Duyuru

Duyuru

Son dakika duyuru haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan duyuru ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını duyuru haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Duyuru

haberleri sayfasında son dakika yaşanan duyuru gelişmeleri de dahil olmak üzere 3.356 duyuru haberi bulunmuştur. Tüm duyuru haberleri aşağıda listelenmiştir.
Faiz kararı piyasalara nasıl yansıdı? Önemli ayrıntı
Faiz kararı piyasalara nasıl yansıdı? Önemli ayrıntıPiyasaların geçen haftaki gündemi merkez bankalarının faiz kararlarıydı. TCMB, beklendiği üzere; faiz oranını 5 puan artırarak yüzde 30’a çekerken toplantı sonrası yapılan duyuru da önemliydi. Öte yandan hem yüksek faiz artırımı hem de toplantı sonrası yapılan açıklamalarda parasal sıkılaşmanın süreceği vurgusuna rağmen Borsa İstanbul’a gelen alımlar dikkat çekti.
24.09.2023Ekonomi
Kızılcık Şerbeti 32.bölüm fragmanı: Fatih iftira attı, velayeti aldı! Alev'in evleneceği kişi O çıktı!
Kızılcık Şerbeti 32.bölüm fragmanı: Fatih iftira attı, velayeti aldı! Alev'in evleneceği kişi O çıktı!Kızılcık Şerbeti 32 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında mahkeme görüldü. Fatih, tek bir sebeple Cemre'nin velayetini Doğa'dan aldı. Salonda Doğa kriz geçirirken Pembe'nin güle oynaya çıkması dikkat çekti. Alev ise bombayı patlattı: "Ben de bir duyuru yapayım, evleniyorum. Hem de çok yakında"
23.09.2023Televizyon
MEB duyurdu! Sınav sistemi kaldırıldı, işte yeni dönem
MEB duyurdu! Sınav sistemi kaldırıldı, işte yeni dönemMilli Eğitim Bakanlığı ilkokullarda sınav sistemini kaldırdı. Bu yıldan itibaren ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıflarda öğrencilerin notlarını sınavlar değil gelişim dosyaları belirleyecek. Sisteme göre her öğrencinin bir gelişim dosyası olacak. Peki sistem nasıl işleyecek? İşte öğrenci milyonlarca vatandaşı ilgilendiren detaylar...
19.09.2023Eğitim
CHP Genel Başkan adayı Örsan Öymen kimdir, kaç yaşında, nereli? Örsan Öymen’in babası kimdir, Prof. Dr. Örsan K. Öymen Altan Öymen akraba mı?
CHP Genel Başkan adayı Örsan Öymen kimdir, kaç yaşında, nereli? Örsan Öymen’in babası kimdir, Prof. Dr. Örsan K. Öymen Altan Öymen akraba mı?Eski CHP Genel Başkanı Altan Öymen'in yeğeni Prof. Dr. Örsan K. Öymen’in genel başkanlık yarışında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na rakip olacağı belirtildi. Peki, Örsan Öymen kimdir, CHP adayı mı? Örsan K. Öymen kaç yaşında, nereli, kimin oğlu, Örsan Öymen’in babası kimdir?
15.09.2023Gündem
MEB duyurdu: Uzman ve başöğretmenlik eğitimleri kararı
MEB duyurdu: Uzman ve başöğretmenlik eğitimleri kararıMilli Eğitim Bakanlığı, uzman öğretmenlik eğitimlerinin 16 Eylül'e, başöğretmenlik eğitimlerinin ise 22 Eylül'e kadar uzatıldığını açıkladı.
13.09.2023Eğitim
Deepfake'çiler üzgün: Twitter'a videolar için 'doğruluk kontrolü' geldi
Deepfake'çiler üzgün: Twitter'a videolar için 'doğruluk kontrolü' geldiYapay zeka ile video üretenler, yanıltıcı editler hazırlayanlar ve görüntüleri manipüle edenler artık ayağını denk alacak! Bir zamanlar Twitter olarak bilinen şimdinin X adlı platformunda Topluluk Notları artık videolar için de kullanıma sunuldu.
