Araba Kredisi

Araba Kredisi

Son dakika araba kredisi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan araba kredisi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını araba kredisi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Araba Kredisi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan araba kredisi gelişmeleri de dahil olmak üzere 136 araba kredisi haberi bulunmuştur. Tüm araba kredisi haberleri aşağıda listelenmiştir.
Sıfır faiz, kredi ve indirim! Araba alacaklara iyi haber, nisan ayı kampanyaları açıklandı…
Sıfır faiz, kredi ve indirim! Araba alacaklara iyi haber, nisan ayı kampanyaları açıklandı…Otomotiv markaları baharın gelmesiyle araç satış, satış sonrası ve servislerde kampanyalara start verdi.
19.04.2022Otomobil
Araba alacak milyonarı kapsıyor! Yeni dönem resmen başladı! Kredi taksitiyle araba alacaklara fırsat! Sıfır-ikinci el araba...
Araba alacak milyonarı kapsıyor! Yeni dönem resmen başladı! Kredi taksitiyle araba alacaklara fırsat! Sıfır-ikinci el araba...Araba alacak milyonları ilgilendiriyor. Taşıt kredilerinde yeni dönem başladı. Kredi taksiti ile araba almak isteyen herkesi ilgilendiriyor. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) 120 bin TL olan kredi limitini 400 bin TL'ye çıkararak sektöre rahat bir nefes aldırdı. 400 bin TL ve altında olan kredilerde vade ise 48 ay oldu. Fiyatı 400 bin ila 800 bin TL arasındaki otomobillerde kredi taksitleri 36 ay, 800 bin ila 1 milyon 200 bin TL arasında olanlarda 24 ay, 1 milyon 200 bin TL ila 2 milyon TL arasındakilerde ise 12 ay taksit uygulanacak. Öte yandan mart ayı itibarıyla ikinci el araba pazarında hareketlilik bekleniyor. Uzmanlar ise uyanık satıcıların tuzağına düşülmemesi konusunda uyarıyor. Araba alırken mutlaka TRAMER kaydına bakılması gerektiğine dikkat çekiyor. İşte araba alımı-satımı ile ilgili tüm detaylar...
22.02.2022Ekonomi
Banka faiz oranlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Tek tek açıklandı! İhtiyaç kredisi, ticari kredi...
Banka faiz oranlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Tek tek açıklandı! İhtiyaç kredisi, ticari kredi...Banka faiz oranlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Kredilerle ilgili flaş gelişme. 28 Ocak 2022 tarihli Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) verilerine göre toplam Türk lirası kredi büyüklüğü 4 trilyon 972 milyar TL, toplam mevduat 5 trilyon 429 milyar TL oldu. Mevduat ile kredi arasında 457 milyar liralık fark hesaplandı. Merkez Bankası düşük faiz ile kredi kullandırılması için politika faizini yüzde 14 seviyelerine düşürdü. Ancak bu indirim piyasaya yansımadı. Bankalar kredilerde oranları yüksek tutuyor. İhtiyaç kredisi ortalama yüzde 25 faiz oranıyla tüketicilere sunulurken ticari krediler yüzde 33 oranla veriliyor.
4.02.2022Ekonomi
Merkez Bankası'ndan flaş kredi kartı kararı! Faizler değişti, hepsinde geçerli, şubat ayından itibaren...
Merkez Bankası'ndan flaş kredi kartı kararı! Faizler değişti, hepsinde geçerli, şubat ayından itibaren...Merkez Bankası harekete geçti. Kredi kartlarıyla ilgili son dakika kararı verildi. Şubat ayından itibaren başlıyor. Faizler resmen değişti. Milyonlarca kullanıcıyı yakından ilgilendiriyor. Kredi kartı işlemlerinde uygulanacak faizin belirlenmesine esas olan ‘referans oranın’ hesaplama yöntemi değiştirilirken, Tebliğe eklenen geçici bir madde ile de Şubat ayı için referans faiz yüzde 1,25, kredi kartı azami faiz oranı yüzde 1,80 olarak belirlendi.
