Gazete Vatan Logo
MagazinArmağan Çağlayan: Nasıl kötü bir zamana denk geldi ömrümüz

Armağan Çağlayan: Nasıl kötü bir zamana denk geldi ömrümüz

Türkiye'yi yasa boğan depremlerin ilk gününden beri depremzedeler için yardım çağrısında bulunan ünlü sunucu Armağan Çağlayan, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla adından söz ettirdi. Akciğer kanseriyle mücadele eden Çağlayan'ın paylaşımına, takipçilerinden çok sayıda yorum geldi.

Armağan Çağlayan: Nasıl kötü bir zamana denk geldi ömrümüz

Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından büyük bir yıkım yaşayan Hatay, 20 Şubat akşamı da 6.4 ve 5.8 büyüklüğünde iki depremle sarsıldı. Hatay'daki depremler, birçok çevre ili de şiddetli bir şekilde etkiledi.

İLK GÜNDEN BERİ YARDIM EDİYOR

Toplam 11 ilde yıkıma yol açan felaketler sonrası sanat camiası tek yürek oldu. Bağış ve yardım çağrıları için sosyal medya hesaplarını kullanan ünlüler, 6 Şubat'tan bu yana pek çok paylaşım yaptı. Bu isimlerden biri de, akciğer kanseriyle mücadele eden sunucu Armağan Çağlayan oldu.

Çağlayan, son olarak depremzedelerin sesini duyurmak için etkili bir şekilde kullandığı, 820 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.

"SEVİP GİDECEKTİK BU DÜNYADAN"

Ünlü isim, sosyal medya sayfasından şu sözü yayınladı:

Alt tarafı bir çiçek koklayıp, bir hayvan sahiplenip, birkaç insan tanıyıp, sevip gidecektik bu dünyadan. Nasıl kötü bir zamana denk geldi ömrümüz.

56 yaşındaki Armağan Çağlayan'ın, "Hem de nasıl!" notunu düştüğü bu gönderisine; kısa sürede 9 bine yakın beğeni geldi.

 

"UMUTLUYUZ, BAŞARACAĞIZ"

Takipçileri, sunucuya; "Her zaman dilimi kendi içinde kötüymüş demek ki, zamandan mıdır insandan mıdır bilemiyorum", "Kötü zamanlarda iyi insan olma şansı verilen insanlarız. Umutluyuz, başaracağız" ve "Armağan Çağlayan, gönlü güzel insan. Allah halkımıza sağlık versin" gibi yorumlar yazdı.

Haberin Devamı