Ek MTV ile ilgili Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan yeni açıklama
Ek MTV ile ilgili Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan yeni açıklamaGelir İdaresi Başkanlığı ek MTV ödemeleri ile ilgili duyuru yayımladı. İnternet sitesinde yer alan açıklamada, ek MTV'nin, 6 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşen, 11 ilde geniş çaplı yıkıma sebep olan ve yaklaşık 13 milyon insanın hayatını etkileyen deprem felaketinin getirdiği zararların telafisinde kullanılmak üzere ihdas edilmiş yeni bir vergi olduğuna işaret edildi.
6.09.2023Ekonomi
Ruslar 'tuş'a bastı, Sarmat'a gizli görev verildi! '10 şehri birden yok edebilir'
Ruslar 'tuş'a bastı, Sarmat'a gizli görev verildi! '10 şehri birden yok edebilir'İlk kez geçtiğimiz Şubat Biden'ın Kiev ziyareti sırasında ateşlenen ancak başarısız olan, sesten 12 kat hızlı giden 'Sarmat' füzesine gizli bir görev verildiği ortaya çıktı.
3.09.2023Dünya
Üniversiteler 2 Ekim’de mi açılacak? Ne zaman açılıyor 2023, üniversiteler 2 Ekim’e mi ertelendi? Üniversitelerin açılış tarihi değişti mi?
Üniversiteler 2 Ekim’de mi açılacak? Ne zaman açılıyor 2023, üniversiteler 2 Ekim’e mi ertelendi? Üniversitelerin açılış tarihi değişti mi?Yeni eğitim öğretim yılı iple çekilirken, YKS tercih sonuçlarının açıklanmasıyla üniversiteli olan öğrencilerin üniversitelerin açılış tarihine yönelik araştırmaları da başladı. Lisans eğitimine başlayacaklar ve hâlihazırda lisans öğrencisi olanlar YÖK duyuru sayfasını sık sık ziyaret ediyor.  Öte yandan ise üniversite açılış tarihinin ertelendiği iddiaları dolaşıma sokuldu. Bu paylaşımları gören öğrenciler “Üniversiteler 2 Ekim’de mi açılıyor, üniversitelerin açılış tarihi 2 Ekim’e mi ertelendi?” sorularına yanıta arıyor. Peki, Üniversiteler ne zaman açılacak, üniversitelerin açılış tarihi ertelendi mi?
29.08.2023Eğitim
İOKBS SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA (meb.gov.tr) || Bursluluk sınavı giriş belgesi nereden alınır? Bursluluk sınavı giriş yerleri açıklandı mı 2023? İOKBS sınav yeri sorgulama
İOKBS SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA (meb.gov.tr) || Bursluluk sınavı giriş belgesi nereden alınır? Bursluluk sınavı giriş yerleri açıklandı mı 2023? İOKBS sınav yeri sorgulamaİOKBS Bursluluk sınavı giriş yerleri 2023 ile ilgili aramalar devam ediyor. Adaylar sık sık Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) duyuru sayfasını sık sık takip ediyor. İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınav (İOKBS) 3 Eylül Pazar günü gerçekleştirilecek. Sınava girecekler nerede ve hangi okulda İOKBS’ye gireceğini araştırıyor, bu kapsamda ''Bursluluk sınavı giriş yerleri açıklandı mı?” sorusuna yanıt aranırken bursluluk sınavı giriş yerleri 2023 MEB sorgulama ekranı sorgulaması da devam ediyor. Peki, bursluluk sınavına hangi okulda gireceğim 2023? İşte İOKBS sınav yerleri sorgulama süreci…
28.08.2023Eğitim
KPSS sonuçları açıklandı! 2023 KPSS Lisans Eğitim, Genel Kültür, Alan Bilgisi, ÖABT sınav sonuçları sonuc.osym.gov.tr ekranı…
KPSS sonuçları açıklandı! 2023 KPSS Lisans Eğitim, Genel Kültür, Alan Bilgisi, ÖABT sınav sonuçları sonuc.osym.gov.tr ekranı…KPSS sonuçları açıklandı. ÖSYM duyuru sayfası üzerinden 2023 KPSS Lisans Eğitim, Genel Kültür, Alan Bilgisi, ÖABT sınav sonuçları erişime açıldı.
