Ataşehir Belediyesi

Ataşehir Belediyesi

Son dakika Ataşehir Belediyesi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Ataşehir Belediyesi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Ataşehir Belediyesi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ataşehir Belediyesi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ataşehir belediyesi gelişmeleri de dahil olmak üzere 291 ataşehir belediyesi haberi bulunmuştur. Tüm ataşehir belediyesi haberleri aşağıda listelenmiştir.
Ataşehir Belediyesi hangi parti? Ataşehir Belediye başkanı Battal İlgezdi kim, hangi partiden? Ataşehir Belediyesi rüşvet operasyonu…
Ataşehir Belediyesi hangi parti? Ataşehir Belediye başkanı Battal İlgezdi kim, hangi partiden? Ataşehir Belediyesi rüşvet operasyonu…Ataşehir Belediyesi'ne yönelik yürütülen iki farklı ihaleye fesat karıştırma soruşturması kapsamında aralarında üç belediye başkan yardımcısının da bulunduğu 28 kişi gözaltına alındı. 'Şüpheli' sıfatıyla Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin de ifadesine başvurulacağı öğrenildi. Peki, Ataşehir Belediyesi hangi parti? Ataşehir Belediyesi başkanı kim, hangi partiden? Ataşehir Belediyesi rüşvet olayı nedir?
3.02.2023Gündem
Ataşehir Belediyesi'ne operasyon! 28 kişi gözaltına alındı
Ataşehir Belediyesi'ne operasyon! 28 kişi gözaltına alındıAtaşehir Belediyesi'ne yönelik yürütülen iki farklı ihaleye fesat karıştırma soruşturması kapsamında aralarında üç belediye başkan yardımcısının da bulunduğu 28 kişi gözaltına alındı. 'Şüpheli' sıfatıyla Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin de ifadesine başvurulacağı öğrenildi.
3.02.2023Gündem
İçişleri Bakanlığı'ndan belediyelere işe alım soruşturması açıklaması
İçişleri Bakanlığı'ndan belediyelere işe alım soruşturması açıklamasıİçişleri Bakanlığı Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığı, 'Belediyelerde 31/07/2022 tarihinden önce işe alınmış olan terör örgütleriyle irtibatlı veya iltisaklı kişiler çalıştırılıyor ve bu kişilere dokunulamıyor ise bunun sorumlusunun Belediyeler değil İl Valileri veya İçişleri Bakanı olduğu' iddialarıyla ilgili açıklama yaptı.
24.12.2022Gündem
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Haftaya belediyelerin terör örgütlerine nasıl peşkeş çekildiğini açıklayacağım
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Haftaya belediyelerin terör örgütlerine nasıl peşkeş çekildiğini açıklayacağımİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Komisyonda milletvekillerinin bütçeye ilişkin görüş bildirildiği esnada söz alan CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un eleştirileri üzerine Bakan Soylu, Terör Soruşturmaları (Belediyeler) yazılı kırmızı bir defter alıp havaya kaldırarak “Önümüzdeki hafta basın toplantısı ile açıkladığımda sizin söylediğinizin nasıl yalan olduğunu, belediyelerin terör örgütlerine nasıl peşkeş çekildiğini söylerim. Bütün belgeleri ile beraber Mersin Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Adana Seyhan Belediyesi, Ataşehir Belediyesi olmak üzere bütün belediyelerle ilgili terör örgütlerine neler yapıldığını göstereceğim” dedi.
18.11.2022Siyaset
Ataşehir Belediyesi'nde rüşvet iddiası! Görevden alındı, soruşturma başlatıldı
Ataşehir Belediyesi'nde rüşvet iddiası! Görevden alındı, soruşturma başlatıldıİstanbul'da Ataşehir Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürü S.Ö.'nün rüşvet aldığı iddia edilen görüntülerin sosyal medyada yayınlanması üzerine Ataşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, S.Ö.'nün görevden alındığı belirtildi. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı ise iddialarla ilgili çok yönlü soruşturma başlatıldığı açıkladı.
10.11.2022Gündem
Sefo ile sosyal medya fenomeni Fevzi aynı sahnede buluştu
Sefo ile sosyal medya fenomeni Fevzi aynı sahnede buluştuAtaşehir Belediyesi tarafından bu yıl 7.'si düzenlenen Kardeş Kültürlerin Festivali, renkli görüntülere sahne oldu. 7. Kardeş Kültürlerin Festivali’nde rap müziğinin parlayan yıldızı Sefo ile sosyal medya fenomeni Fevzi aynı sahnede buluştu.
