Devlet Katkısı

Devlet Katkısı

Son dakika devlet katkısı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan devlet katkısı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını devlet katkısı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Devlet Katkısı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan devlet katkısı gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.279 devlet katkısı haberi bulunmuştur. Tüm devlet katkısı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Memur ve emekliye ek zam ile ilgili son dakika gelişmesi! Kabul edildi, maaşlara yansıyor, bin 500 TL ve...
Memur ve emekliye ek zam ile ilgili son dakika gelişmesi! Kabul edildi, maaşlara yansıyor, bin 500 TL ve...Memur ve emekliye ek zam ile ilgili son dakika gelişmesi. Ve kabul edildi. Milyonları ilgilendiriyor. Maaşlara yansıyacak. Memur ve TÜİK zammı sonrasında maaşı 2 bin 500 lira altında kalan emeklilere Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından ek zam müjdesi geldi. Ek zam düzenlemesini içeren kararnameye dair kanun teklifinin görüşmeleri ise TBMM'de sona erdi. Son dakika gelişmesine göre, Memur ve emekliye ek zammı da içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.
19.01.2022Ekonomi
Kabine toplantısı ne zaman? Kabine saat kaçta toplanacak, toplantı sonucu Cumhurbaşkanı açıklama yapacak mı?
Kabine toplantısı ne zaman? Kabine saat kaçta toplanacak, toplantı sonucu Cumhurbaşkanı açıklama yapacak mı?Cumhurbaşkanı Kabine Toplantısı ne zaman, Kabine Toplantısı saat kaçta? Omicron varyantının etkisi Türkiye’de de devam ediyor. Koronavirüs vaka sayılar ve bilim toplantısında PCR testine ilişkin açıklanan yeni kararlar ardından kabine toplantısının ne zaman olacağı ve hangi kararlar alacağı merak konusu oldu. Peki, Kabine Toplantısı ne zaman, bugün m? Bakanlar Kurulu ne zaman toplanıyor?
19.01.2022Gündem
Bireysel Emeklilik Sisteminde (BES) yeni dönem! 45 yaş kararı...
Bireysel Emeklilik Sisteminde (BES) yeni dönem! 45 yaş kararı...Bireysel Bireysel Emeklilik Sistemi(BES) ile ilgili son dakika açıklaması! Devlet katkısı yüzde 30 oranına çıkarılacak. Örneğin BES’e aylık 1.000 lira yatıran bir kişi için bugün devlet, aylık 250 lira katkı yapıyor. Yasa çıktıktan sonra 1.000 lira yatıran kişiye devlet aylık 300 lira, yıllık da 3.600 lira katkı koyacak. Yeni düzenleme ile otomatik katılımdaki 45 yaş sınırı nihayet kalkıyor. Bununla ilgili yasa tasarısı komisyonlardan geçti ve Meclis’e geldi. Bir-iki gün içinde de tasarı yasalaşacak. İşte BES ile ilgili merak edilen tüm gelişmeler...
17.01.2022Emekli
Memur ve emekliye ek zam ne zaman Meclis’e geliyor? Öğretmenlik Meslek Kanunu Teklifi ne zaman yasalaşacak? İşte Meclis gündemi!
Memur ve emekliye ek zam ne zaman Meclis’e geliyor? Öğretmenlik Meslek Kanunu Teklifi ne zaman yasalaşacak? İşte Meclis gündemi!Memura verilen yüzde 2.5 ek zam için gözler Meclis’e çevrildi. Memur ve emekli zammı, Öğretmenlik Meslek Kanunu Teklifi, Bireysel Emeklilik Sistemi'nde devlet katkısının yükseltilmesi TBMM’de görüşülecek. Meclis, bu hafta memur ve emekliye ek zammı da içeren kanun teklifini yasalaştırmak için mesaisini sürdürecek. Peki, Memur ve emekliye ek zam ne zaman Meclis’e geliyor? Öğretmenlik Meslek Kanunu Teklifi ne zaman yasalaşacak? İşte Meclis gündemi!
16.01.2022Gündem
Kabine bu hafta toplanıyor!  Tedbirler, KDV, ekonomi, terörle mücadele...
