrem İmamoğlu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ekrem imamoğlu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.