Geri Dön

'Arka Sokaklar' bitiyor mu? İlker İnanoğlu son noktayı koydu

Yapımcısı Türker İnanoğlu’nun rahatsızlığı sebebiyle 638’inci bölümün ardından çekimlerine 45 gün ara verilen 'Arka Sokaklar' dizisinin final yapacağı iddia edildi. İlker İnanoğlu, 17 yıldır Kanal D’de izleyicisiyle buluşan dizi hakkındaki söylentilere son noktayı koydu.

'Arka Sokaklar' bitiyor mu? İlker İnanoğlu son noktayı koydu

Fenomen yapımda Arka Sokaklar'da 'Engin Komiser’ karakterine hayat veren Türker İnanoğlu’nun oğlu İlker İnanoğlu, "dizinin final yapacağı" yönündeki iddiaları yalanladı ve hayranlarını sevindirecek haberi verdi.Fenomen yapımda Arka Sokaklar'da 'Engin Komiser’ karakterine hayat veren Türker İnanoğlu’nun oğlu İlker İnanoğlu, "dizinin final yapacağı" yönündeki iddiaları yalanladı ve hayranlarını sevindirecek haberi verdi.

Ünlü oyuncu, “Devam edeceğiz inşallah. Babamın sağlığıyla uğraşıyorduk. Kalça kemiği kırılmıştı. Şimdi eve geçti, sağlık durumu yavaş yavaş iyiye gittiği için devam edeceğiz” dedi.

"DOĞRU BİR HABER DEĞİL"

İlker İnanoğlu, 17 yıldır Kanal D’de yayınlanan dizinin başka bir kanala transfer olacağı iddiaları için de "Yok o doğru bir haber değil” ifadelerini kullandı.