Kabine bu hafta toplanıyor! Tedbirler, KDV, ekonomi, terörle mücadele...Kabine toplantısıyla ilgili son dakika gelişmesi! Yeni tedbirler gelecek mi? KDV düzenlemesinde son durum ne? Terörle mücadelede hangi adımlar atılacak? sorularının masada olduğu kritik kabine toplantısı bu hafta toplanacak. Kabine toplantısında iki konu öne çıkıyor. Ekonomi başlığı oldukça önemli. Kur ve dalgalanmaya ilişkin hayata geçirilen uygulamaların sonuçları değerlendirilecek. KDV düzenlemesi de konuşuluyor. Çalışmada gelinen son durum masada olacak. Salgın gündemi de oldukça önemli. 70 binlere çıkan vaka sayılarını konuşuyoruz. Vaka sayılarının yükselmesiyle akıllara yeni tedbirlerin gelip gelmeyeceği geliyor. Salgının geriletilmesine ilişkin atılacak adımlar kabinenin gündeminde olacak. İşte kabine toplantısıyla ilgili tüm detaylar...
16.01.2022Siyaset
Memur maaşı ve emekli maaşı ile ilgili son dakika gelişmesi! Ve tarih belli oldu
Memur maaşı ve emekli maaşı ile ilgili son dakika gelişmesi! Ve tarih belli olduMemur ve emekli milyonlara kötü haber! Memur ve emekli maaşlarına ödenmesi planlanan zam farkları 15 Ocak'a yetişmedi. TBMM Genel Kurulu, bu hafta memur ve emekliye ek zammı da içeren kanun teklifini yasalaştırmak için mesai yaptı. Çarşamba günü Genel Kurul, 18 maddelik kanun teklifinin ilk 9 maddesini kabul etti. Ancak memur ve emekliye ek zammı da içeren kanun teklifi, Genel Kurul'da "toplantı yeter sayısının" azizliğine uğradı. Öte yandan yeni emekli ve memur maaşları kuruşu kuruşuna hesaplandı. Temmuz ayı itibariyle 2400 lira aylık alan emeklinin geliri 3 bin lirayı geçeceği için normal zamdan (yüzde 25.5) yararlanacak. Bugün itibariyle aylığı 1500 lira olan yüzde 25.5 zamla birlikte 617 lira eklenerek 2 bin 500 liraya tamamlanacak. Alt sınır aylığındaki 2500 lira sınırı dosya bazında uygulanacak. Ölen sigortalılardan dolayı dul veya yetim aylığı alanlar da yüzde 66'lık artıştan hisseleri oranında yararlanacak. En düşük emekli aylığının 2500 liraya yükselmesi SSK, Bağ-Kur, tarım emeklileriyle birlikte dul ve yetim aylığı alanları da ilgilendiriyor. Memur ve memur emeklilerine ilave yüzde 2.5'luk zam verilmesi ve Ocak ayında uygulanacak toplam zammın yüzde 30.95'e çıkmasını öngören düzenlemenin toplam maliyeti 13.7 milyar lira olarak açıklandı. Toplu sözleşme kapsamında kamu görevlilerinin aylık ve ücretlerinde 1 Ocak 2022-30 Haziran 2022 tarihleri arasındaki dönem için uygulanacak olan artış oranı yüzde 5 yerine yüzde 7.5 olacak. Peki emekli ve memurun ek zammı ne zaman yatırılacak? İşte emekli ve memur maaşıyla ilgili tüm detaylar...
14.01.2022Memur
Ek zamda kritik gün! Milyonlarca memur ve emekli bekliyordu, bugün...
Ek zamda kritik gün! Milyonlarca memur ve emekli bekliyordu, bugün...Ek zamda son dakika gelişmesi! Milyonlarca kişi bekliyordu. Bugün belli oluyor. İlave zam ile memur ve emeklilerin maaşı değişecek. Zam oranı artacak. TBMM Genel Kurulu, bugün memur ve emekliye ek zammı da içeren kanun teklifini yasalaştırmak için mesai yapıyor. Konuyla ilgili detaylar belli oldu. Emekli ve memurlara güzel haber geldi.
