Geri Dön
EkonomiZam geldi! Bugün itibarı ile 2 bin liraya çıkarıldı, hemen hesaplara yatırılıyor

Zam geldi! Bugün itibarı ile 2 bin liraya çıkarıldı, hemen hesaplara yatırılıyor

Bugün başladı. 2. 000 TL ödenecek. Başvuranlar yararlanıyor. Paralar hemen hesaplara yatırılıyor. Bizzat başvuru şartı bulunuyor. 2.000 lira karşılıksız olarak veriliyor. Garanti BBVA emekliler için harekete geçti. Ödeme miktarı 1.750 TL'den 2.000 TL'ye çıkarıldı. Tüm emekliler yararlanabiliyor. Promosyon ödemelerini maaş miktarı belirliyor. 2 bin 500 lira ve üstünde maaş alan emekliler 2 bin TL promosyon alma hakkına sahip oluyor.

Zam geldi! Bugün itibarı ile 2 bin liraya çıkarıldı, hemen hesaplara yatırılıyor

Geri ödemesiz 2 bin lira veriliyor. Garanti BBVA bugün duyurdu. Ödeme miktarları artırıldı. Bankalar emekli promosyonlarını yükseltiyor. Emekli müşterilere promosyon ödemesi dışında bazı avantajlar da sağlanıyor.

TAMAMEN ÜCRETSİZ

Garanti BBVA, emekli maaşını taşıyanlara, 2 bin liraya varan nakit promosyon ve tüm Garanti BBVA müşterilerine davet ettikleri her bir emekli yakını için 250 lira, nakit ödül kazanma fırsatı sunuyor. Bankadan yapılan açıklamaya göre, emekli maaşını Garanti BBVA'dan alan müşteriler havale ve hafta içi saat 16.00'ya kadar yapılacak EFT işlemlerini Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet'ten ücretsiz olarak gerçekleştirebilecek.

GARANTİ BBVA'DAN 2.000 TL PROMOSYON

Emekli maaşını Garanti BBVA'ya taşıyanlar 2 bin liraya varan cazip nakit promosyon fırsatından yararlanabiliyor. Garanti BBVA, 1.500 liraya kadar emekli maaşı alanlara 1.300 lira, 1.500 - 2 bin 500 lira arasında emekli maaşı alanlara 1.650 lira, 2 bin 500 lira ve üstünde maaş alan emeklilere ise 2 bin lira nakit promosyon ödemesi yapıyor.

YAKININI GETİRENE 2.500 TL

Garanti BBVA, tüm müşterilerinin yararlanabildiği "Emekli Yakınını Davet Et" kampanyasıyla emekli yakınını getirenlere, her bir kişi için 250 lira, toplamda 2 bin 500 liraya varan nakit ödül kazanma fırsatı sunuyor.