Yavuz Sultan Selim Köprüsü

Yavuz Sultan Selim Köprüsü

Son dakika yavuz sultan selim köprüsü haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan yavuz sultan selim köprüsü ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını yavuz sultan selim köprüsü haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü

haberleri sayfasında son dakika yaşanan yavuz sultan selim köprüsü gelişmeleri de dahil olmak üzere 714 yavuz sultan selim köprüsü haberi bulunmuştur. Tüm yavuz sultan selim köprüsü haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bayramda yola çıkacaklar dikkat! Ücretsiz yollar açıklandı
Bayramda yola çıkacaklar dikkat! Ücretsiz yollar açıklandı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, katıldığı bir televizyon programında Kurban Bayramı boyunca ücretsiz olacak yollara ilişkin açıklamalarda bulundu.
5.07.2022Gündem
Bakan Soylu: 506 bin Suriyeli, güvenli hale getirilen bölgelere geri döndü
Bakan Soylu: 506 bin Suriyeli, güvenli hale getirilen bölgelere geri döndüİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin sınır ötesi askeri harekatlarla terörden arındırarak güvenli hale getirdiği bölgelere 506 bin Suriyelinin gönüllü olarak geri döndüğünü, şu anda güvenli bölgeler için yeni bir proje başlatıldığını söyledi.
18.06.2022Siyaset
Bayramda köprü ve otoyollar ücretsiz mi 2022? Bayramda ücretsiz köprüler hangileri? Osmangazi Köprüsü bayramda ücretli mi?
Bayramda köprü ve otoyollar ücretsiz mi 2022? Bayramda ücretsiz köprüler hangileri? Osmangazi Köprüsü bayramda ücretli mi? Bayramda köprü ve otoyollar ücretsiz mi 2022? sorusu Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala vatandaşlar tarafından araştırılan konuların başında geliyor. Ücretsiz körü ve otoyollar açıklandı. Ramazan Bayramı tatili nedeniyle Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) sorumluluğundaki otoyol ve köprü geçişlerinden ücret alınmayacak. Yapılan açıklamada, kararın, yap-işlet-devret projelerini kapsamadığı belirtildi. Peki, Bayramda ücretsiz köprüler hangileri? Osmangazi Köprüsü bayramda ücretli mi? Bayramda hangi yollar ücretsiz? Ramazan Bayramı köprü ve otoyollar ücretsiz mi? İşte detaylar…
27.04.2022Gündem
Bayramda ücretsiz olan köprüler! Bayramda köprüler ücretsiz mi 2022, hangi köprüler bayramda bedava, hangileri ücretli?
Bayramda ücretsiz olan köprüler! Bayramda köprüler ücretsiz mi 2022, hangi köprüler bayramda bedava, hangileri ücretli?Bayramda köprüler ücretsiz mi? sorusu yanıt buldu. Ramazan Bayramı süresince ücretsiz olarak geçilebilecek köprü ve otoyollar belirlendi. Karar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlandı. Peki, Bayramda hangi köprüler bedava, hangileri ücretli? Bayramda Yavuz Sultan Selim Köprüsü (3. Köprü) ve Osmangazi Köprüsü ücretsiz mi? İşte Bayramda ücretsiz olan köprüler…
26.04.2022Ekonomi
Bayramda hangi yollar ücretsiz, köprüler ve otoyollar bedava? Yap İşlet Devret otoyolları ve köprüleri hangileri? Bayramda ücretsiz otoyollar ve köprüler listesi!
Bayramda hangi yollar ücretsiz, köprüler ve otoyollar bedava? Yap İşlet Devret otoyolları ve köprüleri hangileri? Bayramda ücretsiz otoyollar ve köprüler listesi!Bayramda hangi yollar ücretsiz, hangi köprüler ve otoyollar bedava? Ramazan Bayramı'nda otoyolların, köprülerin ve toplu taşıma araçlarının ücretsiz olmasına ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. Ramazan Bayramı tatili nedeniyle 30 Mayıs saat 00.00'dan 5 Mayıs saat 07.00'ye kadar, 'yap-işlet-devret' modeliyle yapılan projeler hariç, Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğu altında bulunan otoyollar ve köprüler ücretsiz olacak. Peki, Yap İşlet Devret otoyolları hangileri, Yap İşlet Devret modeliyle yapılan köprüler hangisi? İşte bayramda ücretsiz otoyollar ve köprüler listesi…
26.04.2022Gündem
Otobüs ve uçak bileti fiyatları ile ilgili flaş açıklama! Ucuz bilet...