13.01.2022Ekonomi
BES'le ilgili kanun teklifinin ilk kısmı Genel Kurul'da kabul edildi
BES'le ilgili kanun teklifinin ilk kısmı Genel Kurul'da kabul edildiBES ile ilgili son dakika gelişmesi. Ve değişiyor. Milyonlarca kişiyi yakından ilgilendiriyor. TBMM Genel Kurulu'nda, Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ile ilgili düzenlemeleri de içeren kanun teklifinin birinci bölümü kabul edildi.
12.01.2022Ekonomi
ING harekete geçti ve resmen duyurdu! Bir ilk, hesabı olan müşteriler artık...
ING harekete geçti ve resmen duyurdu! Bir ilk, hesabı olan müşteriler artık...ING harekete geçti ve yeniliği resmen duyurdu. Hesabı olan ya da müşteri olmak isteyen milyonları ilgilendiriyor. Bir ilk gerçekleşti. Dev banka yaptığı açıklamada hizmet noktaları açıldığını duyurdu. ING House adı altında ilki bir AVM'de açılan hizmet noktalarında vatandaşlar haftanın 7 günü, 12 saat boyunca ürünler ve mobil bankacılık hakkında bilgi alabiliyor. Banka, AVM'lerde yer alacak ING House’ların sayısını yıl sonuna kadar 20’ye kadar çıkarmayı hedefliyor. İşte tüm detaylar...
12.01.2022Ekonomi
BES'te yeni dönem! 5 değişiklik birden geliyor, devlet katkısı artıyor, avans sistemi, temlik, OKS ve...
BES'te yeni dönem! 5 değişiklik birden geliyor, devlet katkısı artıyor, avans sistemi, temlik, OKS ve...BES'te büyük değişiklik! Tek tek açıklandı. Devlet katkısı artıyor, avans sistemi geliyor. Bireysel Emeklilik Sistemi'nden çıkmadan para çekilebilecek. Konut alımı, evlilik, eğitim ve benzeri özellik arz eden durumlarda BES hesabından kısmi olarak para çekilebilecek. OKS'de yaş sınırı kalkacak. Birikimlerin temlik edilmesine imkan tanınacak. BES'teki değişiklikler ile birlikte katılımın daha da artması bekleniyor. BES'te hayata geçirilecek en büyük yenilik para çekme imkanın devreye alınması olacak. Bireysel Emeklilik Sistemi'ne dahil olmayanların en önemli gerekçesi uzun süre biriken paranın kullanılamayacak olmasıydı. Ancak artık BES katılımcıları, yatırdıkları anapara ve devlet katkısının yarısına kadar kısmını avans olarak çekebilecekler. Sistemden çıkmalarına gerek kalmadan ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Örneğin BES hesabında ödediği anapara ve devlet katkısı 100 bin lira olan bir katılımcı, bu paranın 50 bin liraya kadar kısmını avans olarak alabilecek. Devlet katkısı hesabından da avans olarak çektiği tutarın yüzde 25’i oranında, yani 12 bin 500 lira tutarında ödeme yapılacak.
12.01.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında müjdeyi verdi: Bu ay sonunda 15 bin öğretmen atamasını yapıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında müjdeyi verdi: Bu ay sonunda 15 bin öğretmen atamasını yapıyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Organize Sanayi Bölgeleri Mesleki Eğitim Merkezleri açılış programında önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Derslik sayımızı 606 bin seviyesine taşıdık. Okullarımızın öğretmen eksiğini giderdik. İnşallah bu ay sonunda 15 bin öğretmen atamasını daha yapıyoruz." dedi.
10.01.2022Siyaset
Emeklilikte yeni dönem! Milyonları ilgilendiriyor! Yüzde 30...
