Çamaşır Makinesi

Çamaşır Makinesi

Son dakika çamaşır makinesi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan çamaşır makinesi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını çamaşır makinesi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan çamaşır makinesi gelişmeleri de dahil olmak üzere 638 çamaşır makinesi haberi bulunmuştur. Tüm çamaşır makinesi haberleri aşağıda listelenmiştir.
Çamaşır makinesine 1 tane poşet atın; 70'li yıllardan kalma tüyo! Giysiler sadece temizlenmiyor, tüy problemi de ortadan kalkıyor
Çamaşır makinesine 1 tane poşet atın; 70'li yıllardan kalma tüyo! Giysiler sadece temizlenmiyor, tüy problemi de ortadan kalkıyor Çamaşır makinesine atacağınız 1 tane poşet sorunları ortadan kaldırabilir. Hele bir de evcil hayvanınız varsa bu tüyo sizin hayatınızı kurtarabilir. Yıkamak ya da durulamak tüylerin giderilmesinde yardımcı olmuyor. İşte 70'li yıllarda büyüklerimizin kullandığı o yöntem…
30.05.2024 Basketbol
Yorganları çamaşır makinesine sığdıran tüyo; Ev hanımları yeni keşfetti
Yorganları çamaşır makinesine sığdıran tüyo; Ev hanımları yeni keşfetti Yorganlar, baharın gelişiyle birlikte kaldırılmaya başlandı. Fakat her yorgan çamaşır makinesine sığmıyor. Ev hanımlarının yeni keşfettiği bu tüyo yorganları kolayca çamaşır makinesine yerleştiriyor.
22.05.2024 Basketbol
Kıyafetleri 1 kapakla mis gibi kokutan tüyo; Ev hanımlarının gizli sırrı çamaşırda ne leke bırakıyor ne koku
Kıyafetleri 1 kapakla mis gibi kokutan tüyo; Ev hanımlarının gizli sırrı çamaşırda ne leke bırakıyor ne koku Kıyafetlere dökülen ya da bulaşan lekeleri bazen çamaşır makinesi bile alamaz. Makinenin performansına bağlı olmayan bu durumda ev hanımlarının sır gibi sakladığı bir tüyo işe yarıyor.
22.05.2024 Basketbol
Çamaşır makinesinde iki düğmeye birden basın! Kendini temizleme moduna alıp, kir pas bırakmıyor
Çamaşır makinesinde iki düğmeye birden basın! Kendini temizleme moduna alıp, kir pas bırakmıyor Çamaşır makinelerinin temizliği oldukça güçtür. Bunun için genellikle servis çağırmak gerekir. Ancak belirli aralıklarla yapacağınız bir işlem ve doğru tuşlara basmak onu otomatik olarak temizleme moduna alabilir.
16.05.2024 Yaşam
Bu yöntemle çarşaf ve çamaşırlar dümdüz oluyor - Ütü yapmak yok, sadece çamaşır makinesine kaşık kaşık ekleyin
Bu yöntemle çarşaf ve çamaşırlar dümdüz oluyor - Ütü yapmak yok, sadece çamaşır makinesine kaşık kaşık ekleyin Nevresim düzlemek sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Çoğu kişi için yorucu ve vakit alır. Ancak birkaç basit adımda çarşafları ütüsüz dümdüz hale getirmek mümkündür. Yapmanız gereken çamaşır makinesine kaşık kaşık eklemektir.
24.04.2024 Yaşam
Çamaşır makinesinin ömrünü uzatan tüyo - İşin sırrı her yıkamada bunu yapmakta saklı
Çamaşır makinesinin ömrünü uzatan tüyo - İşin sırrı her yıkamada bunu yapmakta saklı Ev temizliğinde en çok kullanılan makinelerden çamaşır makinesinin uzun ömürlü olması beklenir. Ancak çamaşır yükünün yoğunluğu onu hızlıca bozulmaya başlar. Dolayısıyla da kıyafetler de eskisi gibi temizlenmez.