21.09.2022 Magazin
Ataşehir 3. kitap günleri başlıyor
Ataşehir 3. kitap günleri başlıyorAtaşehir Belediyesi, Yayıncılar Kooperatifi (Yaykoop) ve Ataşehir Kent Konseyi tarafından düzenlenen “Ataşehir 3. Kitap Günleri” 10 Eylül’de Erdal Eren Kültür Merkezi bahçesinde okurlarla buluşuyor.
11.09.2021Kültür Sanat
Kadıköy Belediyesi işçileri greve başladı
Kadıköy Belediyesi işçileri greve başladıDİSK'e bağlı Genel İş Sendikası'nın İstanbul Anadolu Yakası 1 No'lu Şube'sine üye işçiler, Kadıköy Belediyesi'nde greve başladı. Sendika ile Kadıköy Belediyesi şirketi Kasdaş arasındaki 2300 işçiyi kapsayan toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşma sağlanamadı, işçiler bugün itibariyle belediyenin bahçesinde greve başladı. Greve Kartal ve Ataşehir Belediyesi’nde çalışan işçiler de destek verdi.
16.02.2021Gündem
6 yıldır riskli binada oturanlara belediye “Boşaltın” dedi olaylar çıktı
6 yıldır riskli binada oturanlara belediye “Boşaltın” dedi olaylar çıktıAtaşehir Belediyesi ekipleri, dün sabah polisle birlikte geldiği mahallede 2014 yılından bu yana riskli, çürük raporu bulunan binalarda oturanların, evlerini boşaltmasını istedi. Bina sakinlerinin direnmesi üzerine polisle aralarında kısa süreli arbede yaşandı. Belediye ile yapılan görüşmelerin ardından, binalarda yaşayanların evlerini boşaltmaları için 1 hafta süre verildi.
26.11.2020Yaşam
Kuaförde o gün ne oldu! 'Şikâyet CİMER’den geldi, gereğini yaptık'
Kuaförde o gün ne oldu! 'Şikâyet CİMER’den geldi, gereğini yaptık'CHP milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi’nin, eşinin belediye başkanı olduğu Ataşehir’de gittiği bir kuaförde yaşadığı olay sonrası dükkânın mühürlendiği iddia edildi. Akkuş, “Bu kadar basit bir mesele yüzünden bana yüklenilmesini anlamıyorum” derken, başkan eşi Battal İlgezdi, “Şikâyet CİMER’den geldi, gereğini yaptık” iddiasını ortaya attı. Tartışmada yer alan müşteri Çağan Karal ise Gamze İlgezdi’yi suçladı.
12.01.2020Gündem
Belediye harekete geçti! Tek tek yıkıldılar...
Belediye harekete geçti! Tek tek yıkıldılar...İstanbul’da etkili olan sağanak yağışlar nedeniyle meydana gelen su baskınlarından vatandaşların olumsuz etkilenmemesi için harekete geçen Ataşehir Belediyesi, Kurbağalıdere’nin ilçede kalan kısmında bulunan ve dere yatağına yapılan barakaları yıktı. Belediye ekipleri, bu barakalarda yaşayan vatandaşlara da uyarıda bulundu. Yıkım ise havadan görüntülendi.
27.08.2019Gündem
İlgezdi'den ortalığı karıştıracak sözler
İlgezdi'den ortalığı karıştıracak sözlerCHP'nin Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi, seçim çalışmaları kapsamında STK'larla bir araya geldiği toplantıda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve partisine yönelik eleştirilerde bulundu.
17.03.2019Siyaset
Battal İlgezdi'nin 'helikopter pisti' davasında karar
Battal İlgezdi'nin 'helikopter pisti' davasında kararİçişleri Bakanlığı'nın kararıyla Ataşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Battal İlgezdi ile 6 çalışanın, envanterde helikopter olmamasına rağmen, belediyeye ait yeşil alana mevzuata aykırı helikopter pisti yaptırıp ücretsiz olarak özel kullanıma sundukları iddiasıyla ilgili "görevi kötüye kullanma" suçundan yargılandıkları dava karara bağlandı.