Emeklilikte yeni dönem! Milyonları ilgilendiriyor! Yüzde 30...Emeklilik ile ilgili flaş gelişme! Bireysel emeklilikte, hem sistemdeki 13 milyon kişiyi hem de yeni girecekleri yakından ilgilendiren önemli düzenlemeler yapılacak. Bir taraftan devlet katkısı yüzde 30’a çıkartılırken, katılımcılara birikimlerinin bir kısmını kullanma hakkı tanınacak. Bankalardan kredi kullanırken BES sözleşmesi teminat gösterilebilecek. Öyle ki, tasarı yasalaştığında, artık BES’ten çıkılamayacak. Daha doğrusu çıkılmasına gerek kalmayacak. Çünkü BES’te devlet katkısının artırılmasından sistemdeki katılımcılara kısmi çekiş hakkı tanınmasına, 45 yaş sınırının kaldırılmasından sisteme toplu para ödeyenlere yeni imkanlar getirilmesine kadar birçok değişiklik geliyor.
10.01.2022Emekli
Emeklilikte yeni dönem! Avans çekilebilecek! Yüzde 50 oranında...
Emeklilikte yeni dönem! Avans çekilebilecek! Yüzde 50 oranında...Emeklilik ile ilgili flaş gelişme! Bireysel Emeklilik Sistemi(BES)'nde yeni dönem! Milyonları kapsıyor. Yeni düzenlemeyle birlikte Sigortacılık ve Özel emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun belirleyeceği durumlarda sistemden ayrılmadan önce devlet katkısı hesabındaki tutarlar hariç birikimin yüzde 50'sine kadar ödeme yapılabilecek. Yatırılan anapara ve nemasının yarısına kadarlık kısmı avans olarak çekilebilecek. Kısmen yapılan ödeme tutarının yüzde 25'ini geçmeyecek şekilde devlet katkısı hesabındaki tutardan da ödeme gerçekleşebilecek. Kurum'un belirleyeceği kapsamda evlilik, ev alma, eğitim, iş kurma, bedelli askerlik gibi durumlarda ödeme imkânı sağlanacak. Avans aldıktan sonra bir süre sistemde kalınması gerekecek. Sistemde 60 bin lira birikimi olan 30 bin lirayı avans alabilecek. Devlet katkısı hesabından da avans olarak çektiği tutarın yüzde 25'i oranında 7 bin 500 lira ödeme yapılacak.
8.01.2022Emekli
Memur ve emekliye ek zam ile ilgili flaş gelişme! Kabul edildi
Memur ve emekliye ek zam ile ilgili flaş gelişme! Kabul edildiMemur ve emekliye ek zam ile ilgili son dakika gelişmesi. Kabul edildi. Milyonlarca memur ve emekliyi yakından ilgilendiriyor. TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, Memura ek zam, emekli maaşlarını en az 2500 olarak düzenleyen, TL finansal araçlara talebin artırılması, doğal gaz da kademeli fiyata geçişi de içeren 18 maddelik yasa teklifi kabul edildi.
7.01.2022Memur
Bireysel emeklilik(BES) ile ilgili son dakika gelişmesi! Devletten büyük destek
Bireysel emeklilik(BES) ile ilgili son dakika gelişmesi! Devletten büyük destekBireysel emeklilik(BES) ile ilgili flaş gelişme! TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, bireysel emeklilikle ilgili kanun teklifini görüşmek üzere toplandı. Teklifin detaylarını paylaşan AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, "Bireysel Emeklilik Sistemi'ne katılımı teşvik etmek ve fon birikimini artırmak amacıyla Bireysel Emeklilik Tasarruf ve Yatırım Sistemi Kanunu'nda önemli değişiklikler öngörüyoruz. Halihazırda sistemde yüzde 25 olarak hesaplanmakta olan devlet katkısı oranının yüzde 30'a yükseltilmesini, 45 yaş üstü çalışanların da isteğe bağlı olarak otomatik katılım sistemine dahil edilebilmesini hedefliyoruz" ifadelerini kullandı.
7.01.2022Emekli
BES'te yeni dönem! Avans kullanımı başlıyor,12 bin 500 lirası devletten, hem anapara hem de nema geliri...