29.01.2022Ekonomi
Faizsiz kredi imkanı! Sadece kasımda geçerli, 90 bin TL 0 faiz ile...
Faizsiz kredi imkanı! Sadece kasımda geçerli, 90 bin TL 0 faiz ile...Faizsiz kredi kullanımı sağlanıyor. 90 bin TL kredi 0 faiz ile 12 ayda ödeniyor. Kampanyanın detayları açıklandı. Nakit indirimi de bulunuyor. Citroen, kasım ayında otomobil model yelpazesine yönelik faizsiz krediler ve indirimli nakit alım seçenekleriyle uygun satın alma koşulları sunuyor.
4.11.2021Ekonomi
İş Bankası resmen duyurdu! Yeni dönem başlıyor, tüm müşteriler...
İş Bankası resmen duyurdu! Yeni dönem başlıyor, tüm müşteriler...İş Bankası müşterilerini yakından ilgilendiriyor. Yeni süreç başlıyor. Resmen duyuruldu. Detaylar belli oldu. Türkiye İş Bankası, esnaf ve KOBİ’lerin ticari hayatlarını kolaylaştırmak için geliştirdiği yeni çözümü DijiKolay ile ticari müşterilerin dijitalleşme ihtiyaçlarını karşılıyor ve hizmetleri tek bir çatı altında kolay ve ayrıcalıklı bir şekilde sunuyor.
22.10.2021Ekonomi
Kredilerle ilgili son dakika kararı! Resmen değişti, artık...
Kredilerle ilgili son dakika kararı! Resmen değişti, artık...Kredilerle ilgili son dakika kararı. Resmen değişti. Taksit sayısı düşürüldü. Resmi açıklama BDDK tarafından yapıldı. Yeni düzenleme ile taksit sayısında değişikliğe gidiliyor. 50 bin TL'nin üzerinde olan krediler için taksit sayısı 36'dan 24'e düşürüldü.
18.09.2021Ekonomi
Kredi fırsatı! Sıfır faizle 60 bin TL
Kredi fırsatı! Sıfır faizle 60 bin TLFaizsiz kredi fırsatı devreye alındı. 60 bin lira kullanılabiliyor. Sıfır faizli kredide geri ödeme 12 ayda yapılıyor. Ağustos ayına özel kampanya araba almayı planlayanları bekliyor. Renault ağustosa özel faizsiz kredi seçenekleri sunuyor.
4.08.2021Ekonomi
Kredi ile araba alacaklar faiz ödemeyecek! 31 Temmuz'a kadar...
Kredi ile araba alacaklar faiz ödemeyecek! 31 Temmuz'a kadar...Araba alacaklara güzel haber! Bir miktar nakit birikimi olup kredi ile araba almak isteyenler faiz ödemeden araba sahibi olabilecekler. 31 Temmuz tarihine kadar geçerli. İşte detaylar...
25.07.2021Otomobil
Kredi ve kredi kartı ile ilgili son dakika kararı! 12 ay vade indirimi
Kredi ve kredi kartı ile ilgili son dakika kararı! 12 ay vade indirimiKredi ve kredi kartı ile ilgili son dakika kararı! Taşıt kredilerinde 12'şer ay vade indirimine gidildi. Buna göre, kullandırılan taşıt kredilerde vade sınırı, nihai fatura değeri 120 bin lira ve altında olan taşıtlarda 60 aydan 48 aya, 120 bin liranın üzerinde olup 300 bin liranın üzerinde olmayan taşıtlar için 48 aydan 36 aya indirildi. Ayrıca kredi kartı kullanımında da birçok ürün ile ilgili taksit sınırı getirildi.
2.07.2021Ekonomi
Kredi fırsatı! 50 bin TL'ye sıfır faiz imkanı...
