Geri Dön
Televizyon“Kraliçe” birinci bölümüyle ekrana geldi!

“Kraliçe” birinci bölümüyle ekrana geldi!

Kanal D’nin, yapımını Mednova’nın üstlendiği, dünya çapında çok izlenen “Queen Sugar” dizisinden uyarlanan yeni dizisi “Kraliçe” ilk bölümüyle ekrana geldi.

“Kraliçe” birinci bölümüyle ekrana geldi!

Başrollerini Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman’ın paylaştığı dizi yayınlanan birinci bölümüyle seyircinin beğenisini kazandı. Bir skandal sonrası Deniz ve Ateş’in değişen hayatını anlatan dizi sosyal medyada da övgü dolu yorumlar aldı.

“Kraliçe” birinci bölümüyle ekrana geldi

Bir skandal sonrası değişen hayatlar…

Deniz ve Ateş’in evliliğinin bir skandal ile büyük darbe almasını anlatan diziye tüm gerçeklerin su yüzüne çıktığı anlar damgasını vurdu. Tüm bunlar olurken Deniz’in aynı anda babasını kaybetmesi ve çiftliğe geri dönmesi hikâyeye dair merakı iyice arttırdı.

Burcu Özberk ve Gökhan Alkan oyunculuk performansları ile çok konuşuldu.

“Kraliçe” birinci bölümüyle ekrana geldi

Kraliçe dikkat çeken hikayesinin yanı sıra oyuncuları ile de izleyicinin beğenisini kazandı. Burcu Özberk ve Gökhan Alkan oyunculuk performansları ile adeta göz doldururken, Selin Şekerci ve Özgün Karaman’da internet ve sosyal medyada övgü dolu yorumlar aldı.

Yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu Kraliçe heyecan dolu yeni bölümüyle 29 Mart Çarşamba saat 20.00’de Kanal D’de…