Ceylin

Ceylin

Son dakika ceylin haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan ceylin ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını ceylin haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ceylin

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ceylin gelişmeleri de dahil olmak üzere 250 ceylin haberi bulunmuştur. Tüm ceylin haberleri aşağıda listelenmiştir.
Yargı'da tempo giderek artıyor! Ilgaz ve Ceylin'in sıcak diyaloğu...
Yargı'da tempo giderek artıyor! Ilgaz ve Ceylin'in sıcak diyaloğu...Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı’nın yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. Ilgaz’ın Ceylin ile beraber yaşamayı planladıkları evin yeni halini ilk kez gördüğü tanıtımda, ikilinin sıcak diyaloğu “Ilgaz ve Ceylin için hala bir umut var mı?” sorusunu akıllara getiriyor. Yeşim’in hain planlarının bir yenisine daha şahit olacağımız yeni bölümde tempo giderek artarken, sezon finaline son iki bölümün kaldığı Yargı’nın hayranlarının heyecanı iyice yükseliyor.
20.05.2022Magazin
Pazar'ın galibi yine Yargı oldu!
Pazar'ın galibi yine Yargı oldu!Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı sürükleyici hikayesiyle çok konuşulan dizisi Yargı’nın yeni bölümü yine seyirciden tam not alarak tüm kategorilerde birinci oldu.
16.05.2022Televizyon
Yargı'dan duygusal tanıtım! Ilgaz ve Ceylin'in boşanma davası görülüyor...
Yargı'dan duygusal tanıtım! Ilgaz ve Ceylin'in boşanma davası görülüyor...Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın yeni bölümünden ilk tanıtım izleyici ile buluştu. Ceylin ve Ilgaz’ın boşanmalarını resmiyete döktüğüne tanık olduğumuz tanıtım, izleyenleri derinden etkileyecek dakikaların habercisi oldu.
12.05.2022Televizyon
Başarılı oyuncu Pınar Deniz ödüllere doymuyor!
Başarılı oyuncu Pınar Deniz ödüllere doymuyor!Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’daki performansıyla sezon boyunca beğenileri toplayan başarılı oyuncu Pınar Deniz ödüllere doymadı. Deniz, dün akşam Quality of Magazine’in düzenlediği ödül töreninden “En Quality Kadın Oyuncu” ödülüyle ayrıldı.
10.05.2022Televizyon
Nefeslerin tutulduğu bölümde Ceylin tehlikede!
Nefeslerin tutulduğu bölümde Ceylin tehlikede!  Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı yayınlanan 31’inci bölümü ile zirveye oturdu. Dizinin yayınlanan bu bölümü AB kategorisinde 8.71 reyting yüzde 23,23 izlenme payı ile ABC1 kategorisinde 8.51 reyting yüzde 21.92 izlenme payı ile Total kategoride ise 6.47 reyting yüzde 17.48 izlenme payı elde ederek tüm kategorilerde birinci oldu. #Yargı ile #Kader etiketleri kullanılarak binlerce tweet atılırken beğeniyle takip edilen dizi Pazar akşamına sosyal medyada da damga vurdu.
9.05.2022Televizyon
Yargı 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yargı yeni bölümde neler olacak?
Yargı 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yargı yeni bölümde neler olacak?Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin 32. bölümü merakla bekleniyor. 31. Bölümüyle ekrana gelen dizide Çağdaş cinayeti gündem olurken, Serdar da köşeye sıkıştı. Peki Yargı 32. Bölüm yayınlandı mı?
9.05.2022Televizyon
Yargı bu akşam var mı? Yargı yeni bölüm ne zaman? İşte Kanal D yayın akışı!
Yargı bu akşam var mı? Yargı yeni bölüm ne zaman? İşte Kanal D yayın akışı!Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı’nın yeni bölümü izleyenler tarafından merak ediliyor. Ramazan Bayramı arası veren diziler, 1 Mayıs’a denk gelen bayram haftasında yayınlanmadı. Yargı’nın yeni bölümü merakla beklenirken, bugün Yargı dizisinin yeni bölümle ekranlara gelip gelmeyeceği takipçiler tarafından sorgulanıyor. Peki, Yargı bu akşam var mı? Yargı yeni bölüm ne zaman? İşte Kanal D yayın akışı!
8.05.2022Televizyon
Ilgaz ve Ceylin severek ayrılmaya çalışıyor!
Ilgaz ve Ceylin severek ayrılmaya çalışıyor!Yargı 31. bölüm fragmanı yayında!
8.05.2022Televizyon
Yargı'da Ilgaz ve Ceylin’in radikal kararı! "Son bir kez sarılabilir miyim?"
