Anadolu Grubu

Anadolu Grubu

Son dakika Anadolu grubu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Anadolu grubu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Anadolu grubu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Anadolu Grubu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan anadolu grubu gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.989 anadolu grubu haberi bulunmuştur. Tüm anadolu grubu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Togg, girişimcileri sahneye çıkardı!
Togg, girişimcileri sahneye çıkardı!Yerli otomobili geliştirme çalışmalarını sürdüren Togg ile Bilişim Vadisi’nin ortaklaşa hazırladığı Mobilite Hızlandırma Programı’nı tamamlayan 10 girişimci, yatırımcıların karşısına çıktı. Bilişim Vadisi’nde gerçekleşen Demo Günü’nde, girişimciler yatırım alma fırsatlarını değerlendirmeye çalıştılar. Programın, Türkiye’de geleceğin mobilite ekosistemini şekillendirecek girişimcilere mentörlük, finansal ve hukuki danışmanlık, proje takip desteği ve Ar-Ge teşvikleri gibi konularda yol göstermek amacıyla düzenlendiği açıklandı.
McDonald’s Türkiye satıldı!
McDonald’s Türkiye satıldı!Anadolu Grubu'na bağlı olarak faaliyet yürüten McDonald's Türkiye, Boheme Investment isimli şirkete satıldı.
11.05.2022Ekonomi
Rusya’ya SWIFT darbesi! Yaptırımının sonuçları ne olacak?
Rusya’ya SWIFT darbesi! Yaptırımının sonuçları ne olacak?Rusya, Kiev sokaklarında özel kuvvetleriyle savaşadursun Batı’dan ağır bir darbe geldi. Rus bankaları küresel para transferi sistemi SWIFT’ten çıkarılacak. Rusya ile neredeyse tüm ticareti bitirecek hamle, ülkeyi uluslararası alanda yalnız bırakacak.
28.02.2022Dünya
Türkiye’nin 'En Etkin 50 CFO’su' belli oldu
Türkiye’nin 'En Etkin 50 CFO’su' belli olduDataExpert katkılarıyla BMI Business School tarafından 2016 yılından bu yana yürütülen, Türkiye’nin finans alanında en önemli karar alıcılarının belirlendiği “En Etkin 50 CFO” araştırmasının sonuçları açıklandı. Binden fazla şirketin finansal performansları ve bireylerin etkinlikleri değerlendirilerek hazırlanan listede, yöneticilerin yüzde 28’ini kadınlar oluşturuyor. Bu yıl iş dünyasına yeni bir soluk getiren Milliyet Executive iş birliğiyle hazırlanan En Etkin 50 CFO’nun yüzde 42’si yüksek lisans mezunu ve yüzde 80’den fazlası yerli şirketlerde görev alıyor.
3.02.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, şampiyon Anadolu Efes'i kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, şampiyon Anadolu Efes'i kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, THY Euroleague'de ve Türkiye Basketbol Ligi'nde şampiyon olan Anadolu Efes'in yönetici, teknik heyet ve sporcularını İstanbul Vahdettin Köşkü'nde kabul etti.
12.06.2021Basketbol
Tuncay Özilhan kimdir? Anadolu Efes sahibi Tuncay Özilhan kaç yaşında, nereli? İşte biyografisi…
Tuncay Özilhan kimdir? Anadolu Efes sahibi Tuncay Özilhan kaç yaşında, nereli? İşte biyografisi…Anadolu Efes, THY EuroLeague'de Barcelona'yı 81-86 yenip, Avrupa'nın en büyüğü olunca Anadolu Efes Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan hakkında yapılan aramalar da arttı. Tuncay Özilhan kimdir? Anadolu Efes sahibi Tuncay Özilhan’ın biyografisi…
31.05.2021Gündem
AG Anadolu Grubu Holding'den dev satış! KAP'a bildirildi
AG Anadolu Grubu Holding'den dev satış! KAP'a bildirildiTürkiye'nin önde gelen sanayi şirketlerinden AG Anadolu Grubu Holding, AND Anadolu Gayrimenkul Yatırımları'nda sahip olduğu payların satışına bağlayıcı olmayan mutabakat gerçekleştirdi.