Otobüs ve uçak bileti fiyatları ile ilgili flaş açıklama! Ucuz bilet...TÜM Otobüsçüler Federasyonu (TOF) Başkanı Mustafa Yıldırım, önceki bayramlara kıyasla şehirlerarası yolcu sayılarının 3'te 2 oranında azaldığını söyledi. Yıldırım, "Bazı hatlarda uçak otobüsten daha ucuz. Otobüsle uçak fiyatı birbirine çok yaklaştı. Vatandaş birinci tercihini uçaktan yana kullanıyor" dedi.
19.04.2022Ekonomi
İstanbul’da kapalı yollar! Yollar neden kapalı? Avrasya Tüneli ve 15 Temmuz Köprüsü ne zaman açılacak?
İstanbul’da kapalı yollar! Yollar neden kapalı? Avrasya Tüneli ve 15 Temmuz Köprüsü ne zaman açılacak? İstanbul’da kapalı yollar pek çok kişinin gündeminde! 57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun final etabının İstanbul’da yapılması nedeniyle bazı yollar ile Avrasya Tüneli ve 15 Temmuz Köprüsü geçici olarak trafiğe kapatılacak. İstanbul’da kapalı yollar ve alternatif güzergahlar Bölge Trafik Ekipler Amirliği tarafından duyuruldu. Peki, Bugün yollar ne zaman açılacak? Avrasya Tüneli ve 15 Temmuz Köprüsü ne zaman açılacak? İşte 17 Nisan İstanbul kapalı yollar ve alternatif güzergahlar…
17.04.2022Gündem
İstanbul'da yaşayanlar dikkat! Pazar günü bu yollar kapatılacak...
İstanbul'da yaşayanlar dikkat! Pazar günü bu yollar kapatılacak...Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen 57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun son etabı olan İstanbul - İstanbul etabı, 17 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek. İstanbul'da bazı yollar yarış nedeniyle kapatılacak. Ayın gün yapılacak Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES/1) 'na girecek adaylara uyarıda bulunuldu.
14.04.2022Gündem
İstanbul'da pazar günü hangi yollar trafiğe kapalı olacak? Pazar günü Avrasya Tüneli ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü kapalı mı?
İstanbul'da pazar günü hangi yollar trafiğe kapalı olacak? Pazar günü Avrasya Tüneli ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü kapalı mı? 57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun final etabı İstanbul’da yapılacak. 17 Nisan Pazar günü yapılacak 57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu kapsamında İstanbul’da kapalı olacak yollar ve alternatif güzergahlar Bölge Trafik Ekipler Amirliği tarafından duyuruldu. Peki, İstanbul'da pazar günü hangi yollar trafiğe kapalı olacak? Pazar günü Avrasya Tüneli kapalı mı? 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Pazar günü kapalı mı? İşte İstanbul’da kapalı yollar ve alternatif güzergahlar…
13.04.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan 'yeni bir safhaya geçiyoruz' dedi ve açıkladı: Fahiş fiyat, enflasyon ve alım gücü...
Cumhurbaşkanı Erdoğan 'yeni bir safhaya geçiyoruz' dedi ve açıkladı: Fahiş fiyat, enflasyon ve alım gücü...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'yi dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri yapma kararlarından asla geri adım atmadıklarını belirterek, "Bu hedefi, milletimizin yeni kızıl elması olarak görüyoruz. Salgın dönemindeki ara hedefimize, yani istihdamı koruma ve geliştirme gayemize ulaştığımıza göre; şimdi yeni bir safhaya geçiyoruz. Bu safhadaki ara hedefimiz, insanlarımızın fahiş fiyat artışları ve yüksek enflasyon sebebiyle gerileyen alım gücünü, eskisinin de üzerine çıkartmaktır" dedi.