Kredi fırsatı! 50 bin TL'ye sıfır faiz imkanı...Kredi açıklaması geldi. 50 bin TL için faizsiz kredi kullanımı mümkün. 12 ay vade imkanı sunuluyor. 150 bin TL için ise 0,99 faiz oranı ile kredi kullanılabiliyor. Araba almayı planlayanları sevindiren haber geldi. Fiat Professional, haziran ayında da Doblo ve Fiorino’nun Cargo ve Combi gövde tipleri ile Fiat Pratico için Uzatılmış Garantili Kredi avantajını sürdürüyor.
10.06.2021Ekonomi
Kredi, kredi kartı, nakit avans... Borcu olan herkes için geçerli! Kurtulun...
Kredi, kredi kartı, nakit avans... Borcu olan herkes için geçerli! Kurtulun...Borcu olan herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Günümüz şartlarında burcu olmayan kişi sayısı yok denecek kadar az. Bankalara çeşitli sebeplerle borcu olan vatandaşlar bu borçlarını nasıl kapatabileceklerini araştırıyor. Çoğu zaman bir borcu başka bir borçla ödeme yoluna gidiliyor. İçine girilen kısır döngüden çıkmak ise pek kolay olmuyor. Peki ev kredisi, araba kredisi, ihtiyaç kredisi, kredi kartı borcu olan kişiler nasıl bir yol izlemeli. Borçları kapatmak ya da ödenebilir hale getirmek mümkün. İşte yapmanız gerekenler…
21.01.2021Ekonomi
Halkbank ikinci el araba kredisi başvurusu nasıl yapılır? İşte Halkbank Taşıt Kredisi başvuru şartları...
Halkbank ikinci el araba kredisi başvurusu nasıl yapılır? İşte Halkbank Taşıt Kredisi başvuru şartları...Corona virüs ile birlikte pek çok kişi izole olmak amacıyla araç sahibi olmak istiyor. Sıfır araçlara olan talep artınca piyasada sıfır araç bulmak neredeyse imkansız hale geldi. Sıfır araçlara gelen ÖTV zammı da pek çok kişiyi ikinci el araçlara yönlendirdi. İkinci el araç almak isteyenler bankaların taşıt kredilerine başvuruyor. Peki, Halkbank ikinci el araba kredisi başvurusu nasıl yapılır? İşte Halkbank Taşıt Kredisi başvuru şartları...
15.10.2020Ekonomi
Araç kredisi faizlerinde son durum ne? Araba almadan mutlaka...
Araç kredisi faizlerinde son durum ne? Araba almadan mutlaka... Araba almak isteyenler birçok kişi taşıt kredisi faiz oranlarında son durum ne diye merak ediyor. Araba kredisi kullanmadan önce haberimize göz atın...
22.09.2020Ekonomi
'Türkiye'nin lojistik gücünü hissettireceğiz'
'Türkiye'nin lojistik gücünü hissettireceğiz'Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Türkiye’nin kara ve hava ulaştırma altyapısını büyük ölçüde tamamladığını ve artık demiryoluna ağırlık verileceğini belirterek, “Türkiye’nin lojistik gücünü hissettireceğiz” dedi.
18.05.2020Gündem
Kefil olacaklar dikkat! Bunları bilmeniz lazım
Kefil olacaklar dikkat! Bunları bilmeniz lazımBirçok kurum parasal işlemlerde kefil istiyor. Kefil olurken nelere dikkat edilmeli? Kefil olan borçtan tamamen sorumlu mu? İşte yanıtı...
1.11.2018Ekonomi
‘Eski eşim beni gelir kapısı olarak görüyor’
‘Eski eşim beni gelir kapısı olarak görüyor’Aktör Fikret Kuşkan, 25 bin TL nafaka isteyen eski eşi için “davul dersi, İngilizce kursu, yaz okulu, kasap ücretini bile istiyor. Beni kişisel gelir kapısı olarak görüyor” dedi. Ancak mahkeme nafakayı 8 bin TL’den 9 bin 500 TL’ye çıkardı
2.09.2017Yaşam
Son gün sürprizi!
Son gün sürprizi!Cep telefonu ve altın taksitle alınamayacak
3.01.2014Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Araba Kredisi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki araba kredisi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.