23.04.2024 Yaşam
Deterjan gözüne koyunca faturayı aşağı çekiyor -  1 kaşık ekleyince çıkan sonuç inanılır gibi değil
Deterjan gözüne koyunca faturayı aşağı çekiyor - 1 kaşık ekleyince çıkan sonuç inanılır gibi değil Elektrik faturalarının büyük bölümünü çamaşır makinesi oluşturur. Yüksek devirde uzun saatler çalıştırıp hem çamaşırlar istenildiği gibi temiz çıkmaz hem de kabarıık faturalar can sıkar. Ancak deterjan gözüne 1 kaşık eklediğinizde hem faturalar düşüyor hem çamaşırlar tertemiz oluyor.
16.04.2024 Yaşam
Çamaşır makinesine giren 3 yaşındaki kız çocuğu hayatını kaybetti! Toprağa verildi
Çamaşır makinesine giren 3 yaşındaki kız çocuğu hayatını kaybetti! Toprağa verildi Adana’da en büyüğü 12 yaşında evde kalan 3 çocuktan biri çamaşır makinesine girince havasız kaldığı için kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
21.03.2024 Adana
Çamaşır makinesini pırıl pırıl yapan tüyo- Deterjan gözünde çekip bastırınca ilk günkü haline dönüyor
Çamaşır makinesini pırıl pırıl yapan tüyo- Deterjan gözünde çekip bastırınca ilk günkü haline dönüyor Giysileri en etkili yıkamaya yaran çamaşır makinesi büyük kolaylık sağlıyor. Sosyal medyada bir kadın çamaşır makinesini en kolay nasıl temizlediğini gösteren bir video yayınladı.
25.02.2024 Yaşam
BİM 6-9 Şubat aktüel katalog 2024 yayınlandı! Uygun fiyatlı saç kurutma makinesi geliyor!
BİM 6-9 Şubat aktüel katalog 2024 yayınlandı! Uygun fiyatlı saç kurutma makinesi geliyor! BİM, 6-9 Şubat tarihleri arasında birbirinden uygun indirim fırsatlarıyla vatandaşları sevindirmeye devam ediyor. Aktüel ürünlerde bu hafta kozmetik ürünleri, gıda ürünleri, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, mutfak ürünleri gibi birbirinden farklı ürünler yer aldı. İşte, BİM 6-9 Şubat aktüel ürünler kataloğu...
7.02.2024 Ekonomi
İkinci el beyaz eşyada büyük vurgun! Mağdurların sayısı her geçen gün artıyor
İkinci el beyaz eşyada büyük vurgun! Mağdurların sayısı her geçen gün artıyor Tüm önlem ve uyarılara rağmen ikinci el alışveriş sitelerinde dolandırıcılık vakaları durmak bilmiyor. Sahtekarlar her gün yeni bir yöntemle binlerce masum insanı kandırıyor. En büyük vurgun sıfır fiyatları katlanan buzdolabı, kombi, çamaşır makinesi ve TV ürünlerinde yaşanıyor.
6.02.2024 Ekonomi
Hatay'da geri dönüş başladı! Büyük acıların izlerini silmek için yoğun çalışma
Hatay'da geri dönüş başladı! Büyük acıların izlerini silmek için yoğun çalışma 6 Şubat depreminin hemen ardından Hatay’da yüzyılın afetiyle yüzleşmiştik. Bir yıl sonra bu kez “büyük acıların” izlerini silmek için yoğun bir çalışmaya tanık oluyoruz. Şehrin birçok yerinde enkaz kaldırma ve kalıcı konut çalışmaları sürüyor. Kent, büyük bir şantiye görünümünde... Hataylılar her geri dönüşü ve açılan her yeni işyerini sevinçle karşılıyor.
5.02.2024 Gündem
A101'e bütçe dostu buzdolabu ve çamaşır makinesi geldi! A101 30 Ocak-2 Şubat aktüel ürünler kataloğu...