Yargı'da Ilgaz ve Ceylin’in radikal kararı! "Son bir kez sarılabilir miyim?"Kanal D’nin her pazar izleyenleri ekran başına kilitleyen dizisi 'Yargı'nın yeni bölümünden yürek burkan ikinci tanıtım yayınlandı. Ilgaz ve Ceylin’in boşanma kararına gelen tepkiler gözler önüne serilirken, Ilgaz ve Yekta arasındaki gerilim ise heyecanı artırıyor.
6.05.2022Magazin
Yargı'dan duygu yüklü tanıtım! Ceylin ile Ilgaz boşanmaya karar veriyor...
Yargı'dan duygu yüklü tanıtım! Ceylin ile Ilgaz boşanmaya karar veriyor...Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı’nın yeni bölümünden duygusal anların yaşandığı bir tanıtım yayınlandı. Tanıtımda Ilgaz Ceylin’le beraber tuttukları evi terk ederken Ceylin ise onunla yüzleşmek için peşinden gidiyor. Yaşanan yüzleşmenin ardından ikili, boşanma kararı alıyor.
29.04.2022Magazin
Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz'den şaşırtan çiçekli paylaşım!
Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz'den şaşırtan çiçekli paylaşım!Kanal D'nin reyting rekorları kıran Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veren ünlü oyuncu Pınar Deniz, sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme geliyor. Güzel oyuncu geçtiğimiz dönemde sevgilisi Yiğit Kirazcı ile ayrılmıştı. Deniz'in yeni paylaşımı ise takipçilerini şaşırttı.
28.04.2022Magazin
Kaan Urgancıoğlu partneri Pınar Deniz hakkında konuştu: Maksat bizim yakışmamızdı
Kaan Urgancıoğlu partneri Pınar Deniz hakkında konuştu: Maksat bizim yakışmamızdıSema Ergenekon'un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu, pazar akşamlarına damga vuran 'Yargı' dizisinin Ilgaz'ı Kaan Urgancıoğlu, sosyal medyada da çok konuşulan 'Ceylin' karakterini canlandıran partneri Pınar Deniz'le uyumları hakkında açıklama yaptı.
28.04.2022Magazin
Ilgaz ile Ceylin arasında gerilim yükseliyor!
Ilgaz ile Ceylin arasında gerilim yükseliyor!Kanal D’nin Ay Yapım imzalı sezonun en çok izlenen dizilerinden olan Yargı’nın 30’uncu bölümünden yeni tanıtım yayınlandı. Ilgaz ile Ceylin arasında gerilimin giderek yükseldiği tanıtımda Ceylin Ilgaz’ı Çınar’ı korumakla suçlarken bu durum Ilgaz’ı hayal kırıklığına uğratıyor. Ceylin’in Ilgaz’a sarf ettiği “Sen de suçlusun!” sözleri ise tanıtımın öne çıkan anlarından oluyor.
24.04.2022Magazin
'Yargı' dizisinde Ilgaz ve Ceylin arasında gerilim tırmanıyor
'Yargı' dizisinde Ilgaz ve Ceylin arasında gerilim tırmanıyorKanal D’nin Ay Yapım imzalı sezonun en çok izlenen dizilerinden 'Yargı’nın 30’uncu bölümünden yeni tanıtım yayınlandı. Ceylin, Ilgaz’ı Çınar’ı korumakla suçluyor. Bu durum Ilgaz’ı hayal kırıklığına uğratıyor. Ceylin’in, Ilgaz’a “Sen de suçlusun!” diyor.
23.04.2022Televizyon
Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz: İnsanların bizi yakıştırması Kaan'la hoşumuza gidiyor
Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz: İnsanların bizi yakıştırması Kaan'la hoşumuza gidiyorMeslektaşı Yiğit Kirazcı ile ayrılığının ardından adı avukat Nail Gönenli ile anılan oyuncu Pınar Deniz, rol arkadaşı Kaan Urgancıoğlu ile yakıştırılması hakkında konuştu. "Kaan'la güzel bir enerjimiz var, birbirimizi çok iyi tanıdığımız bir yerdeyiz" diyen Deniz, "İnsanların yakıştırması bizim de hoşumuza gidiyor" ifadelerini kullandı
20.04.2022Magazin
Ceylin cinayet şüphesiyle göz altına alınıyor!
Ceylin cinayet şüphesiyle göz altına alınıyor!Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. Yaşanan onca şeye rağmen Ilgaz’dan vazgeçemeyen Ceylin, ondan bir seçim yapmasını beklerken Ilgaz’ın birlikte yaşamak içi tuttukları evin anahtarını alarak Ceylin’i seçip seçmeyeceği merak konusu oldu.
20.04.2022Magazin
Yargı'da Ceylin cinayet mi işledi?