7.12.2018Gündem
Mansur Yavaş CHP adayı değil
Mansur Yavaş CHP adayı değilCHP’li Altay, “Mansur Yavaş Ankara adayı mı?” sorusuna yanıt verdi: Ankara ve İstanbul adayları belli değil. Aralıktan önce de belli olmaz. Adaylar partimizin evlatlarından gösterilecektir
24.10.2018Siyaset
Son dakika: Ataşehir Belediyesi'ne yolsuzluk operasyonu
Son dakika: Ataşehir Belediyesi'ne yolsuzluk operasyonu"İhaleye fesat karıştırmak" ve "resmi belgede sahtecilik" iddiasıyla 5 belediye çalışanı gözaltına alındı. Zanlılar ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.
8.10.2018Gündem
Mikdat Kadıoğlu'ndan Türkiye için korkutan uyarı
Mikdat Kadıoğlu'ndan Türkiye için korkutan uyarıProf. Dr. Mikdat Kadıoğlu, Türkiye'nin ikliminin değiştiğini belirterek, "Çöl iklimine dönüşüyoruz. Genellikle az yağışlı veya yağış rejimi düzensiz bir yağış ve çok sıcak buharlaşmanın da çok olduğu mevsim. Bu tabi bizim için su kaynaklarını, ormanları azaltıyor. Böceklenmeyi, hayvanlardan insana geçen hastalıkları, kene gibi problemleri arttırıyor” dedi.
19.04.2018Gündem
Ataşehir Belediye Başkan Vekilliği'ne CHP'li İlhami Yılmaz seçildi
Ataşehir Belediye Başkan Vekilliği'ne CHP'li İlhami Yılmaz seçildiAtaşehir Belediye Başkan Vekilliği'ne CHP'nin adayı İlhami Yılmaz seçildi.
29.09.2021Gündem
Yeni Ataşehir Belediye Başkanı'nın seçim tarihi belli oldu!
Yeni Ataşehir Belediye Başkanı'nın seçim tarihi belli oldu!Ataşehir Belediye Meclisi'nin, Battal İlgezdi'nin görevden uzaklaştırılmasının ardından belediye başkan vekilini seçmek üzere 16 Aralık'ta toplanacağı bildirildi.
14.12.2017Siyaset
İçişleri Bakanlığı'ndan Battal İlgezdi açıklaması
İçişleri Bakanlığı'ndan Battal İlgezdi açıklamasıİçişleri Bakanlığı, Ataşehir Belediye Başkanı İlgezdi'nin görevden uzaklaştırılmasına ilişkin, "Objektif hukuk kuralları gözetilerek, adalet ve hakkaniyete uygun olarak karar verilmiştir." açıklamasında bulundu
29.09.2021Gündem
Ataşehir’e kayyım! CHP'li Başkan Battal İlgezdi görevden alındı
Ataşehir’e kayyım! CHP'li Başkan Battal İlgezdi görevden alındıİçişleri Bakanlığı, hakkında çeşitli yolsuzluk iddiaları bulunan CHP’li Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’yi görevden aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan “Diğer partiler de sorunlu belediyelerine müdahale etsin, yoksa gereğini yaparız” mesajı vermişti
8.12.2017Siyaset
Battal İlgezdi görevden uzaklaştırıldı
Battal İlgezdi görevden uzaklaştırıldıİçişleri Bakanlığından, hakkında mülkiye müfettişlerince düzenlenen raporlar ile adli mercilerce yürütülen soruşturma ve kovuşturmalar sebebiyle Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin görevden uzaklaştırıldığı bildirildi
29.09.2021Gündem
Atasehir’de Selda Bağcan konseri!
Atasehir’de Selda Bağcan konseri!Ataşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kardeş Kültürler Festivali’nde Selda Bağcan ve Niyazi Koyuncu konser verdi.
Üzülen kadın değilim
Üzülen kadın değilimHadise, Ataşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 6. Kardeş Kültürlerin Festivali’nde kırmızılar içinde sahneye çıktı.
24.09.2017Magazin
Şenol Güneş: Dünyayı yenmek istiyorum!
Şenol Güneş: Dünyayı yenmek istiyorum!Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş,Ataşehir Ekspres Dergisi'ne konuştu. Beşiktaş'ın hocası İstanbul'u değil dünyayı yenmek istediğini söyledi.
31.08.2017Beşiktaş
Oda Müziği Festivali coşkusu
Oda Müziği Festivali coşkusuDünya çapında başarılı sanatçıların ve toplulukların performanslarına ev sahipliği yapan 6'ıncı Opus Amadeus Oda Müziği Festivali, tüm coşkusuyla devam ediyor.
22.02.2017Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

Ataşehir Belediyesi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ataşehir belediyesi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.