A101'e bütçe dostu buzdolabu ve çamaşır makinesi geldi! A101 30 Ocak-2 Şubat aktüel ürünler kataloğu... A101 Ocak ayının sonunda uygun fiyatlı çamaşır makinesi ve buzdolabı getiriyor. İşte A101 30 Ocak-2 Şubat aktüel ürünler kataloğu...
30.01.2024 Ekonomi
2 kesim alüminyum folyo çamaşırları kurtarıyor: Deterjan yerine bunu kullanın! Çünkü çamaşır makinesindeki elektron alışverişini ortadan kaldırıyor!
2 kesim alüminyum folyo çamaşırları kurtarıyor: Deterjan yerine bunu kullanın! Çünkü çamaşır makinesindeki elektron alışverişini ortadan kaldırıyor! Çamaşır makinesindeki kıyafetler birbirine sürtündükçe statik elektrik üretir. Her ne kadar kullanışlı olsa da bu makinelerin dezavantajları vardır. İşte alüminyum folyonun tahmin bile edemeyeceğiniz yararları...
28.01.2024 Yaşam
Alüminyum Kullanım Alanları Nelerdir? Alüminyumun Günlük Hayatta Kullanıldığı Yerler...
Alüminyum Kullanım Alanları Nelerdir? Alüminyumun Günlük Hayatta Kullanıldığı Yerler... Alüminyum dünya üzerinde en çok bulunan elementlerden biridir. Alüminyum inşaat, nakliye ve paketleme gibi pek çok alanda kullanılmaktadır.
27.01.2024 Yaşam
Bu yöntemle elektrik faturası düşük geliyor! Sadece bir kez yapın: Çamaşır ile bulaşık makinesinde enerji tüketimi azalıyor
Bu yöntemle elektrik faturası düşük geliyor! Sadece bir kez yapın: Çamaşır ile bulaşık makinesinde enerji tüketimi azalıyor Çamaşır ya da bulaşık makinesi çalışırken kullandığı enerjiden tasarruf yapmak için doğal bir yöntem var. Bu yollar elektrik faturanız daha az geliyor. İşte bilmeniz gerekenler...
22.01.2024 Yaşam
Çamaşırlar hiç yıkanmamış gibi kötü kokuyorsa: Deterjan gözüne bir bardak eklemek yeterli olacak!
Çamaşırlar hiç yıkanmamış gibi kötü kokuyorsa: Deterjan gözüne bir bardak eklemek yeterli olacak! Yıkadığınız çamaşırlar makineden çıkardığınızda kötü kokuyorsa sebebi makinenizin kireçlenmesidir. İşte yapmanız gerekenler...
18.01.2024 Yaşam
Rüyada Çamaşır Makinesi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Çamaşır Makinesi Çalıştırmak Nasıl Yorumlanır?
Rüyada Çamaşır Makinesi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Çamaşır Makinesi Çalıştırmak Nasıl Yorumlanır? Rüyada çamaşır makinesi görmek bilgi ve bilgili kimselere işaret etmektedir. Rüyasında çamaşır makinesi gören kişilerin çevresinde bilge biri vardır ve bu kişi ile yakınlık kurmaktadır.
9.01.2024 Eğitim
A101 28 Kasım - 1 Aralık aktüel katalog 2023 yayınlandı! A101 2023'ü dev kampanyayla bitiriyor!
A101 28 Kasım - 1 Aralık aktüel katalog 2023 yayınlandı! A101 2023'ü dev kampanyayla bitiriyor! A101 28 Kasım - 1 Aralık aktüel katalog 2023 yayınlandı. Yeni haftada raflardaki yerini alacak olan indirimli ürünler arasında çamaşır makinesi 11.499 TL, Ütü 649 TL, Dikiş makinesi 2.799 TL, Katı meyve sıkacağı 899 TL olarak fiyatları düştü. Ucuz alışveriş yapmak isteyenlerin merakla beklediği A101 güncel katalogda birbirinden farklı ürünlerin fiyatları düştü. İşte A101 28 Kasım - 1 Aralık aktüel katalog 2023...
