Üç Kız Kardeş

Üç Kız Kardeş

Son dakika Üç Kız Kardeş haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Üç Kız Kardeş ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Üç Kız Kardeş haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Üç Kız Kardeş

haberleri sayfasında son dakika yaşanan üç kız kardeş gelişmeleri de dahil olmak üzere 511 üç kız kardeş haberi bulunmuştur. Tüm üç kız kardeş haberleri aşağıda listelenmiştir.
Üç Kız Kardeş 51. bölüm ön izleme yayınlandı!
Üç Kız Kardeş 51. bölüm ön izleme yayınlandı!Türkan, Somer'in kıskançlıkla söyledikleri karşısında büyük şaşkınlık yaşıyor!
27.05.2023Televizyon
Deniz, Ateş ve Gaye'den intikamını aldı! Kraliçe 10. bölümde neler oldu?
Deniz, Ateş ve Gaye'den intikamını aldı! Kraliçe 10. bölümde neler oldu?Kanal D'nin yeni dizisi Kraliçe 24 Mayıs Çarşamba akşamı 9. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Başrollerinde Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman gibi başarı isimlerin yer aldığı Kraliçe dizisinin son bölümüne Deniz'in intikamı damga vurdu. İşte detaylar...
25.05.2023Magazin
Türkan doğum gününü yalnız kutluyor!
Türkan doğum gününü yalnız kutluyor!Üç Kız Kardeş 51. bölüm fragmanı yayınlandı!
24.05.2023Televizyon
Rüçhan'ın oyunu başladı! Üç Kız Kardeş 50. bölümde neler oldu?
Rüçhan'ın oyunu başladı! Üç Kız Kardeş 50. bölümde neler oldu?Kanal D'nin Salı akşamlarına damga vuran Üç Kız Kardeş dizisi dün akşam seyirciyle buluştu. İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş'in her bölümü birbirinden daha heyecanlı geçiyor. Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle ilgili merak edilen bütün detaylar haberimizde.
24.05.2023Magazin
Dönüş evlatlıksa Derya dayaklık dediler! Üç Kız Kardeş dizisinde gerçek ortaya döküldü!
Dönüş evlatlıksa Derya dayaklık dediler! Üç Kız Kardeş dizisinde gerçek ortaya döküldü!Üç Kız Kardeş 51 bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'de yayınlanan ve başrollerinde Özgü Kaya, Berker Güven, Almila Ada'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Derya gerçeği Dönüş'ün yüzüne yüzüne vurdu. Evlatlık olduğu gerçeğiyle yüzleşen Dönüş yıkıldı. Öte yandan Kartal ve Türkan uyumu da dikkat çekti.
23.05.2023Televizyon
Üç Kız Kardeş bu akşam yok mu? 16 Mayıs Üç Kız Kardeş neden yayınlanmadı? 16 Mayıs Kanal D yayın akışı
Üç Kız Kardeş bu akşam yok mu? 16 Mayıs Üç Kız Kardeş neden yayınlanmadı? 16 Mayıs Kanal D yayın akışıÜç Kız Kardeş bu akşam var mı sorusunun yanıtı merak ediliyor. Kanal D'de yayınlanan ve başrollerinde Özgü Kaya, Berker Güven, Almila Ada'nın yer aldığı Üç Kız Kardeş 16 Mayıs neden yayınlanmadı araştırması sürerken Kanal D yayın akışı da araştırılan bir konu oldu. Kanal D ve CNN Türk ortak yayınında Cumhurbaşkanı özel programının yayınlanacağı bu akşam Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölüm tarihi de belli oldu.
16.05.2023Televizyon
Somer, Mine'nin ağzından gerçekleri duyuyor! 'Kabusun gerçek oluyor'
Somer, Mine'nin ağzından gerçekleri duyuyor! 'Kabusun gerçek oluyor'Kanal D'nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş'in 50. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.
13.05.2023Televizyon
Ateş ve Gaye, Deniz'e yakalandı! Kraliçe 8. bölümde neler oldu?
Ateş ve Gaye, Deniz'e yakalandı! Kraliçe 8. bölümde neler oldu?'Kraliçe' 10 Mayıs Çarşamba akşamı 8. bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Başrollerinde Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman gibi başarı isimlerin yer aldığı Kraliçe dizisi, hayatları bir günde alt üst olmuş bir ailenin “köklerine tutunarak yeniden var olma” hikayesi anlatıyor. Kraliçe dizisini 8. bölümde yaşananlar haberimizde.
11.05.2023Magazin
Üç Kız Kardeş yine zirvede!
Üç Kız Kardeş yine zirvede!Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın çok satılan romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, 49’uncu bölümüyle yine zirvede yer aldı. Dizinin ekrana gelen yeni bölümü Total kategoride 5.26 reyting ve yüzde 13.47 izlenme payı alarak günün en çok izlenen dizisi oldu.
10.05.2023Magazin
'Üç Kız Kardeş'te Türkan ve Somer boşandı!
'Üç Kız Kardeş'te Türkan ve Somer boşandı!Kanal D’nin, yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan dizisi 'Üç Kız Kardeş', 49'uncu bölümüyle de izleyiciden tam not aldı. Türkan'ın, Somer ile Mine'nin fotoğraflarını mahkemeye delil olarak sunması yeni bölüme damga vurdu. Türkan ve Somer'in kısa süreli evliliği tek celsede bitti.
10.05.2023Magazin
'Üç Kız Kardeş'in kadrosuna sürpriz isim katılıyor!
'Üç Kız Kardeş'in kadrosuna sürpriz isim katılıyor!İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan, Kanal D ekranında salı akşamlarına damga vuran 'Üç Kız Kardeş' dizisinin oyuncu kadrosu büyümeye devam ediyor.
8.05.2023Televizyon