6.04.2022Siyaset
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu: Bu projede ilkleri yaşayacağız
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu: Bu projede ilkleri yaşayacağızUlaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, 'İstanbul’umuzu raylı sistem hatları ile örerken bu hatlardaki araçların da yerli üretim olması için yoğun gayret sarf ediyoruz. Bu projede ilkleri yaşayacağız. İlk defa bu projede motorları yerli olarak üretilmiş metro trenleri kullanılacak. Tren sinyalizasyon ve ara yüz çalışmaları yerli imkanlar ile hayata geçirilecek.' dedi.
4.04.2022Siyaset
Tabelalardan OGS siliniyor
Tabelalardan OGS siliniyorOtoloy ve köprülerde, tabelalardaki OGS yazısı HGS'ye çevriliyor.
31.03.2022Yaşam
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'ndan Kılıçdaroğlu’nun iddialarına yalanlama!
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'ndan Kılıçdaroğlu’nun iddialarına yalanlama!Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün grup toplantısında yap-işlet-devret modeli ile hayata geçirilen projelere yönelik iddialarını yalanladı.
30.03.2022Gündem
Bakanlıktan '1915 Çanakkale Köprüsü' açıklaması
Bakanlıktan '1915 Çanakkale Köprüsü' açıklamasıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nca "1915 Çanakkale Köprüsü'nün kısa vadede devletimize kazandırdıklarına hep beraber şahit olacağız" açıklaması yapıldı.
29.03.2022Gündem
Deterjan, sabun, tuvalet kağıdı, bebek bezi, süt, yeme, içme! Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında müjdeleri peş peşe duyurdu...
Deterjan, sabun, tuvalet kağıdı, bebek bezi, süt, yeme, içme! Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında müjdeleri peş peşe duyurdu...Beştepe'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bir araya gelen Cumhurbaşkanlığı Kabinesi sona erdi. 3.5 saat süren toplantı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Deterjan, sabun, tuvalet kağıdı, bebek bezi gibi ürünlerin KDV’sini yüzde 18’den 8 indirme kararı aldık. Yeme içme hizmetlerinde KDV oranını yüzde 8 olarak belirliyoruz." dedi.
28.03.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çanakkale Köprüsü yapımında çalışan personelle telefonda konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çanakkale Köprüsü yapımında çalışan personelle telefonda konuştuUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, dün hizmete açılan 1915 Çanakkale Köprüsü'nün inşasında görev yapan personelle bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da telefonla katıldığı toplantıda işçilere seslenerek, "Köprünün üzerinden bir yakadan diğer yakaya geçmek suretiyle oradaki güzelliği yaşadım ve burada sizlerin korkusuzca emeğiniz her türlü takdirin üzerindedir. Sizleri şahsım, ailem, milletim adına tebrik ediyorum, kutluyorum. Sizlere de tüm ailenizle birlikte mutluluklar diliyorum. Allah yar, yardımcımız olsun diyorum, hepinizi gözlerinizden öpüyorum. Sağ olun, var olun" dedi.
19.03.2022Siyaset
Türkiye için sevindiren gelişme! Uzmanlar açıkladı: 5-10 sene sonra buralar uçacak...
Türkiye için sevindiren gelişme! Uzmanlar açıkladı: 5-10 sene sonra buralar uçacak...Türkiye için sevindiren gelişme. Uzmanlar açıkladı. Çanakkale Zaferi'nin 107'nci yıl dönümünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan dünyanın en büyük asma köprüsü unvanına sahip 1915 Çanakkale Köprüsü uzmanların da gündeminde. Uzmanların ortak görüşüne göre, köprü ülkeye büyük fayda sağlayacak. Köprünün yatırım miktarının 2,2 milyar euro olduğunu belirten Ulaştırma Profesörü Mustafa Ilıcalı, "Gayrisafi yurt içi hasılaya olan desteği 1.9 milyar euro, yıllık istihdama 52 bin, üretime 3,2 milyar euro. Yakıttan kazanç yıllık 2,3 milyar lira. Eleştirenlere diyorum ki, buralarının videosunu alsınlar 5, 10 sene sonra baksınlar. Buralar uçacak" ifadelerini kullandı. İşte son dakika haberinin detayları...
18.03.2022Ekonomi
1915 Çanakkale Köprüsü açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan geçiş ücretini açıkladı: Bir hafta ücretsiz olacak...
