Geri Dön
MagazinOnur Ünlü'den Hazar Ergüçlü yanıtı! "Hep beraber tarih seçelim"

Onur Ünlü'den Hazar Ergüçlü yanıtı! "Hep beraber tarih seçelim"

Senarist ve yönetmen Onur Ünlü 'Kuzey Güney' dizisinde canlandırdığı 'Simay' karakteriyle şöhreti yakalayan Hazar Ergüçlü ile yaklaşık dört yıldır aşk yaşıyor. Aralarındaki 19 yaş fark nedeniyle sıkça magazin gündemine gelen ikiliden Onur Ünlü, bu konudaki eleştirileri değerlendirdi.

Onur Ünlü'den Hazar Ergüçlü yanıtı! "Hep beraber tarih seçelim"

Hazar Ergüçlü, geçtiğimiz ay bir dijital platformun verdiği davete katılmış, transparan elbisesi ile tüm bakışları üzerinde toplamıştı. İddialı tarzıyla çok konuşulan 30 yaşındaki güzel, "Bu tarz davetlerde gidebildiğim kadar ileri gidiyorum. Ne zaman giyeceğim sanki bir daha?" sözleriyle iddialı bir açıklamada bulunmuştu.

"ONUR DAHA DA AÇIK GİYİNMEMİ İSTİYOR"

Ünlü oyuncu, "Onur Bey kıyafetleriniz için ne diyor?" sorusuna ise şu yanıtı vermişti:

Onur beni yüreklendiriyor. Bazen ben 'Acaba çok mu açık?' diye düşünürken, o bana daha da açığını giymem gerektiğini söylüyor. Sürekli transparan kıyafetler giymemi istiyor.

"HEP BERABER TARİH SEÇELİM, O ZAMAN EVLENELİM"

Bu sözlerden sonra Cihangir'de objektiflere yansıyan Onur Ünlü ise "Hazal Hanım'la evlilik tarihini belirlediniz mi, ne zaman evleneceksiniz?" sorusu karşısında espri yaparak, "Bu çok özel bir soru. Hep beraber bir tarih seçelim, o zaman evlenelim!" ifadelerini kullanmıştı.

"ÖZEL HAYATIMIZLA GÜNDEME GELMEK İSTEMİYORUZ"

25 yaşında 'Deli Yürek' dizisinde çalışarak sektöre adım atan Onur Ünlü, Hazar Ergüçlü ile ilişkisiyle adından söz ettiriyor. Dün akşam bir programa katılan ünlü yönetmen, sunucu Fatih Altaylı'nın "Özel hayatınızla ilgili sizinle çok uğraşıyorlar" yorumu üzerine şunları söyledi:

Özel hayatımızla gündeme gelmeye çalışan insanlar değiliz. Buradan bir şey çıkmayınca daha da sinirleniyor. Bir sorun olsa belki bir-iki vurup, bırakacaklar bizi ama bilemiyorum.

ONUR'A AŞKINI BÖYLE ANLATTI

Marie Claire dergisine röportaj veren Hazar Ergüçlü, "Onur beni hep anda tutuyor. Normal sohbet ederken öyle bir şey söyler ki, aklında başka bir şey varken konuşmak söz konusu değildir. Bir cümlede anlatırsam; onunla kendim olmayı ve bununla gurur duymayı öğreniyorum" açıklamasını yapmıştı.

"BRAD PITT Mİ, ONUR ÜNLÜ MÜ?"

Güzel oyuncu, 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programında ise "Brad Pitt'le mi, Onur Ünlü'yle mi paraşütten atlamak isterdin?" sorusunu, "Ay, iğrençsiniz. Kalkıp gidiyorum. Onur'cuğum tabii ki" şeklinde cevaplamıştı.