2.03.2021Ekonomi
Çalışma ve iş hayatında yeni uygulama! Çalışan evde mi kalsın ofise mi gelsin?
Çalışma ve iş hayatında yeni uygulama! Çalışan evde mi kalsın ofise mi gelsin? Gelen son dakika haberine göre; İş dünyasına evden çalışma konusuna nasıl baktığını soruldu. Koç Holding’in 35 bin çalışanı için uzaktan çalışmayı kalıcı hale getirmesi, iş yaşamında yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. TİSK “Hak kaybı olmayacak” derken, Türk-İş uzmanlara rapor hazırlattırıyor. Patronların kafası ise bu konuda henüz net değil.
TMSF’den dev yatırım! 128 milyon lira...
TMSF’den dev yatırım! 128 milyon lira...TMSF bünyesindeki ilk sıfırdan yatırım olan Bellona sandalye ve yatak fabrikasının açılışı yapıldı. 82 milyon lira tesis, 46 milyon lira makine tesisat yatırımıyla toplamda 128 milyon liralık yatırım bedeliyle açılan fabrika, tam kapasite çalışmaya başlayınca 600 kişiye ilave istihdam sağlayacak.
16.01.2021Ekonomi
Mc Donalds Türkiye, Birlesik Holding'in oldu
Mc Donalds Türkiye, Birlesik Holding'in olduAnadolu Grubu, McDonalds’ın Türkiye’deki işletmecisi olan Anadolu Restoran İşletmeleri’ni Birlesik Holding’e sattığını duyurdu.
31.01.2020Ekonomi
Yerli otomobil CEO'su Mehmet Gürcan Karakaş kimdir? Nerelidir ve yaşı kaçtır?
Yerli otomobil CEO'su Mehmet Gürcan Karakaş kimdir? Nerelidir ve yaşı kaçtır?Yerli otomobil CEO'su Mehmet Gürcan Karakaş kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırılıyor. 1965 yılında Antalya’da doğan Mehmet Gürcan Karakaş günün en çok aranan isimleri arasına girdi, 1988 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi'nden mezun olan, Yerli otomobil CEO'su Mehmet Gürcan Karakaş kimdir İşte Yerli otomobil CEO'su Mehmet Gürcan Karakaş hakkında merak edilenler...
27.12.2019Gündem
Yerli otomobil ortakları kimler? | (Yerli otomobil babayiğitler)
Yerli otomobil ortakları kimler? | (Yerli otomobil babayiğitler)Yerli otomobil bekleyişi sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla yerli otomobil tanıtımı yapıldı. Yerli otomobil tanıtım töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘’babayiğitler’’ olarak tanımladığı yerli otomobil ortakları araştırılmaya başladı. İşte yerli otomobil ortakları…
27.12.2019Gündem
Yerli otomobil ne zaman satışa çıkarılacak? | Yerli otomobilin ismi belli mi?
Yerli otomobil ne zaman satışa çıkarılacak? | Yerli otomobilin ismi belli mi?Yerli otomobil için nihayet beklenen gün geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek tören başladı. Yerli otomobil hakkında en merak edilen de ‘’Yerli otomobil ne zaman satışa çıkarılacak?’’ ‘’Yerli otomobil fiyatı ne kadar olacak?’’ sorusudur. İşte yerli otomobil hakkında merak edilenler…
27.12.2019Gündem
Yerli otomobilin ismi ne olacak? Dikkat çeken logo...
Yerli otomobilin ismi ne olacak? Dikkat çeken logo...Türkiye’nin yerli otomobili bugün Gebze’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katılımıyla tanıtılacak. Erdoğan’ın tanıtımın ardından yerli otomobille Osmangazi Köprüsü’nü geçmesi bekleniyor. Elektrikli yerli aracın seri üretimi 2022’de başlayacak.
27.12.2019Otomobil
Yerli otomobil otobana çıkıyor
Yerli otomobil otobana çıkıyorTürkiye’nin Otomobili Girişim Grubu’nca yapılan elektrikli yerli otomobil, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kocaeli’nin Gebze ilçesindeki Bilişim Vadisi’nde, cuma günü törenle tanıtılacak.
