Geri Dön
MagazinNazan Öncel'den şaşırtan itiraf: 7 senedir kendime hiçbir şey almıyorum

Nazan Öncel'den şaşırtan itiraf: 7 senedir kendime hiçbir şey almıyorum

Nazan Öncel, sosyal medya hesabından samimi açıklamalarda bulundu. Öncel yaptığı paylaşımda 7 senedir kendisine hiçbir şey almadığını söyleyen ünlü sanatçı Nazan Öncel, "Hafifledikçe rahatladım" dedi. Öncel, "Sırada evi 2+1’e indirmek var" açıklamasıyla dikkat çekti.

Nazan Öncel'den şaşırtan itiraf: 7 senedir kendime hiçbir şey almıyorum

Yakın zaman önce köpeği Kafka'yı kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Nazan Öncel, Twitter hesabından dikkat çeken bir açıklama yaptı.

7 yıldır kendisine hiçbir şey almadığını söyleyen Öncel, kişisel eşya sayısını da 110'a düşürdüğünü belirtti. Nazan Öncel'in açıklaması şu şekilde:

"HAFİFLEDİKÇE RAHATLADIM"

7 senedir kendime hiçbir şey almıyorum, aksine diş fırçası dahil kişisel eşyamı 110 parçaya indirdim. Hafifledikçe rahatladım. Sırada evi 2 1'e indirmek var. Yolun sonunda iki metre yerde yatıyoruz. "Ölüm var unutma diyorum" kendime. Ben de geç uyananlardanım.

Öncel'in bu paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

 

EV FİYATLARINDAN DERT YANDI

Pahalı ev fiyatlarından dert yanan Nazan Öncel, Instagram hesabından bir video yayınlamıştı. Paylaştığı videoya ''1+1 daire bu sözünü ettiğim. Yuh ki ne yuh. Elitmiş, yemişim elitini. Hele kiralar; neyse sustum'' notunu düşen ünlü sanatçı, ''Hayretler içerisindeyim doğrusu. 70 metrekare ev Taksim'de 12 milyon 750 bin. 13 milyon de sen ona yuh!'' ifadelerini kullanmıştı.

YILLAR ÖNCEKİ ANISINI HATIRLATTI

Taksim'deki satılık evlerin pahalı olmasına tepki gösteren Nazan Öncel'e, meslektaşı Cenk Eren'den yanıt gecikmedi. Ünlü şarkıcı, Öncel'e yıllar önce kendisinden aldığı şarkı fiyatını hatırlattı.

"NEREDEYSE 1+1 EV FİYATIYDI"

Cenk Eren, Nazan Öncel'in paylaşımına, ''Çok haklısınız Nazan Hanım, sizden bir şarkı istemiştim siz de vermiştiniz. Tabii ki sanatın fiyatı olmaz size ödediğim para gerçekten YUH'du. Nerdeyse 1+1 ev fiyatı gibiydi o yıllarda. Saygı ve sevgiyle her zaman çok güzel şarkılarınızla beraber olmak dileğiyle'' yorumunda bulundu.

 

Hızını alamayan Cenk Eren, daha sonra tekrar paylaşım yapıp; "Fil hafızası vardır bende. Kinci değilim unutmam" yazdı.