Geri Dön
Gündem2020 MSÜ sınavı ertelendi! MSÜ sınavı ne zaman? ÖSYM yeni Milli Askeri Öğrenci Aday Belirleme (MSÜ) sınav tarihini verdi!

2020 MSÜ sınavı ertelendi! MSÜ sınavı ne zaman? ÖSYM yeni Milli Askeri Öğrenci Aday Belirleme (MSÜ) sınav tarihini verdi!

"2020 MSÜ sınavı ertelendi mi?" sorusu internette en çok araştırılan konulardan bir tanesiydi. Corona virüsü önlemleri kapsamında alınan tedbirler öğrencilerin MSÜ konusunu merak etmesine neden oluyordu. 2020 Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı, normal koşullarda 29 Mart'ta gerçekleşecekti ancak ÖSYM tarafından yapılan açıklamada 9 sınavla birlikte MSÜ sınavının da ertelendiği duyuruldu. Peki 2020 MSÜ sınavı ne zaman? MSÜ Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı tarihi...

2020 MSÜ sınavı ertelendi! MSÜ sınavı ne zaman? ÖSYM yeni Milli Askeri Öğrenci Aday Belirleme (MSÜ) sınav tarihini verdi!

"MSÜ sınavı iptal edildi mi?" sorusu internette çok sık aratılıyor. MSÜ sınavına girecek olan yaklaşık 400 bin aday “2020 MSÜ sınavı ertelendi mi?” sorusuna cevap arıyor. ÖSYM sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı ve 29 Mart'ta yapılacağı duyurulan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (MSÜ) 3 Mayıs'ta düzenlenecek.'' dedi.

MSÜ SINAVI ERTELENDİ!

ÖSYM duyuru yaptı ve 9 sınavın ertelendiğini duyurudu.

2020 MSÜ sınavı ertelendi MSÜ sınavı ne zaman ÖSYM yeni Milli Askeri Öğrenci Aday Belirleme (MSÜ) sınav tarihini verdi