Geri Dön

Veda öpücüğü eski sevgiliyi çıldırttı! Baltayla dehşet saçtı...

İngiltere'de yaşayan genç kadın, eski sevgilisinin saldırısına uğradı. Reality şovu The Only Way Is Essex'in oyuncularından Kirk Norcross ile flört eden genç kadının veda öpücüğünü gören eski sevgili baltayla dehşet saçtı.

Veda öpücüğü eski sevgiliyi çıldırttı! Baltayla dehşet saçtı...

Eski model olan genç kadın, ülkenin en popüler reality şovu The Only Way Is Essex'in oyuncularından Kirk Norcross ile telefonda görüntülü görüşüyordu. Yüz yüze görüşmeye karar veren ikili, Alex Alam'ın eski sevgilisi David Richards'ın öfkesine kurban oldu. Alam'ı evine bırakan Kirk'in veda öpücüğü verdiğini gören eski sevgili, eline baltayı aldı ve genç kadını öldürmeye çalıştı. Baltayla Alam'ın kafasına vurdu.

Posta'nın haberine göre; Alam'ın baltayla aldığı darbe nedeniyle kafatasında 3 kırık oluştu ve 100 dikiş atılması gerekti. Saldırı sırasında Alam, çocuklarının korunması için Kirk'i çağırdı. Kirk eve dönüp Alam'ın 7 ve 3 yaşındaki iki çocuğunu koridorda ağlarken buldu ve güvenliğini sağladı.

Veda öpücüğü eski sevgiliyi çıldırttı Baltayla dehşet saçtı...

David, Alam'ın başına defalarca baltayla vurduktan sonra onu boğmaya çalıştı. David'e Kirk ile ilişkisi olmadığını anlatmaya çalışan Alam, telefonundan mesajları göstererek onu ikna etmeye çalıştı. Ancak bu sırada elinden kurtulup eve girdi ve önce polisi, ardından Kirk'i arayarak yardım istedi. Kirk'i görüntülü arayan genç kadın, "Kirk geri dön, ölüyorum" derken her yeri kan içindeydi.

İTİRAF ETTİ
David ise annesinin evine kaçtı ancak polis onu kısa sürede yakaladı. Olay yerindeki polislere "Hayatımın en aptalca şeyini yaptım" itirafında bulundu.
Eski bir boksör olan David Richards, Alam ile 9 yıl baraber oldu. Alam, David'i defalarca polise şikayet etti ve hakkında uzaklaştırma kararı çıkartıldı. David'in gelecek ay tutuklanması bekleniyor.