BES'te yeni dönem! Avans kullanımı başlıyor,12 bin 500 lirası devletten, hem anapara hem de nema geliri...BES'te bir dönem sona eriyor. Yeni bir dönem başlıyor. Bireysel Emeklilik Sistemi'nden çıkmadan para çekilebilecek. Büyük değişiklik ile birlikte BES'e katılımın daha da artması bekleniyor. Avans sistemi ile ev sahibi olmak, iş kurmak kolay hale gelecek. Bunların dışında da pek çok ihtiyaç BES avans ile karşılanabilecek. Bedelli askerlikten evlilik giderlerinin karşılanmasına kadar nakit ihtiyaçların oluşması durumunda BES'ten para çekilebilecek. BES katılımcıları, yatırdıkları anapara ve nemasının yarısına kadar kısmını avans olarak çekebilecekler. Sistemden çıkmalarına gerek kalmadan ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Örneğin, , BES hesabında ödediği anapara ve nema tutarı 100 bin lira olan bir katılımcı, bu paranın 50 bin liraya kadar kısmını avans olarak alabilecek. Devlet katkısı hesabından da avans olarak çektiği tutarın yüzde 25’i oranında, yani 12 bin 500 lira tutarında ödeme yapılacak.
6.01.2022Ekonomi
Zam geldi! Aylık 2.126 lira! Öğrenciye güzel haber
Zam geldi! Aylık 2.126 lira! Öğrenciye güzel haberYüz binlerce öğrenciyi ilgilendiriyor. Paralar hesaba yatacak. Staj yapan üniversite ve lise öğrencilerine güzel haber. Milyonlarca gence 2022 staj sigortası rehberi. İşletmelerde staj yapan üniversiteli, meslek lisesi öğrencisinin staj ücreti de asgari ücretle birlikte arttı. Buna göre Staj yapan gençler mesleğe ilk adımda 1.275 lira harçlık alacak. Kalfalar 2.126 lira alacak. Staj ücretine devlet katkısı 5 yıl sürecek. Ayrıca stajla emeklilik düşecek. İşte düzenlemeye ilişkin önemli notlar, destek ücretleri ve alınacak paraların şartlarına ilişkin önemli son dakika detayları...
Fiyat farkı kararnamesi çıkacak mı? 2022 fiyat farkı kararnamesi!
Fiyat farkı kararnamesi çıkacak mı? 2022 fiyat farkı kararnamesi!AK Parti tarafından hazırlanan yeni ekonomi paketi, Meclis Başkanlığı'na sunuldu. Teklifle, doğalgazda kademeli tarife dönemine geçilecek. Bireysel emeklilikte devlet katkısı yüzde 30'a çıkarılacak. İhracatçılara uygulanan kurumlar vergisinde bir puanlık indirim yapılacak. Teklifle, kamuyla iş yapan müteahhitlere yönelik de önemli düzenlemeler yer alıyor. Peki, Fiyat farkı kararnamesi nedir? Fiyat farkı kararnamesi çıkacak mı?
5.01.2022Ekonomi
Staj ücretine devlet katkısı 5 eğitim yılı uzatıldı
Staj ücretine devlet katkısı 5 eğitim yılı uzatıldıStaj ve tamamlayıcı eğitime devam eden öğrencilerin ücretlerine yapılan devlet katkısı ödemelerinin 2021-2022 eğitim yılından itibaren 5 eğitim yılı uzatılmasına karar verildi.
5.01.2022Ekonomi
Emekli ve memur maaşıyla ilgili son dakika gelişmesi!
Emekli ve memur maaşıyla ilgili son dakika gelişmesi!Emekli taban aylığının 2 bin 500 liraya çıkarılması ve memur maaşlarına yüzde 7 buçuk artışla toplamda yüzde 30.5 zam yapılmasına ilişkin düzenlemenin de yer aldığı yasa teklifi TBMM Başkanlığına sunuldu. Yasa teklifinde öne çıkan konular şu şekilde: Bireysel Emeklilikte devlet katkısı yüzde 25’ten yüzde 30’a çıkarılıyor. Emekli aylıklarında asgari ödeme tutarı 2 bin 500 TL’ye çıkarılıyor. Kamu görevlilerine 01/01/2022-30/06/2022 tarihleri arasında dönemi için yapılacak artış oranı yüzde 5’ten yüzde 7.5’e çıkartılıyor. Enflasyon farkı dahil yapılması gereken zam yüzde 30.95’e çıkarılıyor.