24.12.2019Otomobil
Cumhurbaşkanı Erdoğan yerli otomobille Osmangazi Köprüsü'nden geçecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan yerli otomobille Osmangazi Köprüsü'nden geçecekTürkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nca yapılan elektrikli yerli otomobil, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kocaeli'nin Gebze ilçesindeki Bilişim Vadisi'nde, cuma günü törenle tanıtılacak. Erdoğan'ın, otomobili kullanarak, Osmangazi Köprüsü'nden geçeceği öğrenildi.
23.12.2019Gündem
Yerli otomobilde logo sürprizi!
Yerli otomobilde logo sürprizi!Yüzde 100 yerli SUV modelinin tanıtılacağı toplantıda daha sonra üretilmesi planlanan sedan prototipi de görücüye çıkacak. Prototip, SUV modelden sonra satışa sunulacak sedan model hakkında ipuçları verecek.
23.12.2019Otomobil
Borsadaki şirketlerden 9 ayda 62,6 milyar liralık net kar
Borsadaki şirketlerden 9 ayda 62,6 milyar liralık net karBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi altında işlem gören şirketlerin net karı, 2019'un ocak-eylül döneminde geçen yılın aynı sürecine göre yüzde 2,2 artarak 62 milyar 649 milyon liraya çıktı.
19.11.2019Ekonomi
Yerli otomobilde flaş gelişme! Aralıkta...
Yerli otomobilde flaş gelişme! Aralıkta...Türkiye'de 58 yıl önce "Devrim" arabalarıyla gerçeğe dönüşen ve kısa süren yerli otomobil rüyası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde kurulan Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) çalışmalarıyla bugün yeniden gerçeğe dönüştürülüyor.
28.10.2019Otomobil
Galatasaray'a bir sponsor daha!
Galatasaray'a bir sponsor daha!Galatasaray Futbol Takımı'nın forma sırt sponsoru MOOV by Garenta oldu.
25.01.2019Galatasaray
Zeytinyağı sektöründe büyük tartışma
Zeytinyağı sektöründe büyük tartışmaKomili ailesi, Türkiye’de zeytinyağı denilince ilk akla gelen isimlerden. 1995’te Komili markasını satarak sektörden çıkan Halis Komili, Halis markasıyla butik zeytinyağı üretmek istedi, ancak Komili’nin yeni sahibi Bunge’ye takıldı ve davalık oldu.
16.12.2018Yaşam
Alternatif Bank'ın eski binası 62 milyon liraya satıldı!
Alternatif Bank'ın eski binası 62 milyon liraya satıldı!AG Anadolu Grubu Holding, Alternatif Bank`ın İstanbul Harbiye`deki eski genel müdürlük binasını sattığını açıkladı.
20.11.2018Ekonomi
G.Saray Futbol Takımı'na yeni sponsor!
G.Saray Futbol Takımı'na yeni sponsor!Galatasaray Kulübü, futbol takımının forma sırt reklamı için online ikinci el otomobil alım satım platformu "ikinciyeni.
17.08.2018Galatasaray
Kuşatmaya karşı 8 maddelik tedbir
Kuşatmaya karşı 8 maddelik tedbirHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak yeni ekonomik modelin şifrelerini verdi. Yeni modelde kamuda tasarruf, buna vatandaşın da uyumu ve yerli malı kullanımının teşviki, kayıt dışı ile amansız bir mücadele, Merkez Bankası’nın bağımsızlığından ödün vermeden piyasada güven ortamını sağlayacak tedbirler ve uygulamalar yer alıyor.
10.08.2018Ekonomi
Bakan Albayrak Yeni Ekonomi Modeli'ni açıkladı
Bakan Albayrak Yeni Ekonomi Modeli'ni açıkladıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Dolmabahçe'de düzenlenen toplantıda Yeni Ekonomi Modeli'nin çerçevesini açıkladı. Bakan Albayrak, daha etkili iletişim, Merkez Bankası'nın bağımsızlığı, sürdürülebilir sistem, bütçe disiplini, kamuda tasarruf ve verimlilik, vergi sistemindeki dönüşüm başlıkları altında maddeleri tek tek duyurdu. İşte detaylar...
10.08.2018Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Anadolu Grubu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki anadolu grubu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.