Geri Dön
MagazinÜnlüler çöl safarisinde! Tam bir yıldızlar geçidi

Ünlüler çöl safarisinde! Tam bir yıldızlar geçidi

Ayça Ayşin Turan, Salih Bademci, İmer Özgün, Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, İlayda Ildır, İpek Filiz Yazıcı ve Alican Okumuş, Mısır'da bulunan Şarm El Şeyh kentini ziyaret etti. Oyuncular çölde safari etkinliğinin yanı sıra Kızıldeniz'de dalış yaptı.

Ünlüler çöl safarisinde! Tam bir yıldızlar geçidi

Şarm El Şeyh'in Türkiye'de de tanınmasına katkıda bulunmak istediklerini belirten iş insanı Ali Saçlı, “Dünya çapında sevilen Türk oyuncuları belirli periyotlarla farklı ülkelerde ağırlayarak, o bölgelerin Türk vatandaşlarına sundukları avantajları duyuruyoruz.

Bu yıl da UNESCO tarafından barış ve güzellik açısından “Dünyanın en iyi şehri ilan edilen Şarm El Şeyh'te Ayça Ayşin Turan, Salih Bademci, Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, İlayda Ildır, İpek Filiz Yazıcı, Alican Okumuş ve İmer Özgün'ü ağırladık" dedi.

Ünlüler çöl safarisinde Tam bir yıldızlar geçidi

“TÜRK VATANDAŞLARININ VİZESİZ GİDEBİLECEKLERİ YERLERE DİKKAT ÇEKİYORUZ"

Mısır'da, Sina Yarımadası ile Kızıldeniz arasında konumlanan Şarm El Şeyh'in Türk vatandaşları için avantajlarını anlatan Ali Saçlı, “Şarm El Şeyh, kültürel yapısı ve tarihi zenginliklerinin yanı sıra, ılıman iklimiyle de yılın 12 ayı turistik çekiyor. Yaz veya kış sezonu fark etmeksizin, deniz suyunun sıcaklığı yıl boyunca değişmiyor. Vizesiz ziyaret edilebilen önemli turizm destinasyonlarından biri olan şehir, her geçen gün Türkiye'den daha fazla misafir ağırlıyor. Ünlü oyuncularımızla geçtiğimiz kasım ayından beri gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar sonrasında bölgedeki rezervasyonlar ciddi oranda arttı" diye konuştu.

Ünlüler çöl safarisinde Tam bir yıldızlar geçidi

 

Organizasyona katılan oyuncular, herkesi Şarm'ın sunduğu eşsiz deneyimleri yaşamaya davet etti. Tarihi ve turistik güzelliklerinin yanında su altına da hayran kaldıklarını ve hiç görmedikleri canlıları deneyimlediklerini ve Kızıldeniz'in bir akvaryum olduğunu belirten oyuncular, organizasyondan ve programdan duydukları memnuniyeti dile getirdi.