4.01.2022Emekli
Aylık en az 1.276 TL ödeniyor! Zorunlu, devlet desteği...
Aylık en az 1.276 TL ödeniyor! Zorunlu, devlet desteği...Asgari ücretin en az yüzde 30'u ödeniyor. Devlet destek veriyor. 2022 yılı için en düşük ödeme miktarı 1.276 TL oldu. Üçte bir oranında devlet katı sağlıyor. Bu da en az 425.34 TL katkı anlamına geliyor. Ayrıca SGK primleri de işveren tarafından ödenmiyor. Binlerce genç için büyük avantaj oluşturuyor. Hem okuyan hem de okuduğu alanda iş deneyimi sağlayan gençler staj imkanı ile aylık 1.276 TL de gelir elde ediyor. İşverenlerin stajyer çalıştırma zorunluluğu bulunuyor. İste staj yapacakları çok yakından ilgilendiren stajyer hakları ile ilgili detaylar...
2022 Staj maaşı ne kadar oldu? Mesleki eğitim stajında devlet katkısı ne kadar?
2022 Staj maaşı ne kadar oldu? Mesleki eğitim stajında devlet katkısı ne kadar? Yeni mesleki eğitim modeli Resmi Gazete'de yayımlandı. Mesleki eğitim stajında devlet katkısı arttı. Buna göre, mesleki eğitim merkezlerinde eğitim gören öğrencilerin her ay aldıkları asgari ücretin 3'te 1'i kadar ücretin tamamı, artık devlet tarafından ödenecek. Peki, Meslek lisesi staj maaşı 2022 ne kadar oldu? Mesleki eğitim stajına devlet desteği ne kadar? İşte meslek lisesi staj maaşı detayları…
BES'te yeni dönem! Böylesi görülmedi, rekor kırdı...
BES'te yeni dönem! Böylesi görülmedi, rekor kırdı...Bireysel emeklilik ile ilgili son dakika gelişmesi! Yüzde 30'unu devlet karşılıyor. Bireysel emeklilikte devlet katkısı yüzde 30'a yükseldi. Her 100 liraya 30 lira her 1000 liraya 300 lirayı devlet vatandaşın hesabına yatırıyor. Öte yandan BES'te fon seçimi ise vatandaşların daha çok kazanmasına ön ayak oluyor. İşte bireysel emeklilik ile ilgili tüm bilinmeyenler...
24.12.2021Emekli
Bankada parası olan herkesi kapsıyor! Ve belli oldu, 996 lira ek kazanç...
Bankada parası olan herkesi kapsıyor! Ve belli oldu, 996 lira ek kazanç...Bankada parası olan herkesi ilgilendiriyor. Hesaplara ek 996 lira yatırılacak. Detaylar belli oldu. Örnek hesaplama ve kazanç tablosu açıklandı. Birikimlerini Türk Lirası'nda değerlendiren vatandaşların kurdaki oynaklık nedeniyle mağdur olmaması için 'Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat' ürünü devreye alındı. Vatandaşlar, bankalardan vadeli hesap açacak. Vadeler 3,6,9 ve 12 ay şeklinde olacak. Sisteme isteyen her banka katılabilecek. 100 bin lira üzerinden tüm vadelere göre örnek hesaplamalar yapıldı. Sistem nasıl işleyecek? Kur korumalı TL mevduat hesabı sistemi ile ilgili tüm bilinmesi gerekenler...
22.12.2021Ekonomi
Hükümet yeni ekonomik tedbirleri devreye aldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!
Hükümet yeni ekonomik tedbirleri devreye aldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!Hükümetten kritik kararlar! Yeni ekonomik tedbirler devreye alındı! Yılın son Kabine toplantısından Dolardaki artışa önlem adımı geldi. Yeni kararları "Vatandaşlarımıza yeni bir finansal alternatif sunuyoruz" diye açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dolardaki artışın TL mevduatlarına yansıtılacağını dile getirdi. Peki, Yeni ekonomik tedbirler ne? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarının detayları...
20.12.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

besbireysel emeklilikemekliek zamemeklilik

Devlet Katkısı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki devlet katkısı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.