27.11.2023 Ekonomi
Bakan Güler açıkladı: 40 adet Eurofighter almayı planlıyoruz
Bakan Güler açıkladı: 40 adet Eurofighter almayı planlıyoruz Milli Savuma Bakanı Yaşar Güler, "Eurofighter’larla ilgili çalışmamız var. İngiltere ve İspanya’yla görüşüyoruz. Hem İngiltere hem İspanya evet diyor, Almanya’yı ikna etmeye çalışıyorlar. Onlar çalışıyor biz çalışmıyoruz. Olursa oradan da 40 tane Eurofighter almayı planlıyoruz" dedi.
16.11.2023 Gündem
Şeyma Subaşı ilk defa çamaşır makinesi kullandı! Sözleri gündem oldu
Şeyma Subaşı ilk defa çamaşır makinesi kullandı! Sözleri gündem oldu Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile evliliği kısa süren Şeyma Subaşı, boşanır boşanmaz partiden adeta partiye koşmaya başladı. Fenomen, son olarak bir hazırlık anında çamaşır makinesi kullanmaya çalıştı.
3.11.2023 Magazin
A101 12 Ekim aktüel katalog 2023 yayınlandı! Bu ürün kimsenin aklına gelmez, bu fiyat bir daha bulunmaz!
A101 12 Ekim aktüel katalog 2023 yayınlandı! Bu ürün kimsenin aklına gelmez, bu fiyat bir daha bulunmaz! A101 12 Ekim aktüel katalog 2023 yayınlandı. Ucuz alışveriş yapmak isteyenlerin merakla beklediği katalogda süpürge, çamaşır makinesi, airfryer gibi ürünlerde indirimler aldı başını gitti. Fırsatlar sunan ve her katalogda kampanyalar yapan A101 güncel katalogda mutfak ve temizlik ürünlerinin fiyatları da dibi gördü. İşte 12 Ekim A101 aktüel katalog 2023...
9.10.2023 Ekonomi
Çamaşır makinesinin düşmanı 17 eşya! Bunları asla makineye atmayın!
Çamaşır makinesinin düşmanı 17 eşya! Bunları asla makineye atmayın! Çamaşır makinesinin ömrünü uzatmak ister misiniz? Kıyafetlerinizi daha uzun ömürlü kullanmak için çamaşır makinesinde atmamanız gereken 17 eşyayı araştırdık.
15.08.2023 Gündem
Kumaş Boyası Nasıl Kullanılır? Kumaş Boyası Kullanırken Yapılması Gerekenler...
Kumaş Boyası Nasıl Kullanılır? Kumaş Boyası Kullanırken Yapılması Gerekenler... Kumaş boyası birkaç farklı yöntem ile kumaşa uygulanabilir. Belirlenen yöntem doğrultusunda gerekli hazırlıklar tamamlanarak kumaş boyası kumaş üzerine kolayca aktarılır. Tabii bu konuda dikkat edilmesi ve özellikle denge üzerinden ele alınması gereken önemli hususlar vardır. Dolayısıyla farklı türdeki değişik kumaşları kuralları dikkat ederek boyamak, çok daha güzel bir şekilde ve istenildiği gibi sonuçlar elde edilmesi mümkündür.
7.07.2023 Eğitim
Öğrenci evleri spotçuların yerini aldı: 'Eşyalarını sosyal medyadan satıyorlar'
Öğrenci evleri spotçuların yerini aldı: 'Eşyalarını sosyal medyadan satıyorlar' Bu sene mezun olarak memleketine dönmeye hazırlanan öğrenciler eşyalarını satmaya başlarken, deposu dolu olan spotçular alım yapmayınca gençler sosyal sosyal medya üzerinden satış yapmaya odaklandı.
4.07.2023 Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Çamaşır Makinesi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki çamaşır makinesi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.