25.08.2023Eğitim
Yivsiz av tüfeği ruhsat yenileme 2023 ücreti ne kadar? e devlet yivsiz tüfek ruhsat yenileme başvurusu nasıl yapılır, randevu nasıl alınır, gerekli belgeler neler?
Yivsiz av tüfeği ruhsat yenileme 2023 ücreti ne kadar? e devlet yivsiz tüfek ruhsat yenileme başvurusu nasıl yapılır, randevu nasıl alınır, gerekli belgeler neler?Emniyet Genel Müdürlüğü, yivsiz tüfek ruhsat sahiplerine yönelik önemli bir duyuru yayınladı. Yurt genelindeki emniyet müdürlüklerine yollanan duyuruda 1 Eylül son tarih denildi. Peki, Yivsiz av tüfeği ruhsat yenileme 2023 ücreti ne kadar? e devlet yivsiz tüfek ruhsat yenileme başvurusu nasıl yapılır, randevu nasıl alınır, gerekli belgeler neler?
24.08.2023Gündem
TÜİK duyurdu! İşsizlik oranı 2'nci çeyrekte azaldı
TÜİK duyurdu! İşsizlik oranı 2'nci çeyrekte azaldıTürkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2023'ün Nisan- Haziran dönemini kapsayan 2'nci çeyreğinde işsizlik oranının 0,3 puanlık azalış ile yüzde 9,7 seviyesinde gerçekleştiğini duyurdu.
17.08.2023Ekonomi
İstanbul Valiliği duyurdu! Dilendirilen 83 çocuğa işlem yapıldı
İstanbul Valiliği duyurdu! Dilendirilen 83 çocuğa işlem yapıldıİstanbul'da dilendirilen çocuklara yönelik dün akşam yapılan denetimlerde 83 çocuk hakkında işlem yapılırken aileleri hakkında da adli işlem başlatıldığı açıklandı.
8.08.2023Gündem
Oyuncu Boğaç Aksoy acı haberi duyurdu!
Oyuncu Boğaç Aksoy acı haberi duyurdu!'Arka Sokaklar' dizisinde canlandırdığı 'Volkan Komiser' karakteriyle tanınan Boğaç Aksoy geçtiğimiz yıl lenf kanserinden kurtulduğunu açıklamıştı. Ünlü oyuncunun babaannesi Nurten Aksoy hayatını kaybetti. Ünlü oyuncu, acı haberi sosyal medya hesabında duyurdu.
31.07.2023Magazin
Koç Holding açıkladı! Tat Gıda'nın satışında ikinci faza geçildi
Koç Holding açıkladı! Tat Gıda'nın satışında ikinci faza geçildiKoç Holding'in 56 yıllık şirketi Tat Gıda satılıyor. Holding daha önce yaptığı açıklamada şirketin satışına ilişkin görevlendirmeler yapıldığını açıklamıştı. Bugün yapılan KAP açıklamasında şirketin satış aşamasının ikinci faza geçtiği duyuruldu.
