Geri Dön
MagazinEzgi Mola ve Merve Dizdar'ın ayak kokusuyla imtihanı! 'Mahvolduk'

Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın ayak kokusuyla imtihanı! 'Mahvolduk'

Final yapan 'Masumlar Apartmanı' dizisi ve Alice Müzikali'nin ardından komedyen Cem Yılmaz'ın dijital platformda yayınlanan dizisinde de birlikte rol alan Ezgi Mola ve Merve Dizdar, uçakta zor anlar yaşadı. Arkalarında oturan kişinin ayak kokusu nedeniyle çok sıkıntılı bir yolculuk geçiren ikiliden Mola, sosyal medyada yayınladığı videolar ile o anları paylaştı.

Başarılı oyuncular Merve Dizdar ve Ezgi Mola, kamera karşısına geçtikleri 'Masumlar Apartmanı', 'Erşan Kuneri' ve 'Alice Müzikali'nin dışında günlük hayatta da sıkça birlikte vakit geçiriyor. Son olarak uçakta seyahat eden iki yakın arkadaş, arka koltukta oturan kişinin ayak kokusundan rahatsız oldu. Bu duruma tepkisi kalamayan ikilinin isyanı sosyal medyada gündem oldu.

"HER GÜN YIKANACAKSIN"

Ezgi Mola, 6.2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından art arda videolar yayınlarken, şu ifadeleri kullandı:

Uçakta bir ayak kokusu var. Çocuğum (Merve Dizdar'ı kastediyor) çok hassas, burnu çok hassas. Mahvolduk, yarım saattir 'Kapı açık gitsek olur mu?' diye rica ediyoruz. Bittik! Ayak kokusu olamaz ya! Çok zor değil be, her gün kalkacaksın yıkanacaksın ya da akşam pijamanı giymeden yıkanacaksın Allah'ın cezası.

"ÇOK ACI BİR ŞEY BU"

Ünlü oyuncu, söz konusu ağır kokunun azalması için çareyi hostesten rica ettiği spreyi uçak koridoruna sıkmakta buldu. Bu sırada Merve Dizdar, "Sinirim çok bozuk. Ayak kokusu tam arkamızda. Çok acı bir şey bu, yapmayın" dedi.

"HİÇ UTANMIYOR MUSUN?"

Uçak yolculuğu sonrası da videolara devam eden Ezgi Mola, "Uçaktan indik, servise bindik. 'Merve ne giymiş, bak şimdi göreceksin' dedim. 90'larda çocuk olanlar bilir; misafir terlikleri vardı, altı kösele olurdu, erkek terlikleri. Çıplak ayakla, çorapsız! 'Hiç utanmıyor musun?' dedim. Kafası önde, daha fazla üstüne gidemedim" şeklinde konuştu.

"12 YILLIK BOZUK PEYNİR KOKUSU DAHA İYİDİR"

Kokuya neden olan yolcunun terliğinin fotoğrafını da paylaşan oyuncu, yaşadıkları zor anların takipçileri, tarafından anlaşılması için şu örneği verdi:

Zaten az olan İngilizcem ile İngilizce konuştum, nasıl yaptım bilmiyorum. Bu koku bize nasıl geliyor? İlk olayla karşılaşma anım; arkamı bir döndüm, çıplak ayakları dibimde duruyor. 12 yıllık dolapta kalmış bozuk bir peynir kokusu bu kokudan daha iyidir.