Yargı'da Ceylin cinayet mi işledi?Ceylin, Çınar’ın babasını öldürdüğünü Metin’in ise bu cinayeti örtbas ettiğini öğrendi. Peki Ceylin şimdi ne yapacak? Ceylin’in kanlı bir bıçakla ofisine gelmesi ve Eren’in öfkeyle Ceylin’in kapısına dayanması izleyenleri şok etti.
18.04.2022Magazin
Ilgaz, Ceylin'in kapısında!
Ilgaz, Ceylin'in kapısında!Yargı 29. bölüm fragmanı 2 yayında!
17.04.2022Televizyon
Ilgaz ve Ceylin'in ilk tanışması!
Ilgaz ve Ceylin'in ilk tanışması!Kanal D’nin, çarpıcı hikayesiyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın yeni bölümünden merak uyandıran ön izleme sahnesi yayınlandı. Ilgaz ve Ceylin’in ilk tanıştığı anın ekrana geldiği sahne, yeni bölüm heyecanını yükseltiyor.
14.04.2022Televizyon
Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz mini şortlu pozlarıyla Instagram'ı salladı! "Kuzu ile ilk tatilimize çıkmışızdır"
Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz mini şortlu pozlarıyla Instagram'ı salladı! "Kuzu ile ilk tatilimize çıkmışızdır""Yargı" dizisinde 'Ceylin' karakteriyle magazin gündeminden düşmeyen güzel oyuncu Pınar Deniz, son dönemde başarılı oyunculuğuyla adından söz ettiriyor. Özel hayatıyla da sık sık magazin gündemine gelen oyuncu, sosyal medya hesabını da aktif bir şekilde kullanıyor. Instragram'da 2,6 milyon takipçisi bulunan Pınar Deniz, son olarak tatile çıktığı anları paylaştı. Paylaşımına "Kuzu ile ilk tatilimize çıkmışızdır" notunu düşen Deniz'in mini şortlu pozlarına adeta beğeni yağdı.
13.04.2022Magazin
Yargı’nın yeni bölüm tanıtımında Ceylin her şeyi öğreniyor ve gözyaşlarına boğuluyor!
Yargı’nın yeni bölüm tanıtımında Ceylin her şeyi öğreniyor ve gözyaşlarına boğuluyor!Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın yeni bölüm tanıtımı izleyenlerle buluştu. Gördüğü manzara karşısında Çınar’ı ihbar eden Ceylin, Ilgaz’ı dinlemeyi reddediyor. Ilgaz’ın Çınar’a duyduğu öfke katlanarak artarken, Ceylin yaşadığı hayal kırıklığı ile gözyaşlarına boğuluyor.
13.04.2022Magazin
36 bin TL ödüllü teknoloji kuşağı yarışması
36 bin TL ödüllü teknoloji kuşağı yarışmasıAntalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin bu kez lise ve üniversite öğrencilerine yönelik 36 bin TL para ödüllü 2’nci İş Fikir Yarışması’nda otonom teknolojileri, insansız hava araçlarını, arttırılmış gerçeklik uygulamalarını kullanarak gençlerin tasarladığı 10 proje yarışacak.
Yargı dizisinde Ceylin bir kez daha yıkıldı!
Yargı dizisinde Ceylin bir kez daha yıkıldı!Yargı dün akşam yine çok çarpıcı bir bölüm ile ekrana geldi. Ilgaz, Metin ve Çınar’ın büyük sırrını öğrendi ve ikisinin de teslim olmasını istedi. Yekta’dan Zafer’i Çınar’ın öldürdüğünü öğrenen Ceylin; Ilgaz, Eren ve Pars’ın Çınar’ın kaçmasına yardım ettiğini düşünmesiyle yeni bir yıkım daha yaşadı.
11.04.2022Magazin
Yargı dizisinin Komiser Eren'i Uğur Aslan aşka geldi!
Yargı dizisinin Komiser Eren'i Uğur Aslan aşka geldi!Yargı'da 'Komiser Eren' karakterine hayat veren Uğur Aslan aşka geldi. Aslan, senarist eşi Sema Ergenekon ile pozlarını sosyal medya hesabından paylaşıp eşinin doğum gününü kutladı.
10.04.2022Magazin
Uğur Aslan, eşi Sema Ergenekon'un yeni yaşını böyle kutladı
Uğur Aslan, eşi Sema Ergenekon'un yeni yaşını böyle kutladıKanal D ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Yargı'da 'Komiser Eren' karakterine hayat veren Uğur Aslan'ın senarist eşi Sema Ergenekon ile mutlu evliliği devam ediyor. Zaman zaman eşiyle pozlarını yayınlayan Aslan, son olarak hayat arkadaşının yeni yaşını kutladı.
9.04.2022Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Ceylin ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ceylin haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.