Geri Dön
MagazinHakan Peker ile Hande Ertekin evliliğe olumlu bakıyor!

Hakan Peker ile Hande Ertekin evliliğe olumlu bakıyor!

Unutulmaz şarkıların sahibi Hakan Peker, yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Hande Ertekin ile 'Kariyer ve Teknoloji Ödül Töreni' ne katıldı. Muhabirlerle sohbet eden ünlü çift, ilişkilerinden bahsederken, evlilik konusuna da sıcak baktıklarını söylediler. İşte detaylar...

Hakan Peker ile Hande Ertekin evliliğe olumlu bakıyor!

90'lı yılların sevilen sanatçısı Hakan Peker, geçtiğimiz senelerde "Bekarlık iyi gidiyor. Yalnızlığa alıştım. Ama eş-dost vasıtası ile görücü usulü evlenebilirim de" diyen Peker, eş kriterini açıklamıştı. Yıllara meydan okuyan isimlerden olan ünlü şarkıcı, "Uzun boylu, esmer, güzel, hoş bir hanım ile iyi olur" diye konuşmuştu.

YENİ AŞKIYLA İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Uzun bir süredir ortalarda görülmeyen Hakan Peker, geçtiğimiz nisan ayında yeni aşkıyla gündeme gelmişti. Peker, önceki gün yeni sevgilisi yazar Hande Ertekin ile Nişantaşı'ndaki bir alışveriş merkezinde ilk kez objektiflere yansımıştı.

Üç aydır birlikte oldukları iddia edilen Peker (61) ve Ertekin (42), yürüyen merdivenlerden sarmaş dolaş çıkarken görüntülenmişti.

MUTLULUK POZU

Mutlu birliktelikleri devam eden ve tatilin tadını çıkaran Hakan Peker ile Hande Ertekin'den temmuz ayında mutluluk pozu gelmişti. Ünlü şarkıcı, kendisinden 19 yaş küçük sevgilisiyle verdiği pozu sosyal medya hesabından nazar boncuğu ve kalp emojileriyle paylaşmıştı.

Peker'in bu paylaşımına kayıtsız kalmayan Hande Ertekin ise sevgilisinin paylaşımına; nazar boncuğu emojileriyle "Sevgilim" yorumunu yapmıştı.

AŞIKLAR ÖDÜL TÖRENİNDE

Milliyet'ten Seçkin Şenvardar'ın haberine göre; Aşkları tam gaz devam eden Hakan Peker ile 19 yaş küçük sevgilisi Hande Ertekin, sunuculuğunu Burcu Esmersoy ve Emre Karayel'in yaptığı Kariyer ve Teknoloji Ödül Töreni'ne katıldı. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ünlü çift, gecede muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Hakan Peker, “Güzel bir yaz sezonunu geride bıraktım hem tatil hem konserler verimliydi benim için, yeni bir slow şarkı gelecek onun hazırlıklarına başladım" diyen Peker, ilşikisi için de "Hande ile 9 aydır süren çok güzel bir birlikteliğimiz var" ifadelerini kullandı.

Sevgilisinin ardından söze giren Hande Ertekin ise "Hakan doğal komik ve çok mütevazi. Beni de mütevazılığı ile etkiledi. İyi anlaşıyoruz, çok doğal ve egodan uzak. Bazen haddinden fazla mütevazi oluyor hatta" diyerek duygularını dile getirdi.

TANIŞMA HİKÂYELERİNİ ANLATTI

Nasıl tanıştıklarını da anlatan Hakan Peker, “Hande bir arkadaşımın arkadaşıydı. Onu görür görmez çok etkilendim ve arkadaşıma yardımcı olmasını söyledim, bizi bir araya getirdi. İyi ki de getirdi" dedi.

"EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUZ DERSEK YALAN OLUR"

Evlilik konusundaki görüşlerini de açıklayan Peker, "Evlilik düşünmüyoruz desek yalan olur. Neden olmasın. Kader kısmet işleri bunlar. Ben bütün ilişkilerimi belli bir ciddiyetle yaşadım. Herşeyin hayırlısı diyoruz" ifadelerini kullandı.