1915 Çanakkale Köprüsü açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan geçiş ücretini açıkladı: Bir hafta ücretsiz olacak...1915 Çanakkale Köprüsü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açıldı. 6 dakikada köprüden geçişin tamamlanacağını belirten Erdoğan, 'Ülkemizin bu yatırımla sadece zamandan akaryakıt tüketiminden ve karbon salınımızı azalımından kazancı yıllık 415 milyon euro.' dedi. Öte yandan köprüden geçişlerin bir hafta ücretsiz olacağını paylaşan Erdoğan, geçiş ücretini de açıkladı.
18.03.2022 Siyaset
Uzmanlar 1915 Çanakkale Köprüsü'nü konuştu: Gayrisafi yurt içi hasılaya olan desteği 1.9 milyar euro...
Uzmanlar 1915 Çanakkale Köprüsü'nü konuştu: Gayrisafi yurt içi hasılaya olan desteği 1.9 milyar euro...Çanakkale Zaferi'nin 107'nci yıl dönümünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan dünyanın en büyük asma köprüsü unvanına sahip 1915 Çanakkale Köprüsü uzmanların da gündeminde. Uzmanların ortak görüşüne göre, köprü ülkeye büyük fayda sağlayacak.
18.03.2022Ekonomi
Kuzey Marmara Otoyolu'nda korkunç kaza!
Kuzey Marmara Otoyolu'nda korkunç kaza!Kuzey Marmara Otoyolu Ankara istikameti Uskumruköy mevkiinde artan kar yağışının da etkisiyle zincirleme kaza meydana geldi. Kaza nedeniyle Ankara istikametinde trafik yoğunluğu oluştu.
12.03.2022Gündem
İstanbul Valisi Yerlikaya'dan karla mücadele açıklaması
İstanbul Valisi Yerlikaya'dan karla mücadele açıklamasıİstanbul Valisi Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, megakentte ekiplerin karla mücadele için hazır olduklarını açıkladı.
9.03.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan talimatı verdi: 'Çalışma yapıp adım atılabilir'
Cumhurbaşkanı Erdoğan talimatı verdi: 'Çalışma yapıp adım atılabilir'Cumhurbaşkanı Erdoğan hafta sonu gerçekleştirdiği Trabzon ziyaretinde gençlerle bir araya geldi. Erdoğan gençlerin sorularını yanıtladı.
1.02.2022Siyaset
İstanbul Boğaz trafiği gemi arızası nedeniyle çift yönlü askıya alındı
İstanbul Boğaz trafiği gemi arızası nedeniyle çift yönlü askıya alındıYavuz Sultan Selim Köprüsü kuzeyinde kuru yük gemisinin makine arızası vermesi nedeniyle Boğaz trafiği çift yönlü olarak askıya alındı. Gemi, Kıyı Emniyeti ekiplerinin müdahalesiyle kurtarılarak, Sarıyer Büyükdere Demir Sahası'na demirletildi. Çalışmaların sona ermesinin ardından Boğaz trafiği normale döndü.
16.01.2022Gündem
Bakan Karaismailoğlu: Geleceğin Türkiyesi’ni inşa ediyoruz
Bakan Karaismailoğlu: Geleceğin Türkiyesi’ni inşa ediyoruzUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Türkiye’ye çağ atlatan projelerimizle istihdama, ticarete, ekonomiye destek oluyor, geleceğin Türkiye'sini inşa ediyoruz. Lafla peynir gemisi yürütmeye çalışanlara inat gençlerimize iş, hanelere aş, halkımıza refah taşıyor, Türkiye’yi şaha kaldırıyoruz” dedi.
13.01.2022Ekonomi
Özhaseki: Hızlı tren sözleşmesi haftaya imzalanacak
Özhaseki: Hızlı tren sözleşmesi haftaya imzalanacakAK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, düzenlenen 2021 yılı değerlendirme toplantısında yaptığı konuşmada, 2022’nin Kayseri’de daha fazla hizmetin sunulacağı bir yıl olacağını söyleyerek, ““Hızlı tren sözleşmesi haftaya imzalanacak” dedi.
2.01.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki yavuz sultan selim köprüsü haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.