28.07.2023Ekonomi
Er sınıflandırma sonucu açıklandı mı? Askerlik yerleri sorgulama ekranı > Ağustos 2023 TC kimlik no ile Ağustos celbi 2023 (askerlik yerleri) öğrenme
Er sınıflandırma sonucu açıklandı mı? Askerlik yerleri sorgulama ekranı > Ağustos 2023 TC kimlik no ile Ağustos celbi 2023 (askerlik yerleri) öğrenmeAskerlik yerleri belli oldu mu? Milli Savunma Bakanlığı, seçim ve sınıflandırma sonuçlarını 28 Temmuz 2023 tarihinde e-Devlet üzerinden açıkladı; yükümlüler, askerlik yerlerini e-Devlet ‘Askerlik Durum Belgesi’ sorgulama ekranından öğrenebilecekler. İşte Er sınıflandırma sonucu sorgulama ekranı ile askerlik yerleri sorgulama ve öğrenme…
28.07.2023Gündem
Askerlik yeri öğrenme (e devlet)! Askerlik yerleri açıklandı mı, askerlik yerleri saat kaçta açıklanacak? MSB PERTEM askerlik yerleri (ağustos celbi sınıflandırma sonuçları 2023) sorgulama
Askerlik yeri öğrenme (e devlet)! Askerlik yerleri açıklandı mı, askerlik yerleri saat kaçta açıklanacak? MSB PERTEM askerlik yerleri (ağustos celbi sınıflandırma sonuçları 2023) sorgulama2023 Askerlik yerleri açıklandı mı, Ağustos celbi askerlik yerleri ne zaman, saat kaçta açıklanacak? Milli Savunma Bakanlığı Askeralma Genel Müdürlüğü’nün takvimine göre yoklama, askerlik hizmet tercihi ile celp tercihlerini tamamlayan adayların seçim ve sınıflandırma sonuçları için bugüne işaret edildi. Askerlik yerini öğrenmek isteyenler e-devlet ekranı ile kontrol edebilecek. Peki, 2023 Ağustos celbi Askerlik yerleri belli oldu mu, askerlik yerleri ne zaman, saat kaçta açıklanacak? İşte, MSB seçim ve sınıflandırma sonucu sorgulama ekranı
28.07.2023Gündem
Dereden çıkan kopmuş ayak kenti karıştırdı! Sır olay sonrası 1 aile harekete geçti
Dereden çıkan kopmuş ayak kenti karıştırdı! Sır olay sonrası 1 aile harekete geçtiArtvin'in Borçka ilçesinde derede bulunan insana ait kopmuş ayak ile ilgili soruşturmasında kentte 1 aile DNA örneği için jandarmaya başvurdu. Ekiplerin ön incelemelerinde kesik izine rastlanılmayan ayağın hayvanlarca mezarlıktan çıkarılmış olabileceği de değerlendiriliyor.
21.07.2023Yaşam
YKS sonuçları ne zaman açıklanacak, saat kaçta, YKS 2023 açıklandı mı? 2023 YKS sonuçları ÖSYM takvimi: ÖSYM YKS sonuçları 2023 ne zaman açıklanacak?
YKS sonuçları ne zaman açıklanacak, saat kaçta, YKS 2023 açıklandı mı? 2023 YKS sonuçları ÖSYM takvimi: ÖSYM YKS sonuçları 2023 ne zaman açıklanacak?YKS sonuçları 2023 için gözler ÖSYM’ye çevrildi. 17-18 Haziran 2023 tarihlerinde TYT, AYT ve YDT olmak üzere üç oturuma gören adaylar, hayalindeki üniversiteyi kazanmak için heyecanla YKS sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. YKS sonuçları, ÖSYM tarafından sonuç.osym.gov.tr adresi üzerinden erişime açılacak. Peki, YKS sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? İşte 2023 YKS sonuçlarının açıklanacağı tarih...
19.07.2023Eğitim
Volta VS2 A101’e ne zaman gelecek? Volta VS2 elektrikli moped için ehliyet gerekir mi, özellikleri nelerdir, Volta VS2 fiyatı ne kadar?
Volta VS2 A101’e ne zaman gelecek? Volta VS2 elektrikli moped için ehliyet gerekir mi, özellikleri nelerdir, Volta VS2 fiyatı ne kadar?Volta VS2 elektrikli moped A101’e geliyor. Moped tam dolu pille 60 kilometrelik menzil sunarken, şarjı 8-10 saat gidiyor. Peki, Volta VS2 A101’e ne zaman gelecek? Volta VS2 elektrikli moped için ehliyet gerekir mi, özellikleri nelerdir, Volta VS2 fiyatı ne kadar?
18.07.2023Ekonomi
YKS SINAV SONUÇLARI SORGULAMA 2023 | Üniversite sınavı (YKS) sonuçları bugün açıklanır mı, ne zaman açıklanacak, erken açıklanır mı 2023?
