Gazete Vatan Logo
Magazin Merve Boluğur'dan ilginç ayakkabı seçimi!

Merve Boluğur'dan ilginç ayakkabı seçimi!

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Merve Boluğur, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı. Uzun süredir ekranlardan uzak olan ünlü oyuncu, terliğe benzeyen ilginç ayakkabı tercihiyle görenleri şaşırttı.

Merve Boluğur'dan ilginç ayakkabı seçimi!

'Küçük Sırlar', 'Acemi Cadı' ve 'Muhteşem Yüzyıl' gibi yapımlarda yer alan Merve Boluğur, ekranlara ara vererek, müzik alanında ilerleme kararı almıştı.

''SAĞLAM BİR ROL İSTİYORUM''

Geçtiğimiz haftalarda Rumelihisarı'nda objektiflere takılan oyuncu, sektöre döndüğünün müjdesini vererek şu açıklamayı yapmıştı:

İyiyim ya, işe odaklandım. Özlemişim çalışmayı, influencer'lık ayağımız devam ediyor. Dizi film görüşmeye devam ediyoruz. Sektöre tekrardan tam giriyorum ama dizi anlamında ne zaman tam girerim o belirsiz. En uygununu bekleyeceğim. Sağlam bir rol istiyorum.

"MANUKYAN'IN HAYATI OLABİLİR"

"Nasıl birinin hayatını oynamak istersiniz?" sorusuna ise ilginç bir yanıt veren Boluğur, "Manukyan'ın hayatı olabilir, çok da güzel oynarım. Her zaman öyle oynadım, şimdi de onu bekleyeceğim" şeklinde konuşmuştu.

 

BEBEK'TE GÖRÜNTÜLENDİ

35 yaşındaki oyuncu, önceki gece Bebek'teki bir mekanın önünde, arkadaşıyla taksi beklerken görüntülendi. Merve Boluğur, gazetecilerin selamına ise kafasını ters yöne çevirerek yanıt vermedi.

Haberin Devamı

 

AYAKKABI MI, TERLİK Mİ?

Objektiflere gülerek poz veren Boluğur'un ilginç tarzı şaşırttı. Ünlü oyuncunun ayağındaki terlik şeklindeki ayakkabılar dikkatlerden kaçmadı.