Somer teselliyi anne kucağında buluyor!
Somer teselliyi anne kucağında buluyor!Salı akşamlarına damga vuran Üç Kız Kardeş'in 49. bölüm ön izlemesi yayınlandı!
6.05.2023Televizyon
Gaye'nin oyunu Deniz ile Ateş'in arasını açıyor!
Gaye'nin oyunu Deniz ile Ateş'in arasını açıyor!Başrollerini Burcu Özberk (Deniz), Gökhan Alkan (Ateş), Selin Şekerci (Zeynep) ve Özgün Karaman (Ali) gibi isimleri kadrosunda buluşturan, senaryosunu Nil Güleç Ünsal ile Özlem İnci Hekimoğlu'nun kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Cevdet Mercan'ın oturduğu 'Kraliçe' dizisi, dün akşam 7'nci bölümü ile ekranlara geldi. Gaye'nin oynadığı oyun, Deniz ve Ateş'in arasını açıyor.
4.05.2023Magazin
Üç Kız Kardeş yine zirvede…
Üç Kız Kardeş yine zirvede…Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın çok satılan romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, 48’inci bölümüyle yine zirvede yer aldı. Dizinin ekrana gelen yeni bölümü Total kategoride 5.14 reyting ve yüzde 13.86 izlenme payı alarak günün en çok izlenen dizisi oldu. İ
3.05.2023Televizyon
Üç Kız Kardeş'te Türkan ve Somer yüzleşiyor!
Üç Kız Kardeş'te Türkan ve Somer yüzleşiyor!Kanal D'nin salı akşamlarına damga vuran dizisi Üç Kız Kardeş, dün akşam seyirciyle buluştu. İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş'in her bölümü birbirinden daha heyecanlı geçiyor. Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle ilgili merak edilen bütün detaylar haberimizde.
3.05.2023Magazin
Türkan ile Derya, birbirlerine girdi!
Türkan ile Derya, birbirlerine girdi!Salı akşamlarına damga vuran Üç Kız Kardeş'in 48. bölüm 2. ön izlemesi yayınlandı!
1.05.2023Televizyon
Üç Kız Kardeş yine zirvede yer aldı!
Üç Kız Kardeş yine zirvede yer aldı!Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın çok satılan romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, 47’nci bölümüyle yine zirvede yer aldı
26.04.2023Televizyon
Türkan ihanetin görüntülerini fotoğrafladı! Üç Kız Kardeş 47. bölümde neler oldu?
Türkan ihanetin görüntülerini fotoğrafladı! Üç Kız Kardeş 47. bölümde neler oldu?Kanal D'nin ilgi ile izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 25 Nisan Salı akşamı seyirciyle buluştu. İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş'in her bölümü birbirinden daha heyecanlı geçiyor. Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle ilgili merak edilen bütün detaylar haberimizde.
26.04.2023Magazin
'Üç Kız Kardeş'in Derya’sı Melisa Berberoğlu: Ayvalık'ı çok sevdik
'Üç Kız Kardeş'in Derya’sı Melisa Berberoğlu: Ayvalık'ı çok sevdikÜç Kız Kardeş dizisinde Derya karakterine hayat veren Melis Berberoğlu hem rolü hem ilgiyle izlenen diziyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.
18.04.2023Magazin
Üç Kız Kardeş ’in Türkan’ı Özgü Kaya bu kez de sesiyle izleyicileri mest edecek!
Üç Kız Kardeş ’in Türkan’ı Özgü Kaya bu kez de sesiyle izleyicileri mest edecek!Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş yine çok izlenecek bir bölümle ekrana geliyor.
16.04.2023Televizyon
Türkan saldırıya uğruyor! Üç Kız Kardeş 45. bölümde neler oldu?
Türkan saldırıya uğruyor! Üç Kız Kardeş 45. bölümde neler oldu?Kanal D'nin salı günlerine damgasını vuran dizi Üç Kız Kardeş, 11 Nisan Salı akşamı seyirciyle buluştu. İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş'in son bölümünde Türkan,evinde saldırıya uğruyor.
13.04.2023Magazin
Serhat Parıl: Kraliçe dizisinde rol almak beni heyecanlandırdı
Serhat Parıl: Kraliçe dizisinde rol almak beni heyecanlandırdıKanal D’nin sevilen dizisi "Kraliçe", her çarşamba ekranda. Dizide, ülkenin en ünlü basketbolcularından birinin adının büyük bir skandala karışması sonucu eşinin hayatının altüst olması işleniyor. Serhat Parıl ise “Kraliçe”de ‘Avukat Mahir’ karakterini canlandırıyor. Parıl, “Bu projenin bir parçası olmak beni heyecanlandırdı” dedi.
12.04.2023Magazin
Üç Kız Kardeş'ten aşk kokan tanıtım!
Üç Kız Kardeş'ten aşk kokan tanıtım!Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, 45’inci bölümüyle yine zirvede yer aldı. Yeni bölüm tanıtımında Türkan kötü günleri geride bırakıyor.
12.04.2023Televizyon
Üç Kız Kardeş'in Derya'sı Melisa Berberoğlu'ndan samimi açıklamalar!
Üç Kız Kardeş'in Derya'sı Melisa Berberoğlu'ndan samimi açıklamalar!Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş'in Derya'sı Melis Berberoğlu Kanal D ekibine diziyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.
11.04.2023Televizyon
Mesut, ailesine veda ediyor!
Mesut, ailesine veda ediyor!Kanal D'nin salı akşamlarına damga vuran dizisi Üç Kız Kardeş 45. bölüm ön izleme yayınlandı!
10.04.2023Televizyon

Benzer Haber Etiketleri

Üç Kız Kardeş ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki üç kız kardeş haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.