YKS SINAV SONUÇLARI SORGULAMA 2023 | Üniversite sınavı (YKS) sonuçları bugün açıklanır mı, ne zaman açıklanacak, erken açıklanır mı 2023?YKS sonuçları açıklandı mı, bugün açıklanır mı? YKS sonuçları açıklandı, duyurusu adaylar tarafından merakla bekleniyor. 17-18 Haziran'da TYT AYT ve YDT sınavlarına katılan adaylar üç oturum olarak yapılan üniversite sınavını geride bırakırken, ÖSYM sonuçları açıklayacağı tarihe gözlerini çevirdi. 3 milyondan fazla aday YKS sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Sorularına yanıt arıyor. sonuç.osym.gov.tr üzerinden ilan edilecek sınav sonucu için nefesler tutuldu. Peki, YKS sınav sonuçları 2023 ne zaman açıklanacak, bugün açıklanır mı, YKS erken açıklanır mı?
17.07.2023Eğitim
ÖSYM YKS sonuçları sorgulama: YKS açıklandı mı, YKS sonuçları ne zaman açıklanacak 2023, erken mi açıklanacak? ÖSYM YKS'yi 20 Temmuz'dan önce açıklar mı?
ÖSYM YKS sonuçları sorgulama: YKS açıklandı mı, YKS sonuçları ne zaman açıklanacak 2023, erken mi açıklanacak? ÖSYM YKS'yi 20 Temmuz'dan önce açıklar mı?YKS sınav sonuçları sabırsızlıkla bekleniyor. Üniversite hayali kuran adaylar 17-18 Haziran tarihlerinde TYT, AYT, YDT oturumlarına girdi. Sınav sonuçları ÖSYM sonuç ekranı (https://sonuc.osym.gov.tr/) üzerinden erişime açılacak. Puan türüne göre detaylı sonuç belgesini adaylar T.C kimlik numarası ve şifreleri ile öğrenilecek. ÖSYM YKS sınavı sonuçlarına ilişkin tarih verdi ancak, bazı dönemlerde ÖSYM YKS sonuçlarını erken açıklıyor. Peki, YKS sonuçları erken açıklanır mı, YKS sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?
12.07.2023Eğitim
YKS sonuçları açıklandı mı, YKS ne zaman açıklanacak? ÖSYM YKS sonuçları erken açıklanır mı 2023?
YKS sonuçları açıklandı mı, YKS ne zaman açıklanacak? ÖSYM YKS sonuçları erken açıklanır mı 2023?YKS sonuçları ne zaman açıklanacak 2023, erken açıklanır mı, YKS sonuçları açıklandı mı? Üniversite adayları sabırsızlıkla YKS sınav sonuçlarının açıklanmasını bekliyor, gözler ÖSYM’nin sonuç duyuru sayfasına çevrildi. Adaylar sınav sonuçlarını, T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden veya mobil uygulamasından öğrenebilecek. Peki, 2023 YKS sınav sonuçları açıklandı mı, ÖSYM YKS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, üniversite sınav sonuçları erken açıklanır mı?
11.07.2023Eğitim
Türkiye'nin NATO kararı dünyada birinci manşet! New York Times'tan dikkat çeken F-16 yorumu
Türkiye'nin NATO kararı dünyada birinci manşet! New York Times'tan dikkat çeken F-16 yorumuTürkiye NATO için kararını verdi. Vilnius'taki NATO zirvesinden bir gün önce kente giden Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsveç Başbakanı ve NATO Genel Sekreteri ile görüştü. Görüşmenin ardından İsveç'in üyeliğine yeşil ışık yakıldı. Türkiye'nin kararı kısa sürede dünyanın gündemine birinci sıradan giriş yaptı. ABD'nin önce gelen gazetelerinden New York Times karar sonrası dikkat çeken bir F-16 yorumunda bulundu. Yunan basını ise 'Erdoğan yeşil ışık karşılığında ne aldı' sorusunu sordu ve Türkiye'nin elde ettiği kazanımları yazdı.
11.07.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Duyuru ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki duyuru haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.